Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bez Vaarda [C] [ATDP], veel driikst pieteikties ieksh ATD
Nemesida
iesūtīt 26.03.2005 17:28
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: Taatad, saakam. Pagaidaam juusu teeli ir atsevishkji, katrs savaa miteklii (kur nu kursh), bet visi vienaa pilseetaa.

Wills Marcini [Paipera] un Rubeena fon Ajireetsim [cilvekberna dveselite] ir seni skolas draugi , kas nav redzeejushies kopsh skolas beigshanas. (starp citu, cilvekberna dveselites telam nevar but 18 gadi, tapec pienjemu, ka vinjai ir 21 (kas ir mazaakais iespeejamais vecums)

Angelus Masters [-=RonS=-] paziist Nartu Narcisu [gwinerva] (Narta biezhi vien atnes Angelusam senus dunchus, zobenus utml noveerteeshanai. Taadejaadi kljuvushi par labiem draugiem) un Leilu Stounu [Hermy] (Leila reiz bija apmekleejusi kaadu muzeju, kur uzsaakusi sarunu (par kaadu eksponaatu) ar kaadu jaunekli, kas izraadiijies muzeja direktora deels Angelus - Taadejaadi kljuvushi par labiem draugiem) Narta un Leila arii ir savaa starpaa paziistamas, jo biezhi vien visi triis meedz kautk ur kopaa aiziet.

Ariadne Ergo de Tangere [Notme] un Gabriela Fernanda [Tinuviel] ir ljoti labas draudzenes kopsh skolas gadiem, kas biezhi satiekas un meedz kopaa kaut kur aiziet
--------------------------------------------
saakumaa visi ir atsevishkji, tad paziistamie teeli var sarunaat tikshanos or smth...un tad gan jau... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) uz priekshu...

IC:
Lara kaarteejo reizi nolaida smago aizkaru, lai gaisma netrauceetu vinjas darbu. Vinjas roka skaara otu, kas saulee bija sakarsusi, iemeerca to kraasaa un leeni saaka vilkt liinijas uz papiira. Liinijas savienojaas eenaas, teelos un atteelos. Saaka rasties kompoziicija, ko Lara bija daudzreiz izteelojusies, bet liidz shim nebija speejusi atteelot uz papiira.
Telpa bija sakarsusi par spiiti aizvilktajiem aizkariem, un Lara atpogaaja bluuzes augshpogu. Vinjas seja bija netira - nosmeereejusies ar kraasu un melnie mati sasieti nekaartiigaa mezglaa. Vinja nolika otu - darbam jaanozhuust, kaut arii tas veel nav gatavs. Meitene apseedaas uz diivaana pretii planshetei un druumi uzluukoja toposho gleznu. Vinja pazina sho ainu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 7 8 9 10 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 179)
gwinerva
iesūtīt 02.04.2005 17:49
Raksts #161


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Varbūt nevajag tik daudz jautājumus reizē, Narta nevisai apmierināta teica, tādējādi varam nedabūt atbildi ne uz vienu.Nevar pagaidīt kamēr atbild, Narta saērcināti nodomāja, bet daļēji es viņu saprotu man arī visu gribas uzzināt uzreiz.Piedod, ka uzbļāvu, Narta samiernieciskā tonī teica.Vienkārši labāk pagaidīt un jautājumus uzdot pēc kārtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 02.04.2005 20:49
Raksts #162


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Lara nopuutaas.
Shovakar man ljoti saapees rokas...ja shis vakars vispaar pienaaks..
Doma par to, ka riitdienas vareetu arii nebuut, pirmo reizi paraadiijaas Laras galvaa. Nejau vienkaarshi paraadiijaas, bet paraadiijaas taa, kaa parasti raadiijaas taas lietas, kas piepildiijaas.
Ljoti godiigi jautaajumi, tachu es no jums biju gaidiijusi ko radoshaaku. Man shkjita, ka saaksiet kaut vai ar to, kaa es zinu juusu visu vaardus, bet lai nu paliek.
Lara uz mirkli apstaajaas. Daleeji taadeelj, lai atpuutinaatu rokas, daleeji - lai apskatiitu klaatesoshos.
Pirmkaart, jums, Ariadne, nav taisniiba. Pasaule pamodaas citaadaaka jau dazhas dienas ieprieksh, kad saakaas tas, no kaa baidiijos....tika iedarbinaats mehaanisms - notikumu virkne, kas novediis pie...skan banaali, bet tas viss novediis pie pasaules bojaaejas visai driizaa laikaa.
It kaa apstirprinot Laras vaardus, varens speeks satricinaaja zemi. Daudzi cilveeki nodevaas panikai. Ar vieglu rokas maajienu Lara lika noprast sarunbiedriem, ka viss kaartiibaaa.
Un tas ir tikai saakums. Saaliidzinoshi netaalu (dazhu simtu kilometru attaalumaa) no muusu pilseetas tikko tika nomesta aatombuma...
Es redzu sapnjus, briesmiigus sapnjus, kas piepildaas. Kopsh beerniibas es redzu pasaules bojaaeju skaidri kaa dienaa. Jau sen redzu shos notikumus, ar ko viss saakas, tachu veel neesmu paspeejusi izdibinaat to savstarpeejo sakariibu. Tachu peedeejaa laikaa es redzu atrisinaajumus. Tie vairs nav sapnji. Taas ir viizijas gaishas dienas laikaa. Taas man raada, kas jaadara, lai noveerstu...lai paliidzeetu noveerst. Un veel. Dazhas dienas ieprieksh mani sapnji izmainiijaas pirmo reizi pa desmit gadiem. Pirmo reizi es tajos redzeeju - juus...


