Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Turp nabags,atpakalj bagats, Pieteikshanas ATD!
maksligais_intel...
iesūtīt 08.04.2005 17:58
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Sho LS veidoju pec <Hobits jeb turp un atpakalj> graamatas sizheta.

Jus:
Dziivojat savaa majokli lidz sava pastakstiite sanjemat veestuli ar piedavajumi piedaliities kada deekaa.

Uz veestules rakstiits:
Esi sveicinats, drosminiek!
Vai veelies klut bagats ?
Vai veelies pavadiit visu muuzhu nestradajot un nodroshinat savu atvashu nakotni ?
Tad tev ir vienreizeeja iespeeja pasha Gandalfa vadiiba doties, atbriivot Ezera pilseetu, no ljauna Smoga nagiem un ieguut vinja visas salaupiitas bagatiibas!
Un tici man to naw mazs!
Ja veelies, tad plkst. 10:00 gaidiishu tevi pie Rozes upes, labaja krasta pie putni audzeetavas.

Juusu uzdevums:
1. Skeershot ''Baiso kalnu'' , kur pashaas dziiles majo ljaunie goblini
2. Skeershot lielo tuksnesi, kur maajo vilkachu bari un,katru nakti tie izlien mediiba, bet celjaa japavada vismaz 3 dienas
3.Skeershot Drummezhu
4. Pierunat Ezera pilseetas ljaudis, lai lajzh caur vartiem lidz ''Augstajam kalnam''
5. Nonakt augsta kalna otraa pusee
6. Nogalinat smogu un lajmiigi doties atpakalj.

Pa celjam GM izspeles, gan ljoti ljaunus jokus, gan ari labveeliigus.

Teeli.

Tatad Gandalfs bushu es, ka ari paradishos ik pa laikam, ka GM , lai iemaisitos ar saviem skaidrojumiem, kads laiks,diena, izskats noteiktajai vietai.

Jus varat but jebkas. Gan cilveks,ruukis,naara,elfs,engelis,deemons utt.

anketa:

Vards:
Vecums:
Rase:
Iss bio:
Raksturs:
Augums:
Ierochi:
1 burvju speeja(domajiet logiski,kura celja tiesham noderes, nevis kautkads navejoshais skupsts ) :

Pa celjam ,kads sanjems, kadu burvju speju, jeb kads ari zaudes.

Tatad, kads pieteikushies bus 3-4, speeli vareesim sakt.
Speele varees pieteikties lidz 8 speletaji
LS sakt vareesiet tikai ,m tad, kad teelu bushu apstirpinajusi , pazinojot to te. teelus protams iepostot ari te. Saku uzreiz, ka teikt, kas nepareiz jeb labot es netaisos, ja bus nepilniigs apraksts vienkarshi nepienjemshu . Vares meginat ottreiz.

pietiekshanas luk ==> te

Šo rakstu rediģēja ancfiend: 08.04.2005 18:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
18 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 04:51
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



OOC: Prue izlasi ATD, ka zirgu nevienam nav. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Un starpcitu par gaļu teica Rejs. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Nāksies vien man arī atvadīties no savējā skaistā zirdziņa. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Rejs ieraudzījis, ka zirgs atgrižas.Nu ko jau atpakaļ.Vispār es tā padomāju un tu vari iet es nedomāju, ka man vēl būs vajadzīgi tavi pakalpojumi.Rejs viegli noglauda melnā zirga purnu uz atvadām.Zirgs bija ļoti saprātīgs un Rejam brīžiem likās, ka viņš saprot katru viņa vārdu.Zirgs itkā to apliecinādams pagriezās un sāka auļot uz to pusi no kuras viņi bija atjājuši.Rejs ilgu skatienu noskatījās pakaļ zirgam, līdz tas vairs nebija redzems.Bija tomēr kautkā žēl no viņa atvadīties.Rejs jau zirgu bija iemīļojis.Varbūt pēc ceļojuma viņu sameklēšu, viņš domāja, bet līdzi viņu nevar ņemt.Diezvai viņš izbristu visas tās taciņas.Viņam šis ceļojums varētu būt pa grūtu.Un tad viņā pievērsās pārējiem. Nu tad varbūt sākam iet? bet man tomēr liekas, ka es nedzirdēju visu vārdus.Kā jau teicu negribētu uzrunāt uz tu.Tas tākā bišķīņ nepieklājīgi un varbūt pat aiskaroši.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 15.04.2005 04:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 15.04.2005 06:35
Raksts #42


