Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paralēlās pasaules, tādas ir...
Namejs
iesūtīt 16.12.2004 21:38
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Ir sen jau kā zināms ka pastāv paralēlas pasaules, (ir nācies saskarties). Gribētos uzzināt jūsu domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
aFēra
iesūtīt 22.12.2004 14:55
Raksts #21


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(rowzee @ 18.12.2004 21:34)
Ja jau krustojas, tad termins paralēlās ir aplams.

*



Bet ja paralēles iet viena otrai virsū, tad tās tik un tā paliek paralēles? Var taču arī tā būt.
Es ticu, ka ir dimensijas. Bet ne tā kā jūs sakāt - spoki, ēnas, gari utt. Tie, kurus jūs saucat par "spokiem" ir cilvēki, kas dzīvo, turpina savu mūžu.
Es uzskatu, ka cilvēks nomirstot, nokļūst citā dimensijā un dzīvo tālāk, bet pievienojoties kādai fobijai. Pirmēram, ja cilvēku sabraukusi mašīna, tad citā dimensijā viņam būs ja ne paniskas, tad bailes no mašīnām. Tā cilvēks dzīvo, no dimensijas, dimensijā, līdz viņš nokļūst pie pēdējās dimensijas, kuras laikā viņš izbauda pēdējās stundas. Tad viņš nomirst pa īstam un dodas atpakaļ - uz pirmo, līdz ar visu atmiņu zudumu. (Laikam jau dvēsele ir tā kas pāriet.).
Kāpēc kaķiem ir deviņas dzīvības? Kāpēc saules sistēmā ir deviņas planētas?
Varbūt šīs paralēlās dimensijas ir šīs planētas, kuras mums rādās kā neapdzīvotas. Kaut tas īsti neiet kopā ar to, ka mēs visu laiku tāpat dzīvojam uz zemes (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet ja jau šīs dimensijas uzgrūžas viena otrai, tad kāpēc?
Vai nevarētu būt tā, ka šīs dimensijas planē kaut kur un reizi pa reizei saduras? Un tad "spoki" un cilvēki sajūt, kāda cita, svešā tuvumu?

Visai gari sanāca, bet tāda nu ir mana nostāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 31.05.2005 14:40
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



ka jums liekas, vai eksiste kada mums paralela pasaule? nu es biju domajusi - burvju pasaule. tada, kas mums ir tepat blakam, bet mes to nevaram redzet un atklat. noteikti bus kads, kas sito teoriju noliks, bet varbut tie kuri varetu aizdomaties, uzrakstat savas domas! butu interesanti uzzinat citu cilveku domas! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 31.05.2005 15:07
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



gan jau ka kaut kāda pasaule existē...domāju ka tā nav tik ļoti jauka kā burvju pasaule...tā varētu būt tāda kā elle vai mirušo valstība(vai kā tā)..
varētu būt tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 31.05.2005 18:24
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Nekad jau nekas nav simtprocentiigi skaidrs,neviens nevar pieraadiit,ka taadas eksistee,bet nevar pieraadiit,ka taadas neeksistee,jo neviens,kas uz turieni aizdevies,nav atgreizies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 01.06.2005 12:37
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



tad kas ir paraleelaa pasaule? vieta, kur cilveeks nonaak peec naaves, vai arii paraleeli eksisteejosha pasaule, kurai nav nekaada sakara ar muuseeja (sho)?

neviens taa arii nav njeemis veeraa rovielas ieteikumus.

es domaaju, ka paraleelas pasaules pastaav, savukaart "vinjsaulei" neticu. par pieraadiishanu visp nav veerts runaat.

bet varbuut ir netikai paraleelas pasaules, bet arii taadas, kuru robezhas vietumis sakriit ar muusu robezhaam?

un gari, spoki utt tikpat labi var piedereet arii pie muusu pasaules. ja vinjus sastop, tas varbuut nemaz nenoziimee, ka pasaules ir saskaarushaas.

but that's just me. d_w
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
letter
iesūtīt 07.06.2005 17:08
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.05
Kur: Rīga: Bolderāja



Paralēlās pasaules... laikam nav. Man šķiet, ka ir viena pasaule, tikai mēs nespējam saskatīt kādu smalkāku matēriju! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.06.2005 09:24
Raksts #27


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es protams saku, ka taadas pastaav un ka taadaas var nokllut. Man liekas, ka paraleeas dimensijas/pasaules ir milioniem un trilioniem daudz. Pasaules, kuraas rodas iedvesma, domas, kuraas dziivo taadi passi cilveeki kaa mees. Varbuut pat Viduszemes pasaule... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 09.06.2005 16:05
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Paralēlas pasaules, tas ir domāts tā ka tās ar kaut kādu man nesaprotamu paņēmienu vienā laikā pastāv gan mūsu visums, gan kaut kas ellē ratā cits, bet tam citam ar mūsu visumu nav neviena kopīga telpas punkta? Pa manam tas vislabāk atbilstu vārdam paralēlas. Bet šādā gadījumā tas noliedz jebkādu iespēju kontaktēties ar to paralēlo.

Tad jau man saprotamāks ir šis piemērs no Lema grāmatas (neatceros, kuras) ka visums neeksistē pastāvīgi, bet visu laiku neticami ātri ''mirkšķina'' un kamēr tā nav ir cits visums, kas tā pat ''mirkšķina'' varbūt vairāki, ritmi ir tā pieskaņoti, ka vienlaikus divi visumi neatveras, vismaz tā vajadzētu būt, bet ja notiek kāds gļuks, šie visumi var nonākt pie mums un varam tos uztvert visādos augšminētos veidos.

