Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vampīru sala [C], [ATD], Spēle
Zeltiņš
iesūtīt 30.03.2005 18:40
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



"Vampīru sala"

Sākums: Tu esi aizbraucis uz Losandželosu. Tu esi vampīru mednieks. Kādu nakti tu ej uz savu viesnīcas numuru, bet tevi sagūsta trīs vīri. Aizsien muti, lai tu nevarētu bļaut. Tevi ienes lidmašīnā un tu aizmiedz. Tu neko neatceries. Pēc dažām minūtēm tu sapnī redzi vīziju. Tā ir par Vampīru salu. Tu redzi savu uzdevumu: Uz salas mājo daudz vampīri. Viņi visi grib tevi nogalināt un iemest jūrā. Tev ir tikai viena iespēja: Cīnīties pretī. Sala ir ļoti purvaina un tu nevari ātri pakustāties. Tev ir viena burvju spēja pa dienu. Atpūsties var naktīs jo tad vampīriem ir nāves dzīres kurās viņi svin citu mednieku uzveišanu. Uz salas nekad nav saulesgaisma, jo salu nobūra galvenais vampīrs. Ja nav saulesgaisma tad vampīri var cīnīties. Tavs uzdevums ir tikt līdz galvenajam vampīram un viņu iznīcināt. Ja tas izdosies tad uz salas atgriezīsies saulesgaisma un pārējir vampīri būs pagalam. Uzdevums ir grūts. Ik pa laikam tu satiec kādu citu mednieku un mazu laiciņu varat iet kopā. Abiem ir drošāk. Ja vampīrs tevi nenogalina pavisam tad tev ir jāatrod "Gudrā mājiņa" kurā visu var ārstēt. Ja tu nomirsti tad nekad vairs neatgriezies.
Savā vīzijā tu redzi visu kas tev jādara. Tu attopies uz salas kādā vietā. Tā ir tava sākummājiņa. Nu tad uz priekšu!

Vide
Vide ir biedējoša. Purvs. Visur ir slapš un aiz katra stūra ir vampīri. Sala ir liela tāpēc karte nebūs. Viss kā šausmu ilmās. Vecas mājas, sadrupušas mājas.

*****
Tev ir auksti. Tu atrodi zizli kurš tev ir jāupurē lai sāktu spēli. Uz priekšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Zeltiņš
iesūtīt 31.03.2005 17:04
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Labi, spēle sākās! No sākuma uzrakstat savas domas un izjūtas pirms upurējat zizli. Nu un priekšu! Jautājumus arī varat sūtīt, še pat!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 31.03.2005 20:54
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Leina nelaimigi klida pa so nepazistamo salu.Vina jau vairakas dienas mekleja kadu cilveku vai dzivu butni un skaidrs vinjai bija viens.Si sala ir neapdzivota un te nav nevienas dzivas butnes.Ja neskaita paris vampirus kurus vinja bija satikusi.Leinai tikai ar grutibam bija izdevies sos moskus pievaret,pateicoties savam spejam un izcilajiem karate panemieniem.Vinja nezinaja ka te nokluvusi jo neko neatcerejas.Ta Sieviete turpinaja klist mekledama kadu kas varetu vinjai palidzet no sejienes aizbraukt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 31.03.2005 21:11
Raksts #4


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Viktorija, kas bija tikko ieradusies salā, centās iepazīties ar jauno vietu. Tā gan viņai sevišķi nepatika, diezgan purvaina un brikšņaina, turklāt apkārtnē nemanīja nevienas dzīvas dvēseles, ja neskaita dažus vampīrus..
Un tad viņa pamanīja vēl kādu mednieci (Leinu). Meitene piegāja tai klāt, vēlēdamās iepazīties.
Sveika, kā tevi sauc?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 31.03.2005 21:14
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Leina nedaudz satrukas jo vel uz sis salas nebija redejusi nevienu dzivu butni.Vinja nespeja vien nopriecaties par to tapec nu jau nedaudz priecigak atbildeja nepazistamajai sievietei.Mani sauc Leina un ka sauc tevi.Leina centas visu pec iepsejas atrak uzzinat
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 31.03.2005 21:19
Raksts #6


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Es esmu Viktorija, esmu šeit salīdzinoši nesen ! Lai nu kā, priecājos iepazīties, biju jau atmetusi cerību šeit kādu satikt !
Meitene atbildēja.
Cik ilgi tu jau te esi? Kā veicas ar vampīru medīšanu?
Viņa ievaicājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 31.03.2005 21:22
Raksts #7


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Es ari priecajos.Leina noteica.Es nezinu cik ilgi te esmu jo lidz nokluvu seit man zuda jebkada laika sajega.Leina drumi noteica.Es neko nezinu par vampiru medisanu.Es pat nezinu kapec seit nokluvu.Leina nu bija pavisam sadrumusi jo gribeja tikai atgriesties majas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 31.03.2005 22:02
Raksts #8


