Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bez Vaarda [ATDP] [C]
Nemesida
iesūtīt 04.03.2005 19:51
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Varbuut sanaaks man shoreiz normaala lomu speele.
[WARNING] Tomeer paluugshu atmineeties, ka esmu sliktaakais GM, kaads vien var buut, taapeec negaidiet no manis neko paardabisku. Briizhiem varbuut kaadam buus garlaiciigi, kaut arii centiishos, lai taa nenotiktu. Un speele buus iisa. Daudz laika man buus vieniigi pa briivlaiku.
Sizhets visai primitiivs un neintrigeejoshs. Taapeec nebriiniishos, ja pieteiksies tik divi cilveeki. Un tomeer ceriiba mirst peedeejaa...[/WARNING]

Nelikshu nekaadus pasaules aprakstus. Arii speeles sizhetu minimaali, jo tad vnk nebuus interesanti. Principaa ar visiem pasaules siikumiem vareesiet izveersties. I mean - tas, kur juus dziivojat un kaa tas izskataas. Nebuus gandriiz nekaadu ierobezhojumu. Vieniigi tas, ka buus jaapilda noteikts uzdevums un jaatrod kaadas noteiktas lietas utml. Kaa juus to darat - tas ir jusuu zinjaa...
Briizhiem izveersiishos ar dazhiem pasaules aprakstiem, bet tas buus veelaak. Manos postos tas, kas ir obligaati jaalasa, buus ieziimeets ar bold. Tachu buutu veelams izlasiit visu.

Taatad....buus paregojums (paregojuma saturs tiks atklaats veelaak) buus jaanoveersh dazhi notikumi, kas jau buus notikushi (pashsaprotami, buus jaarod veids, kaa nokljuut pagaatnee). Jau mineeju, ka ar to visu varees izveersties, vieniigi atbilstoshi maniem notikumu aprakstiem. Dazhreiz speelee paraadiisies mans teels, kas jums paliidzees un vadiis. Man domaat, ka saakumaa es juusu teelus pavadiishu. + Lielaakaa dalja darbiibas norisinaasies pazemee.. Laiks - 1483. gads (jeb 25. gadsimts), tachu nekaadi ultramegasuper mehaanismi (runaajot arii par ierochiem) nav izgudroti.

Par juusu teeliem man nepiecieshama shaada informaacija
Vaards (varat izveersties un izdomaat nezkaadus vaardu penterus, driikst buut vairaaki, vaardam driikst buut sava veesture):
Uzvaards (tas pats, driikst buut vairaaki, uzvaardam driikst buut sava veesture):
Vecums: (ne mazaak kaa 21, jo siikie parasti ar taadaam lietaam nenodarbojas)
Rase (nejau ruukji elfi vai hobiti, mees visi esam cilveeki...tikai chetras rases, mani draugi):
Gjimenes staavoklis (vislabaak, lai visi gjimenes loceklji buutu mirushi...jebkuraa gadiijumaa buutu labi, ja jums liidzi nevazaatos sieva ar beerniem, tachu taadi driikst arii buut - gjimene paliek maajaas un gaida varonjus atgriezhamies):
Raksturs (man jau nevajag, bet taadi nu ir lomu speelju noteikumi...labaak buutu, ja juus visi savaa starpaa labi sadziivotu, jo citaadi nekas labs nesanaak, bet varat rakstiit, kaa vien veelaties):
Iipashas prasmes: (teiksim kaadas kaujas maakslas vai piemeeram, izcili padodas programmeeshana..labaak buutu, ja tas buutu kas noderiigs...ne vairaak kaa divas)
Profesija: (mees visi straadaajam, pelnam iztiku...arii klaidonji nav izsleegti...var izveersties, bet jums pashiem buutu labaak, ja tas buutu, kas noderiigs...ja esat rotkalis, tad juus, pashsaprotami, to pieprotat darba augstumos un pie iipashajaam prasmeem tas nav jaaraksta tas noziimee, ka no profesijas naak klaat veel viena iipashaa prasme)
Biograafija (lauju juusu fantaazijai pilniigu briiviibu):
Izskats: (bilde, tachu driikst arii iekljaut aprakstu)

*driikst pievienot papildinformaaciju, ja taada nepiecieshama

---------------------------------------------------------------------
taatad

Vaards:
Uzvaards:
Vecums:
Rase:
Gjimenes Staavoklis:
Raksturs:
Iipashas prasmes:
Profesija:
Biograafija:
Izskats:
---------------------------------------------------------------------

Ierochi juusu teeliem tiks iedoti speeles gaitaa. Ja ir veel kaadi jautaajumi, varat sheit jautaat.

