Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par SLS:Asinsnaidu, Pirmo šīs vasaras BDLS
Andza
iesūtīt 10.07.2005 13:32
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tātad daļa mūsējo jau ir mājās, kamēr citi šobrīd tur vēl joprojām atzīmē spēles beigas, vai arī vēl drīzāk atkopjas no atzīmēšanas.
Tas nozīmē, ka ir laiks mest iekšā atsauksmes par šo LARPu.

Mans kopējais viedoklis ir tāds, ka tas bija labs. Izvēršoties, citēšu Tiju: "sākums labs, vidus slikts, beigas labas." un papildināšu ar gudrību, ka, ja jau beigas labas, tad jau viss labs.
Lai arī spēlē kopumā bija zināmas problēmas, tā manā skatījumā krietni pārspēja SLS3 un SLS4 interesantībā un organizētībā.

Vēlāk varbūt izvērsīšos, bet pagaidām pāris pozitīvie un negatīvie punkti.

+ GMi nepiesējās tērpiem (kuri brīžam gan varēja būt arī mazāk bomzīgi), iedrošināja un atslābināja sajūtas spēlē, kā arī patīkami lauza SLS piekasīguma stereotipu

+Spēlē maģijas strādāja un patiesībā bija spēles galvenā sastāvdaļa bez maz vai. Spēli drīzāk varētu saukt SLS: Buršanās vai Izdzīšana, nevis Asinsnaids

+Bija daudz visādi notikumi un neradījumi, ar kuriem ķēpāties (vilkači, jods un nolāpītās sērgas vai Polockas kara gvarde)

+GMi saorganizējās un atkopās pēc šķietamā spēles kraha, kā daži uzskatīja, proti, pirmās nakts daļas setu un igauņu uzbrukuma latgaļiem un viņu iznešanas (kas gan cik sapratu, galu galā latgaļiem licies interesanti un iespaidīgi, vismaz mirkļa izjūtu līmenī)

+Spēles beigas bija arī tās kulminācijas punkts.

- Daudzo GMu un garu mind control efekts. Nu nevar iečukstēt spēlētājam "tu gribi tagad iet tur un tur". Var dot mājienu, ka tur kas ir vai stimulēt viņam pašam izvēlēies, bet ne tik konkrēti LIKT. Tas pats mani arī satrauca ar mīlestības maģiju, kura no vienas puses, lai arī jauka, no otras puses šausmīgi visvarena un vispār man kā spēlētājam atņem rīcības izvēles tiesības.

- Neradījumu, sērgu un visvisādu efektu pārblīvētība. Ja tā padomā, bez burvjiem grupiņa acumirklī aizietu bojā, kas šķiet pārspīlēti. Tāpat arī nedaudz par daudz efektu, kuri "tiek pateikti", piemēram, "tagad jūs esat slimi un vārtaties un ķērcat, un gārdzat".

- Spēles pašos pamatos bija jaušams metageimings, šķiet, saistīts ar dažādo spēles rīkotāju un dalībnieku attiecību problēmām un konfliktiem. Tas zināmā mērā nokāva atmosfēru un iznīcināja in-game'u, bet no otras puses radās iespēja spēlēt metaspēles.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 10.07.2005 13:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Andza
iesūtīt 10.07.2005 15:05
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Kas īsti notika spēlē?

No mana skatījuma:

Sākumā šamanes ņēmās ar saviem rituāliem un gariem, kuri visu laiku kaut ko šņākuļoja un zarus mētāja, tikmēr man nebija nekā īpaša ko pasākt. Jau sākumā tika runāts par aliansi ar igauņiem, kas man nepatika, jo man nesimpatizēja šī doma nolemt jau pirms spēles kaut kādu apvienību. Tīri ētiski attiecībās pret latgaļiem. Tāpēc briedu, lai kaut kā noskādētu šai potenciālajai savienībai.

Vēlāk vakarā ieradās pārējie biedri, sāka dzīrot, bet es kā šīs nodzeršanās neatbalstītājs notinos gulēt. No sākuma nakti atvilkās jods, un tā, manā skatījumā bija vislieliskākā būtne kādu es jebkad LARPos biju redzējis. Vislielākais RESPECT Kedrikam par šī radījuma atspēlēšanu, tas bija perfekts pasaku jods, kurš lai arī šķiet tāds jocīgs un neveikls, ir biedējošs, jo rādās, ka patiesībā tas varētu būt neprātīgi draudīgs un varens radījums. Pustumsā viņš izskatījas sevišķi neskaidrs un īsts. Un viņš mūs sauca par "cālīšiem"!!! Smalki.

Kaut kad naktī mani modināja, ka jāejot nonest latgaļus, miegaini šamos pasūtīju. Vēlāk atskrēja Kaspis un aicināja iet sist vai lootot, kamēr jamie ar setiem latgalu bāzē vai nu dzīro, vai skaita hitus, vai ko tur dara. Igauņiem paņēmām viņu lokus un kaut kādu bruņu gabalu (šķiet rokas). Tad nolikos gulēt un rīta pusē iekūru ugunskuru un spēle atsākās pamatīgāk, jo itin drīz bija klāt Avenals un atkal sāka trenkāt abas šamanes mācekles (pašu galveno un stipro šamani Goldy, mēs nemodinājām principa pēc, lai viņa kaut cik atpūstos).

Ieradās Drudzis vecas sieviņas izskatās un saslimdināja abas mācekles un tās bija spiestas slimot. Tad ieradās Polockas armijas pārstāvji un pieprasīja sudrabu par zemju izmantošanu. Viņiem par spīti salūkoju no latgaļiem salaupītās naudas pilnajos maisiņos Trakajam Caram (aka Otto Atti Kapo) vajadzīgo summu un atšuvu šo smagi bruņotos tēvaiņus.

