Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dēmoniskās asinis, +-)-Bloody-(-+
betty
iesūtīt 29.12.2004 20:27
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Lai arī mums vajag n-tos biedrus tie vēl pieteiksies (cerams)

Stāds aizsākas kādā jauniešu party kur visi trako un izklaidējas.
Pa logu ielido pūce un tai pie kājas ir vēstule .. Vēstulē raxtīts
Naktī , kad tumsas spēki apvienosies izredzētajiem tiks spējas dotas . Tie būs vareni un neuzvarami , ja vien pratīs izmantot to ko dāvā senie dievi .
Jaunieši protams nenotic lai arī meitenes aptur visu jautrību sākdamas prātot kādēļ gan nē . It īpaši jaunākā no visiem skaidri tic , ka tā ir . Vecākais , bet neapdomīgākais skaidri noliedz .. un apšaubāmi , bet fakts , ka viņš sadusmojoties rada laika apstākļu maiņu .
Kādu dienu atkal visi sapulcējas un izdara tādas darbības , ka viņu spējas apstiprinās . Visus sāk vajāt gaismas spēki . Tīņi protams bēg tādējādi gaišos sadusmojot vairāk , bet iekuļas nevien vienā problēmā & pārpratumā kuru rezultāta viņiem pakaļ dzenas arī dēmoni ar netiem labākajiem nodomiem .
-----------------------------------------------------------------------------

Tātad labie spēki un tumšie sastopas (pašā sākumā) un sāk kariņu vai ko tur. Protams tīņi jau sen ir laukā no mājas un bēg.Tumsas un gaismas spēki apvienojas , bet drīz vien viss pajūk.
Tumšie un gaišie posto itkā atrastos kādā mežā .
Tīņi - ārā no mājas skrien uz autiņu nu kaut kur un izmanto spējas nu tādā garā.

Patīkamu spēlešanu. Es arī būšu , bet tagad jau jūs varat sākt postot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
betty
iesūtīt 30.12.2004 13:33
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Viennozīmīgi mums ir jāiet es negribu lai šī pasaule tiktu
iznīcināta kaut kādu sīču dēļ.

elfa teikusi uzlidoja gaisā
Priekšā ir pilsēta.. mēs panāksim viņus..
viņa to sakot nolaidās tik strauji , ka radija veselu putekļu mākoni.

-----

Aškara pārdomājot sēdēja pie TV un grauza popkornu eh nekaunība
tad pēkšņi viņa nodomāja Vajag vēl popkornu. tad viņa iedomājās kapēc tik ilgi jāiet uz virtuvi un ka jau gribētu būt tur - meitene uz turieni aizteleportējās What .. popkorna bļoda izkrita no rokām un saplīsa
Uh.. viņa iebļāvusies nodomāja Kur ir kima.. meitene ieteleportējās pie kimas mašīnā vienās pūkainās čībiņās
Kas notiek ?
vinā jautājoši skatijās Kimā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.12.2004 13:37
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



"Pirmkārt.. es esmu vampīrs.. neesmu dēmons.. to lūdzu atcerēties. Otrrkārt: Paldies, ka izkausēji ledu, tas ir auksts. Treškār: es esmu viens- pagaidām- un nezinu kāpēc esmu viens, tāpēc - arī- parādījos, un tas nav triks. Ceturtkārt : kaut kas ir jādara lietas l;abā jo viņi var savārīt ziepes. Un piektkārt: viņi nepieder jums!" Kiars teca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 13:40
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Piedod, bet tu esi noakvējis!" Nirvana uzsauca Kiaram un, tāpat kā elfa, uzlidoja gaisā pateicoties saviem baltajiem spārniem, kas pēkšņi bija izauguši no muguras. Viņa uzņēma ātrumu un aizplanēja elfai pa priekšu. Viņa steidzās kaut kur nezin kur. Pēc brīža viņa bija sasniegusi jau meža malu un it kā redzēja mašīnu, kurā bija Kima un Aškara. "Ejam, nav ko kavēties!" Nirvana uzsauca elfai un nolaidās uz zemes. Spārni ātri izgaisa un viņa skrēja uz mašīnas pusi.

