Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dziednieki - šarlatāni vai brīnumdari?
Shadowgirl
iesūtīt 03.11.2004 19:41
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 31.10.04



Man personiigi liekas,ka daudzi tikai izliekas un pleesh baigo naudu,bet zinu,ka ir arii taadi cilveeki,kas tieshaam var paliidzeet skhietami bezizejas situaacijaas un njem mazu naudu.Kaa jums liekas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 79)
shary
iesūtīt 03.11.2004 20:03
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



jā man liekas ka ir gan krāpnieki, kuri par neko parasa lielu samaksu, gan arī tiešām labsirfīgi cilvēki kuri neprasa lielu samaksu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 03.11.2004 20:03
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



esmu pie kaadiem trijiem bijies, tiesa, pasen. ir gan sharlataani, gan tieshaam speejiigi ljaudis, turklaat ljoti dazhaadi - viens var buut fanaatisx kristietis, cits - spriest par Kosmisko energjiju iespaidu uz likteni.

ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 03.11.2004 20:13
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



CITĀTS(W-Shadow @ 03.11.2004 20:03)
ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...

Nee, nee, taa patieshaam ir (un tas nav tikai Tavs viedoklis, arii mans). Ir sharlotaani arii. Manai mammai bija probleemas, vinja aizgaaja pie dziednieka, pat no dziednieku asociaacijas, karroche legaals. Un taatad - vinja aizgaaja, bet taa dziedniece teica, lai mana mamma tur kaut ko izdara. Mamma to izdariija (da nav svariigi ko), bet vinjai peec tam kljuva baigi slikti (mammai). Mamma aizbrauca pie taa dziednieka un vinja sekretaare teica, ka vinja nav, bet tas dziednieks it kaa paluureeja, atverot nedaudz durvis. Mamma redzeeja, bet taa sekretaare neljaava iet taalaak. Taa dziedniece visu laiku izvairiijaas no manas mammas. Laikam taa dziedniece bija izdariijusi kaadu, aizliegtu lietu, nepareizi kaut ko apvaardojusi vai kaut ko taadu.
Ir arii laba pieredze ar vienu dziednieci, baigi labaa tante (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) , no vinjas patieshaam kljuva labaak. Diemzheel vinja vairs nav starp dziivajiem, bet vinja bija ljoti labsirdiigs cilveeks, patieshaam ar kaut kaadaam speejaam, nebija sharlotaane.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 03.11.2004 21:08
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



Nav man uzticības tādiem. Turklāt, ja vēl daži no viņiem (presē, kur ar viņiem intervijas) apgalvo, ka "katrs cilvēks pats sev ir labākais dziednieks".........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 03.11.2004 23:18
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



pareizi jau apgalvo (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) katrs savu organismu paarzina labaak nekaa jebkursh cits.
tikai ne katrs savas iespeejas izmanto / speejas attiista.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 04.11.2004 00:01
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



CITĀTS(dreamer @ 03.11.2004 21:08)
Nav man uzticības tādiem. Turklāt, ja vēl daži no viņiem (presē, kur ar viņiem intervijas) apgalvo, ka "katrs cilvēks pats sev ir labākais dziednieks".........

Ha! A ko tu gribēji - lai kāds cits (piem. dziednieks) atrisina tavas veselības problēmas? Dziednieks var palīdzēt uztaustot problēmu, bet tā ir jāatrisina pašam cilvēkam. Katrs pats atbildīgs par to, ko sastrādā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.11.2004 12:22
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es dziedniekiem ticu. Ticu arī hileru spējām. Uzticību man nevieš tikai pareģi un tamlīdzīgi, tieši starp viņiem ir ļoti daudz šarlatānu. Bet, ir jau tā, ka dziednieks pasaka Tev sen aizmirstas tautas gudrības... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 04.11.2004 13:59
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu cik man ar šī tipa ļautiņiem ir nācies saskarties, tad efekts neko labs nebija.

Paldies Dievam, ka man neko no viņiem nevajadzēja savas veselības labad, citādi būtu palicis pilsk un nabags...

