Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> Vai Voldemorts ir spējīgs uz cilvēcīgām jūtām?
Vai Voldemorts ir spējīgs uz cilvēciskām jūtām?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 122
Viesi nevar balsot. 
Shadowgirl
iesūtīt 08.11.2004 17:37
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 31.10.04



Man liekas,ka nav (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Laikam ir gruuti buut buutnei,kas izjuut tikai ljaunumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
helbaffy
iesūtīt 17.02.2006 16:54
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



CITĀTS(birokraac @ 15.02.2006 17:35) *
Jo intervijās ir minējusi, ka nedz viņu kāds ir mīlējis, nedz viņš ir spējīgs kādu mīlēt - pārāk strauji (jau skolas laikā) viņš centās izveidot horkrustu, t.i., sadalīt dvēseli, bet mīlēt spēj cilvēks ar veselu dvēseli. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)


Nu es uzrakstīju veselu memuāru ar domu pārliecināt, ka jebkura dzīva būtne var mīlēt... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) bet ja tā padomā, tad es tiešām esmu iekritusi uz šo mazo detaļiņu, ka cilvēks spēj mīlēt tikai ar veselu dvēsli! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Nu var jau būt ka nevajag VISU dvēseli, bet kas to lai zin- Voldemortam jau nepajautāsim (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ,vai varbūt kāds pēdējā laikā ir sadalījis SAVU dvēseli?.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) hehe
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 17.02.2006 16:59
Raksts #42


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



tas nav iespējams. Viņš nejūt mīlestību. K tad Dumidors visu laiku borē tam harucim iekšā par to spēku, kas šim ir, bet nav pat pašam Tumsas pavēlniekam? Tā ir mīlestība. Voldijs nesaprot, kas tas ir!!! sadalot dvēseli 7 horkrustos kk tāds sen jau pagaisis!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.02.2006 17:22
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



Voldemorts peec manaam domaam nav speejiigs uz cilveeciigaam juutaam jau vien izlasot visu,ko vins ir pastraadaajis...Auksta sirds,pilna ar ljaunumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 17.02.2006 17:33
Raksts #44


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Es domāju, ka viņš ir nespējīgs mīlet neko. Viņa dvēselē nav vietas labumam, jo tā ir sadalīt vairākās daļās. Viņš jau bērnībā bija cietsirdīgs un ļauns. Bet tas ka viņš ir dižens burvis, ir pilnīgi noteikti. Un tik daudz reiz nogalinājis, ka nezina vairs svešas dzīvības cenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 17.02.2006 17:36
Raksts #45


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



Kā gan viņš varētu būt spējīgs uz cilvēcīgām jūtām,ja viņa dvēsele ir sadalīta vairākās daļās?!Viņš jau pat vairs nav īsts cilvēks,ļaunums ir viņu saēdis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 17.02.2006 18:02
Raksts #46


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Nu cilvēciskas jūtas jau nav tikai labās - Voldemorts ir spējīgs uz naidu, dusmām, arī prieku (lai arī cik briesmīgu). Tās jau arī skaitās cilvēciskas jūtas, ne tikai mīlestība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 17.02.2006 18:20
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Naidpilni cilvēki, vairs nav cilvēki. Tie ir Voldemorti tikai miniatūrā. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 17.02.2006 19:06
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



Man radās tādas pārdomas : ir teiciens,ka divas visspēcīgakas jūtas,ar kuram cilvēks ir apveltīts,ir mīla un naids.Un vai Voldemorts nav spējīgs uz cilvēciskam jūtam,ja viņš spēj ienīst?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 17.02.2006 19:18
Raksts #49


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



KATRS ir spējīgs cilvēcīgām jūtām. Kādas ir tas jūtas? Mīletība,žēlsirdība,etc. Vai Voldemorts mīl kādu? Jā,viņš mīl varu un sevi. Un,IMHO,viņam ir žēl savas mātes. Secinājumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 17.02.2006 19:36
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



atkarībā no tā, ko tu uzskati par cilvēcīgām jūtām. ja tā ir cietsirdība, naids, bailes utt tad ir, bet ja mīlestība, sapratne, pieķeršanās utt, tad nav. Roulinga viņu pasniegusi kā nejūtīgu un ļaunu. Es nobalsoju par nemūžama, jo tas atbilst Roulingas rakstītajam par Voldemortu(šeit es domāju ka cilvēciskas ir domātas labās emocijas)

bet es personīgi uzskatu, ka viņš varētu būt spējīgs mīlēt, tikai Roulinga viņu pataisījus par nejūtīgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ilva-Luīze Šmeld...
iesūtīt 17.02.2006 19:40
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.01.06