Šo rakstu rediģēja ..evalia..: 04.03.2005 19:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nemesida
iesūtīt 04.03.2005 20:32
Raksts #2


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Sorry par dubultpostu, bet varis nedriiskteeja labot ieprieksheejo...

Mans teels tiesa ne iipashi pie taa piedomaats, bet who cares... un shis nav piemeers teela apraksta veidoshanai, jo maneejais ir daudzaam kljuudaam...

Vaards Lara
Uzvaards Esmeralda
Vecums 21
Rase Baltaa
Gjimenes staavoklis Vecaaki Ilana un Dorians (no tiem tagad dziivo atsevishkji), shkjiirusies (bijushais viirs - Elnors), nav beernu.
Raksturs Mieriiga un atturiiga buutne, kas draudziibai izveelas vientuliibu, jautriibai - garlaiciibu un skanjaam - klusumu. Maiga, saprotosha, liidzjuutiiga. Speej saprast no pusvaarda.
Iipashas prasmes Prot shaut ar arbaletu, ir ljoti veikla (gaajusi akrobatikaa).
Profesija Maaksliniece
Biograafija Dzimusi 1462. gadaa skolotaaju gjimenee. Tie bija miiloshi un gaadiigi vecaaki, tachu vinjiem naacaas gruuti - meitene bija meema un slima (alergija pret saules gaismu). [turpmaako neatklaashu, jo tas ir saistiits ar speeles gaitu...tas viss veelaak]
17 gadu vecumaa pabeidza maakslas skolu. 18 gadu vecumaa aizgaaja no gjimnaazijas un vairs neturpinaaja maaciibas, tachu daudz lasiija un pashizgliitojaas. liidz shim briidim dziivoja viena savaa dziivoklii, straadaaja maajaas un maz kontakteeja ar citiem cilveekiem...
Izskats (IMG:http://www.geocities.com/violetcarmilla/imagenes/gothicgirl2.jpg)

Šo rakstu rediģēja ..evalia..: 04.03.2005 20:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 07.03.2005 21:05
Raksts #3