Šo rakstu rediģēja ..evalia..: 02.04.2005 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 02.04.2005 21:05
Raksts #163


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Ariadne pasmaidīja, kad bija noklausījusies tulkojumu, un par nesarāvās, kad zeme iedrebējās. -Skaidrs. Es ticu pasaules bojāejai. Un nedomāju, ka ir dīvaini, ka zināt manu vārdu, to zina daudzi, kuru vārdus es nezinu. Esmu publicējusies psiholoģijas jomā- kaut gan, saprotams, diez vai ar to saistīta jūsu informācija. Meitene turpināja smaidīt visu laiku, tomēr zem šķietami mierīgā smaida un bezrūpības slēpās bažas. -Par atombumbu... Tas nav pārāk labi. Tomēr mani interesē nevis radošās, parastās, oriģinālās lietas. Meklējot atbildes uz pirmajiem jautājumiem, bieži var palaist grām svarīgākās atbildes, un var arī pietrūkt laika pārējām. Un tāpēc mani pašlaik interesē vēl vien lieta - kas iekustināja šo mehānismu, protams, ja jūs to zināt, un kas un kāda iemesla dēļ nometa atombumbu? Ak jā, vēl kas - vai viņi zina par mums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 02.04.2005 21:22
Raksts #164


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Kad satricinājās zeme Narta gandrīz to pat nepamanīja.Viņa domāja par pavisam ko citu.Un satricinājums izraisīja tikai vieglu pārsteigumu.
Narta labāk nolēma paklusēt, lai Larai ir vieglāk atbildēt.Bet viņa galvā bija daudz jautājumu.Pagaidām viņa nolēma būt tikai par vērotāju un uzmanīgi klausīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 03.04.2005 18:59
Raksts #165


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Wills iegaaja muzeja neiciigajaa kafejniivaa, lai iedzertu tasi kafijas, un wareetu doties taalaakaa muzeja apskatiishanaa. Bet, kad bija nonaacis tiktaal, lai pasuutiitu, winjsh pamaniija kaadu siewieti, paziistamu. Wills piegaaja tuwaak. Atwainojiet winjsh weersaas pret paareejiem Rubeena? Wai taa esi tu? winjsh jautaaja, jo wai nu winjam likaas wai taa tieshaam bija wecaa klasesbiedrene.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 03.04.2005 22:03
Raksts #166


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nartas uzmanību pievērsa vīrietis, kas jautāja ko Rubēnai.Viņa viņu uzmanīgi nopētīja.Un tad novērsa skatienu atpakaļ uz Laru.Pašlaik vairāk interesēja, ko teiks viņa.Narta domāja:Tādad Lara ir tākā gaišreģe.Bet ko viņa īsti grib lai mēs daram?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 04.04.2005 08:21
Raksts #167


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Runēna izbrīnīta pacēla galvu uz augšu. "Vill? Tas esi tu?" viņa pāsretigta iesaucās, bet jau pēc sekundes pielēca kājās un metās draugam ap kaklu. "Kur tie gadi!" Rubēna saviļņota runāja atlipdama no Vila. "Man ir nedalīts prieks tevi redzēt, bet... bet ko tu dari šeit un tagad?" viņa mazliet pieri saraukdama noprasīja. Tagad viss likās iespējams, pat tas, ka Villijs ir kaut kā saistīts ar šo visu. Pārāk dīvaini likās, ka viņu satikšanās ir notikusi tieši tagad un te.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 04.04.2005 13:17
Raksts #168


