Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
unciz
iesūtīt 20.03.2006 00:08
Raksts #121


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



wow...es pat nezinu nostijos filmas - nekādu emociju... izlasiju 2 grāmatas - nekādu emociju un tad k-kas notikās un man nejēgā iepatikās...bet tieši kāpēc es pat nezinu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgana Le Feja
iesūtīt 23.03.2006 12:03
Raksts #122


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05



Nju, es pirmo izlasiiju graamatu (Azkabanas guustekni),
Tad aizbraucu uz HP nometni un atccuhnniijos, ka nekaa nazinu par HP un taa naacaas izlasiit visas grāmatas ...

Šo rakstu rediģēja Morgana Le Feja: 23.03.2006 12:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 07.04.2006 17:28
Raksts #123


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



Vispar man vecais tevs nopirka 1 poteru vel pirms liela fanu vinja un man vinjs no sakuma nepatika bet tik un ta biju pirma musu klase kas saka par vinju fanot. man pat sak likties ka man ta gramata tika nopirkta nakamaja diena pec tulkosanas. Bet tagad... pat nevaru iedomaties ka bus pec 7 gramatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 07.04.2006 17:49
Raksts #124


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu es vispirmspanjeemu graamatu no biblenes saaku bissk lasiit ...bet man nebija laiks lasiit un es atdevu atpakalj...tad es redzeeju filmu un man iepatiikaas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 02.06.2006 13:18
Raksts #125


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Ja te būtu varians ''visi'', tad notekikti izvēlētos .. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Katrs no šiem variantiem tiešām man dzīvē lika kaut nedaudz fanot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 20.06.2006 21:36
Raksts #126


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Man mamma uz Ziemassvētkiem uzdāvināja irmo Potera grāmatu un tagad man mājās grāmatu plauktā stāv jau visi 6 Harija mācību gadi, sāku lasīt un nevaru beigt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Serpensortia
iesūtīt 21.06.2006 14:50
Raksts #127


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.06



Man bija kādi desmit vai vienpadsmit gadiņi, kad aiz garlaicības mamma mani piespieda (nu morāli) izlasīt pirmo HP daļu.

UN

Redz, kas no tā visa sanāca!!! Man jau ir piecpadsmit gadu!! (Gandrīz...)

Un Harijs Poters ir interesantākā grāmata, ko jebkad esmu lasījusi!! Un filmas arī ivsas ir redzētas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 22.06.2006 18:32
Raksts #128


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Nu vispirms izlasīju NK, pēc tā man iepatikās Poters, bet fane nebiju. Filma man pat ļoti patika. Otro grāmatu tā arī neizlasīju, jo pirmo redzēju filmu. Nu tad laikam pēc tās filmas tā vairāk sāka patikt. Trešo grāmatu izlasīju-ļoti, ļoti patika. Redzēju filmu. Bet toties ceturto grāmatu nepabeidzu lasīt. Filmu gan noskatījos. Esmu apņēmusi pabeigt lasīt 4. Pēc ceturtās filmas noskatīšanās sāku fanot par HP laikam. Piekto grāmatu ļoti ļoti gribēju izlasīt. Ļoti patika. Sesto gribēju izlasīt vēl vairāk. Izlasīju. Nu tagad laikam fanoju daudz vairāk nekā sākumā. Tad bija tikai patikšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 28.06.2006 13:14
Raksts #129


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Nu no saakuma es domaayu taa- ak dievs, es nekad nelasiishu Poteru!!! Tas tak ir galiigi crazy!! un taas filmas.... jak!!!
Tad mana klases biadrene,kas te ir paziistama kaa Ateena mainiiya manas domas- iedeva izlasiit Filozofu akmeni. Un man iepatikaas!!! Es izlasiiyu visas graamatas apmeeram meenesii ar pusi. Es esmu redzeeyusi ari visas filmas,bet neteikshu,ks man patika... Man labaak patiik lasiit.
Un taa arii es kluvu par fani!!!! Klasesbiedrene pamudinaaya!!
PALDIES,Ateenai!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 28.06.2006 15:14
Raksts #130


