Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par SLS:Asinsnaidu, Pirmo šīs vasaras BDLS
Andza
iesūtīt 10.07.2005 13:32
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tātad daļa mūsējo jau ir mājās, kamēr citi šobrīd tur vēl joprojām atzīmē spēles beigas, vai arī vēl drīzāk atkopjas no atzīmēšanas.
Tas nozīmē, ka ir laiks mest iekšā atsauksmes par šo LARPu.

Mans kopējais viedoklis ir tāds, ka tas bija labs. Izvēršoties, citēšu Tiju: "sākums labs, vidus slikts, beigas labas." un papildināšu ar gudrību, ka, ja jau beigas labas, tad jau viss labs.
Lai arī spēlē kopumā bija zināmas problēmas, tā manā skatījumā krietni pārspēja SLS3 un SLS4 interesantībā un organizētībā.

Vēlāk varbūt izvērsīšos, bet pagaidām pāris pozitīvie un negatīvie punkti.

+ GMi nepiesējās tērpiem (kuri brīžam gan varēja būt arī mazāk bomzīgi), iedrošināja un atslābināja sajūtas spēlē, kā arī patīkami lauza SLS piekasīguma stereotipu

+Spēlē maģijas strādāja un patiesībā bija spēles galvenā sastāvdaļa bez maz vai. Spēli drīzāk varētu saukt SLS: Buršanās vai Izdzīšana, nevis Asinsnaids

+Bija daudz visādi notikumi un neradījumi, ar kuriem ķēpāties (vilkači, jods un nolāpītās sērgas vai Polockas kara gvarde)

+GMi saorganizējās un atkopās pēc šķietamā spēles kraha, kā daži uzskatīja, proti, pirmās nakts daļas setu un igauņu uzbrukuma latgaļiem un viņu iznešanas (kas gan cik sapratu, galu galā latgaļiem licies interesanti un iespaidīgi, vismaz mirkļa izjūtu līmenī)

+Spēles beigas bija arī tās kulminācijas punkts.

- Daudzo GMu un garu mind control efekts. Nu nevar iečukstēt spēlētājam "tu gribi tagad iet tur un tur". Var dot mājienu, ka tur kas ir vai stimulēt viņam pašam izvēlēies, bet ne tik konkrēti LIKT. Tas pats mani arī satrauca ar mīlestības maģiju, kura no vienas puses, lai arī jauka, no otras puses šausmīgi visvarena un vispār man kā spēlētājam atņem rīcības izvēles tiesības.

- Neradījumu, sērgu un visvisādu efektu pārblīvētība. Ja tā padomā, bez burvjiem grupiņa acumirklī aizietu bojā, kas šķiet pārspīlēti. Tāpat arī nedaudz par daudz efektu, kuri "tiek pateikti", piemēram, "tagad jūs esat slimi un vārtaties un ķērcat, un gārdzat".

- Spēles pašos pamatos bija jaušams metageimings, šķiet, saistīts ar dažādo spēles rīkotāju un dalībnieku attiecību problēmām un konfliktiem. Tas zināmā mērā nokāva atmosfēru un iznīcināja in-game'u, bet no otras puses radās iespēja spēlēt metaspēles.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 10.07.2005 13:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Mattiass
iesūtīt 12.07.2005 00:40
Raksts #41


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Inx @ 12.07.2005 01:30)
Nu es piemēram cerēju, ka Artwizards būs, jo tā ir tradīcija viņu ziedot dieviem vismaz vienu reizi... a tā nabaga Žanetei nācās atdoties vairākkārt. Šausmas galīgas...
*

Ak jā, es jau cerēju, ka vismaz kādu nežēlīgi aplauzīšu ar neierašanos. Priecājos, ka sanāca. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Man katru reizi kaut ko tādu sola, kungi, vai navlaiks tradīcijas bik izmainīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.07.2005 07:41
Raksts #42


