Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Dziednieki - šarlatāni vai brīnumdari?
Minki
iesūtīt 05.04.2006 17:47
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(grunt+ @ 05.04.2006 18:33) [snapback]602812[/snapback]
Liela daļa vienkārši ir gudri psihologi, kas māk cilvēkus, es pat nez, apvārdot un iespaidot, vai reāli pateikt vainu, līdz cilvēkam pašam aiziet.

Vairāk jauzticās sev.


Bet patiess dziednieks jau to vien iemāca - uzticēties pašam sev, sajust savus spēkus, ieklausīties sevī, ticēt, ka viss ir iespējams. Un pats galvenais dziedniecības procesā jau ir gribasspēks. Ja cilvēciņš pats negribēs izārstēties, tur ne dziednieks, ne Dievs palīdzēt varēs.

Lielu naudu prasa arī lieli meistari, bet esmu pārliecināta, ka viņu nodomi vairs nav tīri. Slimos cilvēkos viņi saskata tikai naudu un palīdz vairs tikai virspusēji - lai tik nāk un maksā. Bet tas jau nenozīmē, ka viņi nav spējīgi. Tikai savu spēku izmanto nelietīgi.

Reiz es pati par īsu sarunu un pavisam niecīgu dziednieces padomiņu šķīros no 25 Ls, bet padomiņš gan palīdzēja un problēma tika atrisināta.

Dziedniekiem ticu. Lai gan pašai nepatīk saukt viņus par dziedniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 18:00
Raksts #42


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Bet daudzi vienkārši tikai no dziednieka gaida brīnumu. Tas teikums bija attiecināts tāda tipa mērķauditorijai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif)

Bet dziedniekiem arī jādzīvo (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Nevar visus dziedniekus pieskaitīt pie naudas pelnītāju grupas, ir arī tīri dziednieki. Kaut gan stipri apšaubu savus vārdus, nez vai mūsdienu pasaulē maz tas ir iespējams..
Iedomājaties kā tas ir - katru dienu pie tevis nāk izmisuši cilvēki, ar savām problēmām - it kā tas ir tikai loģiski, ka mūsdienu pasaulē viņi prasa naudu. . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 18:13
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(grunt+ @ 05.04.2006 19:00) [snapback]602836[/snapback]
Bet daudzi vienkārši tikai no dziednieka gaida brīnumu.


Bet daudzi dziednieki arī sevi reklamē tikai tā, lai cilvēki no viņiem gaidītu brīnumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 05.04.2006 19:59
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Es taam dziednieciibas speejam ticu, bet arii domaaju ka apm. 40% no tiem visies vienkaarshi maanaas... Vnk mana vecmaaminja nonjemaas ar taam lietaam - daljeeji... Un dazhreiz pat nostaadaa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 05.04.2006 20:11
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



dazhreiz vinji paliidz, dazhreiz paliek sliktaak, dazhreiz nekas nenotiek.viss atkariigs no taa kursh to dara un taa kam to dara
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:13
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



man liekas kas visi dziednieki(iisti vai neiisti) pleesh baigo naudu!...Nu protams ka daudzi vnk maanaas bet daudzi arii var pa iistam paliidzeet....bet es domaaju ka dazzreiz ir arii taa ka cilveeks teiksim baigi tic tam dziedniekam un ja arii tas dziednieks vnk shmaucas tas cilveeks vnk deelj savas ticiibas utt. speej sev pats kautkaa paliidzeet...Nju njez...man taa liekas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 20:15
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(pink cat @ 05.04.2006 21:13) [snapback]603033[/snapback]
bet es domaaju ka dazzreiz ir arii taa ka cilveeks teiksim baigi tic tam dziedniekam un ja arii tas dziednieks vnk shmaucas tas cilveeks vnk deelj savas ticiibas utt. speej sev pats kautkaa paliidzeet...