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



ak lil!!!! nav jaf par ko.....nesen atcerejos ka patiesiba vinju pirms manis izlasija masa un tad kad man aptrukas ko lasit es vinjai pazelojos.... vinja pateica izlasi sito.... no sakuma paklausigi lasiju bet atkal nometu.... lidz galam izlasiju tikai vel pec menesa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 01.07.2006 15:36
Raksts #131


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Es pirmo reizi ar Hariju Poteru iepazinos izlasot Filozofu akmeni, grāmatu, ko mamma nopirka. Man iepatikās Roulingas radītie tēli un pasaule, tādēļ nolēmu uzzināt, kas būs tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 07.08.2006 11:59
Raksts #132


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Viss sākās ar man uzdāvinātām GRĀMATĀM... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Prieks, ka daži labi mani toreiz uzskatīja par tādu, kam HP varētu likties interesants. Ko lai saka - viņi nekļūdījās! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 11.08.2006 15:01
Raksts #133


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



apm 2001. vai 2002. aizņēmos no draudzenes 1. HP grāmatu un izlasīju.... pēc tam mana mamma nopirka otro un tā tālāk (vinja strāda bibliotēkā)..........nju tā......bet neesmu HP fanu klubā....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 11.08.2006 16:34
Raksts #134


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



man viss sākās ar paņemtu grāmatu bibliotēkā..tad jau sāku aizņemties no draudzenes!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
manpatīksuņi
iesūtīt 18.08.2006 21:25
Raksts #135


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.06



Par kārtīgu HP grāmatu fanātu es kļuvu tikai izlasot otro grāmatu, jo man bija tāds WOOW, GRIBU LASĪT NĀKOŠO!, bet viss aizsākās ar manu draudzeni, kura to vien varēja kā stundām ilgi stāstīt visu par Hariju.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/lasa_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mini_me
iesūtīt 18.08.2006 21:55
Raksts #136


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.08.06
Kur: Maajaas Ventspilii



wienudien man mamma nopirka hp 3. graamatu un piespieda to lasiit obligaatai literatuurai kad biju ticis liidz 40 lpp man graamata iepatikaas un es saaku lasiit taalaak un no taa laika man patiik lasiit (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ellYfairy
iesūtīt 18.08.2006 22:09
Raksts #137


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.06



Man bija tā, ka es kad man bija ap 12 gadiem ( tagad man ir 17:)) paņēmu no bibliotēkas HP otro daļu, nu un es iesāku lasīt, bet man hm riebās, man nebija nekādas saprašanas, kas tur notiek... Bet tad mans jaunākais bračka hi,pateica, ka es panjēmu nepareizo daļu un iedeva man 1.daļu, nu tā es sāku no jauna lasīt HP, un jau pareizā secībā, un tā man tomēr iepatikās Harijs Poters! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mini_me
iesūtīt 18.08.2006 22:11
Raksts #138


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.08.06
Kur: Maajaas Ventspilii



hp graamatas ir uzrakstiitas liidz treshai dallaj taa ka nau starpiibas ar kuru no taam tu saac taapat varees saprast kas tur notiek vieniigais tas kad izlaid daudzus interesantus notikumus !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Strups
iesūtīt 24.08.2006 10:53
Raksts #139


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.06



es nemaz nebuutu saacis lasiit ja nebuutu aizraavies ar filmaam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 24.08.2006 13:43
Raksts #140


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



kādu dienu pirms daudziem gadiem ieraugot 1 Poteru,es apmulsu...man gribējās palasīt kko aizraujošu,bet neko piemērotu neatradu,grāmata bija bieza un smaga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) tomēr beidzot saņēmos un kad sāku lasīt,nevarēju pārtraukt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) noteikti gribējās uzzināt, kas sekos pēc tam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 08:17