Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

2 Lapas V   1 2 >  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Stīvens Kings, Zvēru kapiņi u.c.
phoebe
iesūtīt 25.01.2005 21:42
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



Es pati šo grāmatu Zvēru kapiņi izlasīju nedēļas laikā. Tiem ,kas ir šo grāmatu lasījuši ir lieki teikt,ka tā ir ļoti ..spocīga (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Dalamies iespaidos kāda ir šī gra'mata? Varbūt kāds avrētu pastāstīt par citām viņa grāmatām,kuras diemžēl nav iznākušas Latvijā.
Jāpebilst,ka viņa piemīt talants iebiedēt cilvēkus ar savām grāmatām. brr... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riggi
iesūtīt 25.01.2005 22:05
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.04



Par S.Kingu runājot- kārtējā reize, kad žēl cilvēku, kas lasa tikai latviski, jo izlas
ītas ir kādas 30 viņa grāmatas, un kaut ko sliktu (subjektīvs spriedums) var atrast tikai vienā. Visvairāk fanoju par ciklu "Tumšais tornis" (pagaidām "četrarpus" grāmatas, bet varbūt esmu kaut ko palaidis garām).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 26.01.2005 02:31
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Šis kā reize bija gadījums, kad latviski aizķēra daudz vairāk. Arī pati grāmata likās baisāka par citām. Amīšu aizrautības – šovbizness un autiņi (grāmatu gadījumā Skrienošais un Kerija) utml. kaut kā neskar. Toties, kad pārspīlēti iegrūž acīs visas muļķības, kas pastrādātas mīlestības dēļ, un kādās tās būtu, ja cilvēkam būtu vairāk varas... nepatīkami pat spogulī skatīties... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 26.01.2005 15:45
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



mjā... Kings rullē. par Zaļo jūdzi jau vispār lieki kaut ko teikt, paši Zvēru Kapiņi man tā. vislabākais bija Saules Suns-viens no īsākajiem stāstiem, bet toties tāds, ka fotooperātu pat redzēt pēc tam negribējās. brr... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)

ēēē... paklau kāds nezin, kā sauca to Kinga grāmatu par lidmašīnu, kurā lidojuma laikā pazuda visi neaizmigušie cilvēki? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 26.01.2005 17:15
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Langoljēri
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 20:44
Raksts #6


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



uuu...es izlasiiju zveeru kapinjus....baigi labaa graamta....wiena no manaam miiljaakajaam....SUPER!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.04.2005 13:02
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kings ir varen baiss un drausmīgs...es vēl skaidri atceros grāmatu un arī filmu sarkanās rozes nams... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mellow.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 04.04.2005 13:09
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Man no Kinga kaut kā visvairāk palicis atmiņā stāsts "Migla" - šķiet, ka angliski ietilpa krājumā "Skeleton crew"... lai gan - Tumšais tornis arī ir gana interesants.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 07.11.2005 13:17
Raksts #9


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Uhu, zvēru kapiņi man stāv plauktā. vēl man tur ir grāmata krievu valodā... tagad uz sitienu neatceros nosaukumu, kaut kas bija par meiteni ar ugunīgo skatienu.
mans tēvs ir Kinga fans, tāpēc man mājās var atrast samērā daudz viņa grāmatu (un uz PC arī ir plikušas dažas pasakas iz Stīvena Kinga krājumiem. audioieraksti, grāmatas).
well. atstāj baisus iespaidus. tiešām. es vispār Kingu lasu tikai naktīs. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) paradums. un tad visu dienu skatos aiz stūra, ka tik neviens neuzbrūk or smth. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elfiite
iesūtīt 26.03.2006 14:36
Raksts #10


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Riiga:)