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Taisni tas ko es gribēju. Man sāk likties, ka man ir pareģes spējas. (Yeah, right... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) )
Daži vārdi: nemaz tik slikts GM neesi, ...evalia.., tad drīzāk jau es. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Vārds: Fidusa
Uzvārds: Marē
Vecums: 23 gadi
Rase: domājams, ka baltā, Eiropeīdā (Es nevaru pareizi atcerēties to vardu)
Ģimenes stāvoklis: vai mazs puisītis skaistās ģimene? Varbūt miskastes runči? Un kā ir ar sētas krančiem? Fidusai ģimenes nav, viņa savus vecākus nekad nav redzējusi un arī nevēlas redzēt. Par savu ģimeni viņa uzskatīja Henka ģimeni, tad veco klaidoni Francisu un visbeidzot Henka bandu, bet visi šie cilvēki bija pametuši Fidusi vienu... pavisam vienu plašajā pasaulē...
Raksturs: viņa ir pacietīga, tīrīga un ar izteiktu pienākuma izjūtu. Viņa labi iekļaujas citu dzīves ritmā, taču labāk patīk noteikta, patstāvīga kārtība, viņa necieš pārmaiņas un baidās no negaidītiem dzīves pavērsieniem. Viņai patīk viss loģiskais, precīžais, konkrētais; neskaidrība, nenoteiktība un nekārtība uz viņu iedarbojas slikti. Fidusa ir kārtīga sīkumos, taču kārtību plašākā nozīmē viņai uzturēt ir grūti. Nepatīk pārmetumi, uz kļūdām jānorāda sevišķi taktiski, jo šai meitenei salīdzinājumā ar citiem piemīt biežāka un spēcīgāka tieksme justies vainīgai. Šīs jūtas viņa cenšas līdzsvarot ar saasinātu kriticismu. Abi šie pretpoli sagādā Fidusai daudz nepatikšanu. Attiecībā uz ēdienu un apģērbu Fidusa ir ļoti izvēlīga, pat izlepusi. Meitene ir aizdomu pilna. Patīk dziedāt. Gudra, ātri visu aptver un viegli mācās. Ir tieksme regulāri paplašināt savu zinību loku. Bauda cieņu, taču savas sīkumainības dēļ bieži strīdās. Kautrīga, lai gan to slēpj. Egoistiska.
Īpašas prasmes: veikla un izveicīga zagle, prot atmūkēt dažādas slēdzenes.
Profesija: "Krauklēnu" līdere, to vadošā zagle un okšķere. Par atlīdzību labprāt padara 'netīros' darbus.
Biogrāfija: nē, viņa nav dzimusi slimnīcā kā citi cilvēki. Fidusa dzima kādas hamburgeru ēstuvītes netīrajā tualetē kādai jaunai, piecpadsmit gadus vecai tīnei. Viņai, acīmredzot, par savu bērnu bija kauns, tādēļ viņa mazulīti ietina savā puķainajā jakā un to izmeta kafeinīcas miskastē. Fidusa brēca un raudāja līdz viņu sadzirdēja vietējais zaglēns- Henks. Viņš mazulīti izcēla no atkritumiem un aiznesa savai māmiņai. Pāris mēnešus Fidusa dzīvoja pie Henka ģimenes, bet viņus parādu dēļ izmeta no dzīvokļa un viņiem nācās atkal atstāt bērniņu pie konteineriem. Bet tur viņu atrada vecs lāga vecītis, nabadzīgs, tiesa, bet pavisam jauks un mīļš. Līdz pat divpadsmit gadu vecumam Fidusa dzīvoja pie klaidoņa. Viņa gulēja zem klajas debess, brokastīs ēda miskastes ēdienu un no tīkliņiem izzagtus saldumus. Fidusa negāja skolā, bet viņa iemācījās lasīt un rakstīt. Katru rītu meitene lasīja uz zemes nosviestās avīzes, tādejādi lieliski pārzinot visu valsts politiku, jaunākos notikumus un ziņas. Bet vecītis bija vecs, turklāt bezpajumtnieka dzīve darīja savu un Fricis nomira. Fidusai tas bija smags laiks, viņa bija tuvu savai nāvei. Meitene nelaimīgi klejoja pa pilsētas tumšajām ielām, gandrīz neko neēda. Reiz viņa pie kāda lielveikala sastapa vietējo zagļu bandu un tās vadoni- Henku, to pašu puisēnu, kas viņai izglāba dzīvību. Henks pieņēma viņu savā bandā, iemācīja zagt un apmānīt cilvēkusi, atmūķēt dažādas slēdzenes. Turpmāk Fidusa auga zagļu vidū. viņa pat ieguva iesauku- Melnā Vārna. Pamazām augot meitene iemīlējās Henkā, lai gan viņš bija desmit gadus vecāks. Mīlestība sāka līdzināties apmātībai un dievināšanai, dziļām alkām. Kādu dienu Fidusai tika uzticēts svarīgs uzdevums- viņai bija jāapzog pilsētas mērs, kas bija devies apciemot visus pilsētas bāreņu namus. Par to Fidusai tika solīta bandas līdera palīdzes amats un vieta blakus Henkam. Uzdevums izgāzās. Henks patrieca Fidusu. Viņas sirds bija salauzta, tāpat arī ciņas gars. Kopš tā laika viņa dzīvoja viena un lēnām, lēnām savāca pati savu bandu, kas tagad ir viena no visspēcīgākajām zagļu grupām visā apkaimē. Tās nosaukums ir "Krauklēni" un šī grupa ir Henka apvienības vislielākā ienaidniece, protams, ar pašu Fidusu priekšgalā.
Izskats: (IMG:http://www.goth.com/logos/goth.com.jpg) spiediet te , ja neredzat!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 08.03.2005 15:29
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Pienjemts. Lieliski izstraadaats teels. Neiet kopaa vieniigi egoisms un kashkjiigums ar kautriigumu (egoisti parasti ir leciigi un bezkauniigi). Kaa arii tas, ka maza beerna organisms neiztureetu ''miskastes eedienu'' (ja nu vieniigi mums uuberkruta pilseeta, kur atkritumu tvertnee tiek izsviestam vitamiiniem un uzturvielaam bagaatas maltiites), bet tie ir siikumi, kurus mieriigi var nenjemt veeraa.

Paldies par pieteikshanos. Vieniigi, es taa skatos, ka buus veel aarkaartiigi ilgi jaagaida, liidz veel kaads pieteiksies. Principaa es varu novadiit speeli arii diviem speeleetaajiem, bet tiem pashiem speeleetaajiem nebuus diez ko interesanti.

