Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pašnāvība, Tavas domas
Antons Ego
iesūtīt 26.06.2005 18:52
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu vispār jau - arī pašnāvība kristiešiem ir slepkavība. Ja tev jāizvēlas - nogalināt citu, vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.

Nē, es nesaprotu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif)

Šo rakstu rediģēja B.D.: 26.06.2005 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
kaiva
iesūtīt 29.10.2007 22:35
Raksts #81


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



zinu cilvēku kas var pastāstīt praktisko pamatus lai mēģinājums ar lielāku garantiju izdotos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
(kurš te nesaprata ka piedodama ir šī neziņa tādā jaunībā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
moš tas var izrādīties sarežģītāk par lateni vienam otram
..........
lasīt Christinas postu. un Arsukas.
darīt sev pāri dzīves laikā ir ļauni bet izbeigt savu dzīvi katram ir pilnīgas tiesības.
kaut kādi šeit nesen nosauktie "iemesli" pilnīgi s****
iemesls var būt vislielākais un vissīkākais, tam nav nozīmes. tikai tam kā to uztver. pilnīgi visu var uztvert pilnīgi citādāk, ja saprotat ko gribu teikt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 30.10.2007 10:10
Raksts #82


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Tad lūk, mazs kopsaucējs ir atrasts.

Bet.

Nevar pārliecināt cilvēku, ka pašnāvība ir kaut kas labs, ja viņš tā nedomā. Un tas arī nav vajadzīgs. Pietiek ar to, ka cilvēki, kam tas ir svarīgi (lasīt ---> kas par to domā), priekš sevis ir nostādījuši šo darbību kā risinājumu. Tiklab mēs šeit varētu sākt diskutēt, ka arī nakotiku lietošana un nodzeršanās nav risinājums. Bet tiem cilvēkiem ir. Un vienīgais, ko viņiem var pārmest tie, kas ietur 'veselīgi pareizo' dzīves veidu, ir tas, ka viņi nav izvēlējušies pareizo ceļu dzīvē.

Atsaucoties uz to vienu dzīvi, kas jānodzīvo, gribu piemetināt, ka tas ir atkarīgs no tā, kam cilvēks tic. Ja vienai dzīvei - nu tad dzīvo viņu tā, lai paradīzes vai elles vārtu priekšā nebūtu jāklusē. Ja reinkarnācijai - vecīt, pašnāvība ir tikai viens no veidiem, kā pāriet nākamaja līmenī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 30.10.2007 10:53
Raksts #83


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tiesa
nu tas jau nav nekas ne labs ne slikts. tam nav nekādas zīmes. zīme ir attieksmē- un parasti, apkārtējo attieksmē. tieši tie kas tik ļoti nosoda pašnāvniekus nodara vislielāko ļaunumu. Taču nevienu nedrīkst nosodīt par to kāds viņš ir, arī ne nosodītājus
katram pašam jānonāk pie šīs sapratnes, ar citu palīdzību vai bez.
jo jūs kas šeit tā sacīt, kurināt naidu, to pašu vien arī kaut kādā veidā saņemsiet atpakaļ un tas ir neizbēgami.

(un pēdējais. atliek vien secināt cik drausmīgi dziļi baznīcas dogmas joprojām iegriezušās cilvēku prātiņos)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 05.11.2007 09:22
Raksts #84


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Es uzskatu, ka pašnāvība ir vājuma pazīme. Piemēram, man ir apnicis skatīties uz meitenītēm, kuras griež vēnas... Mūsu kaimiņiene pakārās, jo viņai bija daudz problēmu. Nu, tas noteikti nav risinājums. Ja cilvēkam ir vienalga, ka viņu citi mīl, tad viņš ir egoists. Es nezinu nevienu cilvēku, kurš izpaliktu no apkārtējo mīlestības. Protams, problēmu varā liekas, ka izejas nav, bet izeja ir venmēr, un atrast to pašnāvībā, nav tas pareizākais variants. Nav jābēg, ir jācīnās un jāatrisina, nav jāiet vieglāks ceļš, tāda nekad nebūs. Neatbalstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 05.11.2007 23:30
Raksts #85