Viņam nav jūtu. Tās visas viņš ir ir nogalinājis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 17.02.2006 22:19
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Ieraugot šo jautājumu man caur galvai izskrēja neiedomājams daudzums lasīto fanfiku.
Voldijs & Bella, Voldijs & Lilija, Voldijs & Strups u.t.t.
Līdz izlasīju sesto grāmatu, pieļāvu iespēju, ka kaut ko just viņš it kā varētu.
Strups ļoti tieši norādīja, ka Voldijs nevienam neuzticas, bet Dumidors savukārt mums atklāja par Voldija dvēseli. Ja tā būtu sadalīta, teiksim, divās daļās, tad varbūt tomēr viņš kaut kādas jūtas spētu just.
Pašlaik šķiet, ka viņš ir spējīgs tikai uz nebeidzamu naidu.

Šo rakstu rediģēja Raine: 17.02.2006 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CHO CHANG
iesūtīt 23.03.2006 19:00
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05
Kur: ...



Nemūžam...Viņam nav dvēseles...Viņš tiecas pēc nemirstības un varaskāres...Viņu neviens nav mīlējis un arī viņš nespēj mīlēt...Viņš par laimi uzskata nemirstību, varu - viņš ir gatavs pārkāpt pāri neskaitāmām nevainīgām un tīrām dvēselēm, lai savējo sakropļoto un sacirsto padarītu mūžīgu...Voldemorts ir negatīva lādiņa, dusmu un baiļu iemiesojums...Būtībā viņš ir staigājošs līķis...Viņa izjūtas aprobežojas ar varu, nemirstību un ļaunumu - tur nav nekā cilvēciska...Un cerēt uz to, ka kādudien viņš sapratīs kļūdas un būs labs, ir pagalam muļķīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 24.03.2006 09:30
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



voldemorts ir spejigs just tikai naidu. nedomaju ka kadas citas pozitivas emocijas vinam vel ir palikusas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermiones zizlis
iesūtīt 24.03.2006 09:34
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05



Roulinga pati teica ka Voldemorts nav spejigs uz cilvecigam jutam un es domaju tapat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Roulinga pati teica ka Voldemorts nav spejigs uz cilvecigam jutam un es domaju tapat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 24.03.2006 11:31
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



CITĀTS
Roulinga pati teica ka Voldemorts nav spejigs uz cilvecigam jutam un es domaju tapat



jup....me too. es vnk domaaju, ka ja vinjsh NEKAD savaa muzhaa nav miileejis, tad vnk nav uz to speejiigs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 24.03.2006 12:56
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Nu varbūt esmu pesimiste, bet es arī domāju, ka viņš nav spējīgs uz siltām jūtām... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Vismaz man tā liekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 24.03.2006 13:16
Raksts #58


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



lol vairs jav nee ... ceru ka pamatojumu pashi saprotat
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 27.03.2006 12:54
Raksts #59


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



A varbút chista notiks tá ka vinji abi ar Hari izdzívos beigás un Voldis labosies un kas zin varbút pat sáks vadít Cúkkárpu ká krietns burvju pasaules pilsonis. Aj tas ir pilnígi garám es galígi negribu lai tá notiek, Harij atrieb savu vecáku návi!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 27.03.2006 14:23
Raksts #60


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Noteikti nevar. Tie, kas ir lasījuši 6. grāmatu (un domājams ka tādi ir visi), zin, ka viņš ir sadalījis savu dvēseli septiņās daļās... Nu kādas tur vēl cilvēciskas jūtas... Tas būtu tik pat neiespējami, kā iespēja, ka Pansija Pārkinsone noskūpstītu Hariju...
CITĀTS
Auksta sirds, pilna ar ļaunumu


kāda tur aukstā sirds! Tādam cilvēkam (kurš patiesībā vairs jau sen nav cilvēks) nemaz nav sirds... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja Kairo: 27.03.2006 14:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 09:04