Noteiksim limitu. Lai piesakaas veel vismaz chetri gabali, tad vareeshu likt kopaa juusu biograafijas un domaat, kaapeec jums peekshnji jaadara tas, kas jums jaadara...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 08.03.2005 18:09
Raksts #5


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(..evalia.. @ 08.03.2005 15:29)
Pienjemts. Lieliski izstraadaats teels. Neiet kopaa vieniigi egoisms un kashkjiigums ar kautriigumu (egoisti parasti ir leciigi un bezkauniigi). Kaa arii tas, ka maza beerna organisms neiztureetu ''miskastes eedienu'' (ja nu vieniigi mums uuberkruta pilseeta, kur atkritumu tvertnee tiek izsviestam vitamiiniem un uzturvielaam bagaatas maltiites), bet tie ir siikumi, kurus mieriigi var nenjemt veeraa.

Paldies par pieteikshanos. Vieniigi, es taa skatos, ka buus veel aarkaartiigi ilgi jaagaida, liidz veel kaads pieteiksies. Principaa es varu novadiit speeli arii diviem speeleetaajiem, bet tiem pashiem speeleetaajiem nebuus diez ko interesanti.

Noteiksim limitu. Lai piesakaas veel vismaz chetri gabali, tad vareeshu likt kopaa juusu biograafijas un domaat, kaapeec jums peekshnji jaadara tas, kas jums jaadara...
*

Hmmm, es vienkārši liku kopā fragmentus no sava horoskopa, laikam jau katrā grāmatā ir savādāk un baigais muslis sanācis. :blink:
Kautrīgumu viņa slēpj, to paturēsim, bet kašķīgumu varētu arī atmest. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Gan kāds pieteiksies. Tam vajadzīgs laiks. Tagad LS vispār nedaudz sašļukušas... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 12.03.2005 22:21
Raksts #6


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nu ja...rodas sajuuta, ka shitaa speele nemaz nenotiks...briivlaiks jau gandriiz beidzies...peec tam man laika vairs nebuus...nu ja...zheel gan... :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 16.03.2005 15:35
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Labraat pieteikshos shajai lomu speelei un ceru, ka apraxts derees..kaa wienmeer buushu skopa ar informaaciju, jo man ir slinkums parasti kko daudz domaat, bet luugshu piedoshanu, jo wnk taada esu i wsjo...

Vaards:Wills
Uzvaards:Marcini
Vecums:22
Rase:Baltaa, bet rados arii kaadi mexikaanji wai chigaani, taapeec Willa aada ir taada wiegli shokolaades bruuna, kaut gan wisas paareejaas peziimes liecina, ka winjsh ir baltaas rases paarstaawis/nezinu wai taa war buut, bet man taa gribaas.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) /
Gjimenes Staavoklis:nekaads, naw preceejies, ir bijushas dazhas draudzenes, bet taas pashas winjam nawa patikushas un pasuutiijis winjas paaris maajas taalaak. Wecaaki dziiwo kaut kur taalu prom - gandriiz otraa pasaules malaa, tiekas reti...
Raksturs:Wiegli aizkaitinaams, bet reizees, kad tas ir nepiecieshams, prot sewi notureet groozhos. Runaatiigs, atraktiiws puisis. Speeciigs. Patiik kokjeteet ar siewieteem, bet darbaa censhas sho weelmi nosleept.... Nekad naw taa, ka ar Willu buutu garlaiciigi. wienwaadsakot winjsh ir taads jautrais tipinjsh, kaut gan straadaa nopietnu darbu.
Iipashas prasmes:pieprot ciinjas maaxlu, izcili raxta/dzejoljus wai dokumentus/ kaa arii labi ziimee
Profesija:profesiju konsultants - biroja darbinieks
Biograafija:skolaa bijis nedaudz palaidniigs, bet kaut kaa pasha speekiem uzkaapis pa karjeras kaapneem un nu seezh skaistaa, kaartiigaa kabinetaa par profesiju konsultantu, darbs winjam tiiri labi patiik, neskatoties uz winja trako aarpusdarba dziiwi... Gluzhi kaa diwi wienaa. Pa dienu - mieriigs, kaartiigs wiirietis, bet wakaraa mezhonis un trakais.
Izskats: briiwajaa laikaa...
darbaa ar zhaketiiti muguraa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 22.03.2005 22:06
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