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Ludiēna @ 05.11.2007 09:22) *
Ja cilvēkam ir vienalga, ka viņu citi mīl, tad viņš ir egoists.
Un citi nav egoisti, ka piesienas viņam par to, ka viņu tak mīl un tāpēc viņam jāpaliek? Kāda man daļa, kas un cik mani mīl, kad es gribu karāties zarā? Acīmredzot, kaut kā viņi par maz to izrāda, ja reiz līdz tam ir nonācis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 20.11.2007 13:24
Raksts #86


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Vai šeit kāds kaut ko kādreiz ir dzirdējis par principiem?
Vienmēr ir izeja? Right!
Bet tas, ka tā var būt pretrunā ar indivīda uzskatiem, principiem, lai cik muļķīgi tas neskanētu, tas nevienam tā kā prātā neienāk. Tā ir liela problēma, jo cilvēkiem patīk būt principiāliem. Muļķīgiem, bet tomēr principiāliem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 21.12.2007 20:13
Raksts #87


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Abos gadījumos tu atņem dzīvību-sev vai kādam citam..
Cilvēkam nav lemts izlemt, kad kas mirs..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 18:56
Raksts #88


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Pašnāvība... hmm... Tātad neviens tā arī nezin kas notiek ar pašnāvniekiem pēc nāves? Es domāju, ka visi to zin, bet izrādās, ka laikam tomēr nē...

Ar pašnāvību esmu saskārusies pietiekami un pārcietusi šādus tādus sarežģijumus saistībā ar tām ''es sev padarīšu galu'' lietām. Pati nekad neesmu mēģinājusi, lai arī esmu to apdomājis, kad vienkārši apnicis dzīvot (ne jau aiz nelaimīgas mīlestības (pasarg, Dievs), problēmām vai šķiet neizejamām sitācijām), apnikusi pasaule tāda kāda tā ir, vienkāršāk sakot gribas no dzīves aiziet kā pieaudzis cilvēks uz kādu laiku aiziet atviļinājumā no sava darba, lai atpūstos, taču tas nenozīmē, ka es uzreiz esmu skrējusi uz stroikas jumtu lēkt. Nē, paldies. Tikai laiskas idejas līmenī, ka tā varētu, bet nekur nepakustēties. Vienkārši esmu izlēmusi, ka dzīvoju un viss.
Mūsu pilsētā mana vecuma un paralēlklases meitene diemžēl izlēma izlēkt no 5. stāva nelaimīgas mīlestības un ģimenes problēmu dēļ. Visi ilgi sēroja un klīda visādas asins stindzinošas, spocīgas baumas un vienkāršas baumas par ģimenes sagrāvi un to kā tad tur patiesībā bija.
Pēcāk bija modē pielieties un mēģināt lēkt no piektā stāva jumtiem.
Atceros kā vienu savu pagalma biedru ar draudzeni rāvām atpakaļ pār balkona malu, kad viņš jau lēca lejā. Protams, pielējies puisītis kā mārks.
Jā un vēl viena mana tuva draudzene bija iegrimusi dziļā ģimenes problēmu purvā (bija viņai tur smagi ļoti). Tad nu man neatlika nekas cits kā nopūsties un pielūkot, lai viņa patiešām ņem un nenolēc. Gāja man sūdīgi tos mēnešus, kamēr viņa tika ārā no depresijas. Desmitiem reižu atceros biju viņu pļaukājusi un rāvusi viņu nost no balkona. Pie reizes tik stulbi un pie reizes tik baisi, to visu tā atceroties tagad, kad viss ir tik labi.