Pēc tam tiku aizsūtīts meklēt kaut kādu svētvietu un pa ceļam tās meklējumos mani nobūra ar iemīlēšanās maģiju Dvēselīte. Nācās sākt viņu "koļīt", kas sākumā bija itin jautri, bet vēlāk mani tomēr sāk uztraukt, jo nedaudz laupīja manas izvēles iespējas un es laikam vispār kaut kā nervozi un jūtīgi uztveru LARPos love affairs stila padarīšanas.

Nometnē šamanes novājināja šīs maģijas efektu, un pašas devās veikt svarīgus rituālus kopā ar Avenalu (pirms tam viņas bija pamanījušās izbarot Žaneti jodam, kas arī bija ļoti laba lieta, jo tika iegūts svarīgais artefakts - JODA RAGI (kuri uzreiz tika nobēdzināti zaru kaudzē)).

Tad es ilgi garlaikojos un nīku viens pats nometnē, un cīnījos ar miegu. Spēle sāka likties besīga, pārējie visi gulēja dzērumu vai nogurumu teltīs.
Beidzot cilvēki atgriezās, sāka briest kaut kāds antiigauņu pasākums, kurš pēc brīža jau vairs nevis "brieda", bet "tika spiests virsū": uz mani atkal iedarbojās stiprāk mīlestības maģija un "sagribējās kaut ko darīt šīs lietas labā" (bet negribējās jau nu nemaz); beigu uberrituālam vajadzēja igauņu asinis; Trakajam Caram sapņos rādījās antiigauniska propaganda.

Savācām čaiņikus (chain mailus) ar Kaspi un aizvilkāmies bezjēdzīgos piedzīvojumos, nezinādami ko meklēt un lai aizbēgtu no GMiem. Biju izdomājis, ka šo mīlestības problēmu atrisināšu, atrodot Dvēselīti un ar vārdiem "Esmu tik bezcerīgi iemīlējies Tevī, bet pēc šī nelabā notikuma, ja jau Tu nepiederi man, tad nepiederēsi nevienam!" un triecot viņā šķēpu. Dvēselīti mums abiem par laimi neatradām.

Izstaigājām tukšo latgaļu nometni, kurā diemžēl nebija nekā ko laupīt. Aprāpojām igauņu nometni un ienācām beidzot ciemos. Igauņi bija gauži jauki un viesmīlīgi, ka pavisam pārgāja vēlme šamos sist.
Atgriezāmies setu bāzē, kurā brieda igauņu slaktiņš, kuru aktīvi organizēja Mārīc ar Sigfu, vācot kopā dažādus rīkļurāvējus (piem., divus smagi bruņotus algotņus).
Šamanes gatavoja beigu ubermaģiju, kas dotu varenus bonusus kaujā.

Mēs ar Kaspi bijām milzīgas dilemmas priekšā: vai nu izsist igauņus, kas ar šādu pārspēku nav interesanti, vai nu nodot savējos un pievienoties igauņiem, kas nozīmē savā ziņā atkal pseido igauņu-setu apvienība pret latgaļiem. Nē, gan igauņiem, gan igauņu brašajiem kāvējiem bija jāatraujas. Tā tapa mans kopā ar Trako Caru plāns: "IEČAKARĒSIM VISIEM".

Ideja bija tāda, ka daži informētie seti no mugurpuses, kad igauņi jau sāk zaudēt un ir izlietas kāda igauņa asinis, apkauj savējos un algotņus un noslēdz ar igauņiem apvienību, kurā pateicībā par viņu ādas izglābšanu, šamiem ir jāļauj izmantot viņu biedru asinis beigu ubermegaturbosuper rituālam.

Mūsu šamaņu iespēcināšanas rituāls izrādījās nežēlīgi stiprs. Tas deva zvērīgus izturība bonusus (+3 visām ķermeņa daļām). Plāns nostrādāja, to tikai nedaudz pārsteidza negaidītais latgaļu uzbrukums no mugurpuses (un viena altotņa nodevība), kurš tomēr bija sasteigts un ātri tika atsists, kamēr priekšējos flangos frontes līniju noturēja altotņi un tanks Mārīc (ar laikam 8 hitiem pa visu ķermeni bez bruņām). Kuri paši pēc tam, pēc kārtēja time-stopa tika no muguras sadurti un nobeigti ātri un nežēlīgi. Vienīgais aizbēga jocīgs igauņu drellis Sirmais, kurš bija varens lokšāvējs un ātrs skrējējs.

Tā plāns IEČAKARĒSIM VISIEM izdevās, seti izpildīja savu galveno kvestu, un runā, ka pēc tam nomira no latgaļu saindēta ūdens, bet to mēs nezinam, jo spēli beidzām pirms kaut kāda ūdens dzeršanas, bet var jau būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 10.07.2005 17:08
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu man pasam si spele patika daudz labak neka biju gaidijis itipasi pirma diena ka musu nometne tur gari darbojas gan ari pa nakti skraidit ka vilkatim.otraja diena jasaka ka ir man vina neipasi patika bija iestajies musu nometne panikums iedvesma bija zudusi un spelet talak vienu bridi pat galigi negribejas (loti liels sorry dveselitei par to ka neatspeleju to notikumi pie igaunu nometnes) tad pec kada laika atkal paradijas iedvesma un ar entuziasmu atsaku spelet laigan nebija vairs ta iejusanas kas vakar bet nu nebij ari tani bridi loti slikti beigu cina ari bija laba man pat patika tas parsteigums kad seti saka uzbrukt savejiem ( pirma doma bija ka kristiesi vinus ir apburusi)

kopuma spele man skiet bija vairak vai mazak izdevusies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.07.2005 17:16
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Mnjaa, redz, seti nenomira gan, jo tas "uubermega krutais saindeetais uudens" tika izmantots nevis dzerssanai, bet pateicoties Ventas garlaiciibai nometnee trauku mazgaassanai. Un visas nessllavas tika ruupiigi sadedzinaatas.

