Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kad fantāzija aiziet neceļos... [C] [ATD]
Wunderkind
iesūtīt 11.04.2005 18:05
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Vasara. Jūnija otrā sestdiena. Ģimenes galva un vienīgā uzturētāja - Hennijas, Sema un Toma māte Eivija vēlā pēcpusdienā stāvēja pesmakušajā virtuvē un gatavoja saviem trim mīluļiem vakariņas. Pēdējā laikā viņi visi trīs bija ar kaut ko ļoti aizrāvušies un tādēļ bieži atteicās nākt vakariņās. Eivija bija prātojusi, kas gan viņus atkal spējis tā aizraut...pēdējā laikā tas notika bieži...
Kopš tēvs viņus bija pametis, bērni nebija mainījuši savas ikdienas nodarbes, un izturējās tā, it kā nekas nebūtu noticis.
Henij, Sem, Tom! Vakariņas!
Protams, ka dipoņa no otrā stāva atskanēja tikai pēc piecām minūtēm...
Kā gan savādāk...atkal ar kaut ko aizrāvušies...kā pēdējā laikā...
viņa nodomāja un pasmaidīja pie sevis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Evanesa
iesūtīt 11.04.2005 21:03
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.04
Kur: Nāves ugunīs pie miroņiem.



Viņa laukā staigāja ap kādu māju.Viņa paņēma kādu ķeblīti un apskatijās.Viņa pamanija trīs bērnus kuri ir aizrāvušies ar kautko.
Viņa paņēmas avu zirgu aizgāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 11.04.2005 21:10
Raksts #3


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



OOC:Evanesa,lūdzu raksti mazliet sakarīgāk (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) !Ar vārdiem un ar pers. vietniekvārdiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) !Es esmu lasījusi kā tu rakstīji The union of the nine amulets.curse ocean!Es nevēlos lai tu tā rakstītu arī šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Evanesa
iesūtīt 11.04.2005 21:16
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.04
Kur: Nāves ugunīs pie miroņiem.



Chii paskatījās vēl atpakaļ.Viņai likās tas dīvaini, ka var aizrauties tik šausmīgi ar kādu lietu.
Viņa aizgrieza galvu un aizjāja tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Unicorn
iesūtīt 11.04.2005 23:04
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05
Kur: whatever



mazais Ķipars noslīdēja pa kāpņu margu lejup, bet viņam kabatā bija kas glums, kustīgs un kurkstošs...
"mammīt, es zinu, ka pie pusdienu galda nedrīkst doties ar Sāru, taču viņa nav parasta vardīte, viņa ir apburtā princese, tu iedomājies to, mamm? dzirdi? mammu, viņa ir apburtā princese, man viņa tikai jānobučo, mamm! paklausies taču, nu mamm!" puišelis dīca, ieķēries mātes elkonī. "man Hennija to izstāstīja, mamm! maa-amu! tu jau nemaz neklausies!" viņš aizvainoti atlaida mātes elkoni un aizsedzis ar plaukstām seju, sāka pinkšķēt. "es jau zināju, ka man netici, mamm! kapēc tu man netici, mammīt? viņa ir princese, mammīt, Sāra ir princese!" viņš iečinkstējās un izvilcis no kabatas vardi, uzspieda tai uz mutes lielu, skaļu un garu buču. "paskaties, mammucīti, redz' kur nāk jau mana Sāra princese!" viņa sejā parādījās gavilējošs smaids un viņš iesmējās tikai pēc piecām sekundēm, kad varde tikai nogaidoši iekurkstējās, smaids noplaka. "mammīt, zini, viņa pārvērtīsies tikai pusnaktī! mammucīt, es drīkstēšu palikt nomodā, mamm?" viņš ar svētlaimīgu sejas izteiksmi pavērās mātē. Ķipars gaidīja atsaucību no mātes puses, kaut vai smaidu, taču viņam likās, ka māma ir nokaitināta. mazais gan nesaprata, kāpēc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 06:06
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Eivijai neatlika nekas cits, kā smagi nopūsties. Hennij, vai tu to viņam atkal samācīji? Es jau saprotu, ka jums patīk spēlēties, bet vai nebūtu labāk, ja kamēr viņš ir tik maziņš, jūs vienkārši paskaidrotu, ka vardes nespēj tā uzreiz pārvērsties par princesēm, un ka nekādu elfu patiesībā nav?... Jūs pārāk daudz viņu iesaistat tajā visā...Un paši arī...?
Viņa ar jautājošu skatienu uzlūkoja savus vecākos bērnus - Henniju un Semu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 12.04.2005 15:11
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Hennija veltīja mammai starojošu smaidu
-Mammu, tu taču zini, ka vardes pārvēršas par princesēm. Tu to ļoti labi zini, mamm!
Meitene mierinoši uzsmaidīja Ķiparam, itkā sakot, ka mamma jau nekad nesapratīs..
-Mammu? Viņa piegāja tuvāk klāt pie savas mammas un teica to tā, lai to dzirdētu tikai viņas māte - Vismaz šoreiz dod viņam iespēju.. Hennija palūkojās uz māti ar lūdzošām acīm...