Pirmais bija gatavais enerģētiskais vampīrs, pēc sarunas ar šo cilvēku jutos kā izspiesta lupata (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Otrs cilvēks bija tāds mazliet pasists tantuks, kas vārdos runāja šausmīgi skaisti, bet bija tāds iespaids, ka ar galvu viņai īsti labi nav. Izskatījās, ka viņa visam ko runā baigi tic, bet tas ko runā, bija diezgan lielas muļķības, turklāt, kad sākās runa par naudas lietām, kā tāds sīkums tika nosauktas visai iespaidīgas summas par kautkādiem ```a akmeņiem, kas man noteikti jāiegadājas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)

Trešais vīrs ar bija šī paša tipa - kas tic tam ko runā, bet gvelž ārprātīgas stulbības;

Ceturtais - arī uzskatīja sevi par dziednieku, bet izskatījās ka darbojas aiz iepriekšējā muguras un slauc lētticīgos ļautiņus.

Kaut kādas spējas jau viņiem visiem piemīt, tikai tas ko ar tām viņi dara, neatbilst nekādiem morāles utt. kritērijiem.

Tā kā neesmu sastapis nevienu sakarīgu šīs jomas darboni, esmu noskaņots pret tiem diezgan kritiski. Vispār - labs rādītājs, kas tas par cilvēku ir noskaidrojams, ierunājoties par naudas lietām. Tad tik atklājas viņu īstā būtība (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zero
iesūtīt 04.11.2004 15:27
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: Maajas



Nu jaa dazi cilveeki var paliidzeet, bet citi ir sharlataani. un parasti jau neviens nesaka cenu cik jaamaaksaa. ja saka tad visbiezaaak tie ir sharlataani. es vienreiz aizgaaju pie kaadas veceniites un vinja man teica lai es nolieku naudinju cik es varu nevis vienu konkreetu summu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 04.11.2004 22:04
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Bet ir arii isti! es ziniu! tadi kas palidz, ta ka ne visi ir veci krapneiki! Ja tu pats nesi nekad zinajis, vai tev nav kads gadinjums bijis ar kadu dziednieku, nevar spriest, kaads katrs ir bijis!:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 09.11.2004 19:05
Raksts #12


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Jā viltvārži mūsdienās ir cik uziet, liek visādus ūdeņus dert un ko tik vēl ne. Īstenībā viņi ir kaut kādu zāļu reklamētāji vai kaut kas tamlīdzīgs, prasmīgākie no tiem blēžiem nevienu nedziedina, bet pacienti paši ar savu gribas spēku sadziedējas.
Tomēr ticu, ka rozi (ādas kaiti ja kāds nezin) var izdziedēt ja māk pareizos vārdus. Diezgan bieži ir nācies saskarties ar šiem vārdiem. Mana vecvecāmāte pieprata šos vārdus un pierakstīja, tagad arī mana mamma pieprot šos vārdus, bet neesmu pēdējā laikā redzējusi, ka pielietotu. Esmu tos vārdus vairākkārt lasījusi, pa kluso, jo tā man viņiem neļauj pat pieskarties, māņticība vai kaut kas tāds, vispār tā vis a pamatā ir Dieva piesaukšana un palīdzības lūgšana. Tāpēc es nevaru saprast kāpēc ticīgie vai no biksēm lec ārā un sauc visos šo vārdu pielietotājus par sātana bērniem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 12.11.2004 21:34
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



njaa es paziistu vienu labu dziednieku (nu gandriz radinieks) un es patiesham vinam ticu, jo vinsh arii paliidz! nu vinsh liek graudinus uz punktiem. Ja ru tici tev palidzes, bet ja neticesi nav jegas nemaz iet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 17.11.2004 19:31
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



CITĀTS
ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...

