Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Turp nabags,atpakalj bagats, Pieteikshanas ATD!
maksligais_intel...
iesūtīt 08.04.2005 17:58
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Sho LS veidoju pec <Hobits jeb turp un atpakalj> graamatas sizheta.

Jus:
Dziivojat savaa majokli lidz sava pastakstiite sanjemat veestuli ar piedavajumi piedaliities kada deekaa.

Uz veestules rakstiits:
Esi sveicinats, drosminiek!
Vai veelies klut bagats ?
Vai veelies pavadiit visu muuzhu nestradajot un nodroshinat savu atvashu nakotni ?
Tad tev ir vienreizeeja iespeeja pasha Gandalfa vadiiba doties, atbriivot Ezera pilseetu, no ljauna Smoga nagiem un ieguut vinja visas salaupiitas bagatiibas!
Un tici man to naw mazs!
Ja veelies, tad plkst. 10:00 gaidiishu tevi pie Rozes upes, labaja krasta pie putni audzeetavas.

Juusu uzdevums:
1. Skeershot ''Baiso kalnu'' , kur pashaas dziiles majo ljaunie goblini
2. Skeershot lielo tuksnesi, kur maajo vilkachu bari un,katru nakti tie izlien mediiba, bet celjaa japavada vismaz 3 dienas
3.Skeershot Drummezhu
4. Pierunat Ezera pilseetas ljaudis, lai lajzh caur vartiem lidz ''Augstajam kalnam''
5. Nonakt augsta kalna otraa pusee
6. Nogalinat smogu un lajmiigi doties atpakalj.

Pa celjam GM izspeles, gan ljoti ljaunus jokus, gan ari labveeliigus.

Teeli.

Tatad Gandalfs bushu es, ka ari paradishos ik pa laikam, ka GM , lai iemaisitos ar saviem skaidrojumiem, kads laiks,diena, izskats noteiktajai vietai.

Jus varat but jebkas. Gan cilveks,ruukis,naara,elfs,engelis,deemons utt.

anketa:

Vards:
Vecums:
Rase:
Iss bio:
Raksturs:
Augums:
Ierochi:
1 burvju speeja(domajiet logiski,kura celja tiesham noderes, nevis kautkads navejoshais skupsts ) :

Pa celjam ,kads sanjems, kadu burvju speju, jeb kads ari zaudes.

Tatad, kads pieteikushies bus 3-4, speeli vareesim sakt.
Speele varees pieteikties lidz 8 speletaji
LS sakt vareesiet tikai ,m tad, kad teelu bushu apstirpinajusi , pazinojot to te. teelus protams iepostot ari te. Saku uzreiz, ka teikt, kas nepareiz jeb labot es netaisos, ja bus nepilniigs apraksts vienkarshi nepienjemshu . Vares meginat ottreiz.

pietiekshanas luk ==> te

Šo rakstu rediģēja ancfiend: 08.04.2005 18:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
18 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Mr. SaY
iesūtīt 13.04.2005 18:02
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



OOC: Nu tad (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

SaY pagāja nedaudz uz meža pusi un tad ar ieskrējienu ielēca upē... un sāka peldēt uz otru krastu. Viņš izpeldēja krastā pie ļaužu bariņa.
Viņš jutās neērti, jo ūdens viņam pilēja no visām malām... "Eee... s-sveiki... Es esmu SaY un esmu nācis sakarā ar zīmīti, kura tika iesviesta manā pasta kastē."

Vairāk neko nesakot, SaY nosēdās un sāka liet ārā ūdeni no zābakiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 13.04.2005 18:04
Raksts #22


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Ak, ta shitas ir viens no vinjiem ... Gandalfs smiinot nodomaja. Mjaa diezgan puisis .... ar raskturinju
Mja.. sveiks! skiet, ka redzeeju tevi te pari krastam ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 13.04.2005 18:12
Raksts #23


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu zīmīti es saņēmu, tātad īstā vieta, viņš domāja.Nu un ap ciekiem domājams doties ceļā? Un cik ceļinieki sagaidāmi? Rejs vērsās pie Gendalfa.Ja tā labi padomā es nemaz neko tā īsti nezinu.Laikam pārāk ātri būšu piekritis.Bet doties atpakaļ es netaisos.Labāk visu noskaidrošu un tad jau vis būs kārtībā.rejs noglauda sava melnā ziga purnu.Un gaidīja atbildi uz savu jautājumu.Interesanti vai tas ko teica zīmītē šis vīrs ir taisnība, vai iespējams, ka mēs neko neatradīsim.Vajadzētu iepazīties.Ar visiem, kas šeit jau sanākuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 13.04.2005 18:19
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Skeit,ka kadi 4-5. Papildus nevienu mes negaiidisim un cela dosimies, cerams jau pec dazham minuutem, kad bushu uzzinajis ar kadu merki nakat un vai esat sagatavojushies celojumam , un pastastiishu kas un,ka . Gandalfs monotoni sacija.
Ko,jus no shii visa sagaidat ? gandalfs parsteidzoshi atri sacija un speciali nenoformuleja jautajumu pareizi, jo vinjam bija svariigi,ka viji sapratis un,ka atbildees.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 13.04.2005 18:26
Raksts #25


