Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Cīņas akadēmija, viss vēl tikai sākas...
Aeris
iesūtīt 15.05.2005 17:23
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Tā, vispirms vēlos teikt, ka ceru aktīvu jūsu piedalīšanos. OK? Okzzz. Sākam.

* Tātad: ir 1. septembris un jūs ierodaties akadēmijā un ejat iekārtot savas istabas. Par tālāko darbību tiks ziņots.

* Spēles laikā katram tēlam tiks piešķirtas maģiskas spējas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Psychotic Though...
iesūtīt 15.05.2005 21:14
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene, kas tika atvesta ar melnu Porsche, apluukoja akadeemiju ar neizskaidrojamu skatienu. Shkjita, ka tas ir prieks, bet tajaa pashaa laikaa - veelme atgriezties vasaraa. Tomeer, pa vasaru vinja bija samaaciijusies pietiekami daudz papildus lietu, lai shogad buutu veel labaaka nekaa pagaajusho gadu. Vinja no mashiinas bagaazhnieka izceela lielu, melnu somu. Selene paluukojaas debesiis - saule tomeer shkjita paaraak silta, lai gan iespeejams, ka karsti bija arii deelj vinjas melnajaam dreebeem. Noskatiijusies, kaa mashiina aizbrauc, Selene kaadu gabalinju panesa somu liidz tika liidz eenai. Nosviedusi to zemee, meitene no somas priekshkabatas izvilka cigareshu pacinju. Iznjeemusi no taas cigareti, vinja to aizsmeekjeeja un gaidiija liidz ieradiisies kaads cits no Rieutmu spaarna, lai nebuutu turp jaadodas vienai.

Šo rakstu rediģēja Prue: 15.05.2005 21:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 15.05.2005 21:21
Raksts #3


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Rey ar motociklu piebrauca pie lielās ēkas.Viņa to uzmanīgi aplūkoja ar nedaudz skumīgu skatienu.Īstenībā viņia tāds skatiens bija gandrīz vienmēr.Cerams,ka šeit bērni par mani nesmiesies...Rey nodomāja un atcerējās sāpīgās bērnības atmiņas.Tomēr viņa saņēmās,cik varēja redzēt pēc ārienes,bet iekšienē viņai vēl aizviens sāpēja.Rey sāka lūkoties pēc vietas kur varētu atstāt savu motociklu.Viņa ieraudzīja speciālu motciklu piestātni (OOC:Neiebildīsiet pret tādu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ) un tur arī nolika motociklu.Rey arī sāka gaidīt pārējos no Austrumu spārna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 15.05.2005 21:22
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Skolotāja Helēna izgāja no akadēmijas telpām. Viņai gribējās ievilkt svaigu gaisu. Bija skaists laiks un skolotājai likās, ka tā ir laba zīme.
Tad viņa ieraudzīja kādu meiteni, kura smēķēja. Tā kā Helēnai nepatika smēķētāji, viņa tūlīt pat devās pie nepazīstamās meitenes:
-Skolas teritorijā aizliegts smēķēt.
Helēna nostājās pretim meitenei ar nopietnu skatienu.
-Nosauc savu vārdu, uzvārdu un spārnu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 15.05.2005 21:30
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laienas māja bija pavisam netālu no Cīņas akadēmija, tāpēc viņa uz turieni gāja kājām. Viņai patika cīnīties un ievainot citus, tieši tāpēc viņa te bija pieteikusies. Viņas vecākiem gan pret to bija lieli iebildumi, tāpēc Laiena, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem, viņiem sameloja un teica, ka ies mācīties uz frizieru skolu. "Ja vien viņi zinātu patiesību..." Laiena nodomāja un pasmaidīja, iedomājoties vecāku reakciju. Tā domājot viņa jau bija nonākusi līdz durvīm. Tur, viena koka (pieņemsim, ka koka (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ) ēnā viņa pamanīja dažus gadus vecāku meiteni. "Tā, ģērbusies melnās drēbēs, ar melniem matiem, melni uzkrāsotām acīm... Acīmredzot, kaut kāds gots." Laiena nodomāja un pasmaidīja. Viņa pirms pāris gadiem bija izmēģinājusi visvisādus stilus - panku, rokeru, arī gotu. Tieši gotu stils viņai patika vislabāk, tāpēc viņa nolēma ar šo meiteni sadraudzēties. Sveika, mani sauc Laiena. Bet tevi? Viņa teica. Tad viņa pamanīja pieaugušo, acīmredzot skolotāju. Sveiki! Viņa pieklājīgi teica skolotājai, jo jau no bērnības dienām viņa zināja, ka skolotāji var sagādāt nopietnas galvassāpes, ja viņus nesveicina.