No manas puses speele vareetu tikt defineeta kaa jauka, iespeejams taa tikai taapeec, ka man passaa saakumaa pajuka lloti jauks roleplay's, kaa rezultaataa ar hairatnniku novazaajos apkaart liidz sestdienas agrai peecpusdienai.

Saaku teikt jau Palpatinam personiigi, taccu pateikssu veelreiz arii sseit, ka vinnss manupraat ir pelniijis vienus no lielaakajiem aplausiem par to, kaads gars bija. Ja sestdienas riitaa vinnss nebuutu smeejies tik skalli un sirsniigi par visu nometni un taas guleessanas maaniju, tad arii visi buutu veiksmiigi nodegussi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Taa kaa man bija iespeeja saliidzinaat divu nometnnu in-game sarunas, teikssu taa - man tomeer vairaak patika setu in-game's, taadeell vien, ka tas, lai arii netika risinaats visu laiku un nepaartraukti, nebija tik....teatraals, kaa pie letgalliem. Nu, iespeejams, ka vinniem tas taa nelikaas, bet man gan.

Visnotall pozitiivs teels - Gvarvins. Nu aplam pilniigi ierullee (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Visaa visumiibaa - bija labi, havot fanu vareeja un jaa. SLS4 ir jaatiek aizmirstam taaltaalaa pagaatnee (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 10.07.2005 19:19
Raksts #5


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Mums tagad te ir āfterpārtijs, nupat apēdām suši un pārspriedām notikumus. Tā kā pie mums ir vismaz pa vienam pārstāvim no katras komandas, tad ļoti veikli spējām lokalizēt mūsuprāt lielāko mīnusu spēlē, par ko jau Andza augstāk ir izteicies trīs mīnusu veidā. Nebūšu diplomātisks un garas runas neteikšu - ir skumji, ka ir cilvēki, kas nespēj pārkārpt pāri savām nesaskaņām ar konkrētiem cilvēkiem pat spēlē un nespēj sadzīvot ar viņiem doto varu. Terors tika izvērsts gan Setu, gan Igauņu nometnēs pēc pilnas programmas sadistiskā un negodīgā veidā.

Vēl es varētu pateikt, ka GMi bija krituši no vienas galējības otrā, un tā vietā, lai skatītos kā aug zāle un vārās putra, sūdu bija tik daudz, ka tajos varēja bezmaz vai noslīkt. Bet šajā sakarā es tomēr esmu noskaņots pozitīvi, jo nodarbošanās tiešām netrūka un visādu problēmu bija gana, lai es justos pavisam apmierināts ar spēles norisi.

Sižeta pavērsieni bija ģeniāli... Igauņu komanda uz turieni aizbrauca kā vislielākie izsitēji un ļaunīši, gatavojoties visiem izgraizīt mēles un nošķērēt pirkstus, bet no turienes aizbrauca kā paladini, sludinot Dieva vārdu un piedošanas spēku. Šī konvertācija pierāda spēles kvalitāti.

Ļoti kolorīts bija brīdis, kad nesot ārā Letgaļu nometni, daži palūkojās uz Letgaļu ēdiena pusi, un puisis, kuru laikam sauca Bruno (tas, kuram šis bija pirmais larps), mūs gandrīz atskaldīja pa dzīvei, jo laikam visu nakti nebija ēdis... da laikam nekā vairāk par makaroniem laikam Letgaļiem arī vispār nebija, tāpēc viņš laikam krita panikā un afekta stāvoklī piesolīja visiem olas atraut, ja mēs pieskaršoties viņa ēdienam.

Protams, kā vienmēr bija cilvēki, kas nemāk zaudēt. Man viņus no tiesas žēl, jo viņi, tā izdarīdamies, nostāda paši sevi muļķa lomā.

Ārkārtīgi patika Kedrika bišu vīrs un jaukais kautiņš ar viņu. Patika intrigas un citu komandu plāni un paņēmieni.

Saīdējāmies, protams... un ne Igauņi vienīgie. Bija brīži, kad gribējās atsevišķiem cilvēkiem pa dzīvei ar bērza rundziņu galvaskausu iedauzīt, bet visā visumā aizbraucām no turienes apmierināti un personīgi es - jaunām sajūtām piepildīts.

Paziņoju, ka manuprāt spēle ir izdevusies!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 10.07.2005 19:46
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Negribas gari muldēt, bet kopumā šoreiz esmu gandrīz tikai pozitīvu emociju pārņemts. Es laikam tagad sākšu mīlēt igauņus un ticēt ka Dievs ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 10.07.2005 19:50
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Mjā!