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu atceroties SLS2 jautro sākumu, kad viss buss stundu gaidīja AW ierašanos, rezultātā pie galamērķa uznāca tumsa un lietus, šāda attieksme vēl kādu spēj pārsteigt? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Kapēc uzreiz upurēt? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Joda būrītī vieta būtu pietikusi arī Artwizardam! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Tā ka AW - proties un izdari Žanetei kaut ko labu, jo viņa iznesa visu lielā upura smagumu viena, topot Joda divreiz apēsta...(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 12.07.2005 07:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2005 08:10
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Kedriks @ 11.07.2005 21:41)
Nu izskatās ka latgaļu gadījumā nostrādāja tas, ka komanda bija reāli "salasīta", ka tā nebija jau iepriekš izveidojusies kompānija, kur tas nebija "savējo tuss"... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
*


Šie nu patiešām ir varen viedi vārdi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Citādi tā spēlētāju OOG+IG staigāšana no kalna leja un atkal augšā, sadzeršana utt. radīja gan pirmo aliansi pret letgaļiem, gan dažādus OOG pieņēmumus, kas traucēja pēc tam un arī GM.

Patiesībā jau letgaļu pirmās nakts iznešana bija laba (domāju no setu garu viedokļa) patiešām labi, tikai visu sabojāja "baltiem diegiem šūtā savienīga ar ugauņiem. Pamatojums bija vairāk kā nepārliecinošs: sadzērām un izdomājām! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Tā kā viens no galvenajiem, manuprāt, uzdevumiem bija vismaz pacensties iejusties tā laika dažādo cilvēku, kuri pārstāv tik pat dažādas ciltis, ādās, tad nu varēja šo savienības tapšanas momentu izstrādāt un atspēlēt pārliecinošāk. Un tad viss būtu no setu garu viedokļa vienkārši ideāli. Pamatojums prasījās!!!

Atcerējos arī citu GM teikto, ka pašā iesākumā seti bija paredzēta kā tāda kā specvienība, kas bez kompeksiem nesīs arā visus pēc kārtas. Ar tādu domu arī centos ar šo komandu mijiedarboties. Kad pirmajā vakarā prasīju upuri, es nu dien cerēju, ka šie man atstieps kādu letgali. Viņi atveda Gvarvinu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Kas jums būtu traucējis ienestiem pie letgaļiem un viņus pabikstīt vai uztaisīt kādu slēpni pie šo nometnes!
Sestdienā jau arī it kā cerēju redzēt kādu apbruņotu setu patruļu snaikstāmies par krūmiem un žmiedzam nost visus svešiniekus - gan igauņus, kas tupēja setu centrālajā svētvietā un beigās to totāli apgānija ar savām kristietībām (iemesls antiigauniskajai propagandai (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ), gan letgaļus, kas tur arī maisījās pa kājām. Specvienību nebija! Piedevām vēl sestdienas pēcpusdienā seti sāka transformēties par pacifistiem. Te gan es vēlos pateikt lielu paldies un respect vienai setu meitenei (Narhi, šķiet), ar kuru vismaz varēja izrunāties un kura neslēpa problēmas un piedāvāja arī risinājumus. GM spēlētājiem nav neaizsniedzams! Ja kaut kas nepatika vai nebija skaidrs, vai bija citas problēmas, pārdomas utt. vajadzēja runāt uzreiz, nevis rūguļot pa krūmiem un citu nometņu teltīm!!! Tikai visam būtu vajadzīgs loģisks pamatojums no personāža atspēles punkta! Viss būtu risināms!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 12.07.2005 08:43
Raksts #44


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Igaunju/ setu alianses pamatojums, kaa es to redzu:

Igaunji: peec legjendas ieniist latgaljus (skat. pirms speeles iesuutiito legjendu), kas ir uzbrukushi un nodariijushi paari vinju dzimtajaam maajaam, taapeec ieradushies sheit, lai atriebtos latgaljiem. Seti nav tas pats, kas latgalji, ko noteikt bija visai viegli, jo runas stils it kaa diezgan speeciigi atskjiroties, kaa paveestiija GM (speelee, gan tas netika atspeeleets ne no vienas cilts puses, jo nebija konkreetu noraadiijumu, ka taa buutu jaadara).

Seti: kaa mums tika paveestiits no setu puses, tad vinji te ir ieradushies uz palikshanu un uzskata sho vietu par izsenis savu zemi ar visaam senchu sveetvietaam. Tacu sajaas zemees ir latgalju ciems, kas logjiski ir trauceeklis.