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



OOC: Ok, turpmaak zinaashu, ka jaalasa ATD pavediens (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Luudzu pienjemt, ka es neuzkaapu zirgam muguraa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Sonja zheeli paluukojaas uz zirgu. Pieliekusies tam tuvaak, vinja zirgam klusi ko pachuksteeja ausii, tad virgli paplikjeeja ka kaklu, un tas aizjaaja kaut kur mezha dziljumos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 14:05
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Rejs gaidīja, kad citi atbildēs uz viņa jautājumu un nosauks savus vārdus.Izskatījās, ka neviens to negrasās darīt un viņš atkal atspiedās pret koku patīkamajā ēnā.Izvilcis vēl vienu augli viņš to atkal notiesāja.tas patīkami veldzēja.Domas atkal aizklīda pie zirga.Interesanti kā viņš tagad dzīvos?
Rejs uzfrunāja gendalfu: hei varbūt tu jau varētu sākt mūs vadīt? Mēs taču jau varētu būt visi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.04.2005 14:20
Raksts #44


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Daria paskatījās uz Reju.
- Manuprāt es jau pateicu savu vārdu, bet nu... Daira Ašaja.
Daria teica. Viņa atkal uzmeta vēsu skatienu Rejam, bet tad atkal apsēdās uz zemes un pārvērtās par melnu vilku. Daria apgūlās garajā zālē. Tā kā zeme nebija pārāk uzkarsusi, tā patīkami atvēsināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 14:24
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Daria tu jau pateici, bet daži citi gan ne,viņš paskatījās zīmīgi uz pārējiem ceļa biedriem, bet man jau vienalga varu arī uzrunāt uz tu, ja jau viņus tas neuztrauc. rejam jau bija pilnīgi vienalga kā jāsauc pārējie, viņš vienkārši negribēja kādu apvainot.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 15.04.2005 14:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 15.04.2005 15:13
Raksts #46


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: Es biju domaajusi,ka jus vispar atnakat bez zirgiem, jo jums vnk tadu naw (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) bet nu ok .

Skatos, dargie, ka jums galiigi nw pieredzes. vai jus saprotat, ka mes celosim tur, kur naw nekadas mazakas dziivibas izpausmes? Kur nu vel par treknam gowim,augliem un ogam varat domat ? Tagad luudzu aizejat uz majam un sakraujiet partikas cik daudz varat panest un protams neaizmirstiet par ierochiem. Labiem un viegliem, kas mums iespeejams pat ljoti noderees.
Vinjs diezgan monotoni sacija un aizgriezas uz citu pusi atkal verojot skaisto skatu - pardomu briidis . Un gaidija, kamer parejie izkusteesies no vietas .

OOC: Luudzu aprakstu,ka jus tiekat lidz majam,ko panjemat un, ka atnakat apkalaj uzrakstiit viena posta, lai viss shitas nevilktos tik gari ><