esmu lasiijusi Zveeru kapinjus, un teiksu taa - ir jau bailiigi( it iipashi ja lasi viens tumsjaa maajaa), bet ir arii LOOTI pretiigi...taa kaa...izlemiet pirms lasiet...un mani vecaaki, bija vairaak nobijushies nekaa es payi:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 26.03.2006 17:22
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Esmu izlasījusi ZvēruKapiņus, un jāsaka, diez ko omulīgi nebija. Vispār lielākoties pretīgi. Manuprāt, ir cita - daudz labāka literatūra. Nu pilnīgi nesaista. Jā, ķeksītis ailē ir ievilkts, bet.. nu nav tas saistošākais man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 26.03.2006 17:29
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Stiivena Kinga graamatas ir vienkaarshi burviigas. Taa pati "Christine" vai "Needful Things". Shiis graamatas iedvesmo un tik aatri nepazuud no atminjas kaa daudzi citi shii zhanra autoru garadarbi. Kings to maak pasniegt baisi un nezheeliigi, bet skaisti un ar jeegu, nevis gluzhi vienkaarshi uzdzenot pretiigumu, kaa tas shajaa zhanraa visbiezhaak tiek dariits.
Jaa, graamatas skaistas un neaizmirstamas, bet filmas par taam vinji nemaak uznjemt. "Rose Red" veel tiiri taa neko, bet, piemeeram, taa pati "Zveeru Kapinji" (Anglisko nosaukumu neatceros) vai "Dreamcatcher", vai "Salem's Lot", vai "Carrie" ir gluzhi tukshas filmas, no kuraam iznjemta visa jeega un saturs, un atstaata vienkaarshi prasta un bezgaumiiga baidiishana. Filmas peec Kinga graamataam lielaakoties ir gluzhi vienkaarshi nebaudaamas.
Viens no maniem miiljakajiem S.Kinga darbiem ir "The Eyes Of The Dragon", iesaku visiem, diezgan interesants un savdabiigs (mazliet neraksturiigs Kingam) darbs dark fantasy stilaa.

Šo rakstu rediģēja Nemesida: 26.03.2006 17:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonrisa
iesūtīt 29.03.2006 14:24
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.06.05
Kur: Kopā ar kaķiem



Kinga grāmatas man patīk. Tās ir ļoti īpatnējas, ar savu asumiņu un uzrakstitas tādā valodā un stilā, ka vismaz man ir diezgan interesanti lasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rain
iesūtīt 29.03.2006 16:19
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06



Mani mīļākie šausmu stāstiņi. Nu...ja neskaita, protams, Po. Grāmatas ir absolūti ideālas (manuprāt). Vislabākā? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) "Zvēru kapiņi". (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 31.03.2006 18:24
Raksts #15


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Langoljērus pierakstījis Stīvens Kings? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) tā filma bija vnk stulba... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Bet tā Stīvens Kings ir viens no maniem iecienītākajiem rakstniekiem. Diemžēl es nevaru tikt klāt grāmatām angliski, bet tās kuras iztulkotas, man ārprātīgi patika... (atceros kā drebēju) šķiet vēl netika pieminēta "Roze, ērkšķu puķe", kura stipri atšķiras no Zvēru kapiņiem un Zaļās jūdzes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 28.08.2006 15:59
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



neesmu lasījusi "Zvēru kapiņus", bet lasīju grāmatu "Nakts murgi", kur apkopoti dažādi šausmu stāsti... nu, Kingam ir brīžiem pretīga, bet fantastiska iztēle... tiešām šausminoši, kau gan man, piemēram, solīto murgu vietā bija salds miedziņš (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
No ekranizācijām vislabākā "Zaļā jūdze" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)

Šo rakstu rediģēja Veela: 28.08.2006 16:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 22.10.2006 18:22
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Vienīgā , ko no grāmatām esmu lasījusi ir ''Zvēru kapiņi . '' Atsauksmes biju dzirdējusi , ka esot baisa , bet es neko ļoti baisu nesaskatīju , mani tā grāmata neiespaidoja . Šad tad bija tā neomulīgi , bet kaut kas mani neaizķēra . Tad vēl man izteica versiju , ka tas dēļ tulkojuma . Katrā ziņā es labpŗāt palasītu vēl kaut ko no viņa darbiem . No filmām esmu redzējusi tikai ''Rose Red '' , tā gan bija pabriesmīga . Man patika . Gribu redzēt ''Zaļo Jūdzi '' (jā , es esmu atpalikusi un vēl jorpojām neredzējusi . ) Bet , nu , varbūt ar laiku izdosies .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Sveiks_*
iesūtīt 12.11.2006 15:55
Raksts #18





Viesi




Lasu krieviski. Tapec sanak dabuut daudz un dikti graamatas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)
Pashlaik lasu Dark Half. Tumshaa puse. Nevaaji pavelk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 13.11.2006 14:55
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Stīvens Kings (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif)
Ko tur vēl piebilst...
Lieliskas grāmatas,lieliskas filmas!
Pēdējais ko nācies baudīt bija Mājdzīvnieku kapsēta.
Patika pamatideja nespēlēties ar dabas ieviesto kārtību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 01.12.2006 21:15
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



No Stīvena Kinga "Nakts murgiem" man vislabāk patika stāsts "Jeruzalemes ciems". Lasīju šo grāmatu vienreiz autobusā un gandrīz nogulēju pieturu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 01.12.2006 21:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 00:32