Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> Vai Strups atkal paliks ļauns?
Vai Strups atkal paliks ļauns?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 160
Viesi nevar balsot. 
jefeniite
iesūtīt 30.07.2003 12:59
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Varbut arii Strups ir vampiirs, bet vinjsh ir labais! Gan jau beigas veel poteru izglaabs, nu nav vinsjh tik ljoti ljauns kaa visi staasta, nu skaidrs, ka graamtaa vajag kaadu ljauno, bet viens ljaunais jau ir - Voldemirts, varetustrupu pataisiit par galiigi labo!

MNA ir viena taada skolotaaja, ka sir viss..... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

NU vismaz vinja taa pati domaa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Vinky
iesūtīt 12.08.2003 17:02
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Strups nav ljauns. Vinjsh vienkaarshi ir riebiigs un nejauks. Bet tas nenoziimee, ka vinjsh ir ljauns. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elvira
iesūtīt 10.09.2003 19:55
Raksts #3


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.03



Es par šo tēmu gari un plaši izeicos vecajā forumā (kā Nikita03), tikai topicam bija savādāks nosaukums. Svarīgākie raksti:

Nikita: Un tā - mūsu vecais, labais antivaronis Severuss Strups. Viņš bija Dumidora spiegs - Dumidors pats tā teica. Vai tieši viņš centās glābt Poterus? Lūk, argumenti. Kad Harijs&Co noklausās sarunu Trijos slotaskātos, Maksūra saka: "Protams, Dumidors neatlaidīgi cīnijās Pret Paši-Zināt-Ko. Viņam bija vairāki vērtīgi izlūki. Viens no tiem brīdināja par uzbrukumu Poteriem."
Ceturtajā grāmatā Dumidors paziņo, ka Strups pārgāja viņu pusē pirms Voldemorta krišanas, kas liecinot par lielu drosmi utt. Kad Harijs interesējas, kas tieši lika viņam noticēt, ka Strups patiesi būs viņu pusē, Dumidors delikāti noklusē.
Un tā - restaurējam notikumus. Strups ir nāvēdis, kurš uzzin par plānoto uzbrukumu Poteriem. Viņš ir Džeimsa parādnieks, lai arī ienīst viņu. Strupu moka sirdsapziņa (viņam tāda ir!). Labi saprotot, ka parāds jānolīdzina, lai vairs nemocītos ar šo apziņu un to, ka Voldemorts nodevību nepiedos, viņš kāto pie allaž piedodošā Dumidora. Dumidors labi zin, ka Strups Poteru ienīst. Bet tomēr cenšas glābt. Pietiekošs iemesls, lai noticētu Strupa labajai gribai. It īpaši, ja viņš saka ka pāriet atpakaļ pie labajiem un vēl piekrīt būt par spiegu.
Neaizmirsīsim, ka Tārpastim dzīvības parāds netraucēja "pieļaut" Harija nāvi. Izsakiet domas!

Fanks: Tātad Dumidors saka, ka Strups esot drosmīgs? Bet Tu saki, ka viņš kātoja pie allaž piedodošā Dumidora, jo zināja, ka Voldemorts nepiedos. Kas tad tā par drosmi?!

Nikita: Pa ceļam uz drosmīgu darbu savu izredžu un alternatīvu apsvēršana gan nav īsti gļēvulība. "Tātad Dumidors saka"...vai tad tu ceturto grāmatu neesi lasījis, vai?

Jefinjhs: Bet tad jau Strups savu paraadu buutu noliidzinaajis, un vinjam vairs nebuutu jaacenshas to noliidzinaat, kad Drebelis centaas noburt Poteru no slotas. Vai arii Strupam ir paaraak speeciiga sirdsapzinja un vinjsh cenastos taapeec paliidzeet Poteram taapat? Stundaas Strups ir ljauns un tas noraada uz to, ka vinja sirdsapzinaja nemaz tik speeciiga un stipra nava. Varbuut Strups bija tas spiegs, bet sirdsapzinja tur nebija vainiiga. Ua nava jau taa, ka Strups buutu tikai ljauns, man vinjsh pat drusku simpatizee, jo Poters jau arii ne vienmeer ir tas labais paipuisiitis un ir skaidrs, ka Poters vareetu nokaitinaat jebkuru cilveeku, kur veel Strupu, kas Poteru ieniist jau vinaj teeva deelj.
Ceru, ka kaads kaut ko no visa shitaa mana rakstiitaa saprot.

aivv: protams jefinn ka saprotu un by te why man arii patiik strups bet es gan iisti neskaitos jo man patiik gandriiz visi

Enija: Man gan Strups nepatīk. Bet varbūt viņš tomēr ir labs, bet viņš to negrib atzīt un tāpēc sanāk tā.

Leareth: Izlasot OOTP (FO) man Strupu palika reāli žēl. Neteikšu, ka man viņš ļoti patīk, bet es tagad nesaprotu Harija milzīgo naidu pret viņu - Harijam būtu Strups kaut nedaudz jāsaprot un viņam jāpiedod nepamatotā nepatika pret Hariju. Tā sakot, jābūt gudrākam par Strupu.

Nikita( atbild Jefinjam): Strups centās Hariju izglābt 1. gadā, jo parāda līdzināšana pirmajā reizē izgāzās. Proti, Lillija un Džeimss taču nomira. Piektājā grāmatā vēl aizvien nav nedz apstiprinājuma, nedz nolieguma manai versijai. Nāksies gaidīt sesto. Bet ja tā ir, tad atliek vien apbrīnot Strupu, ja ņem vērā visu, ko viņš pārcieta Džeimsa dēļ. Man arī Strups zināmā mērā simpatizē, faktiski tā ir tikai daļēji viņa vaina, ka viņš ir tāds kā ir.