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Atalante pamodās namiņā. Viņa nesaprata ne to, kur atrodas, ne to, kāpēc, viņa zināja tikai vienu, irocis ar sudraba patronām bija pazudis! Tāpat viņas sudraba duncītis un zobens. Tas nevarēja būt nekas labs. Viņa lēni slējās augšā, lai sāktu pētīt mājeli...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 02.04.2005 13:01
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Buffy13, Ledene, Grapefruit
Tu vēl esi mājelā. Tu tikko upurēji zizli un vampīru medīšana sākas.Tu ej taisni. Ceļi sazarojas. Izvēlies iet vai nu pa labi vai kreisi. Labajā pusē ir vampīrs kura spēja ir izsūkt spējas no tevis. Viņu uzvarēt ir diezgan grūti. Viņam tu vari uzbrukt ar vienu burvju spēju. Viņam ir jātrāpa divreiz. Ja vēlaties tikt garām šim, jums savā starpā jāapvienojas un jāuzbrūk kopā.Otrā pusē ir 1. līmeņa vampīrs. (Šajā spēlē vampīriem būs līmeņi, laveli) Tu nedrīksti viņu bez manas atļaujas nogalināt. Ja tu to mēģināsi tevi savainos un tev būs jāatrod gudrais namiņš. Tev vampīram ir jātiek garām viņu apmuļķojot ar vārdiem, vai apdullinot. Kad tiksi garām došu iespāju nogalināt. Uzrakstit kas tālāk notiek un tad ja būs labi saņemsiet tālākus norādijumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 02.04.2005 13:30
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Viktorija palūkojās Atalantē un Leinā.
Kā būtu, ja mēs apvienotu savus spēkus un mēģinātu uzveikt labajā pusē stāvošo vampīru? Tā būtu daudz vienkāršāk..
Viņa uzsmaidīja pārējām vampīru medniecēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 02.04.2005 13:36
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Ledene
Tagad tev ir jāgaida kāda no meiteņu atbildēm. Savādāk nevarēs. Ja abas izdomās iet pa otru pusi un atstās tevi vienu tad tevi ievainos

Šo rakstu rediģēja Zeltiņš: 02.04.2005 13:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 02.04.2005 15:42
Raksts #12


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Es nezinu.Leina nomurminaja.Es jau pat nezinu vel kadas spejas jums ir?Vinja noprasija un palukojas uz savam rokam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 02.04.2005 17:42
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Buffy13
Nu tu vari izdomāt kādas spējas tev ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 02.04.2005 20:17
Raksts #14


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Atalante satrūkās no pēkšņa jautājuma. Viņa acumirklī bija augšā un vērās jautātājas acīs:
Kas tu esi, ko no manis gribi, kur es esmu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 02.04.2005 20:30
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



occ:vispar es jau sev izdomaju spejas

Leina palukojas uz otru sievieti kas seit atradas un uzreiz atbildeja.Mani sauc Leina un ka tevi
.Vinja centas iepazities tuvak ar abam meitenem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 02.04.2005 20:50
Raksts #16


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nenāciet man klāt, ko jums no manis vajag!? Kas jūs esat?
Lai arī kas bija šīs sievietes, Atalante apzinājās, ka ir tikusi nolaupīta, ne gluži, bet tomēr, iespējasm, ka tās bija citas izredzētās, bet tik pat labi viņas varēja būt vampīri...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 03.04.2005 07:49
Raksts #17


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Leina apstajas ka zeme iemieta.Lai nu ka bet vinja apzinajas sis aievietes bailes.Es esmu parasts cilveks kurs acimredzot tapat ka tu esi nolaupits.Vinja atbildeja Un mes neesam vampiri.Leina noteica nojauzdama ko si sieviete doma.Vismaz es ne vinja vel klusi piebilda
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 03.04.2005 08:26
Raksts #18


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



OOC: Buffy, speciāli aizgāju pārbaudīt atd, tev nav spēju lasīt domas! Nedrīkst tā, vai tad man palikt tikai pie tiešajām runām un nerakstīt vispā, ko es domāju?! Tā nav interesanti spēlēt! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)

Atalante apsvēra situāciju, meitenes ieteikums likās pieņemams,
Es par labo pusi.
Viņa domīgi noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 03.04.2005 09:48
Raksts #19


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



occ:Zinu bet vai tad pec ta ka doma un ka ir uzrakstits ka sis cilveks izturas vai tad nevar itka nojuast.Liec lieta izdomu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Vinja kadu bridi veras Sieviete kas tiko biija runajusi.Un noteica.Nezinu ka jus bet man labakl gribas iet pa kreisi
s
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 03.04.2005 10:27
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Grapefruit
Nu tev ir jaizdomā kā tikt viņam garām. Viņš jau grasās tev uzbrukt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 08:26