Un tagad kopsavilkums: Igaunjiem vajag sabiedrotos, lai atriebtos latgaljiem, nonjemtu vinju uzsuutiito laastu (taa mees uztveeraam 5dienas nakts notikumus, jo muusu shamanji diivainaa kaartaa nepamaniija, ka atrodas nolaadeetaa vietaa) un piepildiitu sirojuma meerkji (lasi: legjendaa rakstiito).
Setiem vajag briivas savas zemes no visaadiem klaidonjiem - tai skaitaa arii igaunju komandas. Vieniigaa atskjiriiba starp igaunjiem un latgaljiem ir taada, ka latgaljiem ir nocietinaats ciems, no kura vinji prom negrasaas iet, bet igaunji ir ieradushies sirojumaa un deklaree, ka peec atriebiibas un mantas ieguushanas labpraatiigi dosies projaam.

Taatad te mees redzam abpuseeji izdeviigu, atspeeleetu un pilniigi normaali no speeles viedoklja pamatotu etniski tuvu cilshu savieniibu, ar meerkji guut labumu abiem taas daliibniekiem, kaa arii ar iespeejami efektiivi izniicinaat kopiigo ienaidnieku.

Es sho nesauktu par "baltiem diegiem shuutu pamatojumu". Shis apziimeejums vairaak piestaaveetu dazhaam citaam izdariibaam, uz kuraam tika noraadiits iepriekseejos postos.

Veel piebildiishu, ka logjisks pamatojums tieshaam ir laba lieta un ir nepiecieshams ne tikai speeleetaajiem, bet arii GM riiciibai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.07.2005 08:46
Raksts #45


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Palpatins @ 12.07.2005 09:10)
Pamatojums bija vairāk kā nepārliecinošs: sadzērām un izdomājām! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)


Man gan liekas, ka tas ir visai spēcīgs arguments.
Vēsturē nav mazums tādu gadījumu, kad pie draudzīga vakariņu galda, dzimst idejas par veselu nāciju iznešanu.... Bez tam igauņi pēc leģendas nīda letgaļus.

Un vēl vēlētos piezīmēt par to "ļauno" komandu būšanu. Cilvēki sēžot mājās izdomā visādus ļaunos plānus kā nu viņi ies un sitīs un darīsies. Un kad nokļūst spēlē, nekas no tā visa nenotiek, jo ir tā kā bail, tā kā mazliet neērti, un cilvēcīgais faktors, kad jāskatās virsū pretiniekam ar kuru vēlies izstrādāt savu ūberļauno plānu. Es par to priecājos, ka ļaunās komandas kļūst pacifiskas. Mēs vēl neesam pazuduši pavisam. Mēs tomēr esam cilvēcīgi. Ja bez emocijām varētu skriet un nest ārā visus pēc kārtas pa vairākām reizēm, man jau kļūtu drusku baisi... Ja vien, protams, komanda pirms spēles sevi nav nodefinējusi par orkiem, kuri vispār nedomā, bet vienkārši močī.. Sls orki nepastāv un visi atspēlē cilvēkus... Un es priecājos, ka ūber ļaunās komandas kļūst pacifiskas.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 12.07.2005 08:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Atis
iesūtīt 12.07.2005 08:48
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05
Kur: eerti atlaidies kreeslaa



Hei hei! Man patika! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Ir kaa Andzha teica: saakums bija super (pirmaa shausmu nakts), speeles viduu man uzmaacaas shaubas, ka es gribu tur atrasties, bet tad naaca visa taa kristietiibas padariishana, kas mani izmeta no letargjijas un peec tam gatavoshanaas lielajam showdownam, peec kura man palika tikai pozitiivas emocijas (kaads pat pamaniijaas atrisinaat manu aukstumpumpas probleemu, izshkjaidot to ar bultu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ).

Taa kaa man neko iipashi dariit negribeejaas, pateicu ka mans teels ir "slinks" un lielaakoties baudiiju speeli kaa skatiitaajs - I enjoyed it.

P.S. Maariic ir dzimis vilkacis!