Šo rakstu rediģēja ancfiend: 15.04.2005 15:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 15:40
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Rejs izskatījās apjucis: Nu tad labi uz tikšanos.Viņš sāka iet.Ceļš nebija īpaši tāls.pa ceļam viņš atkal nonāca pie upītes ar augļu koku.Rejs jau gribēja salasīt augļus, bet nolēma, ka atpakaļ ceļā tos salasīt būtu prātīgāk, un arī nebūtu jānes tāds smagums uz priekšu un atpakaļ, brt tikai uz vienu pusi...
Nonācis līdz savai būdai viņš uzkāpa tajā un konstatēja, ka kāds elfs jau tur bija paspējis ievākties.
Hei, ko ta tu šeit dari?
varēja redzēt, ka elfs jūtas neērti.
Nu es domāju, ka tu aizceļo, un negribēju laist postā tādu māju.es tev iedošu jeb ko tikai atļauj man šeit palikt.
Pilnīgi jebko?Rejs jautāja.
Nu gandrīz pilnīgi, elfs nobažījies atbildēja.
Teiksim tā es tev šo būceni atdošu, ja tu man iedosi pārtiku, tā lai pietiktu uz vairākiem mēnešiem.
Elfs mazliet sašļuka, bet teica: Nāc līdz! manas meitas tev sanesīs ko vien gribēsi, ja tāda ir tava cena.Mums vienkārši vecā māja nodega un tava ir tīti laba.
Reju ieveda kādā ēkā.Tulīt klāt bija trīs daiļas elfas.Jā tēvs vai ko gribēji, viena jautāja.
Atnesiet šim ceļiniekam labi daudz pārtikas.Ērtās somās, to pateicis elfs taisījās iet prom, bet vēl piebilda: Viņas tev visu sagatavos.Un vēl par pateicību es tev iedodu šo amuletu.tas visu to ko nesīsi padaris tik vieglu, ka pat nemanīsi.Viņš iedeva Rejam kādu amuletu.
Paldies, rejs pateicās.

OOC: Nevarēšu visu vienā. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.04.2005 15:53
Raksts #48


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Vilks piecēlās un skriešus metās uz upi. Nevilcinādamies vilks ielēca upē un pārpeldēja to. Izpeldējis krastā, tas izpurinājās un ieskrēja mežā.

Vilks jau bija pie pašas nometnes. Tas bija manāmi aizelsies un piekusis. Vilks pārvērtās par eņģeli. Daria paņēma nelielu ādas somu un salika tur pietiekami daudz ēdamā, lai Daria taupīgi varētu izdzīvot trīs vai pat vairāk nedēļas. Viņa paņēma arī ieročus. Tad eņģelis uzvilka somu un pārvērtās par vilku. Tas iekaucās un aizskrēja atpakaļ pie Gendalfa un pārējajiem.

Vilks nonāca pie Gendalfa. Tas noguris apgūlās zālē un centās atvilkt elpu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 15.04.2005 15:56
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nu,ko mazais ... Gandalfs labestiigi pasmaidoot paskatijasuz vilku.
Ka, iet draudzinj ? Domajams, ka tu nevaresi iet liidzi Vinjs pietupas un maigi paglaudija vilka saanus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.04.2005 16:00
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Vilks paskatījās uz Gendalfu, bet neiebilda pret glaudīšanu. tad tas izveicīgi pagāja malā un pārvērtās par neparasto Dariu.
- Nu, vai tiešām tik grūti atšķirt mani no īsta vilka?
Viņa mierīgi pajautāja. Tur nebija nekādas izsmējības, ne necieņas. Tikai vēss skatiens un mierīga sejas izteiksme. Melnie mati vieglītiņām plīvoja vējā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 15.04.2005 16:02
Raksts #51


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Daria? Gandalfs izbriinic parjautaja.
Mjaa piemaanit cilveekus tu proti... cerams, ka tas tev ari noderes turpmak... vinjs iesaka.
nu, ko jasagaida pareejos un, tad vareesim doties

OOC: lai atnak vel vismaz viens cilveeks un,tad dosimies celja. tie, kuri nepaspees iepostoot, panaks muus celja gaiitaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. SaY
iesūtīt 15.04.2005 16:46
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



"Nu ko... vienreiz jau izpeldējos, bet nu nekas." SaY ieleca ūdenī un pārpeldējis upi, ieskrēja mežā. SaY ļoti ātri aizskrēja līdz savai mājelei. Atspēra vaļā durvis uz istabu, kurā joprojām valdīja nenormāls haosa juceklis. Ieroči SaYam jau bija paņemti pirmajā reizē... tā ka atlika paņemt vairs tikai pārtiku.
SaY atvēra skapi un no tā izvēlās lielas kaudzes ēdamā kas līdzinājās milzīgiem cepumiem. "Tāk ar šiem vajadzētu pietikt labi ilgam laikam... vēl vienīgi noderētu..." SaY aprāvās un izskrēja ārā no būdeles. Viņš pieskrēja pie nelielas akas, kuru pats bija izveidojis. Viņš Piesmēla piecas ````šķes ar dzidro ūdeni un iemeta tās pie milzu cepumiem somā.
"Kārtībā" SaY noteica... un jau šāvās atpakaļ uz nometni. Kājas viņam likās tik vieglas un jau pēc pāris mirkļiem viņs atradās pie upes. "Vēl tikai pēdējo reizi!" viņš pasmaidījis ieleca ūdenī un pārpeldēja uz pretējo krastu.
SaY izlīda no ūdens ne pārāk apmierināts un tomēr uzsmaidīja. "Es esmu gatavs doties." Viņš stāvēja un elsa..., kamēr viņam no visām malām kārtējo reizi pilēja ūdens.