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Kad senaa skolas biedrene apkrita puisim ap kaklu, winjsh laipni to samiiljoja, tad palaidis waljaa, centaas atbildeet uz jautaajumiem. Man arii ir milziigs prieks tewi satikt! winjsh smaidot atteica Jaa, gadi ir pagaajushi daudz gadu! Bet izskataas, ka nemaz neesi mainiijusies! tas bija jaasaprot kaa kompliments. Es sheit...nu straadaaju shepat pilseetinjaa par profesiju konsultantu, un atnaacu apmekleet muzejo, jo to apmaksaa darba agjentuura. winjsh staastiija un tad iedomaajaas, ka nemaz nebuutu naacis un nebuutu saticis Rubeenu. Un tu pati?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 04.04.2005 19:35
Raksts #169


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nartu garlaikoja viņu saruna.Nu būs laikam jāpagaida, kad abi beigs runāt un varbūt tad Rubēna atcerēsies par iepazīstināšanu.bet viņu saruna traucēja Laras paskaidrojumus un atbildes.Hmmm...Varbūt savu sarunu varētu pabeigt citā reizē.Man liekas, ka mums kas svarīgāks jāklausās.Narta noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 05.04.2005 09:14
Raksts #170


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Ak jā atvainojiet" Rubēna nokaunējusies teica un lika Vilam apsēsties turpat uz brīvā krēsla. "Ja jums nekas nav pretim, mans draugs mani pagaidīs te pat, Lara?" viņa vērsās pie jaunās sievietes gaidīdama piekrišanu, bet Vilam dodama zīmi, lai tas klusē, ka apskaidros visu vēlak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 05.04.2005 09:28
Raksts #171


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Narta ar nepacietību gaidīja, kad Lara turpinās.Viņa gribēja saņemt atbildes uz visiesm uzdotajiem jautājumiem.Un arī vēl uz tiem , kas tiks uzdoti.Un nez kapēck, viņa konstatēja, ka ir satraukusies līdz pat pēdējam nervu galiņam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 05.04.2005 15:06
Raksts #172


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Vispaar...vinjam te arii IR jaabuut...
Lara nespeeja saprast, kaa vareeja aizmirst par veel vienu no vinjiem, tachu bija jaaturpina...
Tad...kaadi veel bija tie juusu jautaajumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 05.04.2005 15:12
Raksts #173


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Jūs vēl neatbildējāt uz jau uzdotajiem un tie ir: Kas iekustināja šo mehānismu, protams, ja jūs to zināt, un kas un kāda iemesla dēļ nometa atombumbu? Vai viņi zina par mums? Un vēl es gribētu zināt, kas būs jādara mums?Narta izskatījās nedaudz apmulsusi par to, ka vīrietim arī šei bija jābūt.Bet viņa centās to neizrādīt.Un uzmanīgi klausīties Laras stāstījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 15.04.2005 12:04
Raksts #174


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Peec Rubeenas ziimes, Wills kluseeja. Winjsh panjeema kreeslu no blakusgaldinja un apseedaas. Bet tad, kad izdzirdeeja wienu siewieti sakaam, ka Willam te arii ir jaabuut, winjsh saaka kko nesaprast. Kas ir shie cilweeki, un kaapeec man te jaabuut? Un kas taa par atombumbu? nosaakuma winju tas tikai ieintereseeja, bet weelaak jau shaustiija winju..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 15.04.2005 13:59
Raksts #175


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Laras ilgā klusēšana sāka Nartu uztraukt.Vai ar viņu, kas būtu noticis? Tā taču nevarēja būt. Pie galdiņa pienāca oficiante un jautāja vai viņi ko pasūtīs.
Narta neapdomīgi pasūtīja saldējuma meloņu koktēli un, lai oficiante netraucētu vēlāk gribēja samaksāt uz reiz viņa sāka rakņāties somā pēc maka.
Vai citi neko nepasūtīs? Viņa itkā starpcitu jautāja.Izvilkusi maciņu viņa samaksāja oficiantei uzreiz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nymphetamine
iesūtīt 18.04.2005 12:04
Raksts #176


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05



OOC: sirsniigu atvainoshanos par manu ilgo prombuutni...man shobriid ir ljoti maz laika...centiishos kaut ko izdariit, lai juus no manis kaadu laiku nebuutu atkariigi. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Lara ilgi apdomaaja sakaamo, tachu tad redzeeja kaarteejo ''atbildi''. Lara paraadiija, ka driiz buus atpakalj un izgaaja pa kafejniicas durviim. Galu galaa vinja zinaaja, kaa samekleet katru no vinjiem, ja gadiijumaa shie jaunieshi vinju negaidiis...