P.P.S. Paldies "labdarim" par brauciena sponsoreeshanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) un GMiem par lielo ieguldiijumu manaa labsajuutaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2005 08:52
Raksts #47


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Nu tad vajadzēja normāli pieiet un to visu izklāstīt.

kau t vai pēc savām dzīrēm, kur dzima lielie plāni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 12.07.2005 08:54
Raksts #48


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Tas viss arii tika izklaastiits. Tie kas veeleejaas dzirdeet, to arii sadzirdeeja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.07.2005 09:01
Raksts #49


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Tikai nevajag, lūdzu, stāstīt, ka dzert ir labi un ka tas veicina spēles sižeta pavērsienus. Un šašļiku rīšana un visas pārējās izdarības ar debīlajām ūdenspīpēm un tā tālāk. Daži keksi bija tādā stadijā, ka nesa kā no spirta brūža. Ar pirkstu nebakstīšu - paši labi zinās. Vispār jau pasākums primāri tomēr skaitās spēle, nevis pikniks brīvā dabā.

Vismaz mani šī izteiktā patērētāju attieksme diezgan smagi sarūgtināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2005 09:02
Raksts #50


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Kas sadzirdēja!!!!!!!!!?????????

ja dzima savienība, tad kāpēc par to nevarējāt normāli izstāstīt!
Satikās tas un tas, norunāja to un to, radās baigā ideja utt.

Jo, kad es aizvilkos prom no jūsu nometnes,tur vairak valdīja pilnīga OOG atmosfēra visu klātesošo starpā, tad - kur tad bija atspēle?????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 12.07.2005 09:08
Raksts #51


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Par ko jūs tagad rīvējaties? Spēle ir beigusies. Kam jums tagad jāmeklē vienam otrā visādi sliktumi un nepareizības? UN nesakiet, ka jūs darāt ko citu! Tas ir tieši tas, ko jūs darāt.

Metiet mieru!!!

Starp citu - kur ir bildes??? Manējās būs tiklīdz Jānis salabos ftp serveri... tobiš šovakar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 12.07.2005 09:12
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Peec tam, kad letgalju nometnee Kedriks visus sastaadija pa komandaam, vinjam tas arii tika izstaastiits. Preciizi taadaa veidaa: satikaas igaunji ar setiem, noskaidroja kas ir kas, apstaastiija savas intereses un atrada kopsauceeju.

Atspeele var notikt arii ne GM'u klaatbuutnee, iipashi ja GM'i ir devushies pie miera (kas ir tikai cilveeciigi un saprotami). Atspeeli nav iespeejams veikt, ja praktiski visi personaazhi tajaa laikaa ir "peec speeles" apdullinaati zinaamu notikumu iespaidaa. Ja GM starplaikaa, kaameer cilveeki tiek apdullinaati un tiek atmodinaati, aiziet prom, tad tur neko daudz nevar dariit.

Piekriitu, ka paar meeru dzert un piipeet nav labi. Galju eest gan, manupraat, ir diezgan ok (iipashi ja tiek gatavoti "autentiski" galjas cepjamie iesmi) un apkaart nemeetaajas iepakojumi.

Šo rakstu rediģēja Elernass: 12.07.2005 09:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 12.07.2005 09:13
Raksts #53


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Inx @ 12.07.2005 09:08)
Par ko jūs tagad rīvējaties? Spēle ir beigusies. Kam jums tagad jāmeklē vienam otrā visādi sliktumi un nepareizības? UN nesakiet, ka jūs darāt ko citu! Tas ir tieši tas, ko jūs darāt.

Metiet mieru!!!

Starp citu - kur ir bildes??? Manējās būs tiklīdz Jānis salabos ftp serveri... tobiš šovakar.
*



Vispār jau Inx saka vienu varen gudru domu!!!!
paldies viņam par to!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.07.2005 09:23
Raksts #54


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu es visu pateicu iepriekš. Kam ir galva uz pleciem, tie sadzirdēja un saprata. Vispār tā. Pēdējās dienās esmu nonācis zināmās pārdomās par to kas notika, dažādiem spēļu formātiem, to, kas te tika un kas netika realizēts un izskatās ka būs jārada kaut kas jauns. Lielas komandas ar kapteiņiem un visu kas tur pienākas savā ziņā ir diezgan nepateicīga padarīšana. Vispār šobrīd diezgan strauji briest ideja vienai vēsturiski -mitoloģiskai, bet mazformāta spēlei nākamajai vasarai... Šobrīd izskatās, ka uz kādu laiku šī tipa spēlēm teiksim atā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 12.07.2005 09:31
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Nu bū...

