Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

2 Lapas V  < 1 2  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Dž. Blūmas grāmatas "Vasaras māsas" u.c., kas lasījis?
Ledene
iesūtīt 03.03.2005 20:14
Raksts #21


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Es tagad pārlasu Vasaras māsas. Nu, nenormāli patīk ! Man patīk grāmatas, kurās ir par sauli, Ameriku, tuksnešiem, un vēl šīs sarežģītās attiecības. Vika ir varena meitene.. un Keitlīna.. man mazliet viņas žēl. Un tie, kas domā, ka viss šajā grāmatā tendēts uz seksu - nu, nav tā ! Tas tikai palīdz atklāt attiecību īsto nozīmi.
Varena, kaislīga grāmata..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 21.03.2005 16:54
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es arī grāmatu izlasīju kādu laiku atpakaļ. Man arī tā ļoti patika! Galvenais jau tur bija par to kā meitenes izauga! Bija tik interesanti lasīt kā viņas aizvada katru vasaru un kā kļūst par sievietēm. Un vispār arī diezgan emocionāl grāmata! Man beigās palika žēl tā meitene, Vikas, ka viņa vairs savu labāko draudzeni nesatiks un arī par to ka, otra meitene, tā pazuda...
Bet grāmata reāli forša!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 22.03.2005 12:32
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



jaa - tam, ka shii graamata ir savdabiiga un interesanta, es piekriitu un arii tam , ka ir paaraaka par skolas romaana graamataam...bet nezinu...es vinju lasiiju un radaas taada sajuuta, ka atrodos 80. gadu saakumaa ASV... diivaini notikumi aprakstiiti...pati graamata nuuuuu bezgalsavaada... bet ne slikta! Lasiit jau var!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 22.03.2005 19:12
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



njaa... drusku perversi jau vietaam bija, bet man patika, un es arii jutu, ka sheit galvenais ir tieshi visas taas emocijas, ko vinjas paardziivo, un veel beigaas, ka taa otra meitene (aizmirsu vaardu) bija melojusi... baigi labaa graamata...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 23.03.2005 11:31
Raksts #25


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Man ljoti patika Dzhuudijas Bluumas ''Tiigjeraciite''. Pat nezinu, kapeec. Vnk patiik. Nesen paarlasiiju un, jaa, nekas nav mainiijies, still patiik. Gribeetos izlasiit veel kaadu, bet nezinu, kur dabuut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 23.03.2005 12:09
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Normāla grāmata. Tās dēļ es savu draudzeni Viktoriju gribēju saukāt par Klepus Zāli taču tā nedarīju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 23.03.2005 15:17
Raksts #27


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(dragon_warrior @ 22.03.2005 19:12)
njaa... drusku perversi jau vietaam bija
*


Kas tev tieši likās perverss :blink: ? Es neko perversu tur nesaskatīju (ja nu vienīgi tev perversa liekas nodarbošanās ar seksu, kas gan tika aprakstīta ''caur puķēm'') !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 28.03.2005 12:21
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nee, nu saproti... vinjas viena ar otru... tev tas neliekas diivaini?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 19:18
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



es esmu lasiijusi wasaras maasas, man draudzene iedewa....bija tiiri taa o.k tikai es beigas buutu raxtiijusi sawaadaak....wai wismaz ja es buutu taa wiena no waroneem tad buutu riikojusies sawaadaak...,ja wieniigi es neesmu sajaukusi graamatas....tai wienai meitenei tak bija waards k-kaada Kataliina wai Kristiine, wai wismaz saakaas uz 'K' wai ne?

dream destructio - es arii esu lasiijusi to graamatu....weikalos paardodas arii citas ,ja kas...tikai wajag kaartiigaaak pamekleeet....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.06.2005 12:14
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



taa ir taa graamata , kur vinjas skaitiija tos tur.. ? nu taa biski lezbiskaa , ja ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 03.06.2005 12:16
Raksts #31


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



pasen lasiiju, bet man ljoti patika!!!! tik daudz negaidiitu paveersienu un interesantu notikumu reti kuraa graamataa var atrast!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 09.07.2005 17:50
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Esmu lasījusi 4 Dž blūmas grāmatas un man ļoti patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 20.01.2006 14:04
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



ojaaa! man liekas, tieshi shii pavediena ietekmee vinjas visas izlasiiju. nuu - respektiivi "vasaras maasas", "tiigjeraciite", "diinija", "nav jau pasaules gals". ljoti jaukas. un piekriitu emily, dzinulis toch rulee (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) vasaras maasas tik tieshaam bija ko veertas. vienkaarshi interesanti lasiit. patiikamas graamatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Keyshia
iesūtīt 23.01.2006 13:39
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03
Kur: Unites States of Love



lasiijusi esmu laikam tikai vasaras maasas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) nu taada sawdabiiga graamata, bet interesanta (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) beigas wispaar bija (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) skumji, bet nu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) patika.

jaa, dzinulis 4 eva. bet nu tas taa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LC*
iesūtīt 08.03.2007 19:00
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.07
Kur: kaut kur rīgas ielās



izlasīju tad, kad iznāca.mājās vēl tagad stāv.patīk, lai gan tās beigas man nepatika - tas, ka Bo(?) apprecēja to otru meiteni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 08.03.2007 19:41
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Piektajālīdz septītajā klasē esmu izlasījusi Tīģeracīti, Nav jau pasaules gals un Vasaras māsas. Visas bija jaukas un ne-jēlas, atšķirībā no lielākās daļas pārējo Skolas romānu. Jo divas no tām bija šajā sērijā.

Šo rakstu rediģēja Silhouette: 08.03.2007 19:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.03.2007 14:54
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



arī es esmu izlasījusi ''Vasaras māsas'', ''Tīģeracīte'' un ''Nav jau pasaules gals.''
manuprāt labas grāmatas. un kā jau minēja, daudz labākas par tiem skolas romāniem.
no Vasaras māsām palicies atmiņā tas dzinulis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 11:24
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



vasaras māsas man likās reāli atklāta grāmata. Tāda, kur visas lietas ir sauktas īstajos vārdos.
Bija interesanti lasīt. Pat ļoti.
Fascinēja grāmatas dažādie tēli. Viena pašpārliecināta, otra nē.
Labs lasāmgabals, bet ne tiem, kam tīk filosofēt ;D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 03.12.2008 19:41
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



kad lasīju pirmoreiz šo grāmatu, man biju laikam kādā 7. klasē. toreiz mani tā grāmata nedaudz šokēja, nebiju tādas vēl lasījusi, bet tagad man viņa patīk. esmu no blūmas lasījusi arī "gudrās sievietes".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 05:53