Bet vispār, šitā spriedelēšana ir tik tālu no dzīves, vai tas maz ir tik svarīgi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) *Iesmejas un nospiež pogu ''Pievienot atbildi''* klik
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tirkiiZza
iesūtīt 27.06.2005 10:58
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.02.05



kāpēc jālauza galva par kaut kādām paralēlajām pasaulēm,
nekas neliecina,ka tādas eksistētu.. cilvēka dvēsele pēc nāves visticamāk iemiesojas kādā citā ķermenī
(tas pats attiecas uz mūsu smadzeņotajiem "brāļiem")

spoki,gari un tamlīdzīgi mūsu prātam neizdibināmi radījumi visticamāk ir nomaldījušās dvēseles

tādas paralēlās pasaules pašreiz eksistē tikai pasaku un fantāziju līmenī,par ko varētu diskutēt bezgalīgi ilgi,tā arī ne pie kādas atziņas nenonākot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minerwa*
iesūtīt 27.06.2005 11:16
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.04



Godīgi sakot mani šis jautājums dikti kurda. Jau no senseniem laikiem manī ir dzīvojusi tāda cerība, ka ir taču jābūt! Un kāpēc gan lai nebūtu? Es nerunāju par spokiem, gariem, kas izlauzušies no savas pasaules, nē, gluži pretēji, pilnīgi paralēlas pasaules, no kurām nekas neizlaužās, kurās visi dzīvo normāli savu dzīvi un nemaz neiedomājās, ka kaut kur varētu eksistēt vēl citas pasaules. Nez, vienkārši ir tāda sajūta, ka eksistē... Kaut kur dziļi iekšā... Bet es jau vispār ticu, ka nonākšu šajā pasaulē, šajā ideālajā, skaistajā pasaulē pēc nāves, jap Paradīzē(bet atcerēsimies šī topika nosaukumu, nevis klupsim Minervai krāgā par to, ka viņa uzspiež savu kristīgo viedokli, laa laaa laaaa...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 28.06.2005 08:03
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Jaa, es ticeet,ka taadas lietinjas pastaav (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Kaa nekaa lasu graamatas un izgliitojos ar...
Tie ir tie lauki no kuriem shitie Ufo lien araa ucc
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 28.06.2005 09:10
Raksts #32


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Atsaucoties uz Namoo the Jellyfish teikto - man arī vissakarīgākais liekas apzīmējums, ka paralēlas ir pasaules, kas eksistē vienā laikā, bet citā telpā. Nekādu saskarpunktu, nekādas iespējas konstatēt, vai tādas ir vai nav. Par ko diskusija? Par "man šķiet" un "man atkal liekas", un "man gribas, lai būtu"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.06.2005 13:33
Raksts #33


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Lauwinja @ 31.05.2005 19:18)
gan jau ka tādas ir....varētu būt pat daudz...domāju ka varētu būt tāda kā mirušo valstība kur valdītu iznīcība....jap tur es noteikti nokļūšu kad nomiršu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
*


hmm, man leikas, ka ikviens no mums cer, ka sis nav beigas, un ka mes pec tam nebūsim! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) jaukas un ceriigas domas ... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

vispar es ticu paralelajam pasauleem, jo nevar but, ka ems visuma esam vieni, nu un ir tik daudz divainu leitu, n sakariibu, tas noteikti ir ka saistiits ar citam pasauleem.
ne gluzi mazie zaljie cilvecinji, bet tadas leitas, ka pagatnes dimensija, vai kaut kas taads (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) nu us to pusi, tad es domaju, ka tadas ir (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tutanhamons
iesūtīt 27.08.2005 02:01
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.05



To sauc par laika cilpu roweny!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tutanhamons
iesūtīt 27.08.2005 02:06
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.05



PAralēlās pasaules pastāv. būtnes no paralēlās pasaules var ienākt mūsu pasaulē bet mēs nevaram ieiet viņu pasaulē jo viņu molekulas ir izvietotas retāk nekā mūsu . PAr šito tēmu varētu runāt mūžīgi bet ir tādi jefiņi ''Zinātnieki" kuri domā ka viss ir jāpierāda. JA nav pierādīts ka tas ir nenozīmē ka tā nav!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 20.05.2006 19:00
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Prieksh manis ir 4 psaules:

zeme, kur dziivo visi cilveeki
debesis jeb paradiize - nokluust cilvekei peec naaves, kuri godam kalpojushi Dievam
elle - nokluust visu greecinieku dveeseles
shkiistiitava - kkas starp debesiim un elli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 20.05.2006 19:15
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nuu nezinu...laikam jau pastaav! Bet shaubos (ja vispaar pastaav) vai taadas kur nonaak cilveeka dveesele peec naaves! Es biju kautkur dzirdeejusi ka kaada tauta(nu laikam eegjiptieshi...) uzskatiija ka cilveeka dziive ir kaa aplis...nu cilveeks nomirst un tad atkal iemiesojas un satiek taas pashas dveeseles ko ieprieksheejaa dziivee pirms naaves sastapa...
Bet citaadas paraleelaas pasaules ir gruuti iedomaatiesjo kas tad veel bez mirushu cilveeku dveeseleem tur vareetu pastaaveet??? Nejau kautkaadi briesmonji (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) .Man agraak shkjita ka tajaas paraleelajaas pasaulees vareetu buut viss tas pats kas tagad tikai pagaatnee un naakotnee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 27.05.2006 18:36
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Es ticu, galu galā no nekā, nebūtu visas šīs runas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 08.06.2006 11:40
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Piekrītu par debesīm un elli, bet kaut kas cits...neesmu pārliecināta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 22.07.2006 08:24
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Jaa, kaadeelj ne! Es ticu, ka pastaav paraleelaas pasaules, kuraas es esmu vakardienaa un riitdienaa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 14:44