Nu jā, bet runājot par dvēseles lietām, tad pašnāvnieki ellē nenonāk. Viņi tiek nolemti vairāku gadsimtu ciesšanām un vientulīgai klīšanai pa pasauli, nerodot ne mieru, ne mājas. Tad vēl kādi 200 gadi un dvēsele skaitās savu grēku izcietusi un var doties uz Paradīzi.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.01.2008 19:19
Raksts #89


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Cilveekam ir tiesiibas dariit ar sevi to ko vien tik vinsh veelas. Ne man ne Tev ne meenestinjam nebuus ````t par to ko kaads ar SEVI dara, ja grib lai galinaas. Ja kaads grib nomirst, vinjam jaadziivo deelj citiem ? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Mulkjiibas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 04.01.2008 20:46
Raksts #90


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



Cilvēkam ir jādzīvo sevis dēļ, ja pēc viņa uzskatiem tas vairs nav iespējams, indivīdam ir jāatrod pietiekami efektīvs un apkārtējiem nekaitīgs veids, kā pamest šo pasauli.
(Kaut gan, ko tu tur pametīsi, tepat vien zem šīs pasaues zemes tiksi aprakts).
Lai nebūtu jautājumu, dzīves izbeigšanas veids, kurš apkārtējos neietekmē vai ietekmē maz, ir, piemēram, pakāršanās, pretēji tam būtu izlemt savu dzīvi pārtraukt traucoties milzīgā ātrumā ar mašīnu pa lielceļu.
Pirmajā variantā tu traumēsi savus radiniekus, draugus, paziņas un varbūt vēl pirmā stāva zinkārīgo kaimiņieni, otrajā vari sev zem zemes paķert līdzi kādu, kurš līdz savam lūzuma punktam vēl nav nonācis.
Dzīvot kāda cita dēl ir nožēlojami, tad jau sevi nogalinot tu izrādi pret savu būtību lielāku cieņu.
Turklāt, uzdrošinos apgalvot, ka pašnāvībai līdzi nāk tāda kā varas apziņa, kuras dēļ sevis nogalināšana izmisuma stāvoklī šķiet uzmundrinoša, atrisinājumu izveidojoša. Galu galā, ja tavā dzīvē viss ir bijis no tevis maz atkarīgs, pašnāvība ir atkarīga tikai un vienīgi no tevis, tu turi pistoli pie deniņiem, vai sēdi ar miegazāļu sauju rokā, un tu izlemsi-nospiest gaili/izdzert tabletes, vai arī aizsviest to pa visiem vējiem un turpināt dzīvot. Vara cilvēkus apbur,
Iespējams, pašnāvības doma man nekad nav likusies nopietni apsverama, jo ticu sapūšanai zem zemes, pēc savas nāves iestāšanās, nevis pārdzimšanai vai arī Paradīzes apmeklēšanai, no otras puses, ja es lūzīšu, nebūs baiļu, kuras mani aizkavētu, vai arī ideja, kas varētu drošināt visu izbeigt.
Lai kā arī nebūtu, darīt sev galu ir daudz cienījamāk, nekā mocīt citus un mocīties pašam eksistējot bez vēlmes būt dzīvam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.01.2008 21:07
Raksts #91


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



(jeah viņa ir ienākusi)

pakārties jau var mežā tālu tālu Latgalē (vai arī ja tu esi latgalietis tad Kurzemē). tā lai sapūsti pirms tevi kāds spēj atpazīt.
lūūdzu pastaasti vel par racionāliem-un gluži neracionāliem pašnāviibu veidiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja kaiva: 04.01.2008 21:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.01.2008 21:15
Raksts #92


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Pašnāvība ir neracionāla un nevajadzīga.

Pat no visdziļākās bedres nevajag rāpties ārā ar pašnāvību.

ja ir depresija un liekas ka viss ir pagalam, viss is sūdīgi - ir jāpērvērtē prioritātes.

ja dzīvo nepareizo mērķi dēļ, tad arī liekas ka pašnāvība ir laba izeja bet tā nav.

ir jāmeklē cits veids kā tikt galā ar situāciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 04.01.2008 21:43
Raksts #93


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



CITĀTS(šausmiņa @ 04.01.2008 21:15) *
Pašnāvība ir neracionāla un nevajadzīga.

