Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

13 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Cīņas akadēmija, viss vēl tikai sākas...
Lestat
iesūtīt 17.05.2005 19:39
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



"Kaut nu mani ieliktu vienā istabā ar kādiem normāliem cilvēkiem." Laiena nodomāja un teica: Labi, tad ejam pie ziņojumu dēļa! Viņa jau bija pagājusi pāris metrus, bet tad atcerējās, ka nemaz nezin kur ir ziņojumu dēlis. Kur īsti ir ziņojumu dēlis? Viņa, nosarkusi sarkanāka par bieti, prasīja Selenei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 17.05.2005 20:27
Raksts #22


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Arī Darina izdzirdējusi paziņojumu,pagriezās pret Seleni un Laienu.Kaut nu mūs saliktu kopā.Kaut gan labi būtu arī blakus istabās.Darina pašķielēja uz meitenēm un nedaudz piesarka.Tad viņa paskatījās apkār cerēdama ieraudzīt ziņojumu dēli.

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 17.05.2005 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 18.05.2005 20:05
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene ar galvu pamaaja uz labo pusi. "Zinjojumu deelis ir tur." Vinja teica, uz iisu briidi pasmiineedama. Atminjaa atausa tas, kaa vinja pati sheit bija pirmo gadu. Lai gan tad vinja veel bija diezgan iisa augumaa, saliidzinot ar vecaakajiem skoleeniem, tachu tie driiz vien aatri vinju pienjeema un respekteeja. Zheel, ka laiks tik aatri skreeja uz priekshu... Vinja piegaaja pie zinjojumu deelja un, nolikusi zemee somu, apstaajaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 18.05.2005 20:12
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laiena, vēl arvien nosarkusi, sekoja Selenei pie ziņojumu dēļa. Tad viņa apstājās un paskatījās uz sarakstu ar istabu numuriem un to iemītniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 18.05.2005 20:13
Raksts #25


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Taka Alekss aju pirmais bija iegajis skola,tad jau ari atradas pie zinjojumu dela.Vinjs nepatikam saviebas izdzrdedams Direktora zinjojumu.Si skolotaja kura tikai aizveitoja direkotru Aleksam.Nepatika.Tad vins vesi uzlukoja meitenes kas bija piegajusas pie dela un ierauzija Selenu.Meiteni no otra kursa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AgnosticAngel
iesūtīt 18.05.2005 22:19
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Tur kur tu mani neatradīsi



Kad Nikola ārā bija palikusi vairs pēdējā, arī viņa devās iekšā ēkā. Uzmetusi mugursomu uz pleciem, viņa pavēra smagās durvis un iegāja telpās. Gaiss iekšā bija nedaudz vēsāks kā ārā. Tas priecēja. Daudz nedomādama Nikola devās uz ziņojuma dēļa pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 19.05.2005 06:53
Raksts #27


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Hmm..Alekss vel aizvien nopetija Selenu.Vinja nebaz nav mainijsuies.Puisa galva iesavas domas.Ta,ta,ta.Aleksss vesi noteica pieiedams klat Seleinai.Selena Calisto,tatad atkal tiekamies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 19.05.2005 07:57
Raksts #28


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina kas bija lasījusi ziņojuma dēli,tagad pievērsās zēnam kurš uzrunāja Selenu.Darina paskatījās vai Selena kautko atbildēs.Tad viņa iečukstēja ausī Laienai-Kas tas tāds?No otra spārna?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 19.05.2005 15:05
Raksts #29


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene noliedzieshi pamaaja ar galvu uz Darinas pusi, taa, lai vinja saprot, ka arii shis puisis ir no Rietumu tornja. "Vinjs patiesiibaa ir kautkaads idinjsh, kas no sevis nezkaadu panku iedomaajas." Meitene chuksteeja tik klusu, lai to speetu sadzirdeet Darina, bet ne Alekss. "Makdon, iesaku pievaldiities." Selene teica. "Kaa jau pagaajusho gadu tev teicu, es ar siikajiem nepinos. & tu esi vienkaarshi stulbs pozeris." Meitene teica, diivaini smiineedama. "Vai arii tu neatceries, kaa pagaajusho gadu tevi noliku pie vietas?" Vinja teica ar manaaku paaraakumu balsii.