paldies, teels pienjemts. luudzu mani atvainot par tik veelu atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 23.03.2005 22:25
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Vaards: Angelus iesauka Angel
Uzvaards: Masters
Vecums: 23
Rase: Eiropeiidaa (baltais)
Gjimenes Staavoklis: Viens. Maate mira kad Angelusam bija 4 gadi. Teevs pazudis bez veests peedeejaa ekspediicijaa uz Jukatanas pussalu. Maasas, braalji - nav
Raksturs: Nosveerts, inteligjents un sameeraa kluss. Aizraujas ar celjoshanu un sveshu zemju izpeeti. Iesaaktos darbus vienmeer noved liidz galam. Angelus vienmeer ir valdzinaajis sievietes ar savu nosleepumainiibu.
Iipashas prasmes: Pieprot vairaak kaa 15 valodas, ir izcili veikls un fiziksi attiistiits.
Profesija: Peec teeva pazushanas paarnjeemis vinja profesiju un straadaa par Anglijas Nacionaalaa Muzeja direktoru
Biograafija: Angelus dzimis 1460. gada 11 janvaarii bagaataa aristokraatu gjimenee. Jau beerniiba izraadiijis iipashu apkjeeriibu. Tachu 4 gadu vecumaa Angel maate saslimst un mirst. Tas liek zeenam zinaamaa meeraa nosleegties sevii. Skolas laikaa Angelus meedz iesleegties istabaa un studeet seno civilizaaciju rakstu kopijas, ko teevs vinjam sagaadaaja no muzeja. 18 gados beidz skolu ar izciliibu. Turpmaak piedalaas teeva riikotajaas ekspediicijaas uz Eegjipti, Indoneeziju un Kjiinu. 22 gadu vecaamaa Angel beidzot izdodas atshifreet seno Inku rastus par nosleepumaino zelata pilseetu Eldorado, kas liek vinja teevam doties kaarteejaa ekspediicijaa, shoreiz atsaatjos Angelusu par atbildiigo muzejaa. Teevs no shiis ekspediicija neatgriezhas un tiek pasludinaats par mirushu. Angel atsakaas pienjemt zinju par teeva bojaaeju un un par savas dziive meerkji nosprauzh vinja atrashanu.
Izskats: (IMG:http://i2.photobucket.com/albums/y42/Und3rtak3r/angel01.jpg)

Šo rakstu rediģēja -=RonS=-: 23.03.2005 22:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 24.03.2005 15:52
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Paldies, teels pienjemts. Buutu labi, ja tu uzrakstiitu taas 15 valodas, ko tu pieproti. (shoreiz nenjemshu veeraa, ka zinaat 15 valodas ir...gandriiz neiespeejami)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 24.03.2005 20:14
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(..evalia.. @ 24.03.2005 15:52)
Paldies, teels pienjemts. Buutu labi, ja tu uzrakstiitu taas 15 valodas, ko tu pieproti. (shoreiz nenjemshu veeraa, ka zinaat 15 valodas ir...gandriiz neiespeejami)
*

Nu iespeejam jau ir viss (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Taatad mans teels paarzina anglju, franchu, spaanju, krievu, vaacu, zviedru, daanju, norveegju, polju, japaanju, kjiinieshu, itaalju, araabu valodas un 2 Aafrikas dialektus (nosaukumus neatminos) + kaa jau mineets biograafijaa labi orienteejaas seno civilizaaciju rakstos. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 24.03.2005 21:23
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



he he, tik taalu pagaatnee juus neceljosiet...

iipashi, ja njem veeraa to,
ka ir 3483. gads nevis 1483, kaa es ieprieksh biju kljuudijusies. un gadsimts tas ir 35. nevis 25., kas ariidzan bija kljuuda.
Tachu, manupraat, juusu biograafijas tas nekaadi neietekmee, taapeec, shkjiet, ka viss ir kaartiibaa....

