Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Cūkkārpa un tamlīdzīgas lietas
ils
iesūtīt 07.03.2005 09:58
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Visi esam sastinguši gaidās uz ceturto filmu, tad varbūt ir laiks parunāt ar autoriem par to, kā tika veidota trešā filma.

Pieaugušie...

- Alfonso, producents Deivids Heimans ir teicis, ka jūs dvēselē esat pusaudzis, tāpēc arī nolēmāt uzfilmēt Hariju Poteru un Azkabanas gūstekni?
Alfonso: - Viss, ko varu teikt, pusaudzis pusaudzi redz no attāluma (smejas). Patiesībā, es šo filmu gribēju uzņemt jau no tā brīža, kad izlasīju grāmatu. Tomēr, dīvaini, ka tieši man palūdza to izdarīt. Ja tāds priekšlikums nāktu pēc Mazās princeses (1995.), es saprastu. Bet tas nāca pēc Un tavu māti arī (2001)! Mani Poteram piesaistīja, gan maģiskās lietiņas, gan sarežģītie jautājumi, kas ir aktuāli arī mūsu, reālajā pasaulē: draudzība, pusaudža kļūšana par pieaugušo. Arī rasisms un sociālā netaisnība.

- Kāpēc jūs nolēmāt pats nefilmēt trešo filmu?
Kriss: - Pēc otrās filmas jutos garīgi izsmelts, man bija vajadzīgs pārtraukums. Arī lai vairāk uzmanības veltītu saviem bērniem.

- Vai jums nebija grūti no malas vērot, kā to dara Kuarons?
Kriss: - Nē, tas režisora amatā ir pat labi – ka vari, malā stāvot, pavērot cita darbu, vari pat kaut ko jaunu iemācīties. Reizēm gan bija visai grūti stāvēt malā.

- Kāpēc jūs izvēlējaties tieši Alfonso?
Kriss: - Es jau teicu, ka Alfonso Kuarons ir ļoti talantīgs režisors ar apbrīnojamu kinematogrāfisko redzējumu. Viņš labi sastrādājās ar mūsu bērniem.

Vēlāk vārdu ņem arī Oldmens un Gembons, turpina runāt abi režisori.
Pilnu intervijrakstu var izlasīt krievu žurnāla Total DVD šī gada februāra numurā.

... un bērni.

- Vai tu jau esi pieradis pie tā, ka bieži esi redzams uz ekrāna?
Deniels Redklifs: - Patiesību sakot, es sev uz ekrāna nepatīku! Un Azkabanas gūsteknī it īpaši! Pirmizrādē es ar saviem draugiem sēdēju pirmajā rindā un pēdējos kadros tā mana seja pa visu ekrānu. Kaut kāds murgs, it kā es taisītos apēst visu pirmo rindu! Tagad gan es pie tā jau esmu pieradis.

- Vai bija grūti pierast pie jaunā režisora?
Deniels Redklifs: - Mums bija iespēja parādīt visu, ko mums bija iemācījis Kriss Kolambuss. Tā bija grūta, taču vērtīga pieredze.
Ruperts Grints: - Sākumā es jutos nedroši, biju pieradis pie Krisa, taču Alfonso izrādījās lielisks cilvēks un mēs ātri sadraudzējāmies.
Redklifs: - Es esmu liels Gerija Oldmena fans un šausmīgi uztraucos, kad pirmo reizi tikāmies! Taču viņš izrādījās lielisks puisis un es beigās savu samulsumu pārvarēju.

- Kā tas ir – tēlot pašu gudrāko raganu?
Emma Vatsone: - Man ļoti patīk tēlot Hermioni – viņa ir tik harismatiska! Visvairāk man patika viņu tēlot trešajā filmā, pirmajās divās citi visu laiku viņu tikai apvainoja un viņa tikai izlikās, ka nav neko dzirdējusi. Azkabanas gūsteknī viņa vairs nesamierinās ar to un man tas patīk.

