Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dabas Sirds, [C] [ATDP]
Fēsa
iesūtīt 23.11.2004 20:53
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: mājās pie datora



Leģenda

Reiz sensenos laikos, pašos vēstures pirmsākumos visas dzīvās būtnes dzīvoja saskaņā un dalīja šo pasauli vienādās daļās.
Par valdnieku pasaulei bija Māte Daba. Viņa valdīja godīgi un pareizi, domājot par visām dzīvajām būtnēm.
Taču Ļaunuma dēmons Hardifeils gribēja ieņemt Mātes Dabas vietu tronī un pārvērst Zemi par viņa ļaunuma mitekli.
Abas puses- Māte Daba un Hardifeils uzsāka milzīgu cīņu savā starpā, bet Māte Daba bija gudra un viltīga. Viņa pamanījās uzcelt cietoksni, kur ieslodzīt visu ļaunumu. Cietoksni nosauca par Kandraku- par godu enģelim, kas krita kaujā ar tumsību.
Kad ļaunums bija ieslodzīts cietoksnī un pasaule atguvusi savu saticību un mīlestību, Māte Daba tik un tā nejutās droša par cietoksni: ja nu tas sabrūk?
Viņa ieslodzīja savu milzīgo spēku mazā kristāla piekariņā un pareģoja sekojošo:
Kad ļaunums sagraus Kandraku un centīsies apsēst pasauli, šo amuletu enģeli atdos pieciem cilvēkbērniem. Tie iemantos manus spēkus un kļūs par Kandrakas Sargātājiem. To liktenis būs sargāt Zemi no ļaunuma un atjaunot pasaulē mieru.

Uzdevums

Kandrakas cietoksnis, ļaunuma spīdzināts, beidzot ir sagruvis. Tas ir noticis tagadnē, 21. gadsimtā. Kā jau pareģots amulets, kam vārds ir Dabas Sirds, ir nonācis uz Zemes, bet vēl nav atradis izredzētos. Kad mes iegūsim spējas mūsu uzdevums būs aizsargāt Zemi no ļaunuma un arī reizē paturēt savu spēku noslēpumā, citādi tas zudīs.

Norises vieta

Kā jau minēju, viss sāksies 21. gadsimtā- precīzāk 2004. gadā, piecas dienas pirms Ziemassvētkiem. Mēs mitināsimies mazā pilsētiņā- Polanīsā. Šī mazā pilsētiņa atodas ASV, netālu no Kanādas robežas.
Laika apstākļi te ir kā Latvijā- ziemā sniegs, bet vasarā silts un saulains laiks.

Pieteikšanās

Pieteikšanās notiks ATD sadaļā. Varēs pieteikties par šādiem tēliem:

4 Kandrakas Sargātāji/as
*uguns
*ūdens
*zeme
*gaiss
5 parastie iedzīvotāji
3 būtnes no citpasaules

Paskaidrošu: Kandrakas Sargātāji, būs tie, kas cīnīsies ar ļaunumu un aizsargās pasauli. Parastie iedzīvotāji ir vienkārši cilvēki, kas draudzējas ar kādu no Sargātājiem. Būtnes no citpasaules ir atsūtītas, lai palīdzētu Sargātājiem. Citpasaules būtnes 21. gadsimtā uz Zemes īsti neiederas, jo nākušas no galīgi citām planētām.

Anketa

1)Tēla vārds, uzvārds
2)dzimums
3)rase(Izredzētie ir burvji, iedzīvotāji- cilvēki, bet citpasaulieši var būt, kas vēlas)
4)augums
5)vecums(Izredzētajiem un iedzīvotājiem 12-16 gadiem)
6)kas tu būsi- Izredzētais(pierakstiet elementu), iedzīvotājs vai citpasaulietis
7)ģimene(obligāti jābūt)
8)speciāli spēki (tikai Izredzētajiem)
*ugunis- šaut, radīt un apstādināt uguni
*ūdens- šaut, radīt un apstādināt ūdeni, kā arī lieliski peldēt
*zeme- likt augiem izplaukt vai novīst, pārvietot priekšmetus ar domu spēku
*gaiss- lidot, radīt milzīgu vēju un sniegputeni
9)mājdzīvnieki(bildi ar var ielikt)
10)izskats(bilde nav obligāti)
11)rakstura apraksts un bio


Es būšu Izredzēto vadone- Dabas Sirds glabātāja.

