Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Skomanta graamatu seerija, no lietuvas
Dinaer
iesūtīt 27.02.2005 17:09
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



tatad shai serijaa latvijaa esmu redzeejusi 4 graamatas

teitonju guusteknis
purvaju vilcene
atmaksas buulta
jundas liktenis

gribeeju zinat vai esat lasiijushi, kaadi iespadi un kaa patika ?

shodien pabeidzu ceturto graamatu (no sirds esmu noleemusi mekleet piekto, jo nevarbut ka taa beidzas).pati man pat loti un iesaku to arii citiem (potenciaalajiem asinsnida speeleetaajiem un vestures baudiitaajiem).

p.s. tas viss par ir veesturisks romans un staastiits ir par 13. gadsimtu zemashu ciltiis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 10)
Simple Girl
iesūtīt 27.02.2005 21:31
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



oo ja shis gramtas esmu lasijusi! patiesham interesantas! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) mani aizrava, jo man ari patik vesture un lietuvieshi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
es domaju la tadas piektas gramatas nemaz nav... vismaz neesmu redzejusi! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ja ir dodiet man zinju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 22.11.2006 18:58
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Gramatas tiešām aizraujošas. Jā, kur ir piektā?!?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 23.11.2006 22:02
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Jau kaut kad tiešām daudzus gadus atpakaļ izlasīju visas četras ( pirmās četras tātad). Tiešām patika, aizraujošas un interesantas. Tēli patika. Un tad vismaz bija tā, ka tiešām gribējās just līdzi galvenajiem tēliem. Gan Jundai - jundas liktenī, gan arī Purvāju vilcenē (laikam viņš bija Uvis, nu jau vairs neatceros, varbūt Uvja brālis.. Bet pilnīgi iespējams, ka Uvis šai stāstā nemaz nebija.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 24.11.2006 12:01
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Esmu lasījis visas 4 un patiešām likās, ka bija jābūt vēl, tikai laikam latviešu valodās tās nav iztulkotas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Grāmatiņas ļoti jaukas un interesantas. Tādā klasiskā stilā ieturēts viduslaicīgs romāns. Nav jau gluži Avenho vai Krustneši, bet tik vai tā ļoti interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 14.12.2006 19:44
Raksts #6


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Esmu izlasījusi tikai vienu - Purvāju vilceni, bet man ļoti patika, bija interesanta saistoša un ātri lasījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 28.12.2006 20:24
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Esmu lasījusi ''teitoņu gūstekni'' un vēl vienu, kuras nosaukumu neatpazinu pat no pavedienā dotajiem,''purvāju vilcene gan tā noteikti nebija, varbūt ''jundas liktenis''?
''Teitoņu gūstekni'' dabūju grāmatu svētkos laikam izlozē, kad bija jāaizpilda kaut kāda anketa ar tādiem jautājumiem, ''kas ir Tava mīļākā grāmata? un ko Tu uzskati, kādai ir jābūt labai grāmatai?''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 24.08.2007 20:16
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



šitās grāmatas- stāvēdamas plauktā man katreiz saka: ej paņem to sasodīto arheoloģiju- kura stāv turpatblakus
jā priecē daudzi punkti: 1- ka par lietuvu un kurzemi 2- ka var just vislaik dabu 3- ka par dieviem un zintniekiem 4- vilcene trakoti patīk
bet nu protams ka tā ir mūsu vienīgā niecīgā izvēlīte un gribējās jau ka garāk un smalkāk un biku gudrāk ari (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 29.08.2007 09:01
Raksts #9


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Esmu lasījusi šo grāmatu sēriju. Pirmo sāku lasīt Purvāju vilceni, iespējams tādēļ, ka to pirmo nopirku kādā tirdziņā. Protams, grāmata man iepatikās un gribējas uzzināt gan turpinājumu, gan sākumu. Tad nu bibliotēkā sameklēju pirmo, vēlāk nopirku trešo un eturto.
Grāmatas pašas man ļoti patīk. Ja atklāti, reti iznāk lasīt ko līdzīgu, tomēr paŗmaiņas patīkamas. Valoda šķita diezgan vienkāršota, tomēr nojausāms - tas tā'dēl, ka grāmata domāta nedaudz jaunākai auditorijai.

Viena no amnām mīļākajām grāmatu sērijām. Iesaku izlasīt visiem, kuriem patīk tādu noskaņu un stila darbi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 20.10.2007 19:17
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Pirms ilga laika arī manā grāmatu plauktā stāvēja grāmata "Purvāju vilcene". Diemžēl gadu gaitā tā ir kaut kur nozudusi, un tagad, kad gribas beidzot to izlasīt, es nevaru atrast. Biju bibliotēkā - arī nekā.
Vai šīs grāmatas vēl ir iespējams nopirkt grāmatu veikalos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nefermerita
iesūtīt 27.05.2009 14:53
Raksts #11


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.09
Kur: Jēkabpils



Brīnišķīgi darbi par baltu tautu likteņiem no tās puses, kas parasti visiem liekas neesoša - par varenajiem un lepnajiem baltiem. Rīga šajās grāmataš parādās vairāk kā citas pilsētas, tāpēc stāsts ir gan par lietuvjiem, kad žemaišiem, gan latviešu ciltīm. Ļoti labi parādīta bagāta mūsu brāļu tautas mitoloģija un dievestība, laikam jau lielākajai daļai cilvēku nav ne jausmas, ka lietuviešiem ir tikpat bagāts dievību panteons, kā grieķiem? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Iesaku no sirds, ir arī mistika, senie priesteri un mīlestība (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Ja kāds uzzina, ka ir izdota 5 grāmata, ziņojiet šeit noteikti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 01:51