Njā, nesnāca man tikt dažu lietu dēļ, bet tieši VĒSTURISKĀS ATSPĒLES dēļ es patiesi gribēju aizbraukt.
Redz, saģērbties random tērpos un pabizot pa mežu bez jebkāda settinga un scenārija var katru dienu, bet kvalitatīvu LARPU kau kā maz ira. Cik es te vakar spriedu pēc atsauksmēm, tad šis ir bijis da best...Ja reiz patīk tik daudziem tad ir gan vērts censties un veidot ko tādu atkal.

Tie, kas šādus pasākums izmanto, lai pie vienām sāpēm mazliet pudelē ieskatītos, nava ne vainīgi, ne bezvainīgi spēles ērm offtopicā.

Un gala beigās - ja reiz nepatīk, ka spēlē nevar tā vienkārši pīpi izvilkt (jo toreiz tādu gan nebija...), tad var nebraukt vispār. Vai atrast klusāku vietiņu...

So, neatmet nekam ar roku, vienādiņ takš atradīsies atsaucīgi spēlētāji, kas būs gan ar mieru pabaudīt kaut nedaudz senatnīguma ārpus ikdienas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.07.2005 09:40
Raksts #56


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Wiiiiiiii....paldies..... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) vismaz kādam tas interesē ar ī vēstures dēļ....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Ai, būs jau labi, man vnk ir tāda sava veida paranoja pēc visa kas te bijis jāklausās iestājusies. Pēc kāda laiciņa varēs apsmadzeņot visu vēlreiz un ar daudz vēsāku prātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 12.07.2005 09:56
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



--> Inx

Saprātīga un konstruktīva kritika nevar traucēt. Tai būtu jānorāda kļūdas, kā arī iespējamie to labošanas veidi, kas noteikti palīdz nākamo spēļu izveidē. Diemžēl ne vienmēr kritika ir konstruktīva.

Lomas atspēle savā ziņā ir mūsu domas, par to, ko mūsu tēls varētu domāt. Tāpēc apgalvot, ka GM labāk par spēlētāju zina, kas tēlam būtu jādara ir diezgan absurdi. Nenoliegšu, ka brīžiem spēlētāju rīcību diktē OOG apsvērumi, bet, cīnīties pret to ar saukli: "GM zina, ko tēls domā", neatmaksājas. Kāpēc? Ja spēlētājs ir gana asprātīgs, viņš atradīs veidu, kā atrast in-game pamatojumu jebkurai savai rīcībai, lai arī cik dīvaina tā būtu.

Šo rakstu rediģēja K...: 12.07.2005 09:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.07.2005 10:01
Raksts #58


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(K... @ 12.07.2005 09:56)
Ja spēlētājs ir gana asprātīgs, viņš atradīs veidu, kā atrast in-game pamatojumu jebkurai savai rīcībai, lai arī cik dīvaina tā būtu.
*



Lūk, lūk! Tas ir tas ar ko daudziem pieklibo! Pirmkārt - tiešām tā ir - ļoti daudzkam var atrast in-game pamatojumu. Tikai tas ir jāmeklē pašam. Bet izdarīt to var un rezultātā visiem paliek labi. Vilks apmierināts un kaza ar nav stāvoklī....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 12.07.2005 10:02
Raksts #59


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



--> K...

Tu noteikti varētu neizteikt savas domas šajā sakarā, jo tas ir sarežģītāk nekā tev liekas. Bez tam - spriežot pēc šeit lasītā, gandrīz neviens no klātesošajiem nav spējīgs uz konstruktīvu kritiku.....

noliekam šo visu plauktiņā un ļaujam tam apputekļoties... nav vajadzīgs tagad te ņemties. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 12.07.2005 10:08
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Inx

Ko Tu īsti apšaubi? Manas zināšanas par BDLS vai arī spriešanas spējas?

Vox populi - vox Dei.

Šo rakstu rediģēja K...: 12.07.2005 10:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 11:03