Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tumšās spirāles valdīšanas laiks., Eņģeļu kaujas.
Elementu burvis
iesūtīt 02.06.2005 13:12
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05



Sižets
1875 gads. Sižets risinās kādā vietā ko sauc par Sakuimionu. Sakuimiona atrodas kādā galaktikas nostūrī kura nav ne tuvu Saules sistēmai. Uz Sakuimionas dzīvo eņģeļi- gan labie gan ļaunie. Varu sāk ieņemt ļaunie tumsas eņģeļi kuri vēlās iekarot visumu. Eņģeļi tikko pirms kāda laika ir atklājuši, ka viņi visumā nav vieni jo ir arī citas planētas. Protams eņģeļi ir visattīstītākās būtnes kosmosā un viņi visu uzzina kas notiks nākotnē un kā viss beigsies. Taču ir notikusi kāda kļūme. Attīstās arī cilvēki un kļūst neprognozējami. Eņģeļi vairs nespēj visu labi saskatīt tāpēc vāc padotos cīņai.
Uz Sakuimionas valda gaismas eņģelis Kalipso. Viņš kļūst jau vecss un vairs nespēj cīnīties ar ļaunumu kas valda visapkārt. No sākuma Tumsas eņģeļiem ir jāieņem Sakuimiona, lai varētu sūtīt cīņā visus pakalpiņus. Kalipso tam visam iebilst un nu gan Gaišie gan tumšie eņģrļi mierā palikt netaisās. Lai cīņa sākās!

Gaišajiem-Jūs šobrīd atrodaties Sakumionas pilī pie Kalipso. Viņš jūs aicina uz cīņu.
Vai jūs tiešām esat pārliecināti, ka to vēlaties? Kalipso jautā apkārtējajiem.


Tumšajiem-Jūs šobrīd atrodaties pie sava vadoņa Heila. Jūs šobrīd atrodaties Lielās rūpnīcas Hakesi izgāztuvē. Tur ir pilns ar visādiem veciem datorčipiem.
Vai jūs tiešām esat pārliecināti, ka to vēlaties? Hakesi jautā apkārtējajiem.


Lai būtu vieglāk gaišajiem eņģeļiem piems posta jauzraksts ***, bet tumšajiem eņģeļiem ***.

Sākam!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 13:20
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



***
Protams, Kalipso! Hiliss sauca. Es esmu gatavs jums kalpot!
Hiliss bija tiko ieradies pie Kalipso. Viņš vienkārši izspēra atbildi uz viņa jautājumu.
Protams, ka mēs esam gatavi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 02.06.2005 13:20
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



***

Daria piegāja pie Heila. Eņģeļa tumšajās acīs spīdēja drosme, un ļaunums, seju rotāja apņēmība, bet matos rotaļājās vējš.
- Kāpēc tad esmu šeit? Lai padotos? Nekā nebija. Es došos cīņā kaut viena.
Eņģelis teica un pagāja nostāk. Melnie spārni spīdēja, bet eņģelis paskatījās uz Heilu.
- Kas man jādara? Kur jādodas?
Viņa vēl pajautāja. Balsī bija dzirdama vēlme cīnīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elementu burvis
iesūtīt 02.06.2005 13:27
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05



Gaišajiem-vai tiktiešām? Šis ir ļoti grūts uzdevums! Mums būs jācīnās komandā. Kalipso mazliet savicināja spērnus tādejād saceldams mazu vējiņu.


Tumšajiem-Jūs esat pārliecināti. Tas man patīk. Heils klusītēm nosmējās. Viņa acis gailēja kā uguns.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 02.06.2005 13:29
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



***

-Un lai ļautu tiem sīkajiem baltajiem knēveļiem mūs uzvarēt?Nekad!Es viņus ar savām rokām nogalināšu!Heil,kas mums ir jādara?!
Transa savā indigajā balsī teica.Viņas acīs spīdēja apņēmība un atriebības ilgas.Šie knēveļi!Kā viņi uzdrīkstējās mani noniecināt!Es viņus atriebšos...Nogalināšu viņus!Viņa piegāja Heilam tuvāk.
-Es viņus varu apmānīt.Viņi,šie bērneļi,mani nekad neuzveiks.Nekad!
Transa ieskatījās dziļi Heila acīs.Viņa bija apņēmības pilna,viņa zināja ka varēs Gaišos enģeļus uzveikt.Pat viena.Transa zināja ka ir spēcīga.

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 02.06.2005 13:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 13:31
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



***
Jā! Mēs esam pārliecināti. Pilnīgi un pavisam. Hilisa sirds bija pilna cīņasspēka.
Kalipso, ar ko mums īsti būs jācīnās? Vai ar tumšā Heila armiju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 02.06.2005 13:33
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



***

Daria atkal piegāja pie Heila un nostājās blakus Transai.
- Viņi mūs neuzveiks. Viņi to nespēs. Viņi nespēs pat mums pieskarties! Viņi spēj vien dziedāt par labākiem laikiem un cerēt. Bet cerēšana neder. Vajag cīnīties!
Daria diezgan skaļi teica. No eņģeļa ķermeņa gandrīz staroja cīnīties gribēšana. Daria izvilka savu melno zobenu un pacēla to gaisā.
- Par tumsu.
Viņa noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 02.06.2005 13:33
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



***

"Ja mēs nebūtu pārliecināti, vai gan mēs šeit pulcētos," rāmi noteica Velonija, glāstīdama vienas savas baltās dūjuas spārnus. Pārējās divas bija nosēdušās uz lustras un klusi dūdoja.
Viņai bija bailes un cīņas nepatika, bet, ja nebija citas izejas, turklāt viņai jau nebija jānogalina. Nē, to nu gan Velonija nespētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 02.06.2005 13:36
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



***

Esmu gatava! Un domāju, ka pārējie man piekritīs! Mēs nepadosimies! teiva Megana paceļoties līdzi Kalipso un asi paskatoties uz Veloniju, kura bez jebkādām emocijām glāstīja savus spārnus.