Pat no visdziļākās bedres nevajag rāpties ārā ar pašnāvību.

ja ir depresija un liekas ka viss ir pagalam, viss is sūdīgi - ir jāpērvērtē prioritātes.

ja dzīvo nepareizo mērķi dēļ, tad arī liekas ka pašnāvība ir laba izeja bet tā nav.

ir jāmeklē cits veids kā tikt galā ar situāciju.


Es gribētu sīkāku paskaidrojumu, kas pašnāvībā ir neracionāls? Tā var būt izšķērdīga, klaja, mirt tu vari ātri, nesāpīgi, lēni vai mokoši. Lode un pistole ,ziniet, maksā vairāk kā striķis un ziepes.

Pāsnāvība nav mēģinājums rāpties no bezdibeņa laukā, pašnāvība ir tad, kad pret bedres malām saplosītās rokas ieliec klēpī un beidz cīnīties, tajā paša laikā atsakoties mūžīgi sēdēt bedrē no kuras laukā tikt nespēsi. Ja jau tev tik ļoti patīk spilgti izteicieni. Pašnāvība nav padošanās un nav arī samierināšanās, tā rēķinu noslēgšana. Stāvokļa 'pieņemšana reizē saprotot, ka šādos apstākļot atsakies dzīvot, un saproti, ka tevī nav palicis pietiekami uguns, lai ar tiem cīnītos.

Noslēdzot rēķinus ar dzīvi tu jau arī pārvērtē prioritātes, nemaz tik daudz pašnāvību nenotiek nepārdomāti un steigā. Vērts savu dzīvi izbeigt ir tad, ja saproti, ka to visu sagruvušo vairs nespēsi atjaunot un visu atlikušo laiku mocīsies ar esošo situāciju.

Cilvēks nevar savu dzīvi sākt no sākuma, nav nemaz tik vienkārši mainīt savas dzīves mērķi un sākt jaunu dzīvi. Dzīve nav datorspēle, restart poga nepastāv. Kad izredžu uzvarēt vai turpināt nav nākas nospiest pogu quit.

Kādēl būtu jāmeklē cits veids, ja esošais cilvēku apmierina? Dzīvot beidz tie, kuri ir nolēmuši no visa aiziet nevis tie, kuri ir nolēmuši celt nodedzināto pili no jauna un nospļauties par visu.


Kā jau es teicu, Latvija ir diezan maza, kaut gan, pakaroties kaut kur Latgalē vismaz zinkārīgo kaimiņieni pasaudzēsi, toties viņas vietā cietīs apmātā sēņu/ogu lasītāja.
Racionalitāti ir tā grūti atdalīt no nerecionalitātes, tādēl pēc maniem uzskatiem:
Pirkt ieroci, lai mirtu nav racionāli, to var ataisnot tikai ar diviem paskaidrojumiem:
1. vēlies sev ko jauku uzdāviniet, lai vismaz nomirt varētu kā vēlies, taču, ja tevi kaut kas vēl var iepricināt, iespējams ir vērts turpināt dzīvot,
2. nošauties ir sena ģimenes tradīcija.
Racionālāk būtu pakārties, gan jau kāds striķis mājās atradīsies, un ja netradīsies, virves veikalā neko daudz nemaksā, turklāt, gan jau, ka kādam radiniekam aukla saimniecībā noderēs, toties, tur vajag šādas tādas zināšanas mezglu mešanā, kā arī kādu vietu kur to striķi piesiet.
Pārgriest vēnas ir vēl lētāk kā kārties, kautkāds nazis jau atradīsies, bet tur ir nepieciešamas kaut nelielas zināšanas anatomijā, ka beigās nesanāk ar gejiskām aprocēm staigāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.01.2008 22:16
Raksts #94