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Es gaidu piedzīvojumus.Un varbūt mazliet ir cerība, ka atradīšu bagātības, bet tam es īsti neticu.Galvenais mērķis bija izrauties no manas vienmuļās dzīves.Un izmēģināt savus spēkus citur. Nu vai apmierina atbilde? Rejs atjēdzies, ka Gendalfs varētu nezināt viņa vārdu teica :Starpcitu mani sauc par Reju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 13.04.2005 18:28
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Netici,ka atradiisi bagatiibas ? Gandalfs izbriinits sacija. Ar shaadu iniciatiivu , pusiiit tu taalu netiksi .... diemzheel .... Gandalfs sacija un bija viilies par sho cilveeku... Bet vel jau vari periadiit savas speejas ... Visu var dabut, ja vien ljoti veelies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. SaY
iesūtīt 13.04.2005 18:29
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



Uz Gandalfa vārdiem Mja.. sveiks! skiet, ka redzeeju tevi te pari krastam .... SaY nereaģēja un neko neatbildēja... Pat ne ar acu skatienu.

Bet uz jautājumu atbildēja gan... "Man ir vajadzība tikai pēc... naudas. Savām vajadzībām un vēlmēm." tieši noteica SaY, neko lieki nepieminot un neatklājot ļaužu bariņam.

Šo rakstu rediģēja Mr. SaY: 13.04.2005 18:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 13.04.2005 18:34
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu nezinu.Nevar jau ticēt kādam svešiniekam, ja tu pat viņu nepazīsti.Bet jūs iskataties lāga vīrs un es nedomāju, ka jūs būtu melojis par bagātībām.
Reja pašpārliecinātība, ka viņš neko neatradīs sāka ļodzīties.Nu nez priekškam viņam melot? Viņš jau no tā neko neiegūtu.Un galu galā beigās jau redzēs, kas būs un kas ne.tomēr nu Rejam patiešām likās, ka ir izredzes atrast bagātības.Un nebija ne mazāko šaubu, ka būs piedzīvojumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 13.04.2005 18:37
Raksts #29


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Daria klusu nopūtās.
- Ko es vēlos. Vai jūs tiešām neredzat? Ko gan eņģelis darītu šādā ceļojumā? Viņam vieta ir citur, bet... Es esmu savādāka. Es esmu šeit lai izrautos no savas nejēdzīgās dzīves un pierādītu sev, ka kaut ko varu. Dārgumi mani interesē, bet ne tik ļoti, lai būtu jāaizmirst kas cits.
Daria diezgan mīklaini noteica un paskatījās uz visiem pēc kārtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 13.04.2005 18:42
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Interesanti, kas tas cits tāds ir?rejs negribēja šo jautājumu uzdot skaļi.
Varbūt iepazīsimies?Man negribētos jūs uzrunāt uz tu.Viņš to teica visiem.
Manu vārdu jūs jau dzirdējāt, bet drošības labad pateikšu vēlreidz. Rejs.
Rejs vēlējās doties ceļā.Atlaidis zirgu viņš atspiedās pret kādu koku un izvilks no somas vienu augli, ko bija noplūcis no augļukoka pie upes.Rejs tajā kāri iekodās.tas bija sulīgs un salds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 13.04.2005 18:48
Raksts #31