OOC: tagad juus driikstat sarunaaties...apspriest mana teela iespeejamaas atbildes, izteikt pienjeemumus. Driikstat arii iziet aarpus muzeja un turpinaat savu dziivi kaut kaa...laiku pa laikam iedrukaashu kaadu katastrofu, tad peec kaada laika mees atkal tiksimies... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 19.04.2005 03:35
Raksts #177


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Oficiante nesagaidījusi vairāk pasūtīojumus aizgāja.Un pēc mirkļa jau bija atpakaļ ar Nartas koktēli.Narta to paņēmusi pagaršoja.Dievīgs, viņa nodomāja.
Nu ko jūs domājat par visu šito? Man liekas, ka tas ir kas traks un prātam neaptveroš. Narta apstājās runāt un padzērās vēl koktēli.Bet kautkā vairs negribējās runāt.Labāk pagaidīšu citu atbildes. Nartai šī sēdēšana atgadināja kādu laiku, kad viņa tieši šādi bija sēdējusi ar draugiem, tikai šeit viss bija savādāk.Viņa īsti pazina un varēja uzskatīt par draugiem tikai divus cilvēkus.Tad vēl viņa pazina sievieti, kas bija muzejā viņu mierinājusi, bet pārējos viņa nepazina.Un arī toreiz viņi bija runājuši par bezjēdzīgi smieklīgām tēmām.Un smējušie, bet pie šī galdiņa nevienam smiekli nenāca.Visi bija nopietni un domās iegrimuši.Narta apmaisīja koktēli. Likās kautkā dīvaini, ka viņa atradās šeit.dunči vispār bija izskrējuši no prāta.Viņa domāja par to ko teica Lara.Un tas viņu satrauca...

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 19.04.2005 03:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 29.05.2005 14:55
Raksts #178


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: ne, ne, es nemaz nemeegjinu sho speeli atgriest pie dziiviibas.

Visai baala sieviete izmetaas pa muzeja kafejniicas durviim un devaas augshaa pa kaapneem uz ekspanaatu zaali. Visu celju vinju neatstaaja viena doma - tas jau kaadreiz ir noticis...sen, paaraak sen, lai kaads no mums to atmineetos..
Sieviete apstaajaas pustukshaas izstaazhu zaales viduu un apluukoja kaadu gleznas reprodukciju.
Maakslinieks: nezinaams
Temats: 4gA

Maakslasdarbs ar shaadu parakstu jebkuru vareeja samulsinaat, tachu izskatiijaas, ka shii glezna nav diez ko populaara. Nedaudzie apmekleetaaji vienaldziigi soloja tai garaam, it kaa taas tur nemaz nebija.
Varbuut arii nav.. konstateeja Lara, kad atcereejaas, ka visai biezhi redz lietas, ko neredz realitaates nomaaktie cilveeki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 30.05.2005 10:49
Raksts #179


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Narta noskatījās, kā Lara izskrien laukā no kafejnīcas un bija apjukusi.Viņai nebija ne jausmas kādēļ viņa tā izdarīja.Viņa pat nezināja ko domāt.Varbūt vajadzētu sekot? Vai arī labāk ne? Narta bija tik apjukusi kā vēl nekad agrāk.Patiesībā Narta reti kad apjuka, bet satiekot šo pulciņu tā notika arvien biēžāk un biežāk.Viņa pati vairs pat sevi lāgā nepazina.Narta bija sākusi pat domāt savādāk, un to vina bija ievērojusi.Tas viņu nedaudz biedēja, bet viņa jau sen gribēja pārmaiņas savā dzīve.Nu ko tu tās esi dabūjusi, pati gribēji, ko tagad gaudies?viņa domāja, bet tikuntā jutās dīvaini...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 30.05.2005 13:01
Raksts #180


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Peekshnji zemi atkal satricinaaja kaads nezinaams speeks. Atskaneeja dazhi kliedzieni, divi shaavieni, un tad iestaajaas klusums.

Lara sajuta ''zemestriici'' un visai aatri nonaaca apakshstaavaa, tachu netika taalaak par ieejas halli (un vinja tachu gribeeja nonaakt atpakalj kafejniicaa), kur kaads viirietis ar ieroci tureeja visus guustaa.
Lara bezpaliidziigi aizveera acis. Taa tam bija jaanotiek, diemzheel. Veel viens trieciens. Daudzi cilveeki nogaazaas zemee. Citi saaka kliegt. Lara pagriezaas atpakalj un samekleeja citu celju uz kafejniicu. Vinja aatri vien atrada cilveekus, ko pirms briizha bija tur atstaajusi - gluzhi vienkaarshi citu cilveeku kafejniicaa vairs nebija.
Sekojiet man, luudzu vinja, cik vien aatri speedama, paraadiija ar rokaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 7 8 9 10 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 11:41