Laikam jau es būšu tas šausmonis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Tagad atbilde speciāli Inxam:

pacentīšos aprakstīt teroru igauņu nometnē no mana skatu punkta:
1) ierados kaut kur ap to laiku, kad igauņi ļoti veiksmīgi nodarbojās ar Drudža neielaišanu. Ar to viņi tika galā un, lai nodrošinātu darbību (šajā gadījumā - spēlētāju izklaidēšanu) tika nolemts aktivizēt Meža garu, pie kura svētajiem ozoliem bija apmetušies igauņi.
2) sākums jau bija diezgan labs - Meža gars izrādīja savu nepatiku pret šādu viņaprāt bezkaunīgu ielaušanos - dzisa lampas, čuksti baidīja utt.
3) aktīvi darbojās cienījamā igauņu ragana, bet.... te kaut kas aizgāja stipri šķībi, jo igauņu garīgās varas parstāvji bija ieņēmuši galvā, ka aizraidīta tika Ugunsmāte, kurai nu tika pamatīgi ziedots. Ragana no GM arī saņēma ziņu par Ugunsmātes apmierinātību. Bet!!!! Svētajā mežā notiek aktīvas darbības ugunsspēka pielabināšanai!!!! Meža gari satraucās ne pa jokam un aktivizējās. Te nu mums sākās panika, kas mijās ar OOG darbību un iekšspēles darbību. OOG atļāvos raganai dot padomu, lai pameditē uz šo vietu, lai padomā. Atbilde bija īsa: "Negribu!!!" (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
(labas atspēles gadījumā raganai bija visas iespejas sakontaktēties ar Svētvietā mītošo garu un .... citi iznākumi)
4) tad sekoja ļoti jauka lūgšana igauņu dievībai - Pērkonam. Nu labi, bet - šajā svētvietā tam nav nozīmes un speka. Arī šeit igauņu garīgās varas pārstāvim tika norādīts un doti mājieni...
5) rezultātā bija Meža garu un Setu senču garu aktīva darbošanās. (piekrītu, ka pārcentos)
6) Vēl vienu mājienu centos parādīt, kad igauņi redzēja savus mirušos (!) tuviniekus, kuru pēc sarunas transformējās naidīgā būtnē, kuras ārējais apraksts arī varēja kalpot kā priekšā sacīšana, kad, protams, bezsamaņā esošais būtu atjēdzies.

Redz, Inxiņ, man arī ir ļoti žēl, no savas puses skatoties, ka pēc neizdarībām in game viss uzreiz un automātiski tiek novelts uz personīgām attiecībām.
Jā. igauņi bija pastiprinātas uzmanības lokā!!! Jo viņi jau arī visvairāk brēktu, ja vajadzētu kādu mirkli veltīt botānisku procesu novērošanai!

Un kur izpaudās tas nežēlīgais un negodīgais terors setu nometnē?????

P.S. un tagad tāpat kā Roviela gaidīšu uz galvenā Meistara biezo vārdu!!!

Šo rakstu rediģēja Palpatins: 10.07.2005 19:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.07.2005 19:50
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
Nebūšu diplomātisks un garas runas neteikšu - ir skumji, ka ir cilvēki, kas nespēj pārkārpt pāri savām nesaskaņām ar konkrētiem cilvēkiem pat spēlē..

No GM puses varu teikt, ka teikums bija jābeidz šai vietā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Grēkoja gan seti, gan ugauņi, gan, bet ļoti mazāk, letgaļi. Bet, lai novērtētu GM-u izdarības, vispirms būtu tā kā jāuzzin sākotnējais sižets, vai ne tā? Es to tagad te nerakstīšu, pagaidīsim, kamēr to izdara Kedriks. Visādā ziņā tie, kas domā, ka viņu komandai ticis visvairāk nepatikšanu, maldās.

Par savu šauro jomu - tērpiem, - varu teikt, ka, paldies spēlētājiem lielu lielais, pārlieku daudz šaušalīgu kļūdu nebija. Katrā ziņā nebija nevienas tādas, kur būtu jārāda ar pirkstu un bargā balsī jāizsaka drauds - "vai nu vilksi nost, vai brauc projām!" Protams, kā vienmēr, var labāk (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) Man it īpaši patika no divkrāsainā zili rūtotā auduma šūtās, šķiet, Trakā Cara bikses, lai gan, šķiet, pārējiem setiem tās šķita smieklīgas. Ak un vai! Tās bija gandrīz pašas pareizākās no visas komandas apģērba. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Galvenais, ka neviens personāžs neizskatījās kā no pamatskolas ludziņas uzveduma nācis. Vēlreiz, paldies par to!

zenofeX - par to saki paldies nārai! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja Roviela: 10.07.2005 19:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 10.07.2005 19:59
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Roviela, tu man tagad rēbusus uzdod minēt? Nāra ir kas - niks, mītiskais personāžs, kas mani vilka uz Ventu slīcināt vai kaut kāda vādu spēle, kas man jāsaprot?

Igauņus mīlu tāpēc ka pie viņiem (starp viņiem, to be more precise) bija pārjautri.
Dievu cienu tāpēc ka mēs visu darījām pēc labākās sirdsapziņas un izdzīvojām par spīti visam!

Kā daudzināja Elernass - "Say prayer!"
-"Prayer!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.07.2005 20:24
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kādus rēbusus? Tur viss ir vienkārši un skaidri! Jā, es domāju to NPC nāru (ūdensmeitu), kas tevi vilka uz upi slīcināt un kuras dēļ Tu tā ātri un vienkārši no pagāna kļuvi par kristieti. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 10.07.2005 20:27
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Paldies Andzam, par pavediena aizsākušanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tātad, manuprāt, spēle tiešām bija veiksmīga, tādēļ vēlos pateikties, visiem, kas piedalījās un kas arī veidoja to tādu, kāda tā izvērtās. Liels paldies setiem, par nerimstošo spēles sparu- tiešām bija liels prieks spēlēt jūsu komandā.

Vienīgais, kura man gan bija dikti, dikti žēl, bija mūsu GM, kam nemitīgi vajadzēja šņākt mums ausī aptuveni “tagad tu jūti, ka sastingsti. Nē, tu nevari pakustēties” vai “Nē, tu tomēr jūti ka svētvieta ir vēl mazliet tālāk” u.c.

