Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paralēlās pasaules, tādas ir...
Namejs
iesūtīt 16.12.2004 21:38
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Ir sen jau kā zināms ka pastāv paralēlas pasaules, (ir nācies saskarties). Gribētos uzzināt jūsu domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 46)
antikriste
iesūtīt 22.07.2006 13:54
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



xmmm.... protams daudzi zina ka pastav tadas paralelaaaas pasaules... interesanti butu kadu dienu apmaldities viena no paralelem.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) prikols jus uzceljaties no rita unj visu redzat savadaaaaaaku..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) staigajat apkart ar gariem bet jus neviens neredz... uzskrienat kadam virsu bet kritushais padoma ka vejsh parak stiprs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) vai tas nebutu kaifs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 23.07.2006 03:27
Raksts #42


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



CITĀTS(antikriste @ 22.07.2006 14:54) [snapback]1011678[/snapback]

xmmm.... protams daudzi zina ka pastav tadas paralelaaaas pasaules... interesanti butu kadu dienu apmaldities viena no paralelem.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) prikols jus uzceljaties no rita unj visu redzat savadaaaaaaku..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) staigajat apkart ar gariem bet jus neviens neredz... uzskrienat kadam virsu bet kritushais padoma ka vejsh parak stiprs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) vai tas nebutu kaifs?

Manuprāt tu izklausies pēc mazliet apjukuša bērna, kas "iefano" par ezoteriku.

Ticu paralēlām pasaulēm, jo kā gan savādāk cilvēki varētu iziet astrālā? Un es īsti nezinu vai tā ir, bet sapņu pasaule arī izklausās pēc paralēlās, it īpaši, ja tu nodarbojies ar apzināto sapņošanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 12.09.2006 18:58
Raksts #43





Viesi




ir izteikta teorija, ka paraleelaa pasaule pastaav!!!!!!!! un tur naw nekaad sakara ar mirušo pasauli........drošvien daudzi ir dzirdējuši par tā sauktajiem melnajiem caurumiem.....ar īpaši apstrādātu teleskopu var ieraudzīt, ka dažās vietās ir īpašs strāvojums un ir pierādīts, ka kaut gan gaisā nekas naw, dažreiz ir liels smagums!!!!!un šis smagums un strāvojums nāk no melnajiem caurumiem......pētot, kosmosā ir redzētas dažādas lietas, kas ir, un vnk pazūd!!!!!!!!!!!piemēram, zvaigznes.......ir bijis tā, ka zvaigzne vnk pazūd, nju it kā tiktu iesūkta melnajā caurumā!!!!!!!.....Tas ir tā, ka mēs dzīvojam vienā, trīsdimensiju pasaulē, un saule šajā kosmosā ir kā mazs punktiņš, bet kaut kur tālumā ir šie melnie caurumi, kas savieno paralēlo pasauli......vēl neviens nezin, kas šajā pasaulē ir, taču vēl jaw kārtīgi naw izpētīts, vai tā tiešām ir!!!!!!!!!!........kosmosā sūtīt cilvēku newar, jo ar cilvēka mūžu nepietiktu, lai aizceļotu pat līdz saulei.....un zondes sūtīt nevarētu, jo tas tomēr ir parāk tālu, cilvēce vēl naw tik labi attīstījusies, lai varētu nokļūt nez kur ar gaismas ātrumu......un ja kas, paralēlajām pasaulēm naw NEKĀDA SAKARA ar mirušajiem............
ir tādi zinātnieki, kas pēta paranormālās parādības......vinš ir izteicis pieņēmumu, kas varētu būt spoki......ta kā ja kādu interesē, varu pastāstīt.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 13.09.2006 14:47
Raksts #44


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Skolā, priekšmetā dabaszinībās, kas ir visu šī nozirziena priekšmetu savienojums humanitārajām klasēm, skolotāja stāstīja par dimensijām. Esot pierādīts, ka ir 6 dimensijas, domā, ka varbūt pat 8. Kāds tam ellē ir skaidrojums? "Nu kautkas saistībā ar paralējamām pasaulēm."

Tas nav mans viedoklis, pateicu tikai to, ko skolās mācas vidusskolniekiem. Nu un ja izglītības ministrija (vai kas nu tur sastāda un apstiprina mācību plānu/vielu vai ko nu tur) tā domā.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Mans personīgais viedoklis? Kāpēc lai nebūtu?

Viesi, pastāsti! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lionlife772
iesūtīt 03.12.2006 15:43
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.06
Kur: In darkness



Droši vien ka pastāv. Tikai man ar to nav nekādas saskarsmes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:57
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Es gribetu tur noklut.
Gribeetu zinaat, kaa tur izstas.

Noteikti- skaisti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 21.01.2007 01:29
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



CITĀTS(Shadowstalker @ 21.01.2007 01:24) [snapback]1093862[/snapback]

Sāc ar puslitru Kaznačeiskās vodkas.

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) izcili, kā vienmēr.

ganjau nekādas paralēlās pasaules nav. bet, ja ir - man vienalga, kamēr tā mani neietekmē tieši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 13:30