Šo rakstu rediģēja Spicule: 02.06.2005 13:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 13:37
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



***
Tieši tā! Mēs dosimies cīņa un uzvarēsim. Es zinu ka kritušie būs daudz, bet tomēr mums izdosies. Hiliss drošsirdīgi teica.
Gaisma uzvarēs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elementu burvis
iesūtīt 02.06.2005 13:43
Raksts #11


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05



Gaišie-Ja jau mēs esam tik pašpārliecināti mēs noteikti uzvarēsim! taica Kalipso


Tumšie-
Heils klausijās Transas vārdos.
Tev taisnība! Viņi būs līķi!


OOC-Spicule, piesakies no sākuma ATD un tikai tad sāc postot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 02.06.2005 13:50
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



***
Tieši tā! Mums tas ir jāizdara vienu reizi pa visām! Hilisa acis zvēroja. Viņš bija satraukts. Priecīgi satraukts.
Beidzot mēs viņus uzveiksim...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 02.06.2005 13:54
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



***

Daria ielika atpakaļ zobenu un paskatījās uz Hailu.
- Nu tad ko mēs vēl gaidām? Ejam! Cīnamies!
Daria iesaucās un paskatījās uz saviem biedriem. Nav ko gaidīt! Cīņa gaida! Jo ātrāk iesāksim, jo ātrāk varēsim baudīt uzvaru un varu. Daria viltīgi pasmīnēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 02.06.2005 13:56
Raksts #14


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Transa pamanīja kla Daria bija izvilkusi savu zobenu.,Arī Trasa izvilka savējo un arī pacēla gaisā.
-Jā par Tumsu!Mēs atriebsimies par to,ka Gaišie mūs noniecināja!
Transas acīs jau gandrīz varēja saskatīt ugunis.Viņa bija atriebes kāra un tagad bija sasparojusies un enerģijas pilna.Gaišie bērni atmaksās!Viņi to darīs,gribēs vai ne!
Viņa nolaida savu zobenu,pagriezās un izaicinoši paskatījās uz pārējiem.
-Nu,vai jūs arī piebiedrosities?

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 02.06.2005 13:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 02.06.2005 14:06
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



***
Jā...mums tie neģēļi jāuzveic..es zinu, ka varu iet bojā, bet esmu gatava cīnīties , lai vai kas! Megana iesaucā, bet viņas rokas trīcēja, jo viņu kaitināja Velonijas vienaldzīgā izturēšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 02.06.2005 14:14
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



***

Laiena visu laiku bija klusi skatījusies, bet nu viņa atcerējās, kā Gaišie bija viņu nonicinājuši un apvainojuši. Viņa dusmās iesaucās Beidziet šeit pļāpāt, ejam cīnīties!!! un viņas zobens aizdegās un ieleca Laienai rokās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 02.06.2005 14:17
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



***
Megana izrāva savu burvju flautu un sāka spēlēt, lei nevajadzētu skatīties uz Veloniju. Melodija iņu nomierināja un tā aizskanēja tālu. Tā ienesa sirdīs spēku un cerības uz uzvaru....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 02.06.2005 15:10
Raksts #18


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



OOC: es glaudīju dūjas spārnu, Spicule...

Velonija uzlūkoja Hilisu un Meganu - tik dedzīgi un drosmīgi, bet vai tas nezudīs saskaroties ar tumsas enģeļiem. Enģelis zināja, ka tumsas enģeļi nevilcināsies nogalināt, bet viņa to nespēja. Nekas, varēja iztikt arī bez tā.
Tad kāds enģelis sāka spēlēt savu flautu, tā bija Megana un viņa sajuta cerību un mieru. Jā viņa bija gaišais enģelis un viņas pienākums bija sēt labo, nevis ļauno.
Viegli smaidīdama Velonija nolūkojās uz Meganu, viņas matos ievītās sārtās rozes iesmaržojās spēcīgāk, līdz ar flautas skaņām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 02.06.2005 15:42
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Pēkšni Daria sajuta mīkstu purnu piespiežamies viņas nolaistajai rokai. Tad atskanēja rūciens un Daria paskatījās uz leju. Jā, tur stāvēja Rauls, viņas spārnotais vilks. Tas ar asu skatienu skatījās uz Dariu, bet eņģelis neko neteica. Tad vilks nolaida skatienu un Daria paskatījās uz Hailu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 02.06.2005 18:44
Raksts #20


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



*Piedod! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Megana sajuta rožu smaržu un viņas sirdi pārņēma miers un siltums. Vissi klausījās flautas skaņā. Neviens nebilda ne vārda. Varēja dzirdēt tikai silto un cerību pilno melodiju. Bet tiklīdz melodija apklusa atkal sākās pārrunas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 00:13