Jāatzīst, ka nemitīgi raizējos par mūsu rituāliem un burvestībām, ka vai nu tās nebūs pietiekami spēcīgas, vai arī neviens īsti neņems vērā. Taču pati pēdējā lielā buršanās pirms karagājiena pie igauņiem gan mums, šamanēm, likās pat ļoti iespaidīga! Pilnīgi necerēti, bet visi tiešām tos vārdus skaitīja un piedalījās! Bija jauki.

Arī karagājiens kopā ar algotņiem un igauņu pārbēdzējiem bija tik iespaidīgs un patiesi baiss, ka kājas tik tiešām trīcēja un vēders kņudēja kaut arī tikai stiepu kaulus un sēdēju papardēs.

Par to, ka spēle ir izdevusies liecina arī tas, ka vienīgajās divās minūtēs, kad sēdēju ceļmalā un domāju, ko nu darīt, kurp nu iet, kā saukti atkūlās tirgotāji ar placinātajām aizjūtu bruņurupuču acīm un rotaslietām. Tiem tad arī iemainījām visus mūsu dzimtas salaupītos sudraba gabalus.

Jauks bija arī Upmalis ar pieneni aiz auss. Kaut arī sākumā vēlējāmies to upurēt, beigās viņš mums visai vēlīgi sadāvināja čiekurus. Vēl joprojām cītīgi glabāju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ()

Mjā un pēc pirmo 40 minūšu gulēšanas nakts vidū ieradās Jods ar vienākrši perfekto balsi un “ eku cālīši čiepst”...tiešām pietiekami baisi, lai no telts ārā nelīstu. Pretstatā lielajai nakts apbrīnai, no rīta gan uz Jodu biju bik pikta. Izrādījās viņš bija visas mūsu nometnes robežas sabradājis un nevarējām vairs aizsardzību uzlikt...sēdēju un piņķerēju līdz ieradās PIRMĀ večiņa.

Ziniet, večiņjās mājo spēks. Ar tām tāpat kā ar bitēm neko nevar zināt! Kaut arī gar acīm noskrēja visas pasakas ar nāvi, mēri, citiem ērmiem večiņu izskatā, tomēr laipni piedāvājām ūdeni. Pretī dabujām “tagad jūs sajūtaties vārgas, nevarat pastaigāt, rasutaties, gārdzat un murgojat”. Tieši tā arī pavadījām visu skaisto rītausmu krustcelēs gārdzot, raustoties, murgojot. Ieradās otrā. Mēs smejoties atkal iešķiebām ūdeni un jau domājām lēnām krist un grīļoties, bet...nekas. Šamā pasmada un aiziet.

Lielais "sorry'' arī manam nabaga komandas biedram, jo, neskatoties uz to, ka biju tikai mācekle vēl pie tam dziedinātāja, nolamājos un netīšām tika uzlikts lāsts. Domājams, to varētu "norakstīt" uz pieredzes trūkumu. Viss tikai tādēļ, ka gribējās in-game nolamāties (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

Šo rakstu rediģēja Adriana: 10.07.2005 20:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 10.07.2005 20:32
Raksts #12


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Ahh... igauņu dievības Latvijā nestrādā... skaic...
Whateva.... Dievs ir un strādā visur (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Patiesībā paldies tiem diviem "sportistiem", kuri mani nonesa (burtiski...), lai es varētu atdzimt sev kā izrādās daudz pieņemamākā tēlā.

Uz Avenala ieteikumu pameditēt, tiešām atbildēja ar negribu, jo bija baigais besis un domāšana maz ko būtu palīdzējusi. Galu galā.. manus cilvēkus galina nost un es tagad iešu mežā birzītē meditēt.... Stress man bija.. un wisdoma trūkums.. piedodiet.. lūdzu nepārvērtējiet mani.... Arī man tāpat kā setiem varējāt iečukstēt austiņā skaidri un gaiši, ka šī vieta ir ļoti slikta, lai apmestos... nevis, ka tikai uz mani kaut kas lūr.... es stresa apstākļos nespēju darbināt savu domājamo aparātu. Lūc mani nejaukt ar manu vīru....

Par setu teroru... Njā... nu es domāju, ka seti paši labāk pastāstīs, bet tā, kā mēs te esam izrunājuši visu komandu piedzīvojumus, tad ir skaidrs, ka setiem nu pārāk tieši tika norādīts, ka igauņi ir tie ļaunie, kurus vajag iznest par katru cenu. Tādas vīzijas un tādi sapņi, tādas balsis šādas balsis...

Kopsummā par spēli. Mans viedoklis, ka GM bija iebraukuši no viena grāvja otrā. Tagad mistikas bija par daudz... Nē, nu protams, izdabāt jau tam cimperlīgajam spēlētājam nevar nekad... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Bet mana doma, ka tomēr ir jājūt, tā smalkā sesitīvā robeža, kad kaut kas sāk palikt par daudz, tāpat kā arī tā, kad spēlētājiem jāsāk vērot zāles augšana.. Redz daudzi sūdzās, ka pēc piektdienas dulluma, sestdienas diena ir bijusi pilnīga raslabuha... Mums gan tā nebija, jo sakarā ar pāriešanu kristietībā daudz kas mainījās, un bija daudz dažādu in geima sarunu.. Patiesībā paši esam sajūsmā par savu rolepleju.

Par manu komandu. Liels paldies visiem!
Paldies:
Elernasam: par paklausīšanu un piekāpšanos brīžos, kad vēlējās sastrādāt muļķības.
Jānim: par pacietību un kafijas vārīšanu...
Inxam: par "dvēseles dziedāšanu", par gara uzturēšanu....
Raivim: par svētā tēva parādīšanos un līdz ar to iedvesmu jaunajam personāžam, jo godīgi sakot sestdienas rītā, es biju ļoti sabēdājusies, gan par nestrādājošām maģijām, gan "sportistiem", gan Elernasu.... kurš mani nepasargāja....
Sigfam: par problēmu radīšanu... (P.S. Nodevējs!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )
Zeno: par transporta vadīšanu (Ka es jums saku, Zeno dienās būs dragreiseris!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Atim: par melnajiem jokiem, un par to, ka vispār atbrauca...

