Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> par ''Zosada'' gramatam, un par filmam..
maksligais_intel...
iesūtīt 02.01.2005 22:09
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Njaa maybe tas ir galiigi nejedzigs pavediens,bet man liekas,ka tieshi shaj graamatu serijaj varetu but ari filma. Protams tagad varetu runat par katru labu gramatu,kuraj varetu iztaisit filmu,bet tomer....ar to varetu krietni vien nopelnit un es jau nu noteikti ietu uz tas filmam. Es neesu izlasijusi visas shis gramatas,bet vnk gribejiu zinat jusu domas,kas butu ja butu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 56)
Laura Valuže
iesūtīt 09.05.2006 13:40
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.06



Zosādas grāmatas ir riktīgi foršās. Izlasīju visas, kuras vien mūsu bibliotēkā bija atrodamas. Filmas varētu sanākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 10.05.2006 13:57
Raksts #42


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Kautkad dziļā bērnībā es lasīju Zosādas grāmatas. Bija labas. Un varbūt arī derētu pārlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 15.05.2006 19:18
Raksts #43


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Man šīs grāmatas liekas ļoti foršas un labi izdevušās, domāju, ka varētu sanākt tikpat lieliskas filmiņas, protams, ar piemērotu režisoru un aktieriem, kuri spētu uzburt attiecīgo burvīgo noskaņu, kāda ir grāmatās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 15.05.2006 21:36
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



nju zini man liekas,ka lai uzņemtu filmu tai vienai grāmatiņai būtu biški par maz! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 21.05.2006 14:52
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



āav... Grāmatu līmenis ir vērtējams.. nu jā. Pusaudžiem. nav nekā ļōoti aizraujoša, bet interesanti gan palasīt tos spoku stāstiņus. Atceros, kad biju maza, katru rītu brokastīs gāja pa Ren-TV seriāls apr zosādu. Nu to grāmatu ekranizējumi. Interesanti bija, kādreiz tas vispār skaitījās modeskleidziens. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) man biaj bail lasīt, godavārds! Es biju maza, veigli ieteikmējama. tāpeč tumsā ik pē cmrikļa atskatos atpakaļ. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) Esmu lasījusi visas grāmatas, kruas bija iespējams atrast. un tas biaj daudz. Mani aizrāva "Turietie stālāk no pagraba" un "Esiet sveicināti Murgu nometnē"[vvai kaut kā tā]. tās bija intersantākās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 06.06.2006 13:42
Raksts #46


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Njā, šīs grāmatas ir baigi labās, bet nedaudz bērnišķīgā stilā, bet tā ir neko! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Vispār uzskatu, ka ja tās būtu biezākas, būtu aizraujošāk! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 15.06.2006 18:31
Raksts #47


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



e izlasiju un man likās, ka visa grāmata ir tīrākais sviests (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) . Man nemazam nepalikās bails.. Drīzāk likās ļoti garlaicīga, ka žāvas nāca.
Tas stāsts nebija ne tuvu šausmu stāstam. Vienkārš kaut kāds stāsts u tas arī ir vis.
Murgs >.<
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.03.2007 15:00
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



es esmu izlasījusi visas zosādas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) tas laikam bija 6.klasē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
bet ja tagad man vajadzētu pastāstīt, kas norisinājās katrā no grāmatām... vairs neatceros (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 17.03.2007 15:12
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Njaa man patiik..!Esmu izlasiijusi apm. 3 vai 4 grāmatas un iepatikās..! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mermaid
iesūtīt 23.03.2007 14:01
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.07



To grāmatu sēriju `zosāda ` esmu laikam izlasījusi visas daļas, bet nezinu vai visas, jo tas bija ļoti ļoti sen. Pirms kādiem 3jiem gadiem, tad biju vēl sīkā, [(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ] , man patika.
Un tajā laikā, es daudz daudz lasīju, gan visādus murgus gan labas grāmatas. Ja lasītu šodien tās grāmatas, liktos phē, bet tajā laikā, labas.
Es izlasīju to stāstu par Dzīvo Lelli un nevarēju kādas 4 naktis gulēt. Užas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 05.04.2007 19:19
Raksts #51


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Zosāda... lasīju kādas 4-5 no šīs sērijas grāmatām. Pēc tam vienkārši apnika...
Njez... man jau nu galīgi zosāda nemetās, bet pastāstiņi paši par sevi interesanti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Chocolate
iesūtīt 11.07.2007 17:11
Raksts #52


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07
Kur: Mājas



Esmu izlasījusi visas, kas dabūjamas bibliotēkā.Man patīk vienmēr negaidītās beigas.Taisīt filmu?Diez vai.Piekrītu, nav daudz tādu, kas lasītu.Miljardus filma nepelnītu, bet sanāktu droši vien tīri labi.Paskatīsimies, varbūt kādam labam režisoram ienāks prātā doma par filmas izveidi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
katrīna. 8D
iesūtīt 15.07.2007 13:19
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: jūrmala (:



man arī patīk intriģējošās beigas.
vēlarvien atceros no grāmtas "Kļūsim neredzami", vai arī nezinu kā tur bija:
"Leftijs meta ar labo roku".

:DDDDDDDDDDDD

katrā ziņā vēlētos redzēt sērijas un izlasīt vairāk grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 11:18
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



āsumīgi foršas. Vienmēr spēj mani pārsteigt. It kā liela meitene, bet tik un tā tāda viegli pārsteidzama.
PAtika pirmā, otrā, trešā, .... vārdusakot, visas ;D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 28.06.2008 20:50
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



CITĀTS(maksligais_intelekts* @ 02.01.2005 23:09) *
Njaa maybe tas ir galiigi nejedzigs pavediens,bet man liekas,ka tieshi shaj graamatu serijaj varetu but ari filma. Protams tagad varetu runat par katru labu gramatu,kuraj varetu iztaisit filmu,bet tomer....ar to varetu krietni vien nopelnit un es jau nu noteikti ietu uz tas filmam. Es neesu izlasijusi visas shis gramatas,bet vnk gribejiu zinat jusu domas,kas butu ja butu


Tā ir diezgan interesnta grāmata(kad man bija 7 gadi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )!!Nesen pārlasīju bail nav,bet neliels satraukums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Domāta jaunam vecumam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 28.06.2008 20:54
Raksts #56


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Man arii tagad patiktos. Norm graamatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 28.06.2008 21:54
Raksts #57


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Daudzus gadus atpakaļ izlasīju divas no tām. Tā, kura bija par sauļošanās krēmu un pārvēršanos (par suņiem laikam) — sviests, bet par Sedleru ģimenīti (ja nemaldos, tā viņus sauca) un spokiem — baisi, patika, bija interesanti, tikai beigas neskaidras (jā, man vajag kā ar mietu pa pieri).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 10:53