Īstie dziednieki parasti neņem konkrētu summu, jo uzskata savas spējas par Dieva dāvanu, kuru Viņš tiem ir devis, lai palīdzētu cilvēkiem, nevis iedzīvotos uz slimo rēķina.
Mana pieredze pagaidām ir pozitīva. Galvenais ir iet pie dziednieka, kuru tev iesaka kāds jau izārstēts cilvēks, nevis pēc kaut kādām reklāmām, jo īstie dziednieki nereklamējas, viņiem klientu pietiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_peljux_*
iesūtīt 25.07.2005 17:31
Raksts #15





Viesi




Ir īsti dziednieki, bet ir arī tādi kuri grib tikai "uzvārīties". Pārsvarā ir tādi, kurus es minēju otros! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Vienīga pazīstamā dziedniece ko es zinu ir Elejas Veronika... Es pat nedaudz ticu, ka viņai piemīt, kas īpašs un dziedniecisks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 26.07.2005 11:54
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es nekad neesmu devusies pie dziedniekiem, tāpēc nevaru pateikt vai viņi tiešām palīdz... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) nu bet es kautkā neticu tām spējām...ja nu vienīgi kāds man to uzskatāmi pierādītu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 27.07.2005 09:20
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



kas ir bezizejas situaacija???vai tad taada maz pastaav?

nu pirmais,ko visiem saku,ka cilveeks pats sevi dziedee...tik dziednieks padod kaut kaadu auru...ticiibu...nezinu.es taa ipashi tam visam neticu.
oo jaa..dziednieks to n shito...kad reiz saaksiet pashi dziivot ar savaam galvaam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 27.07.2005 16:49
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Saprotiet, tiko viņš man sāk dot mājienus, pat ļoti bezkaunīgus mājienus, ka nu tagad lai tik "atlīdzinot" viņa varenās "pūles" un "laiku", man roka savelkas dīvainā žestā un rodas nepārvarama vēlme izdarīt viņam fiziski nepatīkami....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Skumji, bet tādu sakarīgu dziednieku līdz šim sastapis neesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 27.07.2005 21:56
Raksts #19


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



dziednieki var paliidzet, zinu to... tikai baigi jaskataas, kuri ir isti un kuri ne, ipashi gan notiekt nevar, bet ja leik maksaat uzreiz, vai saka, maksas tik un tik (kada noteikta summa) ta nav verts pat, ja vle taa ir liela, turklat diezin vai bus labs dziednieks, ja vinjam sekretare, man kaut ka leikas, ka taadi nav taa teikt isti... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 02.08.2005 13:30
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



kaa jau mineets, ir dazhaadi. arii speejiigi cilveeki.

bet veel kas - esat dzirdeejushi par pashiedvesmu?? ljoooti speeciigs ierocis. it iipashi ja ljooooti tic, ka dziedniece paliidzees...

+ veel - labaas energjijas pluusma, ko dod jebkursh cilveeks arii ir ljoti aarsnieciska un vsp pozitiivi iespaido cilveeku... taapeec dziedniekiem iisteniibaa var arii nebuut nekaadu tur dizho peeju, tikai ljoti liela veelme dariit labu, un sho labo energjiju ta arii nodod.

bet tieshaam speejiigie...nu nez... cik maz taadu ir... ja vairaak cilveeki gribeetu paliidzeet cits citam, varu dereet, iistu dziednieku buutu vairaak. jo tas ir gandriiz vai pirmais noteikums - bezierunu veelme paliidzeet un dariit labu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 02.08.2005 13:54
Raksts #21


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(dreamer @ 03.11.2004 22:08)
Nav man uzticības tādiem. Turklāt, ja vēl daži no viņiem (presē, kur ar viņiem intervijas) apgalvo, ka "katrs cilvēks pats sev ir labākais dziednieks".........
*



Jā, principā, labākais dziednieks katrs ir sev pats, jo no savām problēmām, kas izraisa kaites, nekur neaizbēgsi, un cilvēks sevi pazīst vislabāk. Taču dziednieks var ievirzīt pareizajā ceļā, palīdzēt noticēt savām spējām un spēkam, un sniegt noderīgus padomus.

Esmu eksperimentējusi ar dziednieces L. Vīlmas grāmatām, tajās aprakstītajiem padomiem utt. Man palīdzēja. Protams, te atkal ir runa par pašiedvesmu utt., bet ar pašiedvesmu vien sevi [daudzkārt, pie tam] no slimībām neizārstēsi..

