Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zieda meklēšana [C] [ATD], Kurš spēs piepildīt sapņus?
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 30.04.2005 11:24
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Ir kāda leģenda par ziedu. Ne jau parastu ziedu. Šis zieds spēj piepildīt jebkuru vēlēšanos, vienalga kāda tā ir. Tomēr dažreiz tiek prasīta arī kāda maksa...
Neviens nezina kā šis zieds izskatās. Neviens nezina, kur to meklēt.
Reizi 500 gados šis zieds uzrodas. pārējo laiku viņš ir pazudis. Reizi 500 gados kāds atrod šo ziedu. Reizēm no šī atradēja ir atkarīgs pasaules liktenis, reizēm atradējam gandrīz neko nevajag-viņa vēlēšanās ir vienkāršas.
Dažādiem cilvēkiem tiek izsūtītas vēstules. Tās izsūta zieda sargi. Vienīgās būtnes, kas nevar neko vēlēties no zieda. Šīs būtnes nezina kur ir zieds, tās vienkārši zin, kad tam jāparādās. Tad sākas nedaudz savādas sacīkstes. Visi tie, kuri saņēma vēstules un vēlas to atrast, nu dodas meklēt šo ziedu.
Jūs esat šie cilvēki. Jūs dzīvojat savu parasto dzīvi, līdz saņemat uzaicinājuma
vēstuli. Tad sākas sacīkstes. Kurš pirmais sasniegs ziedu? Kurš pirmais to atradīs? Kurš no jums varēs piepildīt visas savas ilgas? Tas noskaidrosies spēles gaitā.
Es kontrolēšu kad jūs saņemsiet vēstules, kāds būs laiks(nedēļas diena, laika apstākļi utt.), varbūt nedaudz “pabakstīšu” jūsu tēlus nepieciešamības gadījumā un patēlošu apkārtējos cilvēkus. Beigās izlemšu, kurš no jums iegūs ziedu.
Pagaidām varat postot par savu tēlu ikdienas dzīvi. Sākam spēli!

----------------------------------------------------------------------------------------
Ir pirmdienas rīts, pulkstenis septiņi. Saulīte jauki silda un laukā valda pavasaris.

Kādas kundzītes namā ir ieslēgts radio un viņa kopā ar savu kaķi klausās ziņas, ēdot brokastis.
Labrīt cienījamie radio klausītāji. Ir pienācis laiks kārtējām rīta ziņām. Īsumā atgādināsim par pagājušo dienu aktualitātēm un notikumiem...
Balss vienmuļi skanēja no raidītāja. Večiņa nepievērsa īpašu uzmanību tekstam, vienīgi šad tad noburkšķot kaut ko kas izklausījās gan pēc piekrišanas, gan nolieguma. Atskanot kādai ziņai, kundzīte saausījās:
Ir pazudis 23 gadus vecs jaunietis. Pēdējo reizi redzēts Jelgavā. Mugurā pazudušajam bijusi tumša vējjaka un džinsa bikses. Īsi apgriezti tumši mati un zilas acis. Augumā metrs 80. Ja ir kādas ziņas par pazudušo, lūdzam piezvanīt uz policijas numuru...
-Vēl viens pazudušais. Pārāk bieži par tādiem tagad ziņo, vai ne Murcius. Gandrīz katru dienu jauna dvēsele, kas ierakstīta pazudušo sarakstā. Tuvojas. Tas tuvojas, es to jūtu, vai arī tevi nesauc Murcius. Labi, iesim nu manu kaķīt...
Večiņa piecēlās un paņēmusi rokās kaķi, devās uz otru istabu.
-Nu kur palika tas papīrs.- viņa murminot ko meklēja atvilktnē. –Re, atradu. Labi Murcius, es iešu, bet uzvedies kā labs kaķītis un pieskati māju.
Kundzīte piekodināja melnbaltajam runcim un apvilkusi jaku, izgāja laukā no dzīvokļa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hikari
iesūtīt 11.05.2005 09:02
Raksts #21


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kaedes skatiens pievērsās savādajai aploksnei uz galda. Viņa palūkojās apkārt un padomāja, kurš gan to varētu būt sūtījis. Meitene lēnāk piegāja pie galda un atvēra aploksni.
-Mīļum, ko Tu Tur daries,nāc paēst... sauca māte no virtuves puses.
Jau nāku... atbildēja Kaede un, atstājusi vēstuli uz galda, devās prom...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 14.05.2005 09:25
Raksts #22


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina aizgāja uz istabu,paņēma lapu un sāka kautko zīmēt.Viņa nedomāja ko zīmēja tāpēc atgriežoties realitātē no savām domām viņa ieraudzīja ka ir uzzīmējusi ziedu.Darina nez kāpēc sajuta dusmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 14.05.2005 12:11
Raksts #23


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Uz galda Semas izstabā atradās vēstule. Uz tās ar zaļu tinti bija raktīts viņas vārds Sema.

