Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Augstākā Būtne, Pieteikšanās ATD
novemberunge
iesūtīt 09.12.2004 21:24
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Nu,oki poki! Šoreiz centīšos uztaisīt kautko ļoti nopietnu un garu. Šī LS būs līdzīga manai iepriekšējai- Divine Divinity, bet ne tik "saraustīta" un garlaicīga.

Leģenda jeb vēsture.

Debesis vērtās piķa melnas. Gaisā skanēja dēmonu pesteļošana un ļaunuma pilnie kliedzieni. Netika žēloti ne bērni, ne sievietes. Dēmoni tos nogalināja guļot.
Šie šausmoņi nebija dabas maigo roku radīti, bet gan daudz tumšāku spēku, kas zināms burvjiem. Viņi tik ilgi bija gaidījuši atriebību, ka tagad maize mutē likās vēl saldāka. Nevainīgas asinis lija no viņu dēmonu rokām, bet burvji pat pirkstu nepacēla, jo pirms 30 gadiem viņi redzēja, kā viņu vadoni nogalina hercogs Harks Ferols.
bet atriebība, kas plosījās fermu zemēs, deva laiku hercoga bērniem sagatavot varenas armijas Upespilī.
Upespilieši neiedomājās, ka burvju radītie dēmoni būs tik spēcīgi un apveltīti ar maģisku spēku. Upespilieši uzticējās sava vadoņa plānam, bet viņiem vēl bija jāuztraucas par Haosa Pavēlnieku- šausminošu spēku, kas iztriektos jebkurai armijai cauri kā uguns caur nokaltušu lauku. Daudzi uzskatīja ka Haosa Pavēlnieks ir tikai poltergeists, bet nevien to tā īsti nezināja.
Cīņa starp dēmoniem un Upespiliešiem iesvēlās zvērojošās ugunīs. Pretiniekiem bija piepulcējušies paši burvji.
Piepeši dēmoni noklusa un cilvēki jau sāka domāt par uzvaru, bet tad parādījās Viņš. Apkārt Viņam kā mušu bars dūca sukubas un tumšie bruņinieki. Pats Haosa Valdnieks, tērpies melnās bruņās, bija ieradies uz kauju.
Cilvēki sarāvās bailēs un nespēja pat roku pacelt. Visiem bija skaidrs, ka viņi ir nolemti, bet tad aiz ienaidnieka pūļa ieskanējās vareni ragi un pavīdēja ugunis. Palīgā bija nākuši rūķi.
Dēmoni un Haosa Pavēlnieks ar saviem kalpiem atkāpās, bet netika iznīcināti.

Hercogs pārguris iesoļoja savā teltī. Visu dienu viņš bija pavadījis lasot vēstures grāmatas par kariem, bet situācija likās bezcerīga. Nekur nebija teikts kā uzveikt Haosa Pavēlnieku un burvjus, jeb Nolādētos, kā cilvēki bija viņus iesaukuši, jo ne visi burvji bija ļauni.
Viņš izlēma sasaukt Septiņu Gudro Padomi, spriest par briestošo karu.
Pats pirmais atnāca hercoga brālēns- hercogs Dailans Ferols, cilvēku valdnieks Rivelonā. Pēc viņa sekoja Jemtorns no elfiem un Ulfs Divcepuris no rūķiem. Abi, par pārsteigumu, bija vislabākie draugi, kas bija ļoti neparasti starp rūķi un elfu. Tad ieradās Gronda no ķirzaktautas un Zaks no hobitiem. Pats pēdējais atnāca Go-Dars no orkiem, kas kā allaž bija lepns un augstprātīgs.
Septiņu Gudro Padome beidzās ātri. Pašās beigās hercogs paziņoja, ka ir redzējis vīziju- ainu kā mirst Haosa Pavēlnieks.
Šī doma nesa visos laimi un drīz pie robežām jau parādījās Nolādēto un Haosa Pavēlnieka kalpu armija. Tās priekšgalā soļoja Haosa Pavēlnieks un viņa labā roka- Nolādēto jeb burvju jaunieceltās vadonis- Ulturings.

Kad Haosa Pavēlnieks krita apkārt iestājās kapa klusums. Viņa ķermenis atsitās pret zemi. Noskanēja pērkona grandi un ķermenis pazuda kā nebijis.
Ulturings redzēdams svau pavēlnieku mirstam metās uzbrukumā hercogam un to pieveica ar vienu belzienu. Naidā iesvēlies Ulturingam pretī triecās Ralfs- hercoga brālēna labākais draugs. Tas nocirta Uluturingam roku un tā kopā ar viņa zobenu nokrita zemē.
Ralfs pacēla zobenu un cirta Ulutirngam tieši sirdī.