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(kikjo @ 04.01.2008 21:43) *
Pāsnāvība nav mēģinājums rāpties no bezdibeņa laukā, pašnāvība ir tad, kad pret bedres malām saplosītās rokas ieliec klēpī un beidz cīnīties, tajā paša laikā atsakoties mūžīgi sēdēt bedrē no kuras laukā tikt nespēsi. Ja jau tev tik ļoti patīk spilgti izteicieni. Pašnāvība nav padošanās un nav arī samierināšanās, tā rēķinu noslēgšana. Stāvokļa 'pieņemšana reizē saprotot, ka šādos apstākļot atsakies dzīvot, un saproti, ka tevī nav palicis pietiekami uguns, lai ar tiem cīnītos.


ļoti laba atbilde.

ņemot vērā ka tieši ar pašnāvību neesmu saskārusies, varbūt manas zināšanas par to nav pietiekamas. kaut arī ir piedzīvotas ļoti sliktas situācijas tomēr pašnāvība nav atbilde.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 03.04.2008 00:39
Raksts #95


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



a)pašnāvība ir stulbības augstākā pakāpe.
ja to dara tamdēļ, ka neprot atrisinaat savas probleemas, tad varu pateikt uzreiz. naave nav izeja. taa ir gļeeva probleemu uzkaaršana citiem kaklaa vai probleemu neatrisināšana vispaar nekad.

b)un nogalinaat sevi tapeec ka mīļotais ir miris, ir pavisam ģļeevi. 1) cilveeks kas kaadu miil nemuužam negribeetu lai viņš mirst. 2) taa ir netikšana galaa pašam ar sevi. laiks iet un viss mainaas. nemainies tu liidzi?- taa tava probleema un tava vaina. 3) padodas vaarguļi. gļēvi vaarguļi.

c)galinaaties nost dēļ finansiaalaam probleemaam ir ļauni. jo beeres un izmeklēšana muusdienaas maksaa daudz vairaak nekaa 1 dziivs ubags uz ielas!

vispaar ļaudis - aizejiet pie psihologa! viņiem par runāšanu ar potenciāliem idiotiem maksā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 06.04.2008 17:49
Raksts #96


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Esmu 101% drošs, ka tu neko nerubī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.04.2008 18:58
Raksts #97


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



tie kristieši visu ko samurgo, liekas, laikam tikai lai izbesītu tiem, kas tic sai ticībai. es neticu tai aiziešanai uz elli. mēs visi nokļusim ellē tik un tā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

nez kāpēc man lieka,s ka pašnāvība nav tik traki sodāma, kā slepkavība, jo noslepkavotais kādos 99% nemaz nav vēlējies mirt. bet pašnāvībā procents būtu krietni mazāks. protams ja tā nav netīša pašnāvība (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) bet ir jau sviestīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 06.04.2008 20:30
Raksts #98


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



es vispār esmu neticīgā[arī Dieviņam 2 postus augstaak!] (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 06.04.2008 21:39
Raksts #99


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



..es arī dievam neticu un man ne parāk patīk visu kristiešu (un kāviņturbija..) uzskati, bet katrs var domāt kā vēlas..

..piekrītu pašnāvība ir gļēva rīcība, un tā tālāk, tas ir stulbi..

Šo rakstu rediģēja ...dovenda...: 06.04.2008 21:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 22.04.2008 21:46
Raksts #100


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Es uzskatu, ka pašnāvība ir augstākais egosima slieksnis, jo cilvēks patiešām nedomā par citiem un uzskata, ka tad citi varb;ut viņu ievēros, bet patiesībā tā nemaz nav.
Ticības man ir visai vienaldžigas, tādēļ par to uzskatiem un pašnāvību spriest nevaru. Daudzivet gan pašnāvnieki tiek nolādēti mūžam klejot kā spoki utt, bet tās, manuprāt, ir muļķības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 09:06