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Daria paskatījās uz Reju.
- Es esmu Daria Ašaja. Esmu eņģelis.
Daria teica pietiekami skaļi, lai visi dzirdētu. Viņa negribēja runāt skaļi. Eņģelis apsēdās zālē un paskatījās debesīs. Uznāca vēlme uzlidot debesīs un tur palikt. Palikt, kamēr paņems. Tomēr tā lēnām noplaka un Daria vārgi pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 14.04.2005 03:35
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Rejs paskatījās uz augšu.Debesis bija zilas un nemanīja gandrīz nevienu mākonīti.Spīdēja spoža patīkama, bet karsta saule.rejs izvilka no ādas somas vēlvienu augli.Un arī to notiesāja.Tad jau sanāca, vismaz pēc Gendalfa teiktā, ka viņaim bija jāgaida vēl kādi divi, vai trīs ceļotāji.Tad jau viņu nemaz nebūs tik daudz.Un ja viņi atradīs bagātības katram pienāksies prāva daļa.Bet Rejam bagatības nebija galvenais.Viņš vēlējās parbaudīt savus spēkus un drosmi.Meklēja jaunus piedzīvojumus un izaicinājumus.Rejs cerēja, ka šis ceļojums to visu spēs dot.Protams bagātības jau arī nebūtu par ļaunu.Bet Rejam nebija ne jausmas ko viņš ar tām darītu.Nebija nekā tada ko viņš ļoti gribētu.Vismaz ko viņš gribētu nopirkt ar naudu, bet bija daudzas lietas ko nevarēja nopirkt par naudu, bet kuras viņš vēlējās.Ja visu naudu varētui iemainīt kaut pret vienu vēlēšanos....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 14.04.2005 05:22
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Sonja uzluukoja Gandalfu. "Nu, laikam jau vairaak naacu mekleet piedziivojumus, jo maajaas man iisti dariit taapat nav ko. Bet arii deelj naudas. Nav jau veerts noliegt to, ka es gribeetu naudu, jo - kursh gan to negribeetu?" Vinja visbeidzot noteica, turpinaadama glaudiit savu melno zirgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. SaY
iesūtīt 14.04.2005 10:37
Raksts #34


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



SaY bija pabeidzis liet ūdeni laukā no saviem zābakiem. Tagad viņš gatavojās ķerties klāt pārējo lietu izsusināšanai. Viņš noņēma no muguras loku un bultu somu, un nolika tos zemē. Tad izlaida matus un ar rokām pārbraucot pāri galvai notecināja lieko ūdeni, tad ņēma un sasēja matus atkal zirgastē...

Šo rakstu rediģēja Mr. SaY: 14.04.2005 10:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 14.04.2005 14:59
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Noskatījies cilvēka rīcībā Rejs nopriecājās, ka viņam nebija jābrin cauri upei.tas nevarēja būt diezcik patīkami.Un tā ātri varēja saķert iesnas.Bet tagad bija silts un jauks laiks.Par labu ceļiniekam, jo tādā saulē viss ātri žuva.
Rejs paskatījās apkārt izskatījās, ka viņi jau ir četri.Gendalfs bija teicis 4 vai 5.
Nu vai mēs jau esam visi vai arī vēl kāds kavējas? rejs necieta ja kāds kavējas.Uz tādām būtnēm parasti nevarēja paļauties.Un līdz ar to nekas nesanāk ar draudzīgām attiecībām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 14.04.2005 17:03
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Gandalfs visu noklausiidamies nebilda ne varda un saciija:
Vai paartka un ierochi viss liidzi ir ?
Es atkartoju,ka partikas ir janjem uz vairak dienam , jo mes nezinam, kad nakaamo reizi tiksim , kur varees dabuut pietiekami daudz ediena!
Vai visi gatavi ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. SaY
iesūtīt 14.04.2005 17:57
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.05
Kur: Nav ne jausmas... pēc dzeršanas DULLA galva.



SaY pievērsa uzmanību Gandalfam... "Nu jā... Ar ēdienu būs problēmas. Redziet... jūsu atsūtītajā vēstulē nebija nekas teikts par to, ka būtu jāņem līdzi kaut kāds ēdamais."
"...kā arī man nav zirga, kas visu lieko pārtiku varētu pārnēsāt... Un tomēr neuztraucaties. Gan es ko pa ceļam atradīšu." "Es esmu gatavs"

Šo rakstu rediģēja Mr. SaY: 14.04.2005 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 14.04.2005 18:18
Raksts #38


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Daria klusībā pasmaidīja.
- Jā, esmu gatava. Nu, mēs beidzot sāksim kustēties?
Viņa teica un palūkojās uz saviem ieročiem. Melnais zobens laistījās saules gaismā, loks dīvaini mirdzēja, bet bultu gali sakustējās pēc katras vēja šalts. Daria paskatījās uz Gendalfu un piecēlās kājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 14.04.2005 19:09
Raksts #39


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Zīmītē tiešām nebija nekas minēts par pārtikas ņemšanu, Rejs apstiprināja SaY vārdus.Nu esmu labs mednieks, varētu nomedīt kādus dzīvniekus pārtikai.Bet nezinu cik ilgi mums neapniks ēst gaļu.Jācer, ka pa ceļam būs kādi augļu koki, vai ogu krūmi, Rejs domīgi piebilda. Un runājot par gatavību sākt ceļu es jau biju gatavs, kad ierados.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 14.04.2005 20:16
Raksts #40


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Sonja paluukojaas uz Say. "es jau ljoti ilgu laiku paartieku paarsvaraa no galjas, taa kaa es pienjemu, ka galja nevar apnikt." Vinja klusi noteica. Tad vinja uzraapaas muguraa savam melnajam zirgam & atkal saaka to glaastiit. Zirgs paklausiigi staaveeja, pat nepakusteedamies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

18 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 07:16