Uzvara tika svinēta ilgi, bet hercogs Dailans Ferols nemanīja svinībās kaujas varoni- Ralfu. Tas devās uzmeklēt savu bērnības draugu. Viņš to atrada savā istabā- pusaizmigušu, kā mironi ar Uluturinga zobenu klēpī.
Šajā zobenā ir ieslodzīta puse no Haosa Pavēlnieka dvēseles. Tā cenšas mani pārņemt. Tas viņai drīz izdosies... Tev mani jāiesloga lejas kambaros, Dailan! Ralfs paziņoja. Varēja redzēt ka viņu moka sāpes.
Hercogs aizveda Ralfu uz zemzemes kambariem, kuru jau vairākus gadus gulēja tukši. Viesuļrokas pilī agrāk dzīvoja burvji, bet tagad to iekarojuši bija cilvēki.
Hercogs uztaustīja viņam labi zināmo slepeno pogu un sienā atvērās milzīga eja. Tēvs viņam bija piekodinājis ejā nekad neiet, jo ja tajā ieiet- nekad netiek ārā.
Ralfs iestreipuļoja caurumā un pēkšņi viņš pārvērtās- Haosa Pavēlnieks bija viņu pārņēmis.
Hercogs aizvēra durvis uz mūžīgiem laikiem un paspēja aizbēgt.

Zenfara- pēdējā no Nolādētajiem ziņojums.

Mani bērni- es mirstu. Nu jau pagājuši 600 gadi kopš mūsu pavēlnieks ir zudis. Viņa dotā nemirstība gaist. Man laiks ir pienācis.
Rakstu šo vēstuli jums, lai vestu jūs knēveļus pie prāta. Jūs pat neprotat kara lāstus!
Jūs nemākat nogalināt! Iemantojiet mūsu izbijušo ļaunumu! Tagad gan klausieties, jūs jaunie muļķi! Kāds cilvēks vārdā Ralfs ieslodzīja Melu Zobenu Viesuļrokas zemzemes kambaros. Šajā zobenā ir ieslodzīta daļa no mūsu pavēlnieka. Jums tā jāatbrīvo, lai uz zemes atkal valdītu ļaunums un mūsu Haosa Pavēlnieks! Es nezinu, kas tā par maģiju, bet zobens nekad nav pmetis pils aukstos mūrus.
Es jūtu, ka mans gars mani viļ. Tā stunda ir nositusi. Klausieties, bērni! Lai cik muļķīgs ir jūsu nosaukums- Melnais Gredzens ir- šim vārdam allaž jāskan vēsturē kā tam, kas augšāmcēla Haosa Pavēlnieku.

Tagadne.

Septiņu gudro padome ir kaut kādā veidā panākusi naidu starp visām 7 rasēm. Nevienam nevar uzticēties.
Orki siro pa zemi un dzied kara dziesmas, gaišie burvji ir nezkur izčibējuši un raganas tāpat.
Šis ir lielisks laiks, kad Melnajam Gredzenam sākt uzdarboties.

Ir sena leģenda, par Augstāko būtni, kura glābšot pasauli, kad Haosa Pavēlnieks augšāmcelsies. Melnais Gredzens ir kļuvis neiedomājami stiprs. Viņi ir nolēmuši izsaukt augstāko būtni un nonāvēt to, lai nekas netraucētu vieņiem atgriezt savu pavēlnieku.

Šeit jūs ienākat stāstā. Jūs ejat pa mierīgu mežu, bet piepeši jūs esat orku ielenkuma. Jūs bēgat, bet orku bulta jums trāpa un jūs pakrītat. Jūs saprotat, ka pēdējā stundiņa nu ir klāt, jo kāds orks jau ir pacēlis cirvi, lai jūs nobeigtu.
Bet jūs nezinat, ka Melnais Gredzens tikko ir veicis ceremoniju un izdevies izsaugt Augstāko būtni. Bet tieši tad, kad Melnā Gredzena vadonis paceļ ceremonijas zobenu, lai nogalinātu idevību, tā sadalās 5 daļās un aizlido katra uz savu pusi.

Visas piecas iemiesojas jūsos.

Orki bailēs iekliedzas un metas bēgt.

Uzdevums.

Es domāju, ka viss jau ir skaidrs- jums būs jāatrod un jāiznīcina Melu Zobens, kurā mājo Haosa Pavēlnieka dvēsele.

Pasaule.

Notikumi risināsies Rivelotā- mazā kontinentā. šeit būs Rivelotas karte:
(IMG:http://newspics.rpgdot.com/gallery/839/Screenshots//Dec03_Map.jpg)


Vēl atgādināšu, ka pieteikšanās notiks ATD sadaļā, kur būs ielikta arī pieteikšanās anketa. Jāposto būs visai bieži: 2-3 reizes nedēļā, tā kā padomājiet par to! Ceru, ka jums šī spēle patiks un ceru, ka jūs izlasīsiet šo garo penteri! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Mia Mirra: 09.12.2004 21:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.05.2024 16:14