OOC: Esmu no treshaa kursa, duuh (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)

Šo rakstu rediģēja Prue: 19.05.2005 15:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 19.05.2005 15:33
Raksts #30


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Aleks sarauca peiri tomer saglaba vesu acu kontaktu.Tas kad es esmu tikai divus menesus jaunaks par tevi nenozime ka esmu sikaks.Aleks vesi atcirta.Un par to teicienu bija ta ka tas bija tikai gada sakuma.Beigas jau es tev paradiju ka neesmu ar pliku roku nemams.Aleks pasmineja
occ:Sorry
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 19.05.2005 16:37
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Ja esat beiguši vārdu apmaiņu,moška vācamies iekšā?NU es domājum mūsu telpās.Un tad ja neibilstat gribētu ar jums(Selenu un Laienu)apskatīt pili!Darina sacīja un pasmīnēja.Tad viņa paskatījās un Selenu un tad uz Laienu un lēnām stiepjot somu un uzmezdama skatu Aleksam devās pa telpu uz priekšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dainuks
iesūtīt 19.05.2005 16:38
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05
Kur: riiga, aagenskalns



heidija izkaapa no piesmakushaa autobusa, un labpatikaa ieelpoja svaigo gaisu. autobuss, izpuuzdams smirdiigu duumu maakuli, aizbrauca. vinja pagriezaas, un devaas galvenaas ieejas virzienaa. iegaajusi patiikami veesajaa vestibilaa, vinja nopeetiija telpu. pie zinjojumu deelja bija sapulceejies neliels cilveeku barinjsh. vinja ieveeroja aleksu no sava tornja, un meitenes, kuras staaveeja nedaudz atstatu, laikam bija no rietumu spaarna. vismaz selena noteikti. vinja bija ljoti uzpuutiiga, un heidija, uzmetusi vinjai veesu skatienu, pieveersaas zinjojumu deelim, jo tur aciimredzot bija kaut kas svariigs. ar nepatiku vinja ieraudziija, ka visi jau sadaliiti pa istabinjaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 19.05.2005 19:05
Raksts #33


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



(OOC: Lūk, istabu un to biedru saraksts!!! Var arī gadīties, ka ir salikti divi personāži no dažādiem spārniem, tāpēc nebrīnaties.)

Saraksts:

Meiteņu istabu spārns:

36.istaba - Selene Callisto, Rey Dīsa
51.istaba - Laeina Sgorre, Heidija Gandona
49.istaba - Nikola Ouvena, Dorina Fela

Zēnu istabu spārns:

29.istaba - Alekss Makdons, Daniēls Fausts (šo tēlu spēlēšu es, jo mums ir zēnu deficīts.)

Skolas vadība atvainojas, ja skolēnu dati ir ievadīti ar kļūdām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 19.05.2005 19:23
Raksts #34


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Ne es vel neesmu beidzis.Alekss atcirt.Un ja jau tu saki ka ar sikajiem nenodarbojies ,ko tad tu dari paslaik.Aleksa seja paradijas smins nopetot vienu no meitenem kura izskatijas apmeram 16 gadus veca.Tad Aleks palukojas iz tafeli
Jauki es ceru ka Faustam nav iebildumu pret cigaretem.Aleks nodomajis gaja uz savu izstabu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 19.05.2005 19:48
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Sveika, kā tevi sauc un no kura torņa esi? Laiena prasīja meitenei, kas tikko bija atnākusi (Heidijai). "Interesanti, kāda ir tā Heidija, ar kuru man kopā būs jādzīvo?" Laiena nodomāja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 19.05.2005 21:40
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Labi, man taa kaa buutu veeleeshanaas aiziet uz savu istabu un nomest tur savas mantas." Selenes teica un, panjeemusi no zemes somu un paceelusi to, saaaka iet pa gaiteni uz priekshu, lai tiktu uz savu istabinju. "Laien, Darin, tiksimies veelaak." Vinaj teica, uz iisu briidi uzsmaidiijusi meiteneem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.05.2005 09:35
Raksts #37


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Labi čav meitenes!Es iešu un mēģināšu atrast Nikolu.Bet vispār kāpēc?Iešu iekārtošos savā istabā un tad Tu Selene varētu parādīt pili!Darina paskatījās apkārt un devās iekšā kādā gaitenī meklēdama savu istabu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trobelius
iesūtīt 20.05.2005 11:09
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.04
Reģis 2008



Horācijs bezjēdzīgi klīda pa pili. Viņš īsti nezināja kur atrodas tomēr juta šejienes patīkamo gaisotni. Viņš bija nolēmis sākumā iepazīt pili un tikai pēc tam meklēt kādu kas viņam ierādīs vietu kur palikt un pastāstīs visu ko nepieciešams zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dainuks
iesūtīt 20.05.2005 17:49
Raksts #39


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05
Kur: riiga, aagenskalns



Sveika! Mani sauc Heidija un es esmu no Ausrtumu spraana.Bet tu laikam esi.... Heidija atbildeeja un ashi ieskatiijaas sarakstaa ar nemanaamu skatienu un turpinaaja Laiena un esi no...Heidija uzmeta skatienu Laienai, lai vinja turpinaatu.

Šo rakstu rediģēja dainuks: 20.05.2005 18:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 20.05.2005 18:19
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



...Rietumu spārna Laiena pabeidza. "Bāc, vajadzēja mani ielikt kopā ar otra spārna meiteni. Cerams, ka viņa man vismaz neuzplīsies." Laiena īgni nodomāja.


[OOC: Lūdzu, patraucē man dzīvot - uzplijies man ar viskautko (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 02:38