Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bezgalīgais Stāsts, pēc M.Endes stāsta motīviem
Vai esat izlasījuši grāmatu un būtu gatavi piedalīties LS,kas balstīta uz šī stāsta?
Vai esat izlasījuši grāmatu un būtu gatavi piedalīties LS,kas balstīta uz šī stāsta?
Jā, esmu izlasījis/usi un vēlētos piedalīties [ 3 ] ** [13.64%]
Nē, neesmu lasījis/usi un negribu piedalīties [ 0 ] ** [0.00%]
Priekš kam lasīt, var raut vaļā tāpat [ 4 ] ** [18.18%]
Ir lasīta, tomēr nedomāju, ka var sanākt normāla LS... [ 9 ] ** [40.91%]
Ej ieskābēt galvu, kaza [ 6 ] ** [27.27%]
Kopā balsis: 22
  
Niamh
iesūtīt 12.07.2005 11:17
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Nu jā. Vakar pusvienos naktī beidzu lasīt Mihaela Endes darbu ''Bezgalīgais stāsts''. Jau labu laiku atpakaļ gribēju izveidot lomu spēli, kas patiešām būtu kvalitatīva un organizēta ar noteiktu sižetu un notikumiem.

Es piedāvāju iespēju izspēlēt ''Bezgalīgo stāstu'', stingri sekojot grāmatā aprakstītajiem notikumiem un varoņiem, izcīnīt cīņu par Ziloņkaula troni, traukties debesīs laimes pūķa Fuhūra mugurā un vērot nakts meža Perelīna kluso augšanu.

Šī lomu spēle būtu vairāk piemērota tiem, kas stāstu ir izlasījuši (tieši pašu grāmatu, jo filmas tikai attāli attaino aprakstītos notikumus, as usually) un kuriem grāmata ir pieejama tikpat kā visu laiku.

Katru tēlu, kas grāmatā ir, es labprāt piešķirtu kādam gribētājam, tādējādi sapulcinot labākos spēlētājus. Tēlu ir ļoti daudz, tādēļ būtu iespēja mainīt lomu, kad attiecīgais tēls savu daļu stāsta piepildījis.

Šī aptauja man ļautu apzināt iespējamo spēlētāju skaitu un izsmadzeņot, vai maz ir vērts sākt kaut ko vairāk darīt.
Jo ''Bezgalīgais Stāsts'' tik tiešām ir retums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 13)
Hareki
iesūtīt 12.07.2005 11:25
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



taa lasot tas izklausaas vairaak peec graamatas parrakstīšanas no atsevišķo tēlu viedokļa! Hmm vienalga izklausaas varen interesanti. Ja vareetu samekleet pashu graamatu, tad labpraat iemeegjinaatu roku, ir man tur daži varen mīļi tēli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.07.2005 11:26
Raksts #3


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es šo grāmatu labprāt izlasītu, jo pagaidām esmu redzējusi tikai filmas, taču te rodas neliela problēma.

Lomu Spēļu princips ir radīt jaunus spēlētājus un tēlus. Tādēļ, ņemt pa taisno no grāmatas - tur nekas nesanāks, turklāt princips ir nevis pārspēlēt grāmatu, kā piemēram, tagad uztaisīsim LS un būsim Harijs Poters un spēlēsim pēc piektās grāmatas. Princips ir radīt savus notikumus un pasaules, kas var būt bāzētas uz grāmatām, filmām, stāstiem, taču ne pilnībā šīs grāmatas, filmas. Tā, ka taisīt tieši šo, tev nekas nesanāks, jo LS moderātori agrāk vai vēlāk tev to uzķertu un slēgtu LS. Bez tam tā nebūtu pārāk interesanti, turēties kā pie lugas, interesanti ir jauni pavērsieni.
Izlasi LS foruma noteikumus. Lūk, šeit!
Ir gan minēts, ka ir atļauti kādi tēli no grāmatām, bet visticamāk kā blakustēli, jo grāmatas, pārspēlēšana, pārrakstīšana - kam tas vajadzīgs? Norakstīt visustekstus no grāmatas ar nelielu improvizāciju? Tam nevajag ne spēlētāja ne GM prasmes.

Ja rodas kādi jautājumi, droši jautā, taču šādi tev LS nesanāks.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 12.07.2005 11:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 12.07.2005 11:33
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Lūk....šeit varētu ņemt no citas puses - grāmatā bija daudz vietu, kas beidzās ar vārdiem ''..bet tas jaubūtu cits stāsts, kas stāstāms citu reizi''.
Ar attiecīgajiem tēliem taču varētu turpināt šos neuzrakstītos stāstus, kuros zināmi ir vien tēli, bet to piedzīvojumi ir katra paša brīva fantāzija.

