Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

3 Lapas V  < 1 2 3  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Sīlija Rīsa, Patiesība vai uzdrīkstēšanās un citi...
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 12.01.2007 16:58
Raksts #41


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Eriette,
Grāmata nevar būt lasīta, ja neesi tikusi pāri 5. lpp!! Un ievadi bieži vien ir garlaicīgāki par pašu grāmatu.. Un varbūt, ka būtu sagaidījusi to "labāko".. Ja būtu arī tikusi vismaz līdz pusei!!
>_<

Kā vari vērtēt grāmatu, ja esi izlasījusi labi ja 5lpp? Un pie tam zinājusi pēc anotācijas aptuveni par ko ir stāsts..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 13.01.2007 12:59
Raksts #42


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Domā, ka es pie 5 lpp padevos līdz galam? Es vēl pašķirstīju, nu tā pa diognālei, un man nepatika. Nepavisam.
Pārāk juceklīgi un tā.

Šo rakstu rediģēja Eriette: 13.01.2007 12:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WhiteAngel
iesūtīt 15.04.2007 11:04
Raksts #43


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06
Kur: tur, kur tu nē.



nju tad kādas ir jūsu domas!!vispār sākumā es domāju ka tā grāmata ir kaut kas līdzīgs skolas romāniem,bet nemaz uz to pusi!!
nju tad kas vinju ir izlasījis,unj ko varat par šo grāmatinju pateik?


man ļoti patika!!liekas ka vinja ir saitīta ar citplanētiešiem unj visādiem tādiem brīnumiem,bet kas tik tur neatklājas!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
unj vispār tam nav nekāda sakara ar lidojošajiem šķīvīšiem!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja WhiteAngel: 15.04.2007 11:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 15.04.2007 13:28
Raksts #44


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Viena no spocīgākajām grāmatām, kuru esmu lasījusi - un laba arīdzan.
Vai pavediens par Sīliju Rīsu jau nebija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 15.04.2007 14:34
Raksts #45


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Laba grāmata, tajā var gūt priekšstatu par autisma izpausmēm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 18.04.2007 16:25
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Wī!!!
Jau sen gribēju šādu pavedienu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Un tā-SilijaRīsaMyluvjustlovi'nitwii!!!!Labi-man ir visas viņas grāmatas gan angļu gan krievu gan latviešu valodā.
No mana aspekta grāmatas ir ūberkrutas-vienkārši mans dream.
Jo īpaši patika Raganas Bērns-tik reālistisks tēlojums,tādi apraksti,šādi monologi.I'm shoked.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 24.04.2007 15:20
Raksts #47


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Esmu lasījusi gan "Raganas bērnu", gan "Burvi". Man patika abas grāmatas, tomēr "Raganas bērns" piesaistīja vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Chocolate
iesūtīt 11.07.2007 17:00
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07
Kur: Mājas



Diemžēl esmu izlasījusi tikai ''Patiesība vai uzdrīkstēšanās'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Bet man tā ļoti patika(es vispār cenšos nelasīt man nepatīkamas, garlaicīgas grāmatas).Aizraujoši notikumi, nedaudz mistikas.Mēdzu pārlasīt, šī grāmata man neapnīk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 21.07.2007 12:32
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Lasīju "Patiesību vai uzdrīkstēšanos". Un pārlasīju. Burvīga. Man patika. Lasīju arī "Burvi". Jā, tā arī man patika. Pat ļoti. Bet tagad domāju vai ir jēga lasīt "Raganas bērnu". Iespējams vēl neesmu saņēmusies. Bet varbūt tuvākajā laikā..

Bet šie divi darbi ir ļoti jauki. Aizraujoši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
terapsina
iesūtīt 30.07.2007 21:09
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Cīnās par maģisko radību līdzvērtības tiesībām...



Esmu lasījusi "Raganas Bērnu" un "Burvi" to "Patiesība vai uzdrīkstēšanās" gan neesmu. Bet jūs neviens liekas nepieminējāt viņas ceturto grāmatu "Pirates" tā diemžēl gan nav izdota Latviski (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Man Tieši tā ir vismīļākā viņas grāmata, kas arī ir ja var tā teikt vēsturiska stila romāns, par divām sievietēm vergu un vergturu laikā un Karību jūras pirātu (īsto) ziedu laikos. Tas ir stāsts, kas baltajai bagātniecei un vergu nēģerei lika kļūt par labākajām draudzenēm un Pirātēm.
Ārkārtīgi interesants ar šķipsniņu pārdabiskā un īstiem piedzīvojumiem. Visiem Sīlijas faniem, kas prot lasīt angliski ieteiktu izlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 24.08.2007 19:04
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jūs man liekat domāt ka jāiet uz bibleni pēc Burves. man jau sen dikti patīk tas vāks- ūberkruts!
to Mākoņkaķis Aurēlija- Agnese nu točna nav latviešu vārds (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . tas daudz sastopams pie vāciem bet domāju ka pēc būtības ir drīzāk franču. katrā ziņā tā ir EUROPA (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
patiesībā un uzdrīkstēšanās man nepatika racionālās beigas. tāda nu es esu. zinu ka dzīvē tā var būt bet grāmatā man gribas lai ir ne tā kā dzīvē. (un es neesu eskeipists - cik gan perversi tas skan! :(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) )
Raganas bērnā visu laiku gaidīju indiāņus bet tik pat kā nebija- taču kā man teica tad Burvē tiem jābūt (o jēē!). Bet nu raganas bērnā man par spīti visam patika tas reālisms. tiešām Rīsa (hihi) liek just līdzi tekstam.
un eranella ir ļoti perfekti aprakstījusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bell@
iesūtīt 28.08.2007 15:39
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: Rīga.Kroņauce.