1) Bonija Teilore
2)sieviete
3)burve, jo esmu Izredzēto vadone
4)158 cm
5)14 gadi
6)Izredzēto vadone
7)Mamma un tētis ir cietumā, tādēļ Bonijai nākas dzīvot pie sava lielā brāļa Džerija. Džerijs ir jauks un labsirdīgs 28 gadus jauns vīrietis. Viņam pieder mazs grāmatu veikaliņš.
8)pārvalda visus dabas spēkus
9)mazs, balts kaķēns vārdā Mazulis
10)(IMG:http://www.disney.de/witchmagazin/WitchmagazineCMS/Identikit/cms_res/description/polaroid_will.gif)
11) Priecīgā un bezrūpīgā Bonija ir ļoti simpātiska un neparasta meitene. Viņa vienmēr ir gatava citiem palīdzēt. Bonijas mīļākā stunda ir zīmēšana. Viņa ir daudzsološa jaunā modes dizainere. Meitene spēj vecas drēbes pārvērst pavisam jaunās un modernās. Uz Polanīsu Bonija ir tikko pārcēlusies un šeit nevienu nepazīst.

LS sāksies, kad būs pieteikušies visi četri Izredzētie. Bez manis LS nesākam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Idril
iesūtīt 06.12.2004 15:56
Raksts #61


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Silvija atjēdzās, ka sajaukusi kabinetus, jo viņai reti kuras stundas bija kopā ar Kristianu. Silvija uzsmaidīja pasniedzējai un izmetusi kādu dzelošu piezīmi par skolotājās gaumes izjūtu izgāja laukā un kristians viņai sekoja. Silvija uz vēsturi ieradās tieši brīdī, lai redzētu izrādi. Viņa aplaudēja un teica
Malacis, Raen! Tos sīkus tā vien vajag kā nodauzīt!
Viņa jautri noteica un pievērsās Kristianam kurš neatlaidīgi centās iegūt Silvijas uzmanību. Silvija noskūstīja Kristianu piecu minūšu ilgumā un pivērsās kašķa cēlājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 06.12.2004 16:51
Raksts #62


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



"un protams, nepareizā klase..." Mendija nikni novilka un piecēlusies izgāja no klases. viņa iesoļoja vēstures klasē, lai redzētu tieši tur notiekošo. "šito sīci es zinu... viņa bija tualetē. raudāja..." Mendija nicīgi novilka. citu cilvēku jūtas viņai neko nenozīmēja, viņa tās ignorēja. "Raen, ja tu kausies, tad nosūti lūdzu sveicienu no manis, jo cik atceros, viņa mani tualetē pagrūda." Mendija laipni pavaicāja un apsēdās pēdējā solā, kā parasti, tas bija rezervēts tieši viņai, jo to no vienas vietas klāja ieskrāpējumi - Mendija Laurensa, Mendija, Mendija rullē u.c. tos bija ieskrāpējuši arī citi, ne tikai viņa pati, taču pēdējā laikā viņa visai skolai bija ieskaidrojusi, ka soli kur sēž viņa ir tikai un vienīgi viņai. un viņai katrā klasē bija ziņu avots, kas godbijīgi paziņoja, kas šodien bija sēdējis viņas vietā. visi bija visai noraustījušies no Mendijas, jo kā direktore viņu sauca - meitene huligāns - mēdza starpbrīžos sadot pa purnu cilvēkiem, kas viņai nepatika. gluži vienkārši kaut vai sejas vai izturēšanās dēļ.
Mendija bija atslēgusies un to visu filozofēja savā prātā. atgriezusies realitātē, meitene kā pierasts, uzcēla kājas uz galda un ērti atlaidusies, sāka svilpot.

Šo rakstu rediģēja sinda: 06.12.2004 16:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dan_Is_Mine
iesūtīt 06.12.2004 17:51
Raksts #63


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.04
Kur: Tur kur tu neesi.



Elizabete islīdēja no savas jakas.Pirms Raenu to bija apjēgusi,Elizabete jau bija izkrējusi no skolas un ieskrēja pagalmā.Vilijams nebija tālu prom un drīz panāca Elizabeti.Viņa pagriezās un apskāva Vilijamu un iečukstēja viņam ausī,Es tevi
mīlu
.Vilijams pasmaidīja un viņi sāka skūpstīties.

Šo rakstu rediģēja Dan_Is_Mine: 06.12.2004 17:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 06.12.2004 17:51
Raksts #64


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Protams, Mendij, bet es šaubos, vai kaušos. Tā ir zēnu lietiņa, bet paspīdzināt paspīdzināšu. Par mani, Kolu, tevi un arī par tevi, Silvij!" Raena teica un vēl stiprāk piespieda Elizabeti pret sienu. Šādos brīžos Raena pat spēja ar Silviju normāli sarunāties, jo viņai patīk atzinības. It īpaši šādas. Bet tad Elizabete momentā aizbēga. "Ē, tu vēl dabūsi!!!" viņa nokliedzās pakaļ Elizabetei.