[OOC:Gaidīšu, kad iepostos vismaz vienu postu tie, kuri vēl nav rakstījuši. Kad ivņi saņrms vēstules, pienāks sestdiena 23. aprīlis.]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
patija
iesūtīt 14.05.2005 13:31
Raksts #24


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.05
Kur: Kaut kur citā pasaulē starp maģiju un realitāti, starp draugiem un ienaidniekiem.



Sema piecelas un ieraudzija uz galda aploksni.Vinna piegaja pie galda un nodomaja:
-Vai ta ir man? Man nekad nav sutijushi vestules.
Vinna panema aploksni, atplesa to vallaa un saka lasit.
-Sveika Sema!
Vai velies piepildit savus sapnnus? Vai velies istenot visu iecereto?...
-Kas tas ir? Es nesaprotu, bet izklausaas labi. Domaju, ka aiziessu. Kas tur varetu but?
Sema nolika vestuli, jo ara izdzirdeja, ka kads vinnu sauc.Vinna piegaja pie loga un ieraudzija savu senu draudzeni no berniibas Adu.
-Cau draudzeniit! Sen tevi neesmu redzejusi. Kaa tev gaaja? teica Ada.
-Es tulit noskriessu leja, tad parunaasim.
Sema nogaja leja un aizgaaja pie Adas.
-Aiziesim uz to vietu, kur berniibaa mees spelejamies? teica Sema.
-Labi, OK.

Sema un Ada aizgaja uz vietu, kur spideja spozza saulite un koki mirdzeja.Taa bija kada pllava, kur ziedeja daudz ziedu, koki bija saaugussi aplli un pa vidu bija majinna, kuru Sema un Ada berniba bija uzbuvejussas kopa ar vecakiem.Majinna bija lloti skaista.Vinnas abas iegaaja iekssa un saaka runaaties.
-Man tev tik daudz kas jaapastaasta.Cik labi, ka es tevi satiku.Es tikko atgriezos no cellojuma.Man gaaja tik labi.Es redzeeju daudz skaistu vietu.Kaa tev gaaja? teica Ada.
-Pirms tu atnaaci, man kads atsutija kaut kadu vestuli.Tur bija rakstits, ka es varu piepildit visus savus sapnnus, man tikai vajaga aiziet uz kaut kadu vietu un viss saksies.
-Izklausas labi.Es ari varu piedalities?
-Es nezinu,man atsutija vestuli ar to,ka es varu piedalos. Varbut tev tadu ari vajaga un es pati ari saku, ka izklausas labi.
Meitenes runajas visu dienu.Laiks teceja un teceja, lidz palika tumss.Vinnas atvadijas un gaaja katra uz savu pusi.
-Ataa. Tiksimies rit no rita. teica Sema.
Un taa vinnas aizgaja.Sema aizgaaja uz maaju, iegaja savaa istaba, parggerbaas
un likaas guleet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
patija
iesūtīt 15.05.2005 19:52
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.05
Kur: Kaut kur citā pasaulē starp maģiju un realitāti, starp draugiem un ienaidniekiem.



(IMG:http://www.one.lv/atteels.15173.gif)

Šo rakstu rediģēja patija: 15.05.2005 19:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.05.2005 14:22
Raksts #26


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kaede paēda un izlasīja vēstuli. Hmm...ko gan tas viss nozīmēja un kas bija vēstules autors...? Savādi, meitene tādu cilvēku nekad nenija pazinusi...
Ko gan tas nozīmē...? Kaede pati sev jautāja un sarauica savu pieri.
Šitāda noslēpumainība!!! Nu labi, būs vien jāaiziet... meitene nodomāja un nopūtusies, ielēca gultā un ieslēdza dusku atskaņotāju. No tā tūlītēji izplūda Enigmas dziesmu skaņas un Kaede nomierinājas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 21.05.2005 10:33
Raksts #27


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss sēdēja uz mājas palodzes un smēķēja. Viņš bija nolicis eksāmenus agrāk. (viņa skolā tā ir pieņemts, ja ir nepieciešamības). Viņš beidzot piecēlās un piegāja pie māsas.
Es iešu pagulēt Viņš teica.
Atkal smēķēji... Man tas nemaz nepatīk. Izies tāpat kā tavam tēvam. Viss beigsies bēdīgi... Viņa māsa teica ar skumjām. Es nevēlos zaudēt arī tevi.
Tā ir mana dzīve. Hiliss viņai atteica un iegāja savā iztabā, lai liktos uz auss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 21.05.2005 16:36
Raksts #28


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Ieejot istabaa Hiliss uz galda ieraudziija veestuli uz kuras bija uzrakstiits vinja vaards.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 24.05.2005 06:21
Raksts #29


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina paskatījās pulkstenī.Bija pus 11 vakarā.Viņa iekāpa gultā,bet miegs vēl nenāca,tāpēc viņa paņēma "Gredzenu Pavēlnieks" ko palasīt.Izlasījusi vienu nodaļu acis lipa ciet un Darina atlaidusies spilvenā aizmiga.