Šo rakstu rediģēja Mr. SaY: 15.04.2005 16:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 16:48
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Rejs skatījās kā elfa daiļās meitas kravā somās ēdienu.Viņas lika somās: maizes klaipus, aveņu ievārījuma burciņas, magoņmaizītes, vienu lielu kliņģeri,žāvētu gaļu, nomizotus kartupeļus, burkānus, cepumus,rīsu paciņas, apelsīnus, vīnogas, plūmes, bumbierus, ābolus. Kautkādus augļus ko Rejs nemaz nepazina, banānus, mango, mellenes, meža zemenes, pupiņu kārbiņas, zirņus, gurķus, sviestu, pienu, un vēl daudzas citas lietas. Soma beigās bija ļoti liela, bet pietiekami liela lai to varētu panest viens cilvēks, bet tikai ar grūtībām.Rejs klusībā nopriecājās par to, ka viņam ir amulets, ja tas vispār darbojas, tad viņam nebūs grūtības panest tādu vezumu.
Vai ar šo te pietiks?Jautāja viena no meitām.
Jā noteikti! paldies jums, rejs noteica un piegāja uzvilkt mugursomu.Tā tišām izrādījās neparasti viegla.Rejs pat nemanīja tās svaru.Vēlreiz pateicies Rejs izgāja ārā nopriecādamies, ka māja viņam noderējusi.viņš nebija gaidījis, ka tik viegli tiks pie pārtikas.bet tagad nebija īstais laiks domāt par visām šīm lietām vajadzēja atgriesties pie gendalfa...
Rejs atgriezās mierīgi svilpojot.Soma aiz viņa muguras izskatījās vienkārši milzīga.Viņš paskatījās uz visiem, kas bija jau atgrizušies.
Nu izskatās, ka nu mums pietiks pārtikas ilgam laikam.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 15.04.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.04.2005 18:38
Raksts #54


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Daria brītiņu klusēja.
- Jā, tas man padodas, lai gan to man darīt nepatīk. Cik dienas mums apmēram nāksies pavadīt ceļā?
Daria iejautājās un apsēdās zemē. Melnie spārni sakļāvās ļaudami eņģelis iekārtoties kā ir ērtāk. Daria nevēlējās ilgi gaidīt. Atkal viņa netīšām pieskārās amuletiem, kas uz brīdi uzplaiksnīja, bet tad nodzisa. Tas bija gandrīz nemanāmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 18:43
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu vai tagad beidzot mēs varam doties? Rejs bija kļuvis nepacietīgs.Viņš bija pilnīgi pārliecināts, ka ar ēdienu tagad nevarētu būt problēmas.Un aizstāvēties viņš arī prata, bet tomēr cerēja, ka neviens neuzbruks, jo Rejam nepatika nogalināt.viņa acu skatiens bija pievērsts Gendalfam gaidot atbildi.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 15.04.2005 18:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 15.04.2005 19:31
Raksts #56