Šo rakstu rediģēja Hermy: 12.04.2005 15:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 12.04.2005 15:15
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Berta garlaikota pārnāca mājās no pastaigas.Paskatījusies paskastītē viņa ieraudzīja vēstuli.Viņas seju rotāja plats smaids, kad viņa ieraudzīja, kas to sūta.Viņa priecīga ieskrēja dzīvoklī.Nometa savu mugursomu uz kāda krēsla virtuvē, un sāka plēst vaļā vēstuli.Izlasījusi to viņa bija vēl priecīgāka.
Beidzot īstas brīvdienas!viņa iesaucās.
Nu kas tad nu?Virtuvē bija ienākusi viņas mamma, kuru sauca par Doroteju.Nevajag jau tā bļaustīties.Nu stāsti, kas noticis?
Berta iešķībi paskatījās uz māti.Mani aicina ciemos brālēni uu māsīcas.Nu vai es drīkst braukt?Saki ka drīkstu! man tā gribas!Jocīgi nemaz nezināju, ka kāds ir mājās, Berta nodomāja.
Nu un kad tad tev jābrauc?Dorotejas bals likās ieinteresēta.
Kad gribu, bet pavisam drīz.Es gribu braukt jau rīt! Un man nekas nav ieplānots.Es varu braukt! Nu ja vien tu atļauj.Ludzu.Berta centās uztaisīt enģeļa actiņas.Un tas vuiņai izdevās perfekti.
Nu es nezinu.Tu viņiem netraucēsi?Un uzvedīsies kārtīgi?Doroteja runāja tā bažīgi.
Apsolu!Berta zināja, ka ir ammu salauzusi.Nu labi es skrienu kravāt mantas!Tas būs aizraujoši!
Mūzdienu jaunatne,nopūtās Doroteja un nopūtās.Viņa atgrizās virtuvē gatavot vakarīņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 15:16
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Eivija uzsmaidīja meitai atturīgu smaidu un sacīja:
Nekad neesmu redzējusi bērnus, kas tā aizrautos ar šitām fantāzijas lietām...
viņa saprotoši pamāja meitai, censdamies izlikties, ka saprot savas meitas fantastiskos fantāziju nodomus...kaut gan tā nebija patiesība...
Kad ģimene bija paēdusi vakariņas, Eivija it kā starp citu piebilda Es aizvakar nosūtiju vēstuli Bertai! Tā kā viņai rīt vajadzētu būt stacijā!

Šo rakstu rediģēja wEbberly: 12.04.2005 15:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 12.04.2005 15:25
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Berta apņēmīgi ieskrāja sava istabā.Paskatījusies pa labi un pa kreisi viņa nezināja ar kop sākt.Sākšu ar to, ka nomiernāšos, viņa domāja un apsēdās uz gultas, bet jau pēc minūtes jau bija augšā.Viņa sāka ņemt no drebju skapja ārā drēbes.Nolikusi tās uz gultas viņa sāka mest uz tās arī citas lietas, ko taisījās ņemt līdzi.Tie bija visādi sīkumi.Ieskrējusi vansistabā viņa paņma savu zobirsti.Arī to uizsviedusi uz gultas viņa no gultapakšas izvilka somu.Tā bija varen liela un ietilpīga soma.Berta tajā sāka kravāt visas mantas.Visu kartīgi sakārtojusi viņa vēl pārbaudīja vēlreiz vai ko nav piemirsusi...
Vakariņās! Doroteja nosauca.
Nu pagaidi!Es tulīt! Berta nepacietīgi nosauca.
Berta lēnām gāja uz virtuvi lēnām domāja vai tiešām ko nav piemirsusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 12.04.2005 15:28
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



- Bertai?? Hennija priecīgi iesaucās, izlikdamies, ka nav dzirdējusi pirmo teikumu..
- Vienkārši lieliski - ideāli!!
Inteersanti, kāpēc mamma mani iepriekš neinformēja par Bertas drīzo ierašanos... ?? Hennija pie sevis nodomāja, bet skaļi neko nejautāja, domājot, ka mamma uz viņas muļķīgo jautājumu neatbildēs..