Protams, ir daudz ''kaktu'' dziednieku [ar tādiem ir saskārušies mani paziņas], naudas plēsēji u.tml. Bet cilvēkam pašam ir intuitīvi jāsajūt, kurš ir melis, kurš ne, un kurš vislabāk palīdzēs. Nevar jau gluži akli visam ticēt un gaidīt nezin kādus brīnumus, ne pirkstiņu nepakustinot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 02.08.2005 15:25
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Uzskatu, ka lielākā daļa dziednieku, it sevišķi tie, kuri paši nāk klāt un piedāvā palīdzību, ir šarlotāni, taču ir arī tādi cilvēki, kuri tišām tev var palīdzēt. Uzskatu, ka īsti dziednieki ir tiešām liels retums un ka viņus nemaz nav tik viegli atrast, bet viņi vienmēr palīdzēs, ja tas būs vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 23.10.2005 19:10
Raksts #23


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Ir visādi dziednieki. Ir tādi, kas tiešām spēj palīdzēt un to dara no sirds. Ir vienkārši šarlatāni, kas kaut ko nogorās un liek maksāt lielu naudu. Bet esot arī tādi, kas uzdodas par dziedniekiem, bet patiesībā atdod dziedināmajam savu SLIKTO enerģiju vai arī izsūc tā spēku (tā sauktie ENERĢIJAS VAMPĪRI).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.10.2005 20:13
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



tieshi tas pats kas ar zilniecem-tie visi paregosanas saloni utt.(atskaita astrologijas) tur nu tiesam ir bizness. vienigais kam es uzticetos butu pensioneta sievinja,kas sez majas un ada. viss maz zinatu ka vinjai nav iemesla tev muldet mulkibas...

Šo rakstu rediģēja celebrity: 23.10.2005 20:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 23.10.2005 20:32
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



1.pašiedvesma
2.pašiedvesma
3.pašiedvesma
tas ir tāpat kā ar tiem gadījumiem,kad pacients atnāk pie ārsta,sūdzoties,ka viņam "kaut kas" ne tā.Ārsts pārbauda,bet galīgi neko nevar atrast (pacients šajā brīdī nodomā "ahā!ļaunā acs") tad dakterītis priecīgi nobubina:"Jums,lūdzu,ir Lapidus Panderux" un iešķiļ pacientam kalcija tabletītes.Un ticiet vai nē, pēc pāris dienām liela daļa izmisušo atskrien pie ārsta ar rožu pušķi un konču kārbu:"Dakter,jūs mani izārstējāt!Tās zālītes ir brīnumlīdzeklis!".... hi,hi... to pašu es domāju par dziedniekiem un dziedniecēm. Tēju tantes gan ir sakarīgas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 14:06
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



nu es iisti neticu, ka ar kaut kaadiem tur vaardiem un cukuru var izaarsteet meenesserdziibu , un neticu, ka arii ar kaartiim var izzileet naakotni, driizaak jau cilveekam, kurs saklausiijies taadas muljkiibas , piemetaas paranoja un vinsh nojuudzas, jo ziilniece teica, ka vinam uzbruks viiriets melnaa cepuree (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Taureniic
iesūtīt 01.11.2005 23:13
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.05



Nu ja tu netici, tad tev nekas nesanāks (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 01.11.2005 23:26
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Mana vecmamma bija dziedniece, bet samaksu neprasīja, darīja visu tāpat vien. Esmu nedaudz viņas spējas mantojusi, bet pati dziedniece neesmu. Man labi padodas ārstēt citu un savas sīkās kaites - Klepu, Iesnas, aukstumpumpas, u.c sīkumus. Labi orientējos ārstnicības zālēs. Kā arī izdomāju jaunas zāles, interesantiem mērķiem, piemēram esmu izgudrojusi divas iedarbīgas dziras, lai padarītu cilvēku totāli slimu uz dažām stundām. Simulētājiem palīdzēt var. pati gan neizmantoju.
dziednieki ir brīnumdari nevis šarlatāni. mana vecmamma nebija šarlatāns. lai gan es nezinu, viņa nomira pirms manas dzimšanas.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 01.11.2005 23:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 02.11.2005 13:57
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Ja pieņem faktu, ka šarlatāni nav dziednieki, jo viņi ir šarlatāni, kas tikai uzdodas par dziedniekiem, tad domāju, ka būtu nepareizi teikt - dziednieks ir šarlatāns. Tādā gadījumā tas nebūs dziednieks.
Man domāt dziednieks ir brīnumdaris.