Šo rakstu rediģēja Tinuviel: 06.12.2004 17:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 06.12.2004 18:01
Raksts #65


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Eu, ne tik strauji!
Silvija aši noteica un sekoja pārītim gaitenī. Ieraudzījusi, ka šie sāk skūpstīties Silvija bez jabkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izgrūstījās abiem cauri pie reizes iesisdama, kur aši ejot varēja trāpīt. Silvija uizsmaidīja abiem un izvilkusi spogulīti piekārtoja izjukušo frizūru, bet kām miesassargs viņai priekšā nostājās boyfriends Kristians, lai ja sīčiem uznāk atriebības kāre viņi Silvijai neko nespētu padarīt. Silvija jutās burvīgi. Viņas stihija bija nevis cilvēku dzīves maitāšana viņus piedauzot, kā to darīja Mendija, bet gan Silvcijas nepārspējamā popularitāte un spēja smalki sabojāt cilvēka dzīvi maitājot to ikdienā, bet piedauzīšana bija SIlvijas boyfrienda darbs, ja reiz Silvijai apnika smalki paņēmieni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dan_Is_Mine
iesūtīt 07.12.2004 19:07
Raksts #66


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.04
Kur: Tur kur tu neesi.



Jā esi brīva izmaitāt manu dzīvi!Elizabete nobļāvās.Tu neteiksi ko man darīt un nedarīt!Elizabete un Vilijams sāka smieties tik skaļi ka pat Silvija paskatījas atpakaļ.Elizabete paskatījās savā rokas pulkstenī un teica,Eu,mums jāiet,drīz zvans noskanēsViņa un Vilijams ieskrēja skolā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 07.12.2004 19:15
Raksts #67


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



OOC:Dan_Is_Mine!!! Man negribās te citiem aizrādīt, bet izlasi LS noteikumus!!! Tu nedrīksti rakstīt par citu tēlu izjūtām un darbībām!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)

Raena pieliecās pēc somas, kas nemaz nebija tik smagi cietusi. Tikai abas lences bija atdalījušās no somas un tāpēc Raena paņēma somu aiz roktura un devās uz klasi. Kols bija aizgājis sev pēc krekla un Raena jau iegāja klasē. varētu teikt, ka viņa bija dusmīga kā pūķis un nikni apsēdās pēdējā solā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 07.12.2004 19:54
Raksts #68


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: bļāviesn Dan_Is_Mine vari saukt mani par emocionālu utt, bet besī ārā.. Izlasi LS noteikumus! TU manu tēlu nekoriģēsi.. Tu vispār LS māki spēlēt? Vēlviens šitāds gājiens un ....

Silvija NEKUR neatskatījās! Silvija viltīgi pasmaidīja..
Tu pati tikko devi man iemeslu sabojāt tev dzīvi..
Viņa uzjautrināta nodomāja. Viņa varēja ķerties pie prastiem paņēmieniem un aizlikt Elizabetei kāju priekšā, bet viņai bija cita doma kā sabojāt Elizabetes dzīvi. Vispirms viņa sāka ar sabiedrību. Silvija apciemoja šīs stundas laikā veselas 15 klases un ar uzticamiem avotiem bez skolotāju ziņas ņorādīja tieši kura meitene un džeks i jānievā.. Beigu beigās šo ziņu pārķēra kāda ģeogrāfijas skolotāja, bet tā kā visi bija pazīstami ar Silviju un respektēja viņu skolotāja neko neteica un arī grasījās pamaitāt Elizabetes dzīvi. Viss bija perfekti sagatavots. Tad Silvija nokomandēja un daži hokejisti klusi pie klases ārdurvīm pielika melnas krāsas spaini, kas gāzīsies pār pirmo, kas ies ārā, bet pārēji klašu skolnieki bija gatavi morāli pamaitāt Elizabetes dz\īvi. Silvija iesoļoja vēstures klasē un klusi visus izņemot Elizabeti un Viljamu apstaigāja pabrīdinot, lai neejot pirmie laukā pa klases durvīm. Pat skolotājai viņa pateica un skolootāja klusi un piekrītoši pamāja ar galvu. Silvija bija dabūjusi pagājšgad 10 gada atzīomē viņas priekšmetā un skolotāja neuzdrošinājās iebilst. Šīs plāns bija perfekts, jo visi, kas bija ārpusklases redzēja spaini un neiet iekšā, bet visi iekšā izņemot Elizabeti un Viljamu bija brīdināti. Silvija jutās apmierināta un nosēdās pēdējo stundas minūti nedaudz atpūsties. Viņa bija likusi lietā lielāko daļu savu varas institūciju, lai izveidotu šo perfekto atriebību. Silvija sāka gaidīt līdz Elizabeti izkulsies njo klases un grasījās vērot viņas apmirkšanu melnā krāsā no kuras viņa nevarēja izvairīties jo NEZINĀJA par to!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 08.12.2004 15:01
Raksts #69