--------
Nu laikam jau gan tā vajadzējs weBberly... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)

Šo rakstu rediģēja Hermy: 12.04.2005 15:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 15:31
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Pašā vakarā, kad bērni negribīgi bija aizgājuši gulēt Eivija ieritinājās gultā un sāka prātot par to, ka rīt jādodas uz staciju pretī Bertai, cik gan bērni būs priecīgi un cik visiem ies jautri...un aizmiga.
Rīts pienāca saulains, un jau ar pirmajiem labrīt kliedzieniem no sema un toma eivija bija uzrauta kājās. Shorīt viņu sagaidīja patīkams pārsteigums - hennija bija pagatavojusi brokastis!


-----------------
kā jums liekas, vai man navajadzētu uzņemties arī sema lomu, jo izskatās, ka zeltiņš netaisās iesaistīties, ziņu es viņam gan aizsuutiiju... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 12.04.2005 15:42
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



- Labs rītiņš, mamm! Hennija uzsauca mammai!
- Negaidīji, ja? Nu.. es domāju, ka tev jau darba ir tā pietiekami..
īstenībā tas ir dēļ Bertas.. viņa nodomāja, bet viņai ne prātā nenāca teikt to mammai.
- Mammu? Hennija iesāka..- Vai tu maz šodien taisies smaidīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 15:45
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Eee....ko? Ak ja! Es taču smaidu!!! Mīļš paldies par brokstīm biju tikai nedaudz aizdomājusies...bet viss ir kārtībā! Vienos dosimies uz staciju pēc Bertas! Domāju, ka būsiet priecīgi viņu atkal satikt! Vai ne?


------------------
Viss, ja zeltiņš šodien neparādās, tad laikam man jākļūst par semu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 12.04.2005 18:11
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



occ : diemžēl.. nu stulbs paliek stulbs.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Hennija nedaudz aizdomājusies pajautāja..
-Kā tu saprast mēs? Kuri mēs? Sems un Toms arī? Jeb.. vai kā? Meitene nepacietīgi jautāja.
-Un tu vēl jautā! Protams, ka būsim priecīgi.. Hennija priecīgi teica aaiz sevis novākdama traukus..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 18:32
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Bez piedspadsmit minūtēm vienos Eivija sasēdināja bērnus automašīnā un izbrauca pa piebraucamo celiņu. Mašīna jauki slīdēja pa gludo asfaltu un pēc piecām minūtēm Eivija ar bērniem jau stāvēja uz perona.
Diez vai vilciens atkal kavēsies? Eivija ar aizdomām noprasīja. Beidzot - precīzi vienos stacijā iebrauca vilciens, un Eivija nevarēja nepamanīt savu bērnu laimes pilnās sejas.
Lai taču papriecājas... Eivija pie sevis nodomāja un pasmaidīja


---------
neko darīt - būs vien man jābūt semam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 12.04.2005 19:28
Raksts #17


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Berta starojošu seju izkāpā no vilciena stiepdama savu somu.Viņa sāka lūkoties apkārt.pamanījusi pareizo grupiņu viņa pasmaidīja platu, starojošu smaidu.
Sveiki! Prieks jūs atkal redzēt! Viņa nobļāvās. Berta drošā solī devās klāt grupiņai sagaidītāju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 12.04.2005 19:43
Raksts #18


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Berta piesoļoja klāt grupiņai.Un visus daraudzīgi apkampa.Sveiki sen neredzētie, viņa pasmaidīja.Bērnu mammu viņa īpāši cieši apkampa un iedeva buču uz vaiga.Nu vai dosimies uz mājām? Es esmu diezgan nogurusi.Vilcienā bija smacīgi un karsti.Vēlētos ieiet kārtīgā dušā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 12.04.2005 19:45
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Prieks tewi redzeet, berta! Paskat tik! paaugusies! Nu, vai jums jau ir idejas, ko dariisiet???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 12.04.2005 19:49
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Sve-e-eika, Berta! Nu tad tava mamma tevi tomēr palaida, ja? Hennija noslēpumaina vaicāja un piemiedza Bertai ar aci.
- Mamm, mums no sākuma jānopkļūst mājās, un protams... mums idejas ir.. vai ne tā, Berta?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 07.06.2024 00:34