Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Automātiskā lasīšana"
Ného
iesūtīt 23.06.2005 19:16
Raksts #1


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Zinu, ka šis jautājums ir ne pārāk interesants, bet vai jums laot grāmatu ir gadījies tā-lasi tekstu, izlasi kaut ko, kas liek aizdomāties, tu par to domā, bet joprojām lasi uz priekšu, bet pēc brītiņa atčuhnies, ka puslapu, ko esi izlasījis vispār neatceries?(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Lord Nero: 23.06.2005 19:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 17.03.2006 13:08
Raksts #41


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Man tā parasti gadās visai bieži - lasu lasu grāmatu, bet, pēkšņi attopos, ka sen jau esmu citā pasaulē un patiesība lasu automātiski.
Tāpēc dažreiz es sāku attiecīgo gabalu no sākuma lasīt, taču tad atkal iesāku darīt to automātiski, jo apziņa piefiksē, ka esmu teorētiski jau vienreiz to lasījusi un negribas vairs otreiz to darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 17.03.2006 13:14
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Man tā negadās gan! Es ļoti bieži apvienoju vairākas darbības, bet atceros, ko lasu tik un tā. Vienīgi lasot kādu ļoti sarežģītu un grūti saprotamu grāmatu [piemēram, par toltekiem], tad ir grūtāk, bet pārsvarā arī tās atceros.

es pati --->
Kalevale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 17.03.2006 13:47
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Man tā gadās baigi bieži, parasti lasot HP. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Vienīgi man nepatīk tas, ka lappuse jāpārlasa no jauna (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 23.03.2006 08:19
Raksts #44


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Njaa man taa gadaas... it īpaši literatūras stundās, kad lasām kko manuprāt garlaicīgu... bet tas ir apzināti... protams man taa dazjreiz arii sanaak vnk lasot... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 23.03.2006 08:51
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Jap, man taa ir gadiijies... pat diezgan biezzi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
parasti taa gadaas, ja es lasu un domaaju par kaut ko citu. Un taa notiek tad, kad nav interesanta graamata.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alia
iesūtīt 23.03.2006 10:59
Raksts #46


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06
Kur: Starpdimensiju pūkainajos spilvenos



Jap man ta gadas, pat biezi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 31.03.2006 10:10
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Man ta gadās praktiski vienmēr kad lasu skolai vajadzīgās grāmatas vai arī priekš kontroldarba jāizlasa vairaki paragrāfi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mellow.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 01.04.2006 18:01
Raksts #48


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



taa gadaas diezgan bieži ja esmu atradusi galīgi garlaicīgu obligātās literatūras grāmatu, vai arī ja lasu 3jos naktī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif) bet parasti tas gadās diezgan reti,jo skolotāji mums obligāto literatūru paldies dievam nav uzdevuši jau ee 4 gadus!un cenšos iet gulēt laicīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 01.04.2006 18:07
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



lasot HP man ir bijis tā - izlasu kaut kādu dialogu, sāku smieties, smejos smejos un tad...
... tā... kur es paliku? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 06.04.2006 21:41
Raksts #50


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



tā man gadās itin bieži, galvenokārt, kad lasu vakarā gultā kādu mācību grāmatu. lasu, lasu to vēsturi. pēkšņi: bāc, vēlreiz jālasa. bet es pat neaizdomājos par kaut ko, es vienkārši... lasu. grūti paskaidrot, bet tā tas nu ir. miegs un garlaicīga literatūra viennozīmīgi dara savu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 06.04.2006 22:31
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Man tā diezgan bieži ir gadījies, kad jālasa kāda no garlaicīgās literatūras grāmatām kā piemēram;ASunu ciema zēni, Baltā grāmata un tml. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) tāpēc bieži vien nākas lasīt visu no jauna (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 11.04.2006 16:40
Raksts #52


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Njaa..tā diemžēl ir gadījies ļoti bieži. Bet tikai tad, ja teksts ir nesaistošs vai par kko uztraucos.
Ir bijuši gadījumi, kad ne tikai puslapu neatceros, bet gan arī vienu teikumu mēģinu lasīt vairākas reizes, man nepielec par ko tur ir. Tie gan ir reti gadījumi!!!


(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 11.04.2006 16:50
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



jā, man tā gadās, bet parasti es aizdomājos par kaut ko citu ne grāmatu, piem, par to kas notirk apkārt.. citreiz es pat vairākas reizes lasu vienu un to pašu vietu grāmatā, bet man nepielec, jo es domāju par kko citu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mhm...
iesūtīt 20.04.2006 20:57
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.06



ja man ari ta ir gadijies un diezgan biezhi... ta jocigi nedaudz (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) parsvara ta notiek lasot kko neinteresantu,bet ari pie aizraujosham gramatam iesledzas ''autoamtiska lasishana''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 25.04.2006 17:44
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Man tā parasti ir, kad domas novirzās - sāku domāt kkādas citas domas. Bet, kad saprotu, ka tā īsti palasīt nevarēs, aizmetu prom visas šķībās greizās domas un lasu tālāk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 25.04.2006 18:39
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Man taa LJOTI biezhi notiek... Bet manaa gadiijumaa - iemesls tam ir ka graamata vai vnk dotais teksts nav interesants.... Aizsaaku aizdomaaties par vnk sadziiviskaam letaam - ko riit uz skolu vilkshu, vai man gribaas eest utt... Bet kad ir jaagriezh naakamaa lpp lai automaataa turpinaatu lasiit - apjeedzu ka praats un redze peedeejo 5 min. laikaa nav sastraadaajushies... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Un tad nu jaasaak lasiit no gala - un cenjshos savu domu lidojumu turpaak kontroleet... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 25.04.2006 18:46
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



jamm...ir taa gan gadiijies! Un tas nu galiigi nav forshi! Parasti taa notiek kad jaalasa piemeeram kautkaads garlaiciigs teksts literatuuraa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 25.04.2006 19:25
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Man pat pārāk bieži ir tā gadījies (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magonīte
iesūtīt 28.04.2006 20:42
Raksts #59


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Jā, dažreiz tā gadās. Sevišķi lasot kādu garlaicīgu gabalu vēsturē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 29.04.2006 21:46
Raksts #60


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Man tā vienmēr ir literatūras stundās. Atceros, ka lasījām ''Tālavas Taurētāju''. Skolotāja uzdod izlasīt tekstu un tad uzdod jautājumus. Es izlasu baigi ātri un tekstā vnk neiebraucu. Es nedomāju ne par ko citu, vnk pārbraucu ar acīm pāri. It kā esmu izlasījusi, bet nesaprotu jēgu. Literatūrā tā vienmēr ir (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 03:47