Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Klusie mūsu miega krāsotāji, jeb Sapņi...
Hikari
iesūtīt 02.01.2005 14:53
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Jūs visi zināt, kas ir sapņi. Katrs tos ir redzējis. Tie var būt melnbalti vai krāsaini, īsi un gari. Nakts laika cilvēks nosapņo vismaz 10-13 sapņus, taču atceras labi ja vienu no tiem. Vai jūs esat dzirdējuši par kontrolējamiem sapņiem? Tie ir tādi, kuru notikumus jūs varat kontrolet ka paši gribat. To laikā jūs, pēc vēlēšanās varat aizceļot uz vietām, kurās jūs neesat bijis, via piedzīvot notikumus, kurus neesat piedzīvojuši, bet visnotaļ to vēlētos. Cilvēks guļ 1/3 daļu no visas savas dzīves, vai nebūrtuy patīkami nakti izmantot pasaules apceļošanai ,lai gan tas būtu tikai sapnis?
Visi zin, ka sapņos var arī lidot. Kāda gan sajūta pārņem, kad Tu lido!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) To, izrādās, arī varot panākt! Pirms miega vajagot izstaipīt muguru un iedomāties, ka izplet iedomu spārnus. Noder ari sēdēšana lotos pozā ar taisnu muguru.
Sapņus var arī ieprogrammērt- kad Tu pats izvēlies ko un kad sapņot.
Vai esat par to dzirdējuši un vai esat ko tādu mēģinajuši?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
giraffe
iesūtīt 15.01.2005 14:23
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Ar maniem kontroleejamiem sapnjiem ir liidziigi, kaa jau uzrakstiits - ja peekshnji pamostos sapnja viduu, censhos uzreiz atkal aizmigt un nokljuut tajaa pashaa sapnii, tajaa vietaa, kur apstaajos... Tikai ne vienmeer tas iisti izdodas... Parasti taados briizhos sapnis uzreiz kljuust savaadaaks nekaa tas buutu, ja es nepamostos. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 29.01.2005 15:42
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Dažreiz no rītiem pēc kāda sapņa es jūtos dīvaini. Vienreiz atverot acis man šķita ka kāds vēl aizvien tur manu roku. Tas likās biedējoši. Bieži esmu kritusi bezdibeņos. Es krītu un krītu un tad arī nokrītu uz mugaras. Pēc tam atveru acis un mana mugura ir stīva. Vienreiz, kad sapņoju ka man skrien pakaļ skrien sveš cilvēks, tad no rīta man stāstīja ka es istabā spārdīju sienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 29.01.2005 15:52
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Vai kāds ir lasījis Jack London`s Dreamwalker? Tur galvenais varonis bija viens cietumnieks, kurš naktīs `ceļoja` pa savām iepriekšējām dzīvēm, super grāmata.
Damn, kāpēc cilvēki ir tik stulbi? Iedomājaties ko jūs varētu izdarīt savos sapņos, ja jūs izmantotu vismaz 50% no sava pelēko šūnu potenciāla. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Par tiem kontrolējamajiem sapņiem. Šonakt sapņoju kā es vadu savu draugu armiju uzbrukumā kaut kādam lielveikalam & pēc savas gribas es varēju paņemt ko gribu, un nebija tā, ka es biju ieprogrammēts kaut ko paņemt. Es paņēmu daudz sidra un pielējos. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mistake of God
iesūtīt 22.02.2005 17:55
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.04
Kur: Klusā, tumšā datorstūrī, kopā ar putekļiem un tasi tējas...