Šo rakstu rediģēja jazaa: 15.05.2005 21:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 16.05.2005 05:18
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene, paluukojusies skolotaajaa ar mazliet aizvainotu skatienu, nometa zemee cigareti un uzkaapa tai ar kaaju, lai nodzeestu to. "Selene Callisto, Rietumu spaarns." Vinja teica, skatiidamaas uz skolotaaju. Lai gan Selene zinaaja, ka nekaadas lielaas probleemas par sho visu nevar sanaakt - kaa nekaa, vinja bija pilngadiiga. Arii ieprieksheejos gados vinjai bija gadiijies skolas teritorijaa uzpiipeet, tachu shkjiet, ka par to nekaadas probleemas nebija sanaakushas. Tad Selene noveersaas no skolotaajas un paluukojaas uz tikko atnaakusho meiteni. "Domaajams, ka uz tavu jautaajumu atbildi tu jau dzirdeeji." Vinja noteica, viegli pasmaidot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 16.05.2005 08:27
Raksts #7


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina izkāpa no sava drauga automašīnas un devās uz priekšā redzamo ēku.Viņa ieraudzīja ka netālu stāv 3 cilvēki un devās uz viņu pusi.Pienākusi klāt un apskatījusi viņas tuvāk Darina ierunājās:Hello from hell.Mani sauc Darina.Jūs būtu...?viņa paskatījās uz skolotāju(kautkan nezināja ka viņa ir skolotāja.)tad uz Laienu un beidzot uz Selenu.Ak jā esmu no rietumu spārna!no kuriem jūs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 16.05.2005 13:43
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



es esmu Laiena no rietumu spārna. Tā ir Selene Callisto, arī rietumu spārns. Laiena garlaikotā balsī teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AgnosticAngel
iesūtīt 16.05.2005 16:09
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Tur kur tu mani neatradīsi



Nikola devās uz akadēmijas ieejas pusi. Viņa visu ceļu bija nogājusi ar kājām. Meitenei līdzi bija tīri paliela mugursoma, kurā atradās visas vajadzīgās mantas. To nebija daudz. Viņa pietuvojās pārējiem, taču palika pāris soļu attālumā, kāda koka mestā ēnā. Nikola noņēma mugursomu no sāpušajiem pleciem un nometa to sev pie kājām. Viņa ielika rokas sava garā mēteļa kabatās un ļāva lai vējš viegli sijā meitenes melnos matus priekšā acīm. Palūkojusies vēl uz ceļu pa kuru uz šejieni atnākusi, viņa pievērsa savu skatienu pārējiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 16.05.2005 17:34
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Es esmu skolotāja Helēna Boila.
Helēna stingri noteica. Tad pēkšņi viņai iezvanījās mobilais telefons. Viņa sāka runāt. Zvanīja skolas direktors, kurš sauca Helēnu uz skolotāju istabu. Kad Helēna beidza sarunu, viņa veltīja meitenēm vieglu smaidu un teica:
Atvainojiet, bet man tagad jāiet. Tiksimies stundā.
Skolotāja devās prom.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.05.2005 17:58
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Alekss leni iebraucis pagalam ar savu moci Harling un uzmanigi nolukoajs skolotaja kura aiziet.Tad novietojis savejo braucamo vns ar somu devas pie parejiem un neko neteikdamas nostajas barinja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 16.05.2005 18:00
Raksts #12


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Hey meitenes moška ejam uz mūsu spārnu?tikai kā lai tur nokļūst?tā učene(sorry Aeris)neko nepateica tikai labdien mani sauc...kā lai mēs atrodam to spārnu?Darina vērsās pie Selenas un Laienas.

