Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> atminjas, kaa deja vu
elronda
iesūtīt 12.02.2005 20:31
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



atstaastiishu pashas pieredzeeto taadu kaa pashas ieprieksheejaas taminjas fragmentu.........
esmu tikko ieradusies vieteejaa muzejaa (Aizputes),kursh ir iekaartots vecaa muizjaa, ieeju peedeejaa zaalee, tur caur rietumu logiem iespiid peecpusdienas saule, pavasaris un aiz loga zied kljava, pieeju pie loga, skatos aaraa...peeksnji sajuuta, ka pati esmu veca, aiz manis iztaba ir satumsusi un tajaa ir , shkjiet, kaada vecaaka tante...istabai ir cits iekaartojums un tai ir arii durvis...man tai briidii uzguula arii sveshas emocijas....
taas sajuutas jeb, iespeejams, atminjas, uzplaiksniija uz iisu briidi.......
mans teevs domaa, ka taas tieshaam vareetu buut manas vai arii kaada cita uz to briidi paartvertaas atminjas...........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
Apa
iesūtīt 13.02.2005 14:24
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Ja jau Aizputes pils zāle izskatījās tieši tā pat kā tagad, tad tās visdrīzāk būs kādas pārtvertas sajūtas. Jāpavērtē vēl daži apstākļi un tad jau varētu izsecināt vēl vairāk. Interesanti ir ar tām emocijām un sajūtām - kur tās pazūd, ja vispār pazūd? Varbūt tās dzīvo tepat līdzās! Varbūt konkrētos brīžos mēs spējam pārtvert citu cilvēku sajūtas - pašlaik esošās vai bijušās. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 23.02.2005 19:01
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



es veel arvien uzskatu, ka smadzenju paliidziibu var izdariit briinum lietas. ar to es domaaju - ja tu pat neapzinaati esi veeleejusies nokljuut tajaa laikaa praats tev shaadu iespeeju arii uz briidi piedaavaaja, ja nu liekas neticami, tad varu atgaadinaat, ka cilveeki no smadzeneem izmanto ~2 ljoti reti 3% (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
deathreal
iesūtīt 02.03.2005 22:51
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.05



Trusite no kurienes tik nezzeeliiga statistika? :blink:
tikai luudzu bez atbildeem kaut kur dzirdeeju
bet passam no ssi ir gadiijies tikai sapnnos redzeet dazzas noteiktas situaacijas bet par to es atceros tikai tad kad siis situaacijas notiek
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 03.03.2005 00:00
Raksts #5


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



kāda vēl statistika? deathreal, tas ir fakts. turklāt nevis 2, bet 1 %. un pat mazāk. tā ja.

de ja vu dažkārt notiek. bet es nesteigtos tur jaukt iekšā mistiskus un pārdabiskus spēkus. vēl jo mazāk ceļošanu laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:09
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Jaa...dazhreiz ar mani kaut kas notiek, un liekas itkaa es to jau buutu pieredzeejusi...zinu, kas notiks, kaut gan taa nav
Vienreiz, kad biju mazinja, kritu no kreesla, un tajaa briidi man shkjita, ka tas jau reiz ir noticis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.03.2005 12:00
Raksts #7


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu man ir gadiijies shaads miiklains notikums:
Vairaakus meeneshu garumaa man periodiski (ti kaadas 3 reizes) paraadiijaas kaads diivains sapnis, kursh ilga tikai iisu briidi pirms pamoshanaas. Bija sajuuta, ka es gulu plashaa telpaa, redze miglojas un atskan kaada loti diivaina skana. Tas ilga 1, varbuut 2 sekundes. Un tad chuss.

Un tad paaris meeneshus vairs nebija nekas.

Un tad, kad man taisiija operaaciju, tieshi pirms aizmigshanas atkaartoaas tieshi tas briidis, un es sapratu, ka diivainaa skana bija tas, ka kaads kaut ko teica, tikai dzirde to izkroploja (it kaa tu klausiitos kaadu iesleegtu skapii vai tamliidziigi).

Par cik taadaam lietaam es ne paaraak ticu, es joprojaam nesaprotu, kas notika un kaa tas vareeja buut. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 15:07