Šo rakstu rediģēja Tinuviel: 30.12.2004 13:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.12.2004 13:49
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Kiars pārvērtās par sispārni un metās vinām pakaļ. Viņš piezemējās uzreiz kļūsto cilvēka veidolā. "Stop! ko mēs teikasim? darīsim? nevar uzreiz mesties virsū! tā radīsies tikai vairāk problēmu!!!" Kiars iesaucās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 13:53
Raksts #25


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Kāpēc ne? Viņas jau tik un tā ir savārījušas ziepes! Tas ir par daudz!" Nirvana apstājās un atbildēja Kiaram. "Vai nu tu mums palīdzi, vai arī es tevi sastindzināšu uz nenoteiktu laiku jeb kamēr es gribēšu lai tu atkal ieraugi gaismu un siltumu, un dzīvi." Nirvana vēl pateica Kiaram.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 30.12.2004 13:54
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Kā ko nāc ..
to sakot elfa paņēma Kiaru un uzrāva gaisā .. vai pareizāk vinā lidoja bet kiars tika uzmests
Novērs uzmanību vampīrpuika.
to sakot viņa pameta Kiaru gaisā un pati nolaidās zemē
Pārvērties un ieskrien tās mašīnas stiklā ..
viņa nodiktējusi paskatijās uz Nirvanu
Bet mēs skriesim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.12.2004 13:58
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



"Jauki, paldies, man tagad triekties pret zemi ja?" Kiars vairāk sev vaicāja. Tad viņš atslābinājās un, palēlināja kritienu un metās pret zem izdvešot skaļu "Pāāālīīgāā!!!" un tad vienu "vaiīi!" un tad redzot ka cilvēki pievēršas viņam, notēloja bezsamaņu, pie vina paliekot ar ķermeni dīvainā leņķī.. Manevr bija jizdevies, cilvēki bija pievērsušies viņam liekot pārējās mierā.. "Par šito es jums vēl atriebšos!" viņš nodomāja.

Šo rakstu rediģēja Dinnija: 30.12.2004 14:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 13:59
Raksts #28


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Skrienam!" Nirvana iesaucās un metās skriet. Bija pavisam nedaudz palicis līdz mašīnai, kad Nirvana teica skaistajai elfai:"Zini, tu viņu labi uzmeti gaisā. Paklau, man vajadzēs sastindzināt mašīnu? Nu, lai viņas neaizbēg un mēs varētu mierīgi izsūkt viņu spējas."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 30.12.2004 14:07
Raksts #29


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Aša? ko tu te dari?
Kima apjukusi ievaicājās.
Es... es tik tiešām nezinu, kas notiek...
Viņa teica...
Kaut kādas jocīgas spējas un vispār...
Āa..

Kima iekliedzās pamanījusi, ka ir sabraukusi kādu..
Mamma, gan būs priecīga..
Viņa nodomāja.Viņa izkāpa no mašīnas. Tad viņa pamanīja, ka šurp metas visai dīvaini cilvēki. Kima uzlūkoja cilvēku ko bija notriekusi, bet nespēja saprast vai tas tik tiešām ir cilvēks. Kima satraucās un sastindzināja visus, kas atradās 50 metru rādiusā izņemot Aškaru, jo viņa ne3gribēja sastindzināt Aškaru.
Skrienam..
Viņa pārbijusies iesaucās un sagrābusi Aškaru aiz rokas izvilka no mašīnas.
Atceries to vēstuli? Ka tik šim nav kāds sakars ar to!
Viņa teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 14:11
Raksts #30


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nirvana juta, ka ir sastindzināta. Viņa tomēr spēja vēl ar dažiem paņēmieniem atstindzināt būtnes, kas ir viņai blakus, tātad arī elfu. Viņa aizvēra acis un kaut ko noskaitīja. Viņas abas kļuva kā ledus statujas, bet tad Nirvana uztaisīja ugunsbumbu un viņas ledus apvalks izkusa. Tāpat viņa izdarīja arī ar elfu, bet tad negaidot lidojot metās pakaļ Aškarai un Kimai. Viņa nokļuvusi virs viņām viņas abas sastindzināja ledū, bet tad nolaidās viņām tieši priekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 30.12.2004 14:15
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Kiars tikmēr gulēja uz ielas un pāspīlēti vaidēja, kad bija "nācis" pie samaņas.
kāds kaukur asuca , ka vajagot zvanīt ārstiem, cits, ka jānoskaidro, kas noticis, vēlkāds, ka ši cilvēks tūlīt mirs.. bet vairākums sprieda, kā viņš tā no gaisa nolidoja un izdzīvoja. visi bijA pievērsušies viņam.




OOC būtu jauki, ja kāds dotu ziņu, ka uzdevums ir izgāzies, vai izpildīts, un kaukā palīdzētu kiaram tikt mno turienes prom...