Atsevišķais paldies:
Gvarvinam: par Gabrielu...
Guntai: par sapratni kristietību ātri ieviešot...
Kedrikam: par spēles saorganizēšanu..
Avenalam: par to, ka piektdienas naktī tomēr vienā brīdī viss beidzās.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Man jau likās, ka nebeigsies nekad...

Spēle pozitīva. Paldies. Ja jaizvēlas starp zāles vērošanu un šādu aktīvo iznešanu, tad iznešana, protams, ir daudz interesantāka....

Vēl paldies setu komandai, kura ar mums sestdienas vakarā atzīmēja spēles laimīgu nobeigšanos....

Īpašais paldies Dievam!

Un vēl....
.... es gribētu piebilst ...
Dieva vārds ir piedošana.
Es ceru, ka spēle nebūs rosinājusi jaunas domstarpības un pūšanos savā starpā.
Ja tā būs, man būs ļoti skumji...

Lūdzu.. esiet saprotoši viens pret otru un mākiet piedot.........
Pat ja jums liekas, ka tam otram nav taisnība...

Šo rakstu rediģēja Sindra: 10.07.2005 20:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 10.07.2005 20:48
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Kopbilde:
(IMG:http://anime.bug.lv/asinsnaids1.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 10.07.2005 20:53
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Juhuuuuu, kopbilde! Superr! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

BTW, Dī, tā esi tu aiz manas "mazās galviņas"?! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Sorry...

Šo rakstu rediģēja Adriana: 10.07.2005 20:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.07.2005 21:22
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Man takss teica pazust no kadra ar rozaa bluuziiti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Bet nu jaa, par dragreisiem runaajot, lai piebrauktu pie igaunnu nomentes, kaa jau tas dazziem labi zinaams, priekssaa bija trauceeklis koka izskataa, kaa rezultaataa naacaas braukt tam apkaart paari ozolinnam un celmam. Vakaraa veel tas tiiri ok izdevaas, braucot ar atveertu bagaazznieku un Kikiiti tajaa [sskkiet, ka cilveekus uzmundrinoss skats tas bija] , taccu naakas secinaat, ka ssoriit tam uzbukseejaamies virsuu lloti interesantaa kaartaa, kaa rezultaataa gandriiz triis stundas braucaam liidz Iksskkilei visus izseedinaat. Jo nesaprotamaa kaartaa [jevraits] bija pazudis Reverss un piektais aatrums. Bet bija jautri veerot triis atluuzussus cilveekus massiinas aizmuguree (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Kas pie tam atrubiijaas reizee.
Veel pie cella secinaajumiem pieder tas, ka Baaru sunni nav nemaz tik dumji, tad ja vinniem bliezz virsuu ar nenosakaamu aatrumu (jo turpcellaa spidometrs nojuudzaas un visu laiku uzraadiija braucienu ar aatrumu 20km/h, arii kilometrus neskaitiija), tad tie sunni tomeer paskrien malaa. [Izbraucot no mezza: "Taa, nu tad tagad varam ieskrieties beidzot? Sunni mums nav vajadziigi, vai ne?"]
Par labaako radiostaciju Kaassa un Maariissa defineejumaa klluva taa, kura raidiija Karmenu ar paarneesaajamaa baterijdarbinaamaa radio [kura antena tika pa logu izbiidiita veiksmiigi aaraa] paliidziibu.

Btw, Sabilee bija interesants skats apkaarteejiem llautinniem, kaa massiina piebrauc staavlaukumaa, lai llaudis ieietu veikalaa atpakallcellam nopirkt kautko dzeramu, peec tam visu nopirkto sakrauj massiinaa un kkeras klaat massiinai, izstumj to pareizi, sakaapj iekssaa un brauc taalaak. To, ka buus nepieciessams nestraadaajossais reverss, cilveeki izdomaaja peec noparkossanaas protams (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ["Un tagad iejuudzamies un pret-kalninnu augssinnaa...."]

Un jaa...mezza celli laikam visus pievilina ar to, ka ir viensjoslas un liikumaini un pretimbraucossaas massiinas ir diezko diezgan nemanaamas. Taados aatrumos es veel nebiju braukusi cauri mezziem un nabaga nelaimiigie cilveeki, kas seedeeja aizmuguree pie bagaazznieka, kas teju teju draudeeja atnaakt vallaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) [Kaasis (nopietni): "Eu, man liekas, ka bagaazznieks tikko attaisiijaas vallaa un aizcirtaas ciet, Axel, nopietni!"]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 10.07.2005 21:45
Raksts #16


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



CITĀTS(Avenals)
Redz, Inxiņ, man arī ir ļoti žēl, no savas puses skatoties, ka pēc neizdarībām in game viss uzreiz un automātiski tiek novelts uz personīgām attiecībām.
Jā. igauņi bija pastiprinātas uzmanības lokā!!! Jo viņi jau arī visvairāk brēktu, ja vajadzētu kādu mirkli veltīt botānisku procesu novērošanai!