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Daria, beerninj, tev tiesham truukst pieredzes, bet laika gaita uzkraasies... Meiten iespeejams, ka mes cela pavadiisim pat vairakus meneshus . Saprot pilniigi iespeejams mes buusim prom visu gadu. Cels ir ljoti garsh.... Gandalfs meginaja runat savdziigi, jo negriibeja uztraukt meiteni un, lai tai pietruukst gribas doties celja, bet, ja ta notiks vinja vienkarshi nebuus istaa .
Gandalfs pieveersas ar smaidu Emersejam.
Vinjs novicinaja ar zizshla galu uz Emersej pusi un vinjs viena mirklii palika pavisam sauss.
NU, ko somas uz pleciem un dodamies! vinjs nosauca un devaas uz milziigo kalnu pusi, kur ceelas augstie un nosleepumainie ''Baisie kalni '' . Uz pirmo vinju merki... un vinjipat nevar iedomaaties, kas vinjus sagaida.....
Gandalfs gaja visiem pa priekshu un bez nekadas edamaa somas un ierochiem iznjemot zizlil.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. SaY
iesūtīt 15.04.2005 20:05
Raksts #57


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



"Oooo..." pārsteigts izdvesa Emersaj. "Tā jau pavisam labi. Nejūtu nevienu mitru pleķīti. Liels, liels paldies Gandalf!"
SaY sekoja aiz Gandalfa... viņam cits variants kā doties ceļojumā nepastāvēja. Ceturto reizi es jau nu tiešām neiešu pārpeldēt upi.
Viņš ejot, pārbaudīja vai ieroči ar ir sausi, jo viņš negribēja, ka bumerangam un lokam dēļ mitruma sāktos deformācijas.
Arī ieroči bija kārtībā un pat līdz paņemti milzu cepumi bija sausi un svaigi.
Vismaz pagaidām man nav par ko raizēties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 15.04.2005 20:14
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Gandalfs ,ka atbildu Emersjam laipni pasmeejs un ejot turpinaja....
Jums jazin,ka muusu pirmais skeerslis, ir ''Baisis Kalns'' Vinjs ar galvu pamaja ar uz kalnu pusi,kuri veersas vinjiem pretiim un bija tik mizliigi ,ka aizskersoja visu celju un bija jarapjas tam pari. Bet , lai lidz vinjam nonaktu, jaiet vien kadas 2/3 dienas.
Un ,jums ir jaatceras, kad tur dziivo visu ienaidnieki goblini,aks ir ljoti speciigi un ljauni. Skersojot mes meginasim klusi laviities cauri un negadiities gobliniem aciis tachu...tachu viss var gadiities... jums jazina ri tas, ka goblini ir lieli draugi ar vilakchiem un biezhi sadarbojas, kas mums var krietni patraucet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 15.04.2005 21:48
Raksts #59


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Piko bija nonācis līdz Rozes upei. Pēc nomīņātās zāles saprata, ka visi jau ir ceļā. "Viņi nesen ir aizgājuši. Es tak esmu nokavējis tikai labi ja pusi stundas." Piko paskatījās uz kuru pusi ved pēdas un pārliecinājies par pareizā virziena izvēli, viņš piegāja pie koka un uzlēca uz koka zara. "Hmm... Jā!... es laikam viņus esmu ieraudzījis, bet nevaru būt pārliecināts, ka tas ir Gandalfs ar saviem sasauktajiem cīnītājiem. Paspējuši jau noiet labi tālu gabalu." "Tātad..." noteica Piko. "Loks ar bultām kā vienmēr līdz... zobens ar pie sāniem, kā arī manas Mātes gatavotie Lembas Plāceņi muguras somā." Viņš nolēca no koka, bet viegli piezemējās. Pikolo sāka skriet Gandalfa un pārējo ceļinieku virzienā... "Cerams, ka man neuzbāzīsies un nespriedīs par mani slikti tikai tādēļ, ka nokavēju uz satikšanos. Nejau visi mājo tik tuvu upei, lai pa nieka mirkļiem līdz tai nonāktu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 16.04.2005 10:20
Raksts #60


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Gandalfs sajuta kaadu tuvojamies, kads skrien... ( iedomasimies, ka tu esi muus jau panacis)
Gandalfs pagrezies ieraudzija, kadu buutni, kas liidzinajas,, gan cilveekam, gan elfam.
Ja, ko juus velejaties? Vinjs ieinteresants pajautaja, jo vinjam neienaca prata, ka tas vareetu but viens no izredzeetajiem, tamdeelj,ka visi jau pec vinja domaamir atnakushi un nokavet vienkarshi neviens nedriikst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

18 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 06:52