D_Knight: Vai varbūt tas bija reizē ar Voldemortu izstrādāts plāns, un Tārpastim vajadzēja izpildīt trešo daļu, nododot Poterus un vainu uzveļot uz Bleka. Tikai sanāca arī nejaukas kļūmes, piemēram ka Voldemorts zaudēja spēku mēģinot nogalināt Hariju, un Tārpastis bija spiests pārvērsties par žurku, lai aizmuktu no Bleka. Tātad Strupam vairs nebija aizmugures, un viņš nolēma palikt gaismas pusē.

[Nikitas03 aka Elviras piebilde: Tas nebija iespējams. Neviens nezināja, ka Tārpastis būs Acurauga sargs. Bleks to izdomāja pēdējā brīdī.]

Ils: Īstenībā Strups ir ļoti tra'giska persona. P'ec t'a, ko Poters-vec'akais ar viņu ir dar'ijis, nest savu krustu gaišaj'a pusē. t'a jau ir varon'iba.

Nikita: Piekrītu. Manuprāt, Strups ir nosacīti labs (ar pamatotu izņēmumu pret Bleku un pusei pamatotu - pret Hariju un Vilksonu), katrā gadījumā, viņš ir Dumidora pusē. Par viņu vēl bija tāda laba frāze:" Pārāk labs, lai būtu ļauns, bet pārāk slikts, lai būtu labs." Man liekas, ka Strups pameta nāvēžus, jo saprata, ka lai cik "slīdenīgs" viņš arī nebūtu, ar šādu brutalitāti un ļaunumu viņam pa ceļam nevar būt. Iespējams, ka izšķirties Strupam palīdzēja arī tas, par ko rakstīts pirmajā pavediena rakstā, lai arī tas ir tikai pieņēmums. Man ir arī sava teorija, kāpēc viņš vispār kļuva par nāvēdi, bet to šeit nedrīkst teikt.

D_Knight: Nu bet viņu un Voldemortu vieno kautkas, t.i naids pret Hariju. Protams veidi kā šis naids izpaužās viņiem atšķirās, jo Strups katreiz mēģina izprovocēt Poteru, lai būtu iemesls noņemt Grifidoram punktus, jo viņš priecājās ka Harijam iet slikti, taču Voldemorts protams dēļ nāvīgā naida, mēģina Hariju nogalināt.

Vilminja: Nu... Daljeeji var piekrist. Bet no otras puses... Nezinu, man liekas, ka Strups ljoti uzticeejaas Dumidoram. [pēdējais raksts]

Heh, cerams, ka neizsmēlu visu tematu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Elvira: 10.09.2003 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 13.09.2003 17:34
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Nu tas jā, bet vienagalga nāvēži no viņa baidās.... kaut vai kā Tārpastis klanījās viņa priekšā.... un tā ir ar lielāko daļu.... tikai drosmīgākie būtu gatavi sacelties pret viņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.09.2003 22:14
Raksts #5


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Būtu interesanti, ja Strups nodotu Dumidoru. Un viņš aizietu pie Voldija (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 18.09.2003 06:17
Raksts #6


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Bet viņš varētu ar Lūciju Malfoju to pārspriest Cūkkārpā, Voldemorts tač uzreiz nezinātu kas notiek, un viss būtu end. Ja tomēr atklātu, tad Strups pat aizbēgt nepaspētu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 30.10.2003 10:54
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



Es domāju,ka nē.Viņš ir uzticīgs Dumidoram!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.10.2003 11:22
Raksts #8


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Viņš jau nav nemaz tik labs, bet īstajā dzīvē arī taču ir tā, ka gadās - labo pusē cīnās ļauni cilvēki, bet slikto pusē – labie puiši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 30.10.2003 13:41
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



Gadās gan tā. Es īsti nezinu kā būs, bet balsoju ka nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightingale
iesūtīt 30.10.2003 13:42
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.03



Pareizi ka nē!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 30.10.2003 16:23
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Man šķiet ka viņš neaizies varbūt vienīgi pēdējā cīņā viņš glābjot Poteru ies bojā un esw nezinu par ko es īsti nobalsoju...es sākumā nesapratu jautājumu nu uzspiedu uz ''jā'' un tad balsoju bet tad uzspiedu ''nē'' nu es īsti nezinu par ko nobalsoju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.10.2003 21:37
Raksts #12


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Es domāju ka jā, jo ņemot vērā ka Voldijs viņu vajās, tad viņam nekas cits neatliks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cava
iesūtīt 31.10.2003 17:49
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03



Es arī īsti nezinu kā būs, bet nobalsoju ka nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 31.10.2003 22:52
Raksts #14


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Ceru, kā, jā, jo gribu lai beidzas nelaimīgi :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 06.11.2003 08:33
Raksts #15


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Tas būtu forši. Tikai kā Voldemorts viņu uzņemtu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 06.11.2003 10:06
Raksts #16


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Strups ir no skata briesmīgs, bet sirdī, ja ne mīļš, tad savu amatu gan ļoti mīlošs cilvēks. Labākais Slīdeņa pārstāvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 06.11.2003 15:40
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Es balsoju ka varbūt, bet es domāju ka ne!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eowyn
iesūtīt 06.11.2003 17:40
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: Elles priekškambaris



Noteikti nē, bez viņa labie nevarētu zdzīvot!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 07.11.2003 09:15
Raksts #19


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Varētu gan. Vismaz kamēr ir Dumijs. Strupam ir jākļūst atkal ļaunam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 11.11.2003 13:51
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Es arii domaaju ka vins nav launs, tikai nejauks pret citiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 10:23