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 16.05.2005 18:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 16.05.2005 20:15
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Es sheit maacos jau tresho gadu, taa kaa zinu, kur mums jaaiet..." Selene noteica un panjeema zemee staavosho somu. Paarlikusi to paar plecu, vinja saaka leeni iet uz skolas durvju pusi. "Pienjemu, ka mums ir atljauts nolikt mantas." Vinja teica, mazliet pagriezusies atpakalj uz abaam meiteneem. Vinja mazliet pasmaidiija un turpinaaja leeni doties uz ieeju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 16.05.2005 20:31
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Ja arī nav atļauts, tad kuru gan tas interesē? Mani nē. Laiena teica un sekoja Selenei. Tu nāksi? Viņa uzprasīja Darinai. Pēkšņi viņa pamanīja vēl divus pienākušus cilvēkus. "Interesanti, kāpēc viņi nenāk pie mums? Eh, bet man par to nospļauties; lai jau katrs dara ko grib." viņa nodomāja.

Šo rakstu rediģēja jazaa: 16.05.2005 20:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 17.05.2005 06:13
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Aleks klusi novaikstijas par meitenju attieksmi.Viena visticamak iederejas tikai un vienigi pie tiem gudrisiem no austrumu sparna kurus Aleks necieta.Taka vins pats seit bija macijies nu jau divus gadus tad taisni devas ieksa eka
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 17.05.2005 11:24
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Es jau nāku!Paklau Selena kā šeit ir mācīties?Normāli?Darina sāka iet blakus meitenēm.Tiešām ko viņi tur stāv?Droši vien iznāks skolotāja pateiks dažus vārdus un aizies!Darina novaikstījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 17.05.2005 12:36
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Nu, man jau patiik. Katraa zinjaa manaa tornii, shkjiet, ir daudz sakariigaaki cilveeki nekaa otraa... Ieniistu cilveekus, kam truukst dromses kaut ko izdariit." Selene teica. Vinja, kaa jau vareeja noprast, par savu torni bija daudz augstaakaas domaas nekaa par otru. Iegaajusi skolaa, vinja mazliet nodrebinaajaas, jo saliidzinot ar aara spilgto sauli un karsto gaisu, sheit shkjita diezgan veess.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 17.05.2005 14:10
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laiena sekoja Selenei pilī. Tur bija diezgan auksts, bet Laiena pie tā bija pieradusi - mājās viņa, kad bija dusmīga, sēdēja pagraba tumsā un aukstumā. Salīdzinājumā ar pagrabu, šī pils ir siltākā un saulainākā vieta pasaulē. Kur īsti mums ir jāiet? Laiena prasīja Selenei
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 17.05.2005 15:47
Raksts #19


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina nodrebinājās.Nejau aiz aukstuma,bet aiz prieka.A Selene kādi te ir učuki?Sakarīgi vai galīgi ķīselī sagājuši?Darina domās piekrita Selenei par otru torni,jo viņai arī ne pārāk patika "drosmīgie" un gudrīši.Darina pielika soli un ieelpoja pils dzestro gaisu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 17.05.2005 18:20
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Skolas gaiteņos atradās skaļruņi. Pēc brīža tie sāka čerkstēt un tad sāka runāt balss. Tas bija direktors.
Mīļie skolēni! Šajā pusgadā jums nāksies diemžēl iztikt bez manis, jo braukšu komandējumā. Par manu vietnieci kļūs skolotāja Helēna Boila.
Fonā atskanēja klusi čuksti. Kāds apspriedās un tad atskanēja klusi ņirdzieni.
Es atvainojos par šo misēkli... tātad, šodien jūs visi iekārtojaties istabās. Šī ir pirmā reize šajā skolā, kad jūs nevarat izvēlēties istabas biedrus. Pie skolas ziņojuma dēļa var atrast sarakstu ar istabu numuriem un to iemītniekiem.
Klusums.
Paldies par uzmanību.

(OOC: Tagad pēdējais laiks iepostot tiem, kuri vēl nav iepostojuši, lai es varētu jūs salikt istabās. Pašlaik jums ir jādodas pie ziņojuma dēļa).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 16:26