Bet uz tā jau balstās dziedniecība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:19
Raksts #48


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu nejau vienmeer...tas dziednieks dazzreiz liek teiksim pie taa kautkaada teiksim ienaidneika durviim(kas itkaa uzlicis laastu) nobeert kautkaadu saali utt. manupraat tas iisteniibaa neko neliidz bet vnk tas cilveeks tic ka tas saals kautko paliidzees utt...es nezinu...vnk es paziistu vienu sievieti kas biezzi staigaa pie visaadiem dziedniekiem un tad nu vinjai lika tur dariit visaadas eermiigas lietas(piem. to salai nobeert)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 23:19
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Bet cilvēks notic, ka tas palīdz, un tad tas arī palīdz. Psi-ho-lo-ģi-ja!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 06.04.2006 00:26
Raksts #50


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(pink cat @ 05.04.2006 21:19) [snapback]603046[/snapback]
tas dziednieks dazzreiz liek teiksim pie taa kautkaada teiksim ienaidneika durviim(kas itkaa uzlicis laastu) nobeert kautkaadu saali


Hei, tu kaut ko jauc. Tas nav dziednieks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 09.04.2006 05:32
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



jūūū
dziednieki- plaša un intresanta tēma
slikts dziednieks manprāt ir tas ar reklāmu avizē vai kur citur(pie laternas staba par piemēru)
ar tām vīņu spējām - vuj tur var iebraukt ļoti lielā purvā! nu iedalīt tiešām vīnus var tā
1) šrlatāni,, samaksā man 56ls un tu dabūsi šo iesvētīto čikuru! tas tevi pasargās no spema un vīrusiem( (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )!!"
2) psihologiem ,,parunājamies iedzeram tehjiņu un tā - nemaz nav tik slikti'''
3) nu tiem kas kautko dara un izdara to kautkā nezin kā(spējas?)
nu mans personikais viedoklis ir tāds ka tradicjonālā medicīna (dziedniecība tipa(mūsdienu medicīna ir knapi 3gs veca !!:svilpo: ))ļoti labi ir spējīga konkurēt ar mūsdienu medicīnu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 15.05.2006 16:51
Raksts #52


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Vienmēr jau būs kāds, kurš uzdosies par to, kas viņš nav un mēģinās no tā gūt pēc iespējas lielāku labumu sev.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 17.05.2006 08:01
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Esmu bijis pie īsta dziednieces. Mana ome pie viņas iet pastāvīgi, bet mani vienreiz aizveda. Tā dziedniece uzreiz teica, ka man pie viņas nav jēgas iet, jo man nebija nekādas tādas kaites.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 20.05.2006 18:18
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Man leikas, ak dazheim ir paardabiskas speejasd, bet dazhi taa pataas vnk ieviesh cilveeka ceriibas, gribu un tad viss notiekas...:[ luuk taadas manas domas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 30.05.2006 13:43
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



Iespējams, ka dziedniekiem patiešām ir īpašas spējas un var brīnīties, ka daži patiešām palīdz cilvēkiem. Kaut kas apbrīnojams, bet es tāpat nezinu, vai ticēt vai nē.

Šo rakstu rediģēja felissa: 30.05.2006 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 30.05.2006 14:05
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Dziedniekiem nav ne vainas. Ir tādi, kas par visu prasa naudu, bet ir tādas omulīgās sieviņas, kas tev nāk kāt un pasaka, ko jauku. Belles piemērs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) pienāk klāt un pasaka, ka tev ir ceriņkrāsas aura un aknu slimība.

NJā, nu bet viņa [Belle] attiecās lietot alhoholu, varbūt tā izglābjot savu veselību un tantiņa neprasīj par to samaksāt.

Dažreiz pāris labi vārdi spēj daudz, galvenais,ka no sirds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 30.05.2006 15:59
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



pašlaik ir daudz šarlotānu. un reti vairs var sastapt īstu, apdāvinātu dziednieku.
tādu ir maz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 05.06.2006 21:14
Raksts #58


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Varbūt...bet lielākā daļā tomēr plēš naudu...žēl
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bladac
iesūtīt 17.06.2006 17:26
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.06



Pirtniekiem vel ticu, jo nav bijis iemesla neticēt.. Bet tām čigānietēm kas saka ka noņemšot tev "ļauno aci"- lai iet bekot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 17.06.2006 18:03
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Nu nez. Par to leilo naudas izspiešanu, gan jāpiekrīt..
Piemēram, es pazīstu vienu tantīti, [silvija,vārdā] kura ir dziedniece. Vīņa ārstē par brīvu. Un pie tam, man no radiem ir ļoti labas atsauksmes par viņu. Bet čigānietēm gan es neticu, tas ka viņas ir blēdes, tas jau visiem [praktiski] zināms. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Tā kā, manuprāt dziednieki ir, bet ir arī tādi cilvēki kuri iztaisās un plēš naudu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 12:12