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Raena izgāja no klases un paskatījās uz Silviju. "Zini, tev izdoma strādā... Es drīkstu ko pielabot?" viņa čukstus jautāja. Tad viņa paskatījās somā un izvilka ļooti stipru līmi. Skolotāja neko neiebilda, jo pagāšgad Raena bija vienkārši izcila skolniece. Viņa nemanāmi nolika līmi pie pašām durvīm, tādejādi Elizabete un Viljams pieliptu pie grīdas un arī tiktu aplieti ar melno krāsu. Abi divi cilvēki NEKO nezināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 08.12.2004 17:03
Raksts #70


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Bet lūdzu..
Silvija atteica Raenai un nosēdās ar kristianu klases vidū. Silvijai bija nepieciešamīga nedaudz paspiegot ko Elizabete dara un noskaidrot viņas rēķinu piemēru parerizību, lai saprastu ar kādu Homo Sapiens attīstības stadiju viņai daļa tādēļ viņa ierāpās Kristianam klēpī un sāka skūpstīties ik pa brīdim pametot ašu un nemanāmu skatienu uz Elizabeti un viņas nekam nederīgo draugu Viljamu. Skolotāja uzmeta Silvijai neapmierinātu skatienu un nosūkstījās
tas nu reiz IR par daudz..
Bet neko vairāk Silvijai neteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 08.12.2004 20:08
Raksts #71


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Raena mierīgi apsēdās kaut kur klases beigās. Raenai iezvanījās telefons. Zvanīja Kols un jautāja, kur viņa ir. Raena atbildēja, ka ir klasē, bet lai viņš nenāk iekšā, jo savādāk arī sporta krekls būs netīrs un viņš būs pielipis pie grīdas. Tad Raena paskatījās uz Elizabeti un tad uz Silviju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 08.12.2004 22:57
Raksts #72


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Mendija ilgi un gari nosmīnēja. "hmm dāāā...." viņa piekrītoši novilka, atzīdama to par izcili labu plānu. izvilkusi telefonu, meitene sāka spēlēt dažādas muļķīgas spēlītes. palūkojusies uz klases durvīm, viņa pamanīja, ka aiz tām bija sapulcējušies pāris skolēnu, kas varētu plānu izjaukt. Mendijas iepriekšējais boyfriend bija visai liels noteikumu pārkāpējs, tieši tādēļ viņu no šejienes izmeta. kādreiz viņš bija iedevis dīvainus kodus, kas bija atšifrējumi gaiteņu radio, kas piem. aicināja skolēnus uz sapulci. tagad sameklējusi vajadzīgo kodu, viņa klusi norīkoja: "visiem skolēniem sapulcēties sporta zālē uz steidzamu sanāksmi." pūlītis aizklīda un Mendija apmierināti pasmaidīja - klasē to nevarēja dzirdēt un plānu neviens kādu laiciņu arī nevarētu izjaukt...

[man gan liekas, ka Dan-Is-Mine pēc šamajiem uzbraucieniem wispā šajā ls nerādīsies... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.12.2004 16:45
Raksts #73


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: Pati vainīga! šodien esmu cietsirdīga.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Silvija nevarēja sagaidīt kamēr Elizabete beidzot izvilksies no klases.
Bremze..
Silvija nodomāja jo zvanam vajadzēja skanet pēc minūtes, bet neizskatījās, ka Elizabete taisās kaut kur kustēties..
Sasodīts..
Silvija nodomāja un pievērsās Kristianam.
Papildu skūpstīšanās nekad nevar nākt par ļaunu...
Silvija nodomāja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dan_Is_Mine
iesūtīt 11.12.2004 22:10
Raksts #74


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.04
Kur: Tur kur tu neesi.



OOC:Kad vienreiz skolas lietas beigsies?

