Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Draunas glābēji [C] [PZP], tiem, kas orientējas DnD
Darkans
iesūtīt 09.12.2004 22:02
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Mans pirmais mēģinājums vadīt DnD forumā! Šī spēle tiek vadīta pēc modificētas DnD sistēmas! Uz šo spēli neatiecas neattiecas LS noteikumi!!!

Un tātad:

1.Spēles vadītājs ieposto katra jauna gājiena sākumu. Tajā tiek aprakstīts, kas notiek, un ko katrs spēles dalībnieks dara. Spēlē viens gājiens var ilgt no 6 sekundēm (1 rounds) līdz pat gadiem (ja nenotiek nekas ievērības cienīgs)
2.spēlētāji forumā posto tikai savus in-game dialogus ar NPC vai ar citu spēlētāju.
3.Spēlētāji savus gājienus iesūta TIKAI uz PZ!
4.Katra gājiena sākumā es paziņošu, kas notiek, ņemot vērā iesūtītos gājienus.

Ja rodas kādi jautājumi ---> PZ

Pievienošanās spēlei un spēles gaita:

1.Varoņa apraksts, kopā ar pēc iespējas lielāku varoņa biogrāfiju, uz PZ
2.Kad saņemts apstiprinājums, spēlētājs drīkst pilntiesīgi piedalīties spēlē.
3.Ģenerējot varoni, drīkst izvēlēties jebko, kas atrodams DnD supplementos.
4.Atcerieties, ka varoņi tiek aprakstīti izmantojot īpašības vārdus, skaitļus atstājiet manā ziņā.
5.Varoņi tiek ģenerēti aptuveni desmitajā līmeni (šis ir īpaši svarīgi burvjiem)
6.Aprakstot varoņus īpaši pievērsiet uzmanību aprakstot prasmes(skills) un speciālās spējas. Vēlams izvēlēties arī pamatklasi.
7.Jo precīzāk aprakstīsiet varoni, jo vieglāk man būs to uzģenerēt.
8.Inventārs - a kādu vēlaties?
9.DnD noteikumus var atrast šeit

ceru, neko neaizmirsu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Versija 0.03a by Darkan
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Darkans
iesūtīt 14.03.2005 23:28
Raksts #101


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Varoņi turpināja rīkoties pēc iepriekšējā plāna, un sāka lavīties uz oāzes pusi. Pilnīgā klusumā, trijotne jau bija pielavījusies pavisam tuvu - blāvajā zvaigžņu gaismā jau varēja redzēt guļošos milžus. Brīdi pirms tiek sagatavoti ieroči, viņus pārsteidza divi milži, kuri burtiski izlīda no klints sienas. Esot kaujas gatavībā, viens no viņiem iesaucās.

Milzis: Stāt! Kas tur lavās tumsas aizsegā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 15.03.2005 09:10
Raksts #102


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: *pieplok pie zemes un paliek nekustīgs*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaladin
iesūtīt 21.03.2005 10:42
Raksts #103


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.04
Kur: Somewhere far beyond



Kariuss:* meegjina kaut kur pasleepties(aiz koka kruumaa vai kaut kur kas tur ir)*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silvestrs
iesūtīt 22.03.2005 10:52
Raksts #104


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Vienmēr Te.



Airess: *arii sleepjas*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 22.03.2005 23:24
Raksts #105


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: Kur jūs skrienat, nakts klaidoņi! Tulīt pat nākat ārā un atbildiet!

Tikmēr otrs milzis sāka skaļi taurēt no kāda dzīvnieka raga, kuru nēsāja pie jostas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 27.03.2005 14:22
Raksts #106


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Airess un Kariuss instinktīvi sāka bēgt katrs un savu pusi, projām no milžiem un zibenīgi pazuda nakts tumsā bez pēdām. Turpretīm, uz zemes guļošo Darrunu ielenca nu jau vairāki milži, vēršot un viņu izbrīna pilnus skatienus. Turot gatavībā savu zobenu, viens no milžiem ierunājās bargā balsī:

Milzis: Kas vēl tu tāds esi? Atbildi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 27.03.2005 16:39
Raksts #107


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: /cenzdamies izskatīties pārsteigts un nedaudz apdullis/ E? Jau... tumšs... es... es esmu Vanars. Es noklīdu no sava ceļa bēgot no laupītājiem... es turpināju panikā skriet vēl pēc tam kad biju no tiem tālu atrāvies... tad paklupu... laikam zaudēju samaņu...un tagad jūs mani pamodinājāt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 27.03.2005 23:26
Raksts #108


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis 1. : Woaaa! Es varu apzvērēt, ka redzēju viņu ejam kopā ar tiem diviem pārējiem!

Milzis 2. : To mēs noskaidrosiem vēlāk. Tagad ejiet sameklēt tos 2, kas aizskrēja! Bet tu (vēršas pret Darrunu) seko mums uz pilsētu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 30.03.2005 18:00
Raksts #109


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Un tā milži pavadīja Darrunu līdz oāzes otram galam, kur bija uzstutētas dažas teltis. Viena no tām bija manāmi mazāka, vairāk piemērota cilvēkam nekā milzim. Pie šīs telts arī milži pieveda Darrunu, un viens no milžiem iebļāvās:

Milzis: Mosties Alanna! Mēs atradām vienu no tavējiem!