Avenal, es visnotaļ vēlētos teikt, ka šausmas mūsu nometnē bija šausmīgas un visi saīdējās pamatīgi. Arī Setu meitenes saīdējās, kad biji viņas novazājis pa mežu ar plikām kājām un galvenais - Kikītis bezdievīgi lamājās, jo tu viņam sūtīji vīzijas brīdī, kad viņam bija piemeties nenormāls kaltētājs un viņš bija taisījies padzerties ((IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ), BET es pēc tās nakts paliku diezgan apmierināts. Vienkārši zinot tavas antipātijas pret dažu labu no mūsu komandas, nospriedu, ka tava pārcenšanās ir vienkārša atriebība. Esmu kļūdījies....

Katrā ziņā nesapratāmies, bet nakts bija labi baisa. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 10.07.2005 22:13
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Njaa...

Avenal? Tu neesi ljauns.

Par speeli vispaar:
Nopietns miinuss (vismaz kaa man likaas) bija tas, ka magijas noteikumi bija paaraak plashi interpreteejami un nekonkreeti. (praktiskaas pielietoshanas zinjaa).

Tacu bija redzams, ka pie speeles sizeta ir ticis nopietni piestraadaats, kas kopumaa veerteejot deva gaidiito rezultaatu.

Tagad teikshu lielos paldies (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Vispirmais paldies un respect Kedrikam par to, ka vinjam vispaar bija iekshaa kaut ko veel organizeet; par to, ka mums bija interesanti un pozitiivaa zinjaa tika paarspeetas visas SLS seerijas iepriekseejaas speeles, kuraas esmu piedaliijies; par to, ka cilveeks taadaa staavoklii vispaar nodarbojaas ar GM'oshanu. Kad man bija liidziiga kaite, es nedriiksteeju iet aaraa no maajaam, kur nu veel vazaaties par poligonu. Un paldies par sapratni, iecietiibu un konstruktiivu attieksmi.

Milziigs paldies visai igaunju komandai. Juus bijaat lieliski, interesanti un saprotoshi komandas biedri un atbalsts situaacijaa, kad likaas, ka zudiis skaidrais sapraats. (tas viss, protams, attiecas arii uz Tevi, Sigfa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) Ar Jums kopaa tika paardziivoti dazhaadi sizheta paveersieni un radiita neaizmirstama mutvaardu folklora.

Paldies setiem par neparedzamiibu; latgaljiem par to, ka tureeja dotos soliijumus; Polockas karadraudzei par to, ka pieveersaat muus iistenajai ticiibai.
Bija prieks Juus redzeet kaa muusu nometnee, taa aarpus taas.

Paldies NPC moskjiem un draudziigajiem "charakteriem".

Paldies Dievam, ka, saakot no sestdienas riita, pasargaaja muus no moskjiem un naaves (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 10.07.2005 22:19
Raksts #18


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Visaa visumaa varu teikt, ka piekriitu visnotalj pozitiivajaam atsauksmeem par speeli. Taa tik tieshaam daudzkaart paarspeeja SLS4 kaut-kaa-daraamiibas zinjaa. Briizhiem pat likaas, ka ir tik daudz ko dariit, ka nav iisti sajeegas, ar kaadas "probleemas" risinaashanu saakt.

Zinaamus miinusus radiija metageimigs, tachu, man labatiik uzskatiit, ka to var attaisnot. Galu galaa mees visi tomeer esam tikai civleeki, ar savaam mmm vaajiibaam. Arii man metagaiminga zinjaa sirdsazpinja nav gluzhi tiira. Fui man.

Patika, tas ka vareeja no sirds izplosiities ar rituaaliem, kuri mums pat arii straadaaja

Savaa zinjaa pateicoties muusu regjionaalajam GM muusu komandai bija gana daudz ko dariit, man taa arii negadiijaas briidis kad es seedeetu zemee un domaatu "a ko tagad" vai arii apceriigi pieveerstos zaales garuma izmainju noteikshanai. Taapat arii tika lauzts stereotips par stingriibu un piekasiibu no GM komandas. OOG attieksme bija visnotalj liberaala.

Tiesa gan jaatziist, ka arii man shkjita, ka muusu riiciibu ietkemeeja mazliet par daudz. Piemeeram meegjiinot sarunaat, vai kaut kaa citaadi nevar risinaat probleemu ar to, ka muusu sveetvietaa magjiskaa kaartaa iemaajojushi igaunji, bija visai skairds, ka vieniigais veids ir vinjus kaut kaadaa veidaa izniicinot (ar kaut kaadu veidu saprotot vinju izkaushanu).
Taapat arii muusu kamondas biedru viizijas un teju shizofreeniskaa balsu dzirdeeshana, bija visai noteikta un tematiskaa, un taadejaadi savaa zinjaa ierobezhoja muusu izveeli.

Zinaamu aktivitaates truukumu speeles vidusadaljaa radiija karstums un neguleetaa (dazhiem arii samalkoshanas paarpilnaa) nakts. Aktivitaate gan atgriezaas liidz ar tveices mazinaashanos. Teedeelj varbuut speeles vidusdalja nebija tik ljoti izdevusies, tomeer, atkal pieminot jau agraak teikto, saakums un beigas to noteikti un pat paarpaareem atsveera.


Visaa visumaa ar speeli esu apmierinaata, tas bija labi un gandriiz liederiigi pavadiits laiks varen labu cilveeku sabiedriibaa.

Lielum lielais paldies, tiem, kas sho speeli padariija man interesantu.
IIpasha pateiciibas
Kedrikam par vinja NPC
Shameneem Tijai un Adrianai par odu un citiem "stiprajiem vaardiem"
Setu komandai par to, ka vinji ir sakariigi
Zhantei par to ka pacietiigi un ar zinaamu nolemtiibu sejaa ljaavaas tikt upureeta atkal un atkal.
Igaunju/kristieshu komandai par viesmiiliibu pret setiem.
Gvarvinam par buushanu tik sasodiiti pozitiivam.
Avenalam par chuksteeshanu ausiis, tagad vaardsi "uzticies sajuutaam" manaa skatiijumaa ieguvis gluzhi citu gaismu.
Un visbeidzot, bet noteikti ne mazaakaam meeraa: GM par to, ka noorganizeeja speeli.