Esmu lasījusi tikai ''Patiesība vai Uzdrīkstēšanās''.
Fantastiska grāmata.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Ļoti patika.
CITĀTS
būtībā visinteresantākā daļa likās mātes bērnības atstāsti

Patiešām laba grāmata.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Tikai par nožēlu neesmu izlasījusi nevienu citu šīs rakstnieces darbu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Bet gan jau.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_chubei_*
iesūtīt 23.12.2007 14:46
Raksts #53





Viesi




Tā kā es Sīlijas Rīsas grāmatas: "Raganas bērns" un "Burve" paņēmu tikai tāpēc, ka man ļoti piesaistīja vāks,lasot šīs grāmatas man rodas tāda kā atkarība.Es nevaru pārstāt lasīt....
Ja šīs grāmatas lasa pēc kārtas, tad ir tiešām ļoti interesani.
Personīgi man ir ļoti grūti atrast man interesējošas grāmatas, bet Sīlijas Rīsas grāmatas ir vienas no interesantākajām ko esmu lasījusi. Es neesmu cītīga grāmatu lasītāja,bet ja man kāda iepatīkas es gribētu lasīt vēl un vēl...
Es vēlētos uzzināt kur var dabūt arī vēl citas šīs rakstnieces grāmatas....
Noteikti es ieteiktu tiem kas nav izlasījuši šīs divas grāmatas,sākt ar "Raganas bērnu" ,tad var labāk saprast teksta jēgu, un rodas mudinājums izlasīt "Burve"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_moka_*
iesūtīt 02.05.2008 15:44
Raksts #54





Viesi




CITĀTS(Roviela @ 09.02.2005 08:51) *
Dažas domas par "Raganas bērnu" var lasīt arī šajā pavedienā:
graamata "Raganas beerns", Vai kaads ir lasiijis?


Es šo grāmatu atradu bibliotēka netišam un ta bilde vnk mani vilināja panjemt. Panjemu sāku lasit un izlasiju 2 vakaru laika, jo ta gramata lika turpinat vinju lasit, airaujoš stasts, kas visu laiku vilinaja uzzinat ko jauna,
gribas vairāk šāda tipa gramatas jo patiešam airauj šadās lietas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazpēdis
iesūtīt 05.05.2008 11:49
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.08
Kur: Blakus mūzikai



Man šī rakstniece ir viena no mīļākajām. viņas grāmatas mani saista ar to, ka tajās viis ir attēlots reālistisks, liek tiešām noticēt, ka esmu tur. reizēm pat aizmirsots lasot. Interesants ir arī fakts, ka tur ir minēta daļa vēstures(konkrētkāk- grāmatā"raganas bērns").tomēr, saprotu, ka nevisiem šādas grāmatas patīk, bet mani aizrāva.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 05.05.2008 20:22
Raksts #56


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



CITĀTS(Mazpēdis @ 05.05.2008 12:49) *
reizēm pat aizmirsots lasot.



tu daudzreiz aizmirsties lasot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)


njā, man pašai ir tā - nepārāk. Tiesa es izlasīju vienai grāmatai tikai pirmās trīs lapas, bet man ar to pietika. Šausmās nodrebu atceroties rindiņas par tā, kā kaķi uzdūra uz mieta, bet trusīša galvu izšķaidīja pret sienu... ā un vēl vecmammu, kura mirka asiniis sadursiita vai kka tā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)


man gan dažs labs saka, ka tālāk vairs nav tik traki, bet vienalga nevaru sadūšoties palasiit tālak (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 28.06.2008 20:38
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



Esmu izlasījusi ''Patiesību un Uzdrīkstēšanos'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Interesanta grāmata...es tur nesaskatu neko šausmīgu(Alija2)!!Man šī grāmata likās gan kā detektīvs,gan kā romāns,gan kā fantastika!!Detektīvs+Romāns+Fantastika=laba grāmata (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (taču nevienmēr (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 23.07.2008 19:19
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Esmu pavirši lasījusi"Burve" diez ko nepatika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 03.12.2008 19:25
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



man patikušas visas sīlijas rīsas grāmatas, ļoti superīgi sižeti un laba valoda!
grasos lasīt arī viņas jaunākos romānus angliski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 12:12