Šo rakstu rediģēja Dinnija: 30.12.2004 14:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 30.12.2004 14:15
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



ooc: Tinuviel ljauj viņām bēkt .. pieņemsim , ka elfa ir atstindiznāt a, bet ne pietiekami stipra.
Jūs par to samaksāsiet.
Simona raidija ugunsbumbu mašīnas virzienā - mašīna uzsprāga putekļos. bet tad viņa pamanijusi , ka meitenes bēg centās lidot , bet tomēr bija bezspēcīga un tur pat ''nolidoja'' zemē.
----------

Aškara apstājusies sagrāba kimu uz mežu .. meitene iedomājās. Un abas ar kimu viņas atradās mežā. Dziļi mežā
Nu kā tev patīk ?
meitene smaidot prasija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 30.12.2004 14:17
Raksts #33


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Ko pie velna?
Kima nodomāja, jo ledus apvalkā nespēja pakustēties. Sākot ar pašu sākumu viņai bija grūti aprast ar situācijas iespējamību. NO sākuma viņa sev iegalvoja
Tu neesi jukusi... Tu neguli... maģija pastāv.... Un tagad domā kā glābt savu un Aškaras ādu..
Kima sevi nomierināja un visbeidzot samierinājās ar skarbo patiesību līdz ar to kļūdama morāli spēcīgāka nekā iepriekš un sāka prātot ko darīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 14:19
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nirvana pēkšņi saņēma triecienu no uzsprāgušās mašīnas un nokrita, tādejādi zaudējot kontroli pār ledu. Tas izkusa un meitenes aizbēga. Nirvana palēcās un turpināja dzīties viņām pakaļ. Pēkšņi Aškarai aiz muguras kāds ierunājās:"Man jau patīk ļoti... It īpaši jūsu sabiedrībā..." Nirvana ierunājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 30.12.2004 14:19
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Tikmēr dēmonu mājvietā tika strostēts Ktulu, kurš tikko bija izgāzies izpildot valdnieka doto uzdevumu. Es tev dodu pēdējo iespēju, pa zemi klīst kāds man netīkams elfiņš. Nu ko tu vēl gaidi?! Un Ktulu devās virszemē uzmēklēt šo netīkamo elfiņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 30.12.2004 14:23
Raksts #36


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Kima skrēja prom cik ātri vien varēja paskriet. Daudzi cilvēki atskatījās uz viņu, jo daiļa meitene, kas vakarā skrien vēja ātrumā pa ielām mazpilsētā bija neierasta parādība.
Ko es teikšu mammai? Kāpēc viņas mašīna uzsprāga?
Viņa bija sašutusi...
kad satikšu tos mošķus viņi no manis norausies...
Meitene nikni murmināja un tas deva viņai spēku skriet vēl ātrāk.
Galvenais nesaskrieties ar kādu.

OOC:: Es drīz off...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lussy
iesūtīt 30.12.2004 14:25
Raksts #37


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Helēna bija pārcietusi lielo kņadu, kas notika visapkārt un atguvusies aizteleportējās pie Nirvanas.
Dzenamies pakaļ?Viņa jautāja skatoties bēgošās meitenes virzienā. Galu galā noķert vnk ātri skrienošu cilvēku nav grūti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 30.12.2004 14:28
Raksts #38


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



occ: bruīna , ja tu mācētu lasīt tad zinātu , ka Kima ar Aškaru ir mežā.

Elfa piecēlās ujn uzrāva kājās Kiaru
Celies..
to sakot viņa paskatijās uz Nirvanu
Ak piedod ..
viņa paskatijās apkārt
Nu varoņi .. viņas aizteleportējās .. neticami un veikli .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 30.12.2004 14:31
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: Ja interesanti, kur mežā ir ceļš kur braukt mašīnai un cilvēki, kuri sastātos apkārt avārijas brīdī? Un pavisam interesanti ir tas,kā viņas nokļuva mežā, ja es rakstīju, ka Kima brauca pa pilsētu? Ja tu iedziļinātos tekstā, Sid, tad arī problēmu būtu mazāk. Un interesanti kurš tad aizteleportējās? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif) Uj kurš uzspridzināja mašīnu? Ne no šā un tā nekas nesprāgst...

Šo rakstu rediģēja bruīna: 30.12.2004 14:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 30.12.2004 14:35
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



ooc: Aškarai ri teleportācijas spējas .. duh..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 10:13