Pēc dažām sekundēm no telts izlīda kāda jauniete. neliela auguma, slaida, gariem tumšiem matiem, zilpelēkām acīm, tērpusies platās biksēs, stipri novalkātos zābakos, kreklā, ar garu vesti tam pāri un platu jostu, un ar apmetni un tas viss dažādos pelēkos toņos. Viņa ar pārsteigumu paskatījās uz Darrunu un ierunājās...

Šo rakstu rediģēja Darkans: 30.03.2005 18:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 30.03.2005 18:29
Raksts #110


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Alanna: *neviltota pārsteiguma pilnā miegainā balsī pārjautā* Vienu no manējiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 30.03.2005 19:44
Raksts #111


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: Hmm... jā. Šis cilvēks... Vanars, apgalvo, ka bēga no laupītājiem, bet manuprāt viņš lavījās uz oāzi tev pakaļ. Vai šis nav viens no taviem vajātājiem? Varbūt kāds algotnis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aglos
iesūtīt 30.03.2005 21:11
Raksts #112


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04



Alanna: Neviens taču nezin ... nevar zināt, ka es esmu šeit. *skatās uz milzi* Vai tad tuksnesī vispār ir laupītāji? Bet es viņu tiktiešām nepazīstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 04.04.2005 18:13
Raksts #113


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: tuksnesī, mēdz būt arī ļaunākas lietas par laupītājiem... *vēršas pret Darrunu* Nu ja tu neesi laupītājs, stāsti, ko tu darīji tuksnesī, un uz kurieni dodies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 04.04.2005 18:22
Raksts #114


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: Es esmu svētceļnieks, esmu dzirdējis, ka šajā tuksnesī meklējama kāda mītiska svētlieta. Man nebija nekāda īpaša plāna, es cerēju ka augstāki spēki mani pie tās aizvedīs, ja būšu šī atraduma cienīgs. Pēc laupītāju uzbrukuma es esmu apmaldījies, taču iespējams, ka tā ir kāda zīme. Iespējams, ka svētlieta ir kaut kur tuvumā... varbūt jums par to būtu kaut kas zināms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 04.04.2005 20:00
Raksts #115


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: Svētvieta, eh? *pakasa galvu* Tuksnesī ir vairākas svētvietas. Daudzas no tām ir ļoti bistamas, jo kalpo par dažādu radību mājvietām. Mēs gan varētu tev norādīt ceļu, ja zinātu kāda dieva svētvietu tu meklē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 06.04.2005 21:39
Raksts #116


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: Es teicu svētLIEta, nevis svētVIEta. Un es pat nezinu kas tā īsti par lietu, droši vien amulets kaut kāds. Saucas "Hora zobs". Var būt tiklab metamais šķēps, kā piesis. Galvenais, ka tam piedēvē spēju gādāt lai ap tā īpašnieku vienmēr valdītu taisnība un viņš veiksmīgi spētu atdarīt visas tam nodarītās pārestības. Esat dzirdējuši?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 07.04.2005 16:36
Raksts #117


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: Hmm.. Nu esmu dzirdējis daudz dažādu teiku un leģendu, bet par šādu artifaktu gan neesmu dzirdējis, tā, ka nevarēšu palīdzēt. Bet varu novēlēt veiksmi... ceru, rīt jūs dosieties ceļā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 07.04.2005 20:44
Raksts #118


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: Bet protams, man tikai jāatjauno ūdens krājumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 15.04.2005 15:13
Raksts #119


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Milzis: Lieliski. Vari smelt ūdeni no ezera cik vien gribi, nevaram to aizliegt, jo ezers mums nepieder. Un vispār, tas ir labi, ka beidzot kāds šeit, izņemot Alannu ir ieklīdis. Alannai jau tāpat ir pēdējais laiks aiziet, bet vienu pašu mēs nevarējām viņu sūtīt tuksnesī - tā būtu gandrīz vai droša nāve, bet tagad viņa varēs ceļot ar tevi. Nu tad, lai jums abiem veicas!


Alanna sakrāmēja savas mantas un pašā rīta agrumā, kopā ar Darrunu devās kopā viņa "svētceļojumā". Bez īpašas nojautas, kur palikuse asinskārā Draunas Glābēju daļa, Darruns devās pa iepriekš ieplānoto maršrutu. Alannai nekas cits neatlika kā viņam sekot.
Tā kā Darruns ar liekiem vārdiem nemētājas, tad uz visiem Alannas jautājumiem viņš atbildēja ar jā vai nē (ja vispār atbildēja) un tādēļ jaunajai sievietei tā arī neko īpašu neizdevās uzzināt. Šādā klusumā viņi nosoļoja trīs dienas, līdz Darruns ieraudzīja augstu torni, kādas kraujas malā. Tornis, bez jebkādas acīmredzamas ieejas, izskatījās nedaudz saliecies uz kraujas pusi, it kā grasītos sabrukt, un tas liecināja par tā pieklājīgo vecumu. Gandrīz vienlaicīgi abiem ceļotājiem iešāvās prātā doma "Galamērķis?".

Diena 12. 4.15 pm

Šo rakstu rediģēja Darkans: 15.04.2005 15:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 15.04.2005 16:47
Raksts #120


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Darruns: /ar nūju izklaudzinādams torņa ārsienu/ Ja ieejas nav vispār, tad esam pie mērķa, ja ieeja ir tad tā jāatrod. Tā vai citādi, pacenties darīt sevi noderīgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 00:12