EDIT: Ar nozīmi, ka šos neizdomātos stāstus GM ar spēlētājiem var veidot spēlējot

Šo rakstu rediģēja Niamh: 12.07.2005 11:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.07.2005 11:35
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tas sanāk, ka katrs beigās spēlēs individuāli? Tas jau sanāks murgs, kas ieies dziļā purvā, visiem patīk brīvība, taču tas apniks, jo nebūs nekādas aktivitātes un būs garlaicīgi, LS vajag labu GM, kurš savu viedokli neuzspiež, bet vada, tā lai ir interesanti un spēlētāji nejūtas apspiesti un ievilkti lugā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 12.07.2005 11:38
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



nepiekriitu Selduiinai! Protams, ka taa nav LS šādā izpratnē, bet tas vareetu buut ljoti saistoši izspeeleet to no atsevišķu teelu viedoklja. Esmu palasiijusi šāda tipa speeles angliski par GP - parreekties var, ko tik katrs teels pie sevis nedomā! Autors jau neapraksta kattru situaaciju no visu teelou viedoklja, taa ka ja Niamh sazinaasies ar regulatoriem un dabuus atljauju tadu speeli taisiit - buushu sajuusmaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.07.2005 11:41
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tomēr tas vistiešākajā veidā izklausās pēc lugas. Šādas spēlītes var izspēlēt mājās pasapņojot -Kā būtu, ja būtu- nevis foruma LS. Kāda jēga ir pārspēlēt grāmatu, lugu? Lai notēlotu varoni? Nevajag nedz lielas GM, nedz lielas spēlētāju prasmes, lai izdarītu to, kas jau ir uzrakstīts un kaut ko domās piemetinātu -Tas nu gan ir..-. Katrā ziņā ja šī spēle tiks izveidota, tā droši nomirs aiz garlaicības, vai arī būs pārsātināta ar nejēdzīgiem aši uzdrukātiem postiem, kas degradē spēlētāju. Tāds nu ir mans viedoklis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 12.07.2005 11:42
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Njā, bet, lai sāktu dīkt šādu atļauju, man vispirms jāpārliecinās, ka gribošo ir gana daudz....

Katrā ziņā, izskaiet savus priekšlikumus un iebildumus..gali galā, pastāv takš atbilžu variants..pēdējais (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 12.07.2005 11:47
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Selduīna @ 12.07.2005 12:41)
Nevajag nedz lielas GM, nedz lielas spēlētāju prasmes, lai izdarītu to, kas jau ir uzrakstīts un kaut ko domās piemetinātu -Tas nu gan ir..-. Katrā ziņā ja šī spēle tiks izveidota, tā droši nomirs aiz garlaicības, vai arī būs pārsātināta ar nejēdzīgiem aši uzdrukātiem postiem, kas degradē spēlētāju.


o nee - speeleetaaju prasme ir vajadziiga un kaa veel - tieshi veel lielaaka prasme, lai buutu aizraujoshi - esmu lasiijusi, un zinu, cik fantastiski tas var buut!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 12.07.2005 12:06
Raksts #10


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Šķiet, ka te netiek plānota LS bet vienkārša grāmatas pārrakstīšana. Turklāt iesaku izlasīt LS noteikumus, kurus var atrast šeit. Pēdējā papildinājumā skaidri un gaiši ir rakstīts:
CITĀTS
Turpmāk LS ir aizliegts izmantot aizgūtus tēlus, Piemēram no GP, HP vai kādiem seriāliem. Lomu spēlēs ļoti svarīgi ir izdomāt pašam savu tēlu. Tikai spēles GM ir tiesības izmantot šos tēlus savos rakstos.


Tas nozīmē, ka lomu spēle var risināties šā stāsta pasaulē, bet tēliem ir jābūt citiem.

Šo rakstu rediģēja Arwen: 12.07.2005 12:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.07.2005 13:16
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Hareki, man šķiet, ka tādi stāsti tomēr nav LS, bet, drīzāk, Valinoras cienīgi gabali, tikai ar daudziem autoriem. Tur nevajag spēlētājus, bet rakstniekus, pie tam ar talantu, lai kas tāds sanāktu tik labi, ka to ir vērts lasīt. Ja tādi uzrodas, tad viss ir kārtībā, bet ja nē, spēle nomirs pēc pirmajām divām lappusēm tikai tāpēc, ka spēlētāji vairs nespēs izdomāt, ko rakstīt tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 12.07.2005 13:23
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



WOW!
Ljoti interesanti gan:) Visinteresantaakaa ideja ko esmu redzeejusi sheit!
Bet es graamatu...taadu neesu lasiijusi...ja nu vieniigi filmu redzeejusi...
Un ir mazliet mulkiigi trupinaat to visu,kas graamataa :/
nezinu kaa taa graamata beidzas....
Un ko kaads dariis ja aizmirsiis,kas notiek graamataa...-.-
eh...babam!
beztam ir vajadziigi cilveeki ir lielisku izteeli..nevis virslaaniiti-.-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 12.07.2005 13:28
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Kheh..Fantāzijā ir tāda vieta kā Izbijušo ķeizaru pilsēta. Cik es sapratu, tad tur nonāca cilvēkbērni, kuri nav spējuši nonākt pie savas Patiesās vēlēšanās un beigās visu aizmirsuši un nonākuši šajā savādajā pilsētā.

Tātad Bastiāns nebija pēdējais, kuram vajadzēja glābt Fantāziju. Var takš palikt tikai pasaule ar tās radījumiem, bet sākt LS no vietas, kur kāds cits bērns ir dabūjis ''Bezgalīgo stāstu'' un sākas viņa ceļojums pa Fantāziju.
Protams, citi tēli, sižets un notikumi, tikai zeme un apkārtējie radījumi tie paši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.07.2005 13:32
Raksts #14


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tā gan varētu un ja GM tā izsmeļoši paskaidrotu, lai saprastu arī tie nabagi, kas nav vēl izlasījuši, tad tā solītos būt nopietna un pagalam interesanta LS un es arī labprāt gribētu piedalīties. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 18:38