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 24.05.2005 06:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 26.05.2005 17:36
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Vēstule... Hiliss klusu nopūtās.
No kā tā varētu būt? No kāda mana drauga kuramsesmu parādānaudu? Hiliss klusiņām teica. Viņš to atvēra un izlasija visu kas tur bija rakstīts.
Kas man to varēja sūtīt? Hiliss bija neizpratnē.
Ja jau piedāvā nav ko zaudēt. Viņš vēlreiz klusu noteica un iekrita gultā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.05.2005 13:14
Raksts #31


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tā mierīgi šēžot un klausoties Enigmu, Kaede nolēma pazīmēt dabas ainavu, kas pavērās pa logu. Tā bija krāšņa un brīnumaina- milzīgs, ozols...
Kā es mīlu dabu!!! meitene nodomāja un, paņēmusi papīra lapu, sāka zīmēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 30.05.2005 19:53
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss aizmiga. Viņš sapņoja par lielu pļavu.
Pēkšķi viņš sāka kļūt nemierīgs. Viņš sāka grozīties un stostīties.
Pēkšņi viņš pamodās nosvīdis slapjš.
Vēstule... Tā man neliek mieru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 04.06.2005 11:36
Raksts #33


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Sestdiena. 23.aprīlis. plkst.14.00
Ārā ir nedaudz apmācies. Debesis pilnas pelēkiem mākoņiem. Diena šķiet nemīlīga. Tomēr daži cilvēki soļo pa Rīgas ielām satraukuma pilni.
Uz kāpnēm pie stacijas sēž pelēks runcis un noraugās steidzīgajos cilvēkos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 04.06.2005 11:45
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laiena stāvēja savas mammas mājās un vēroja, kā viņas mamma spēlējas ar Diāniņu. Labi, mamm. Tad es eju. Atā! viņa noteica un izgāja laukā pa durvīm. Jau pēc pāris minūtēm viņa nonāca satikšanās vietā [OOC:Sorry, nejauši izdzēsu vēstuli, tāpēc neatceros kura tieši bija satikšanās vieta (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) ]. Izskatījās, ka viņa ir pirmā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 04.06.2005 12:21
Raksts #35


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Karmena uzradās FC ģērbusies garā, melnā jakā, kas bija nedaudz pāri dibenam, džinsu bridžās, baltā topiņā, kurus papildināja daudz visādu karekļu, jostiņu, ķēžu. Kājās bija ierastās bēšās konversenes, ap kaklu bēša, plandoša šallīte. Viņa devās pa taisno pie kasēm, jautājot pēc satikšanās vietas meklētājiem, pati ensaprazdama, ko tas īsti nozīmē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 04.06.2005 17:33
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laiena pēc mirkļa pamanīja kādu sievieti, pieejam pie kasēm un prasām pēc satikšanās vietas meklētājiem. Viņa bija pavisam aizmirsusi, par to, ka tas ir jāpaprasa, tāpēc viņa piegāja pie kases, pie kuras nebija rindas un prasīja kasierei : Atvainojiet, vai jūs, lūdzu, nepateiktu, kur ir satikšanās vieta zieda meklētājiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 05.06.2005 11:13
Raksts #37


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina pamodusies attapās ka ir 13 pa dienu. Ups man laikam jāiet. Darina steidzīgi saģērbās un apēda maizīti. Tad izskrēja no mājas. Nonākusi Forum Cinema Darina paskatījās riņķī un arī devās pie kases pie kuras jau stāvēja Laiena un dzird\ejusi viņas jautājumu iejautājās: Jūs arī meklējat to ziedu? Sveicināti esmu Darina un man atsūtīja vēstuli par kautkāda zieda meklēšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 05.06.2005 14:05
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Pie Laienas pienāca meitene, kura stādījās priekšā kā Darina. Sveiki, sveiki! Laiena smaidot sasveicinājās. Mani sauc Laiena. Jā, es arī meklēju ziedu. Es gan šaubos, ka tā ir patiesība, bet man sen nav bijuši piedzīvojumi, tāpēc arī pieteicos. Bet kāpēc pieteicāties jūs? Viņa prasīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 16:02
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Liktenīgais datums ir klāt. Hiliss teica. Viņš jau ģērbās.
Atā māšel! Es nezinu kad atgriezīšos. Atā! Viņš steigā paņēma saulesbrilles, kuras varētu noderēt un skrēja un "Coca-Cola Plaza".
Kaut nu es paspētu... Viņš domāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 05.06.2005 21:51
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Man kautkas atsūtīja vēstuli.Un jūs? Darina atbildēja uz Laienas jautājumu. Tad paskatījusies apkārt viņa teica. Vai jums neliekas ka tas bija joks, vai arī mēs te esam vienīgās kas meklē kautkādu ziedu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 17:24