- Vai tagad jums patīk filmēties seriālā tikpat labi, kā sākumā? Ja jums rastos iespēja ietekmēt romānu turpmāko gaitu, kādus jūs gribētu redzēt varoņus sāgas beigās?
Vatsone: - Man ļoti patīk Hermione, patīk kā varone, kad lasu grāmatas, es ļoti uzmanīgi sekoju visam, kas ar viņu notiek. Es ceru, ka sāgas beigās viņa būs laimīga.
Redklifs: - Man visvairāk patīk filmēšana, vai tad tas ir darbs, vienas vienīgas izpriecas! Kas attiecas uz manu tēlu, tad man ir lielas aizdomas – varbūt, ka pēc manis teiktā, kāds mani vairs nemīlēs – man liekas, ka viņš beigās aizies bojā. Man ir sava teorija. No ceturtās grāmatas ir redzams, ka Harijam ar Voldemortu ir kopējas saknes, vienīgā iespēja nogalināt Voldemortu ir – nomirt pašam. Var jau būt, ka es kļūdos.
Grints: - Es nezinu, ko Rons darīs sāgas beigās. Būtu vareni, ja viņš kļūtu nedaudz ļauns.

- Bet, kas būs ar jums pēc Harija Potera beigām?
Vatsone: - Nav ne jausmas! Tagad mēs veidojam ceturto daļu un par citu nav laika domāt. Man patīk filmēties, varbūt, ka es palikšu kino, kaut gan vēl neesmu pārliecināta.
Redklifs: - Ir daudzas citas interesantas lietas. Es mīlu mūziku un man patīk arī kino – tās būs tās divas lietas, kas vienmēr būs ar mani.
Grints: - Es gribu turpināt filmēties. Kad biju jaunāks, tad gan vēlējos būt saldējuma pārdevējs.

Mjā, izskatās, ka iznākusi tāda atkārtošana – zinību māte. Vēl žurnālā ir trešās filmas DVD smalks apskats ar vērtējumu 4 no 5 par visu (filma, attēls, skaņa, ekstras).
Pats labākais žurnālā tomēr – bildes – daudz skaistu bilžu, ļoti labā kvalitātē!

P.S. Pirms vienas no ainām, kurā Poteram bija jāizturas satraukti izbrīnītam, Alfonso Kuarons trenēja Denielu Redklifu sekojoši: - Iedomājies, ka tu esi ieraudzījis Kameronu Diasu, tērpušos tikai gurnu apsējā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
saulove
iesūtīt 07.03.2005 12:22
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Piepilde raksta beigās bija kolosāla (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
desire
iesūtīt 07.03.2005 12:32
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.12.04
Kur: tepat aiz stura



Piebilde bija pats labakais visa raksta (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 07.03.2005 15:42
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Piebilde tiešām bija kolosāla (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Kuarona smiekliņš... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja ARTANIS: 07.03.2005 15:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 07.03.2005 20:26
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



nabaga Dens.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Iedomāties Diazu gurnu apsējā...
Viņi varētu tiešām notupinat aiz kameras Kameoronu Diazu un tad gan pārsteigums būtu īsts! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 07.03.2005 21:15
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



vareeja shis paliidzeet un izprinteet diazas bildi. Kaukad nesen tak atklaatiibaa uzpeldeeja tas vinas video kur shii pusplika (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 08.03.2005 16:22
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Man patika un tā piebilde raksta beigās bija tiešām smieklīga (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ,vienīgais šaubos vai no viņiem sanāks kādi diži aktieri...nez,var jau būt... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Vienīgais Rupertam kino jomā varētu šis tas sanākt,viņš ir tiešām labs... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Šo rakstu rediģēja angelgirl: 08.03.2005 16:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 15.03.2005 09:22
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Raksts labs, bet neatbilst virsrakstam :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 18.03.2005 13:06
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



CITĀTS
man liekas, ka viņš beigās aizies bojā. Man ir sava teorija. No ceturtās grāmatas ir redzams, ka Harijam ar Voldemortu ir kopējas saknes, vienīgā iespēja nogalināt Voldemortu ir – nomirt pašam. Var jau būt, ka es kļūdos

Varbuut veerts par to padomaat, jo ka neka Redklifs pats filmeejas Potera loma un izprot daudz labak vinju neka mees tikai lasot gramatu.

CITĀTS
P.S. Pirms vienas no ainām, kurā Poteram bija jāizturas satraukti izbrīnītam, Alfonso Kuarons trenēja Denielu Redklifu sekojoši: - Iedomājies, ka tu esi ieraudzījis Kameronu Diasu, tērpušos tikai gurnu apsējā

un, ja nu vinjam nepaatik Diaza ? Nesaprotu, ko visi vinja atradushi ir daudz skaistakas aktrises ,ka vinja, bet jebkura gadijuma labi, ka ari rezisors ar humoru pamaaca musu mazos aktierus .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 21.04.2005 15:59
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nja labs rakstins bet piebilde tiesam ir SUPER!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2025 04:44