Elizabete pielika roku pie kakla.Vilijam,es esmu pazaudējusi to kaklarotu ko man vecāki uzdāvināja...To ar to sniegpārsliņu?Vilijams pārtrauca.Duh..
Elizabete izskrēja arā.Asaras piepildīja viņas acis.Vecāki mani nogalinās ja es to kaklarotu neatradīšu

OOC:Man trešdien un ceturdien nebija laika,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.12.2004 12:24
Raksts #75


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: Dan_Is_Mine tev vajadzēja uzrakstīt kā tavs tēls nolējās ar krāsu izskrejot pa durvīm! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Silvija noskatījās Elizabetes uztraukumos un pasmaidīja. Elizabetes asaras meiteni nebūt naizkustināja tikai uzjautrināja. Silvija nopētīja savas augstpapēžu kurpes un burvīgās bikses un viņas skatiens uz brīdi pievērsās grīdai un viņa pamanīja kaklarotu... Silvija pasmīnēja un kamēr neviens neskatījās neuzkrītoši izlikās, ka nokrita auskariņš ar kuru viņa pirms tam speciāli paķimerējās un nometa zemē un tad kopā ar kaklarotu pacēla, bet kaklarotu iebāza kabatā, bet auskariņu ausī. Silvija apmierināti lūkojās uz Elizabeti un domāja, ko iesākt ar kaklarotu..
Šitāda veiksme....
Viņa ļauni pasmaidot nodomāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dan_Is_Mine
iesūtīt 12.12.2004 12:39
Raksts #76


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.04
Kur: Tur kur tu neesi.



Viljams to redzēja un neuzkrītoši iebāza roku Silvijas kabatā un izņēma Elizabetes kaklarotu.Elizabete iegāja skolā un aizgāja līdz viņas skapītim.Elizabete izņēma jaunu drēbju kārtu,jo aplēšanās ar krāsu bija tāds atgadījums kas notika bieži.Elizabete saņēma matus zirgastē un devās uz meiteņu ģērbtuvi.Dažas minūtes vēlāk Elizabete iznāca ārā un uzskrēja virsū Viljmam.Vai izkatās līdzīgs kaut kam?Elizabete pasmaidīja un apskāva Viljamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.12.2004 12:56
Raksts #77


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Silvija pamanīja, ka Vilijams ir izvilcis kaklarotu.
Tas mazais čūskulēns....
Silvija saniknota šņāca, bet neļāva dusmām ilgu vaļu. Viņassāka domāt, kā atriebties, bet tā kā šīsdienas pēdējā stunda bija beigusies viņa nolēma to atlikt uz rītdienu un atbvadījusies no Kristiana un nolikusi grāmatas skapītī izmaršēja ar savu pavadoņu pulku cauri pāris skolas gaiteņiem un iznāca ārā, lai sagaidītuBoniju un Raenu un vēl tur ko ar ko viņai bij jāiet pie Bonijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 12.12.2004 16:37
Raksts #78


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



OOC:Sutnda ir pagājusi, ja?

Raena piegāja pie Silvijas. "Nu, daļēji izdevās. Zini, es kaut ko izdomāju... bet vispirms nomazgāšu līmi, jo savādāk man būs švaki..." Raena teica un paņēma lupatiņu. Tad viņa paskatījās savā somā. Viņa izņēma no somas maziņu pudelīti un uzlēja šķidrumu uz lupatiņas. Tad viņa mierīgi notīrīja līmi no grīdas un izgāja no klases pavisam priecīga.

OOC2:Īstenībā, Dan_Is_Mine, tev vajadzēja pielipt pie grīdas... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Tinuviel: 12.12.2004 16:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dan_Is_Mine
iesūtīt 12.12.2004 17:24
Raksts #79


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.04
Kur: Tur kur tu neesi.



Viljam,man jāiet pie Bonijas.Es nezinu kāpēc bet man jāietElizabete aplika kaklarotu atpakaļ in un izgāja gaitenī.
Bte es nākošreiz es tevi neglābšuVilijams teica.Elizabete pasmaidīja un izgāja ārā no skolas,prātodama kāpēc Bonija viņu uzaicināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.12.2004 19:05
Raksts #80


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Nekas nākamreiz izdosies... Ja viņa uzvarēja kaujā tas nenozīmē, ka viņa uzvarēs karā...
Silvijai bija īsta karotājas daba. Viņa pasmīnēja. Pie klases durvīm visa grīda bija netīra ar krāsu.
Njā un kas tad to tīrīs?
Viņa prātojot noteica. Visbeidzot viņai apnika prātot, ko darīt ar Elizabeti. Par grīduviņa jau bija aizmirsusi, bet kad viņas skatiens atkal tam pievērsās viņa noteica savam draudzeņu baram.
Vēlāk parūpējaties par to!
UN aizgāja uz pagalmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 09:38