Šo rakstu rediģēja ..evalia..: 24.03.2005 21:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 24.03.2005 23:02
Raksts #13


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Vārds: Rubēna
Uzvārds: fon Ajirētsim
Vecums: 21
Rase: baltā, ķeltu izcelsmes, somugri
Ģimenes stāvoklis: ja skatās veco - dzimto ģimeni, tad tur atšķirībā no daudziem viņas vienaudžiem viss ir vairāk vai mazāk kartībā, neskaitot mātes regulāros psihiatra apmeklējumu un tēva vizītes prieka mājā. Bet par pašas ģimenes stāvokli neko teikt nevar, jo tāda gluži vienkārši nav.
Raksturs: nešpetna, nesavaldīga, ātras dabas, nepacietīga un niķīga apburoša prot iziet no jebkuras situācijas, reizem gremdeties bezceribaa
Īpašās prasmes: neskatoties uz savu kliedzošo personību prot lieliski maskēties un iejukt pūlī
Profesija: nekāda - dzivo uz vecaaku rekina
Biogrāfija: kad tēvs vairs nespēja samierināties ar sievas fiziskajām nepilnībām un to, ka viņa to nekad nevarēja apmierināt, tēvs sāka apmeklēt prieka mājas un pirkt sievietes, bet māte līdz ar to ieslīga depresijā un neizbēgami nonāca uz psihiatra kušetes. tas viss gala beigās noveda vinju lidz klainosanai un klusanai par to, kas nu no vinjas ir palicis paari

Izskats: (IMG:http://industrialgothic.com/gbotw/2001/rosemortem.jpg)

Šo rakstu rediģēja cilvekberna dveselite: 26.03.2005 17:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 25.03.2005 18:46
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



paldies par pieteikshanos, teels pienjemts. Shkjiet, ka vajag veel tikai sagaidiit Notmes teela aprakstu (vinja teica, ka buus) un tad varbuut varees saakt...

Šo rakstu rediģēja ..evalia..: 25.03.2005 18:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 25.03.2005 19:23
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Es ar vēl gribu pieteikties. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Jau taisu tēlu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 25.03.2005 19:55
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Atvainojos par dubultpostu, bet iepriekšējo vairs nevarēja labot. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Vaards:Narta
Uzvaards:Narcisa
Vecums:21
Rase:baltā
Gjimenes Staavoklis:Savus vecākus nekad nēesmu pazinusi.Dzīvoju viena.
Raksturs:Ātri aizkaitināma.Pārsvarā aktīva un jauka.Nepievērš īpašu uzmanību savam izskatam.Ir mērķtiecīga un var būt viltīga ja tas ir vajadzīgs.Necieš nodevību vai izlikšanos.Pati izsturas dabiski un brīvi.
Iipashas prasmes:Pieprot dažādas cīņas mākslas.Īpaši specializējusies Kudo.
Profesija:Strādā par pārdevēju ieroču veikalā. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Biograafija:Mani vecāki mani pameta pie patversmes durvīm.Par viņiem neko nezinu un arī neesmu interesējusies.Patversmē man nebija viegli.Bieži gadijās kādi strīdi ar citiem audzēkņiem.Es biju vientuļniece un necentos ar nevienu iedraudzēties.Tiklīdz kļuvu pilngadīga pametu patversmi un iestājos darbā.Sāku iet Kudo pašaizsargāšanās nolūkos.Kad pabeidzu Kudo iestājos vēl dažos cīņas māklas klubos.
Izskats: (IMG:http://www.webzinemaker.com/gothik-girl/photo/pho1_118805.jpg)
Acis tumši brūnas gandrīz melnas, Mati gari un melni.Slaida figūra.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 25.03.2005 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 25.03.2005 20:03
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



paldies, teels pienjemts. gaidaam Notmes teelu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.03.2005 21:46
Raksts #18


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Atvainojiet, ka liku gaidīt.