Interesants moments ir, kad sapņi sākas un sāk klāties pāri tai domai, ko domā pirms aizmigšanas. Tieši tā, klāties pāri, nu itkā konkrētās domas vēl ir vietā, bet fonā jau sapnis. Bet par sapņu kontroli... Nu nezinu, vai vajag, tieši tā netveramība jau ir super.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 24.02.2005 19:11
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



ja sapnis man liekas svaris un interesants tad es vinju turpinu pati aizveru acis un lenam atceros kas notika un domaju talak... velak sanak atkal aizmigt un tad es vairs neatshkiru kas bija manis izdomats kas sapnis!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 28.02.2005 19:14
Raksts #26


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Olorin of Nienna @ 29.01.2005 15:52)
Vai kāds ir lasījis Jack London`s Dreamwalker? Tur galvenais varonis bija viens cietumnieks, kurš naktīs `ceļoja` pa savām iepriekšējām dzīvēm, super grāmata.
*

Tas izklausās baig interesanti, būs jāizlasa... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 11.03.2005 21:23
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



es vakar redzeeju maates beeres. viņu laida bedree kopaa ar mirusho vecteevu un tad maate pamodaas, paceelaas gaisaa, izraava krustu pie sava kapa un ceelaas debesiis. viņa dziedaaja - es esmu engelis, engelis un manas acis ir melnas. labais ne? pamodos riktiigi nosviidusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 11.03.2005 21:55
Raksts #28


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



CITĀTS
Ar maniem kontroleejamiem sapnjiem ir liidziigi, kaa jau uzrakstiits - ja peekshnji pamostos sapnja viduu, censhos uzreiz atkal aizmigt un nokljuut tajaa pashaa sapnii, tajaa vietaa, kur apstaajos... Tikai ne vienmeer tas iisti izdodas... Parasti taados briizhos sapnis uzreiz kljuust savaadaaks nekaa tas buutu, ja es nepamostos. 
Jā, man ar tā ir, tāpēc baigās dusmas, ja no laba sapņa pamodina... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)

Šo rakstu rediģēja grapefruit: 11.03.2005 21:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 11.03.2005 23:04
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Dzirdets jau ir daudzkas bet neesmu meginajusi.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ....skiet ka sovakar(sonakt) bus kaut kas jaizmegina moska izdodas... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)

Šo rakstu rediģēja Kety: 11.03.2005 23:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 08:34
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nekad neesmu kontolējusi savus sapņus, vismaz man tā liekas, ka neesmu...
Tomēr tas laikam ir briesmīgi grūti... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.04.2005 14:30
Raksts #31


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(wEbberly @ 14.03.2005 08:34)
Nekad neesmu kontolējusi savus sapņus, vismaz man tā liekas, ka neesmu...
Tomēr tas laikam ir briesmīgi grūti... :blink:
*

Es Tev teikšu, ka nav viss! Tur tikai vajag milzu gribasspēku un centību, kā arī gramu veikmes un milzu pacietību. Bet iemācīties to nav grūti... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 12.04.2005 15:08
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Heh..man arī patīk, ja es savos sapņos apzinos, ka sapņoju. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Vienreiz bija baigi jocīgi...es tur kko sapņoju, kad pēkšņi iedomājos, ka es taču sapņoju un izdomāju, ka varētu pamēģināt atvērt acis. Es tad sapnī baigi mirkšķināju acis un šķobījos, taču atvēru patiešām acis. Nu tas bija jocīgi. Un man arī ir tā bijis, ka es kko ļoti vēlos nosapņot un tad arī kkas pa to lietiņu tad arī sapņojas. Bet man tā nav bieži. Vienīgi, ja visu laiku prātā stāv un es par to bieži domāju, tad gan tā ir. Un es dievinu lidot sapnī. Tas ir superīgi! Man vispār ir šausmīgi interesant sapņi, kurus es 70% parasti atceros. Pat vairākus sapņus. Un manai mammai vispār ir forši, kā viņa stāsta. Ja kko naktī grib sapņot, viņa to sev pirms aizmigšanas vienkārši pasaka. Piem, šonakt es gribu sapņot kkādu fantastisku, brīnumainu sapni...un viņai tad arī ir tādi sapņi par zelta pilīm un dzīvi uz mēness..utt. Un vēl manai mammai bija tā vienā sapnī, ka viņu gribēja viens psihs nožņaugt, bet viņa pateica, ka ir sapnī un ka tas psihai neko nevarēs viņai izdarīt, un tas trakais baigi žņaudz, bet pilnīgi kā spokam gāja cauri...baigi inčīgi.
Bet vispār ir arī tāda slimība, ka cilvēks savus sapņu kontrolē, un visu sapņo kā vien grib, taču tad pilnīgi nav jēga miegam, jo no rīta cilvēks jūtas vēl nogurušāks, nekā ejot gulēt. Un tādu slimību es nevienam nenovēlu. Iedomājies, ka tu vispār nevarētu normāli atpūsties...visu laiku ir sasprindzinājums un smadzenes aktīvi darbojas, bez jebkādas atpūtas... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 17.04.2005 09:13
Raksts #33


