Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> GP grāmatas angliski
Demiurgs
iesūtīt 04.07.2005 15:22
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Mani interesā vai Latvijā kautkur nevar nopirkt Tolkīna grāmatas angļu valodā kuras nav vēl tulkotas, piemēram, Silmarilionu un citas. Varbūt kāds zina vai arī Latvijā gramātas angliski nevar dabūt??

Šo rakstu rediģēja Dženeta: 21.06.2013 13:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 21)
kenijs
iesūtīt 04.07.2005 15:45
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Zinu ka interneta var dabut gramatas anglu val...
Tik nezinu ka lai tas lasa jo bolit acis ekrana parak ilgi nebutu ieteicams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 04.07.2005 16:27
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



tad varbut pasaki kur Var jau ari izprinteet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.07.2005 16:29
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Google, DC.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 04.07.2005 16:45
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu noka4a no DC ,vai ari atridi caur google kur lai noka4a...
Izprintet ,da viskaut kur var visados atelje utt nu nez majas ari var (bet liekas ka ta butu stuba doma)
Tu labak kautkados fotuka atelje paintersejies un noskaidro ,varbut letak bus nopirkt gramatu ,bet es nez...

Šo rakstu rediģēja kenijs: 04.07.2005 16:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.07.2005 16:46
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vislētāk iedot vecākiem, lai darbā izdrukā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
varoniz
iesūtīt 05.07.2005 21:51
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



spied sheit tur var dabut visus tolkina rakstus angliski

Šo rakstu rediģēja varoniz: 05.07.2005 21:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 07.07.2005 12:27
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Par to viskautkur ir bijusi runa. Vislabāk meklēt Alfā (zinu, ka tur ir Tales from the prelious realm, vienu laiku bija arī Unfinished tales. Roverandoms ir daudz kur, ar Silmarillionu gan būs grūtāk, bet tagad jau ir Amizante, tā ka nevajadzētu būt problēmām (tur šitā grāmata par kkādiem nepilniem Ls7, un visi Historry of Middle-earth lētāk, nekā sūtot vnk Amazonē).

Var jau arī netā lasīt vai priintēt ārā un tad, bet tas jau, manuprāt, vairs nav tas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 11.07.2005 08:30
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Kas taa tada Amizante ir ????? Un kur tadu var atrast???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 11.07.2005 08:32
Raksts #10


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



amizante.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 04.01.2008 19:41
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



Jāņa Rozes Grāmatnīcā! Nu tajā kas ir T.c. Mols noteikti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saraida
iesūtīt 05.01.2008 16:32
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.06



Var meklēt Valters un rapa, Jāņa Rozes grāmatnīcās. Domāju, ka Tolkinu angliski atrast nav tik grūti. Pati nopirku visu LOTR vienā grāmatā, redzēju arī citas grāmatas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 06.01.2008 01:02
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



lab, lai man nav jaataisa jauns pavediens, tad uzdoshu jautaajumu sheit..
taatad, veelos iegaadaaties 'paaris' Tolkiina darbus no http://www.jr.lv/lv/ - Book of Lost Tales 1, the;Book of Lost Tales 2, the;Children of Hurin, the;Farmer Giles of Ham(?);Hobbit; visas 3 LOTR daljas, bet iisti neiebraucu, vai ir kaada starpiiba, starp taam 2-3 versijaam?;Roverandom;Silmarillion;Tales from the Perilous Realm.
tas buutu arii viss, bet jautaajums tadas, vai var dabuut shiis graamtas kkur leetaak? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) visticamaak jau nee, jo man taapat shiim visaam graamataam ir taa 10% atlaide, taapat sanaaks tiiri leeti. un kaadaa seciibaaa, shiis graamatas vislabaak buutu lasiit(LOTR jau sen esmu izlasiijis)?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
veelos savaakt lielu dalju no Tolkiina darbiem, shis buus tikai saakums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) emm, ceru, ka izpaliidzeesiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 07.01.2008 15:48
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 06.01.2008 01:02) *
lab, lai man nav jaataisa jauns pavediens, tad uzdoshu jautaajumu sheit..
taatad, veelos iegaadaaties 'paaris' Tolkiina darbus no http://www.jr.lv/lv/ - Book of Lost Tales 1, the;Book of Lost Tales 2, the;Children of Hurin, the;Farmer Giles of Ham(?);Hobbit; visas 3 LOTR daljas, bet iisti neiebraucu, vai ir kaada starpiiba, starp taam 2-3 versijaam?;Roverandom;Silmarillion;Tales from the Perilous Realm.
tas buutu arii viss, bet jautaajums tadas, vai var dabuut shiis graamtas kkur leetaak? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) visticamaak jau nee, jo man taapat shiim visaam graamataam ir taa 10% atlaide, taapat sanaaks tiiri leeti. un kaadaa seciibaaa, shiis graamatas vislabaak buutu lasiit(LOTR jau sen esmu izlasiijis)?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
veelos savaakt lielu dalju no Tolkiina darbiem, shis buus tikai saakums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) emm, ceru, ka izpaliidzeesiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Daudzi iesaka lasīt šādā secībā:

1.The Hobbit (neesmu lasījis, bet plānoju pasūtīt, lai gan bērnu grāmata, tādēļ lasīšu angļu val)
2.The Lord Of The Rings (FOTR un TTT lasīju latviski, pēctam divreiz esmu lasījis angļu val. vienā kopsējumā)
3.The Silmarillion (super grāmata!!! angļu val.)
4.Pārējās grāmatas ir Tolkiena fanātiem. Neliels ieskats no The Children of Húrin ir Silmarillion, bet es plānoju kādreiz izlasīt arī pašu The Children of Húrin.

Latvijas veikalos nav redzama Unfinished Tales, kuru iesāka pats vecais, bet pabeidza atkal dēls. The Book Of Lost Tales (History Of Middle Earth) ir vēl jo vairāk K.Tolkiena pielabojums, ko viņa tēvs nepabeidza pilnībā. Starp citu The Book Of Lost Tales pavisam ir 12 angliskie sējumi. Es neesmu lasījis ne vienu ne otru, tādēļ nezinu, kāda ir atšķirība.

Rau, kur par The Book Of Lost Tales

Te par Unfinished Tales

Roverandom ir vēl bērnišķīgāka par Hobitu. Farmer Giles of Ham arī mērķēts uz pasakām pasaciņām.

Neskrien mežā pārāk dziļi! Tāpēc pa priekšu izlasi top 3 grāmatas. Children Of Hurin, The Book Of Lost Tales (latvijā pagaidām tikai pirmie divi sējumi, piem., Jāņa Rozes grāmatu veikalos), Unfinished Tales (neesmu redzējis Latvijā) varēsi lasīt pēctam, kad būsi iepazinis lielisko The Silmarillion!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 08.01.2008 19:12
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nu skaidrs, paldies par atbildi.. par to vai beerniskiiga, tas taa, es vnk veelos savaakt peec iespeejas vairaak Tolkīna daiļrades. man praktiski liela dalja sho graamatu ir PDF failos, ja veelies, to pashu Hobbitu, varu tev nosuutiit.. par huuriina deelu, esmu lasiijis labas recenzijas, taapeec domaaju, ka graamat ir laba un veerts to nopirkt graamatas izskataa! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 08.01.2008 22:07
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



The Children of Hurin ir laba grāmata. Nekā revolucionāri jauna tur gan nav, jo The silmarillion šī nodaļa jau bija diezgan akurāta, bet Silm faniem kā man patīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 10.01.2008 15:01
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



Nē, paldies, Daniels_Redclifs! The Hobbit esmu jau pasūtījis. Dievs vien zin', kad viņi man atsūtīs dārgumiņu. Bet mežā nodarbi nebūs grūti atrast, kamēr pasta baloži atnesīs mantu.
Bez tam, par cik cienu Tolkiena darbus, pagaidām atturēšos no kopijām internetā. Lai gan varu ieteikt interneta enciklopēdiju (gadījumā, ja kāds vēl nezina par to).

Tā radīta tik tiešām multimediju videi un nav sastopama grāmatās.

Lūk, kur Ardas enciklopēdija - www.encyclopedia-of-arda.com

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 10.01.2008 19:06
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



Ardas enciklopēdija nav slikts resurss, tomēr dažādas sīkas nepreczitātes tur ir novērotas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 11.01.2008 18:13
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



Manuprāt pilnīga informāciju tur nav pieejama viena iemesla dēļ - autortiesības joprojām pieder Tolkienu dzimtai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 12.01.2008 20:39
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nu, viss kaartiibaa, pasuutiiju jr.lv 5 graamatas uz doto briidi un kopaa izmaksaas 27.40Ls.. (hobbit, silmarillion,book of lost tales 1,2;children of Hurin)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 12.01.2008 23:03
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 12.01.2008 20:39) *
nu, viss kaartiibaa, pasuutiiju jr.lv 5 graamatas uz doto briidi un kopaa izmaksaas 27.40Ls.. (hobbit, silmarillion,book of lost tales 1,2;children of Hurin)



Man Hobitu nesen pasta baloži atnesa. No tā paša hronista sūtījums nāca, no kura tev nāks. Children Of Hurin gan lasi pēc Silmarillion. Bēdīgs stāsts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 19.01.2008 13:41
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



emm, hobbits izlasiits (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) mazs staastinsh, interesants, saakums gan lika nedaudz vilties, jo peec paaris lpp, tolkiina rakstiit prasme vai vnk staasta attiistiiba uzlabojaas... ir ok (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 15:58