Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dēmoniskās asinis, +-)-Bloody-(-+
betty
iesūtīt 29.12.2004 20:27
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Lai arī mums vajag n-tos biedrus tie vēl pieteiksies (cerams)

Stāds aizsākas kādā jauniešu party kur visi trako un izklaidējas.
Pa logu ielido pūce un tai pie kājas ir vēstule .. Vēstulē raxtīts
Naktī , kad tumsas spēki apvienosies izredzētajiem tiks spējas dotas . Tie būs vareni un neuzvarami , ja vien pratīs izmantot to ko dāvā senie dievi .
Jaunieši protams nenotic lai arī meitenes aptur visu jautrību sākdamas prātot kādēļ gan nē . It īpaši jaunākā no visiem skaidri tic , ka tā ir . Vecākais , bet neapdomīgākais skaidri noliedz .. un apšaubāmi , bet fakts , ka viņš sadusmojoties rada laika apstākļu maiņu .
Kādu dienu atkal visi sapulcējas un izdara tādas darbības , ka viņu spējas apstiprinās . Visus sāk vajāt gaismas spēki . Tīņi protams bēg tādējādi gaišos sadusmojot vairāk , bet iekuļas nevien vienā problēmā & pārpratumā kuru rezultāta viņiem pakaļ dzenas arī dēmoni ar netiem labākajiem nodomiem .
-----------------------------------------------------------------------------

Tātad labie spēki un tumšie sastopas (pašā sākumā) un sāk kariņu vai ko tur. Protams tīņi jau sen ir laukā no mājas un bēg.Tumsas un gaismas spēki apvienojas , bet drīz vien viss pajūk.
Tumšie un gaišie posto itkā atrastos kādā mežā .
Tīņi - ārā no mājas skrien uz autiņu nu kaut kur un izmanto spējas nu tādā garā.

Patīkamu spēlešanu. Es arī būšu , bet tagad jau jūs varat sākt postot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V  « < 13 14 15  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (280 - 281)
Lussy
iesūtīt 23.01.2005 21:46
Raksts #281


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Ja godīgi es sāku nogurt...no šitā sviesta, kas te notiek...
Helēna klusi teica un piegāja klāt pie Nirvanas.
Varbūt man doties uz mājām un atteikties no ši sasodītā uzdevuma...redzi, man nekad nav paticis nogalināt, bet pašlaik uz to velk.
Helēna teica Nirvanai nopētot jauniešus. Viņa neizjuta ne naidu ne ko citu izņemot žēlumu...par to, kas viņus sagaida, jo arī tumsas spēki viņus neatbalstīs....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 03.02.2005 15:16
Raksts #282


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Fillai bija wienalga ko taas tur abas diwas runaa..winjai galwenais bija winja pati un winjas draugi...lia ar wienjiem nekas nenotiktu... un pagaidaam wiss bija kaartiibaa...labi bija iespeeja, ka taas abas saniknojaas un saak meetaat kkaadas bumbas, bet nu jau wairs winjas nelikaas tik draudiigas kaa saakuma...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V  « < 13 14 15
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 04:57