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Tad kad es biju slimnīcā man bija viens sapnis:Es it kā zināju ka es sapņoju un tad kad notikās kaut kas kas man nepatika tad es vienkārši kaut ko izdarīju un es atrados savā gultā pamodusies,tad kad es atkal biju aizmigusi sapnis turpinājās!Atkal es varēju darīt ko vien vēlējos un ja kas nesanāca tad es atka pamodos un tad atkal aizmigu!Bija arī tāds sapnis(drīzāk jau murgs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ) ka es arī zināju ka esmu aizmigusi bet es nevarēju atmosties!Tas bija šausmīgi jo tas bija tāds murgs!!!
Bet tādi sapņi man gadās ļoti reti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 17.04.2005 12:05
Raksts #34


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Immortal @ 12.04.2005 15:08)
Un es dievinu lidot sapnī. Tas ir superīgi!
*

Man arī ļoooti taspatīk, kaču panākt to nav viegli... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 31.05.2005 08:21
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



man liekas, ka sapnji ir mistiski. savaa zinjaa vinji ir ljoti diivaini. piem., tu reaalajaa dziivee nevari atcereeties kaadu cilveeku-vinja balsi, ne izskatu, neko. bet tajaa pashaa laikaa sapnii tu vinju redzi visaa godiibaa un pilniibaa, kaut arii naakamajaa dienaa atkal varbuut neatceries. un kaa smadzenes speej uzburt tev ainu acu priekshaa, un acis ir ciet? tad veel viens jautaajums-vai akli cilveeki arii sapnjo? tas viss man liekas ljoti neizskaidrojami, bet varbuut kljuudos.

man pashai reiz bija gadiijums ar sapni, kursh likaas ljoti diivains.
tas notika beerniibaa, es vakaraa biju apguulusies gultaa, lai skatiitos filmu, bet pashai nemanot kaut kaa nedaudz iemigu. es redzeeju sapni, kuraa es staaveeju pljavaa un netaalu no manis bija koks, pie kura staaveeja mana draudzene. peekshnji es dzirdeeju, ka mani kaads sauc. es apgriezos sapnju pasaulee, lai redzeetu kursh tas ir. es apjuku (sapnii). mani sauca atkal un atkal, bet es neredzeeju kursh! un beigaas es kaut kaa atmodos un izraadiijaas ka no blakusistabas mani sauc teetis. bet sajuuta peec tam bija ljoti diivaina. es atrados kaa starp divaam pasauleem... brrr...

un kur atrodas cilveeka gars, kameer vinjsh sapnjo? nezinu kaa ies to izdomaaju, bet man ir teorija, ka spoki var buut cilveeka gars sapnjos. piem., es sapnjoju ka esmu Njujorkaa pie Briiviibas statujas 1 naktii. un tieshi tad tur paraadaas itkaa mans gars...

nu padomaajat par to...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 01.06.2005 21:20
Raksts #36