Vārds: Ariadne Ergo (`slava` latīņu valodā)
Uzvārds: de Tangere (`aizskart, pieskarties` latīņu valodā)
Vecums: 21
Rase: cilvēks (ne? Kādas vēl iespējas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Ja ir es ņemu citu.)
Ģimenes stāvoklis: ir gadu vecāks brālis un divas mazākas māsas. Māte mirusi jaunākās māsiņas dzemdībās. Tēvs ne pārāk nabadzīgs, tomēr arī ne sevišķi bagāts apģērba dizainers kādā lielā pilsētā. Nu, tas vairs nav pārāk augsts amats.
Raksturs: 3 labās īpašības – gudra, atjautīga, laba cilvēku pazinēja
3 sliktās īpašības – neslēpj savas negatīvās izjūtas, mēdz daudz ko nepateikt, neprot noliegt tīru patiesību.
3 nenoteiktās īpašības – klusētāja un vērotāja, vienmēr pastāv par saviem principiem, mēdz vienkārši aizmirsties un iztrakoties tā, kā pašai gribas.
Īpašas prasmes: meitene ir neparasti sportiska, veikla un izturīga, prot arī cīņas mākslas (zobencīņas (aizrauj senatnīgais) un karatē); spēj noturēties pretī visai lielam psiholoģiskam spiedienam; viņai piemīt dziednieciskas spējas.
Profesija: Brīvajā laikā zīmē un raksta dzejoļus, naudu pelna, naudu pelna, strādājot pie jauniešu psiholoģijas un konsultējot viņus.
Biogrāfija: Ariadne visu mūžu mierīgi dzīvojusi ģimenē, viņas dzīve no pašas viedokļa ir visai vienmuļa, lai arī citi viņu uzskata par ārkārtīgi aizraujošu būtni. Patiesībā viņa iekšēji ir ļoti nelaimīga, un neviens nekad neiedomājas, ka arī psihologs varētu justies nelāgi, viņas vienīgais prieks ir dzeja un palīdzēšana citiem. Savus dzejoļus viņa nevienam nerāda, tāpēc neviens nekad neizdibina, kas viņa ir patiesībā.
Izskats: (IMG:http://www.lagoth.net/bipeds/139.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 25.03.2005 23:46
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Vaards: Leila
Uzvaards: Stouna
Vecums: 21
Rase: baltā.. ķīniešu asinis..
Gjimenes Staavoklis: vecāki nomira, kad viņai bija 9 gadi. pārējie tuvinieki miruši.
Raksturs: atvērts, pozitīvs cilvēks. dažreiz nedaudz iedomīga un lecīga, taču necieš kašķēties un skatīties - kā to dara citi.
Iipashas prasmes: ļoti veikla un lokana ( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
Profesija: Strādā cirkā, izpilda dzīvībai bīstamus trikus...
Biograafija: līdz 9 gadu vecumam dzīvoja kopā ar vecākiem, taču tie nomira no kādas neārstējamas slimības. meitenei tas bija liels trieciens, taču viņa ar to samierinājās.. un dzīvoja pie krustēva un viņa sievas, lai gan viņiem ats īpaši nepatika... no 18 gadu vecuma strādā cirkā..
Izskats: (IMG:http://www.chinesewomen-chinesegirls.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/1c.jpg) shejt


* es ceru, ka vēl drīkstēja.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)

Šo rakstu rediģēja Hermy: 25.03.2005 23:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 26.03.2005 11:22
Raksts #20


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Vārds: Gabriela
Uzvārds: Fernanda
[B]Vecums: 21
Rase:[/B] cilvēks, baltā
Ģimenes Stāvoklis: Meitenei ir divi jaunāki brāļi, māte un tēvs. Vecāki rūpējas tikai par abiem dēliem un atstūma Gabrielu jau no 15 gadu vecuma, jo Gabrielā sāka mosties interese par gotiem un gotisko stilu. Tāpēc meitene dzīvo viena.
Raksturs: Meitene ir diezgan noslēgta, lai gan ir cilvēki, kuriem Gabriela uzticās uzreiz. Tādi gadās aizvien retāk, jo daudzi cilvēki neatzīst gotiska stila cilvēkus. Meitene ir gudra un atjautīga. Gabrielai nepatīk uzturēties lielās sabiedrības.
Īpašas prasmes: Gabriela ir ļoti sportiska, jo sports ir būtiska viņas dzīves sastāvdaļa. Meitenei ir arī caururbjošs skatiens.
Profesija: Viņa vēl nav atradusi savu mūža profesiju, tāpēc piestrādā daudzos darbos. Bet pašlaik viņa kādam muzejam palīdz par uzraugu pa dienām.
Biogrāfija: Meitene piedzima un uzauga kā normāls bērns. Bet... Apmēram 15 gadu vecumā meiteni ieinteresēja gotiska stila cilvēki. Vēl jo vairāk – kaimiņos ievācās ģimene, kuru viens bērns bija gotiska stila piekritējs. Gabriela ar viņu cieši sadraudzējās un abi kopā viņi pilnveidoja savu stilu. Tomēr vecākiem tas ļoti nepatika un viņi atstūma meiteni. Viņa to pārdzīvoja, bet tomēr devās dzīvot viena.
Izskats:
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v215/Anete/TeeluBildes/goth.jpg) (Spiediet šeit, ja neredzat!)

Ceru, ka varu vēl pieteikties... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 20:29