Bija baigi ok (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 10.07.2005 22:20
Raksts #19


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Par to letgalju izneshanu. No vienas puses bija stulbi, ka teeli, ko cilveeki ir gatavojushi ilgaaku laiku un sagatavojushies taa labi un kaartiigi atspeeleet, mirst tik aatri. No otras puses, tadeejaadi muusu komanda atshkjiiraas no abaam paareejaam - bija tikai viens karotaajs un random jaunie teeli nogalinaato vietaa, kas taapat visi spraaga ka mushas. Taapeec naacaas meiteneem sabaazt galvinjas kopaa, njemt magjiju nopietni un gudrot vienu Viltiigu Plaanu peec otra.

Well, nezinu, vai muusu roleplejs izklausiijaas teatraals vai nee, bet tas bija patieshaam ljoti iists ASINSNAIDS. Konkreeti man tieshaam briizham jumts nobrauca, kas es esmu un kad es esmu. Izcili perfekta sajuuta.

Kas taa vislabaak palicis praataa... Gaajiens pa riita rasu un miglu sveetos akmenjus skatiities. Ieeju setu nometnee peec savas paikas... Zaaliite... eediena atliekas... Traucinji, mantinjas... Un pashaa nometnes centraa riita miglas ieskauta lepni slejas uudenspiipe! Bet seta neviena!

Un otrs briidis bija Viltiigaa Plaana III realizeeshana. Kaa mees sleepnii gaidiijaam, kad seti beidzot atstaas nometni un ies igaunjus sist. Taa fataaliskaa paarlieciiba, ka shoreiz visam jaizdodas, lai tur pliist vai luust, ka seedeesim tajaa durstiigajaa zaalee kaut vai liidz naktij, ja seti neatvilksies aatraak. Un kaa mees skreejaam augshaa pa kalnu tai bezdieviigaja karstumaa, kaa vandiijaamies pa nometni, tos sasodiitos ragus mekleedami, kaa shkjiet dzirdeejaam setu balsis un pleesaam prom, ka puteklji kuupeeja... Jaa...

Aa, arii otra Joda ierashanaas, kad tas, moshkjis taads, meimuroja pa mezhu, ar paatadzinju kokiem cirsdams. Atnaak liidz letiem, prasa meitu, bet attop, ka nometnee iekshaa netiek, jo labi vaardi noskaitiiti, kokos krusti sacirsti (kaa jau peec beereem), un veel piedevaam vinja dveesele ir muusu rokaas. Un, ak, shii tirgoshanaas ar Jodu! Malacis Kedriks! Teaatris ir daudz zaudeejis! Nopietni!

Viens vaajais punkts bija tas, ka magjija tieshaam bija drusku par daudz. Bez muusu raganas Dveeseliites (cepuri nost!) mees buutu bezpaliidziigaaki par kurkuleenu, pilniigi kaa bez rokaam. Un ja nu vinja buutu nogalinaata? Ko tad leti buutu dariijushi?

Taapeec arii uz naakamo speeli bija doma, ka vai nu jaadabuu sev beidzot kaada ierocha atestaacija, vai arii kaut kaada burve pashai jaateelo, vai arii jaabuut kaadas speeciigas karotaaju komandas sastaavaa. Vai arii jau pashaa speeles saakumaa jaasagatavo sev zhuuksniiti ar teeliem saakotneejaa personaazha naaves gadiijumaa. Bet tas nav tik interesanti kaa buut maziem tizliem intrigantiem ziepju vaariitaajiem, kas centiigi meegjina izniideet divas neapshaubaami lielaakas un speeciigakas nometnes. Tieshi taa es uztveeru savu komandu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Go Girl Power!

Kopumaa varu teikt, ka speele bija izcili izdevusies. Ko dariit vareeja atrast visu laiku, kvestu bija vairaak kaa saprashanas, bet nu liels liels paldies meistariem, kas tos saruupeeja! Paldies letgaļu komandai par nerimstosho naidu pret ienaidniekiem, paldies setiem un igaunjiem par savu neprognozeejamiibu un in general interesanto speeli.

PALDIES!

Šo rakstu rediģēja browncat: 10.07.2005 22:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 10.07.2005 23:00
Raksts #20


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu tā. Teikšu arī ka es kādu biezāku vārdu. Kā zināms, nesenāki notikumi visspilgtāk iespiežas atmiņā - skats, kas pavērās pārbaudot setu nometnes vietu bija vārdiem neaprakstāms, asinis stindzinošs un pilnu emociju gammu uzdzenošs. Vārdu sakot, tika savākti 4 (!) melnie miskastes maisi pilni ar visvisādu pamestu drazu. LAikam palieku pārāk vecs, jo man tas vienkārši līdz smadzenēm vēl tā īsti nav aizgājis - kā tā var darīt? Vai GM būtu par auklēm un sētniekiem arī vienlaikus jāpārkvalificējas? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Vai visās spēlēs pēc šo cilvēku piedalīšanās tur paliek pāri tik bagātīgs 21. gs. kultūrslānis? Setiem - neskatoties uz reizēm tīri nesliktu atspēli - LIELAIS PUBLISKAIS FUI. Setu komandai būtu jāsaka milzīgs paldies Žanetei, jo tas nebija ne viņas, ne Meistaru pienākums, to visu cūkkūti novākt.

Nu jā. PAr pārējo rīt - tagad Kedriks BEIDZOT dodas vienreiz GULĒT!

(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sleeping.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 13:06