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Melany teorija ir gudra,un par to,ka ja es sapņoju ka esmu kādā vietā,tad mans gars arī ir tur,es nemaz nebiju iedomājusies.Lai gan tā ir ļoti neticama,tā var būt.Bet tikai,ja tas ir īpašs sapnis,citādi visa pasaule būtu piebāzta ar mazajiem spociņiem! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 01.06.2005 22:42
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



man šķiet savādi prast kontrolēt sapņus, jo tas jau sapņos ir pats aizraujošākais, ka tie vienmēr ir tik savādi, reizēm pat smieklīgi, bet ja es iemācītos tos kontrolēt... tad jau tā vairs nebūtu sapņošana.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Šo rakstu rediģēja spāre: 01.06.2005 22:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 02.06.2005 09:46
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Ir 2 veida sapņi...Apzinātie un Parastie...!Apzinātajos sapņos, tu pats sevi kontrolē, pieļauj lēmums un dari ko gribi...apzinātie sapņi var būt maximums 3 reiz nedēļā...bet pērējie ir parastie sapņi, kuros tu vnk spēlē pēc scenārija, un kuros tu neko nevari mainīt...!
Es visu savu mūžu esmu murgojis...visu laiku...!Bet man pirms kādiem 3 gadiem no Āfrikas atveda to Sapņu Ķērāju, un tagad es dievinu savus sapņus...man nelad vēl pa šito laiku nav bijis neviens murgs...!IEsaku tādu nopirkt...riktīgi palīdz...!

Šo rakstu rediģēja iMiS™: 02.06.2005 09:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 02.06.2005 15:35
Raksts #39


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Man nesen bija kāds ļoti dīvains murgs.Jā,muirgs,jo par sapni to gluži vis nevarēja nosaukt.Es sapņoju par globālo sasilšanu.Es it kā skatījos televīziju,un tur teica,ka sākas globālā sasilšana.Es paskatījos ārā pa logu,un es it kā biju manas vecmāmiņas mājās Juglā,un ārā bija iela.Tur arī ir auto mazgāšanas salons,vai kā viņu suaca,bet manā sapnī tā vietā ibja neliels ezeriņš ar vienu gulbi.Blakus bija arī koks.Bet tad atnāca liels viesulis,kāds bija arī filmā "Diena pēc rītdienas" .Tad iestājās kluisums un...reklāmas pauze!Es īsti neatceros to fragmentu,bet es tad sapnī nodomāju reklāmas pauze.Brīnums tas,ka es varēju sapnī pastāvīgi domāt!Tiešām,tas notika gluži kā īstenībā,vienīgi dažas lietas bija pretī dabas likumiem un pārdabiskas.
Visu sapni es neatstāstīšu.Bet vēl viena lieta - tanī sapnī bija arī fragments no kāda cita sapņa!Es kādreiz sapņoju,ka it kā kaimiņu māja būtu sarkanā krāsā,un pie tās būtu liels pagalms,un es tanī sapnī baroju baru melnu kaķu tanī pagalmā.Globālās sasilšanas sapnī es arī baroju tādus pašus kaķus pie tādas pašas mājas!Turklā tman arī liekas,ka barā bija tik pat kaķu!(es tos saskaitīju pēc acu uzmetiena)
Vai tas nav jocīgi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 02.06.2005 21:05
Raksts #40


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Kā man patīk sapņi, kad var lidot, nevis piespiest sevi, lai lidotu!... Cik patīkami ir lidot, kur vien gribās, pierādīt sapņu tēliem, ka viss ir iespējams, ja vien cilvēki izrautos no sava ierobežotā prātiņa.
Nevienu kontrolējamo sapni neatceros. Es vispār reti atceros sapņus.
Sapņi ir vieta, kur darīt neiespējamo!...
Dažreiz es tomēr atceros senaizmirstus sapņus un saprotu, ka tie ir zemapziņas radītie. kaut kas, ko esmu jau agrāk redzējusi.
Un tomēr... sapņi ir brīnums, jo, ko tad mēs darītu, ja visas naktis paietu kā tumša bilde?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.05.2024 01:41