Tad jau laikam spriežot pēc manas teorijas, tas 'dziednieks', kurš sačakarēja manai svainei biolauku, bija šarlatāns...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smidzenite
iesūtīt 02.11.2005 14:42
Raksts #30


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05
Kur: ārpus 4 sienām



es domāju ka viņi nešmaucas jo pati esmu bijusi un viņi tiešām ir ļoti spējīgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 02.11.2005 19:08
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Galvenais tādad - esam to draudzīgi noskaidrojuši - lai visi kas tai dziedināšanas procesā piedalās tam tic un viss būs čikiniekā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Var jau būt ka tur ir vēl kaut kas, bet nu tas lai pagaidām paliek (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 04.11.2005 10:58
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Nu patiesībā tas dziedināšanas process ir beigu beigās atkarīgs no paša slimnieka, jebkurš no mums var potenciāli izdziedināt sevi, kā arī novērst saslimšanu...dzienieki tikai palīdz mums pašiem iedarbināt šīs spējas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.11.2005 18:47
Raksts #33


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Axa Night @ 04.11.2005 10:58) *
Nu patiesībā tas dziedināšanas process ir beigu beigās atkarīgs no paša slimnieka, jebkurš no mums var potenciāli izdziedināt sevi, kā arī novērst saslimšanu...dzienieki tikai palīdz mums pašiem iedarbināt šīs spējas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


Daļēji es TEv piekrītu, tomēr daļēji arī nē. Ja tiek runāts par placebo efektu, tad, jā, cilvēks var sevi izdziedināt ar domu palīdzību. Taču bieži vien cilvēks viens pats tam ir par vāju. To mums vēl nesen jogā pasniedzējs skaidroja. To, kāda ir bijusi viņa saksare ar dziedniekiem. Nedomāju, ka viņi ir šarlatāni. Tas vairāk atkarīgs no cilvēka- vai viņš spēj noteikt, kuri ir patiesi, kuri nē. Uzskatu, ka dziedniekiem tomēr ir jāpiemīt ne tikai spējām, bet arī gudrībai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 10.12.2005 01:46
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



paziistu vienu dziednieci,kas patieshaam ir iista.vinja pirmoreiz uz mani paskatiijaas,un pateica,kas mani nomaac un paliidzeeja tikt galaa ar vienu veseliibas probleemu.paldies vinjai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 27.01.2006 17:59
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



Ļoti bieži nākas dzirdēt, ka dziednieki palīdz cilvēkiem. Pašai gan nekas tāds nav gadījies un arī ceru, ka neatgadīsies, jo man tas viss vienmēr licies līdz galam neizprasts un pagalam dīvains. Man drīzāk būtu bail no tādiem cilvēliem un bail no tā, ko viņi man izdarītu. *pat nezinu, kāpēc tā saku, bet ja tā padomā, tad sajūtas man tiešām tādas ir (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) *
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.01.2006 18:04
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Gan vieni, gan otri. īsts dziednieks nekad neņems konkrētu naudas summu par to, ka izdziedina cilvēku. Šarlatānam jau laicīgi būs sagatavota atbilde cik kas maksās. Īsts dziednieks kuram ir spējas nekad nemeklēs savu labumu viņš nerunās ar cilvēku par samaksu un arī tad pat ja sāks sarunu, tad atbilde būs "Cik sirds atvēlēs samaksāt tik samaksāsi"
īstie dziednieki atšķirībā no šarlatāniem nekad neuzņemsies uz izpildīt mīlestības maģijas rituālus. Kaut vai tāpēc, ka mīlestības maģija vairāk pieskaitās pie melnās maģijas, bet īsts dziednieks nekad neuzņemsies nodarboties ar kaut ko, kas ir saistīts ar melno maģiju. (atskaitot ļoti retus gadījumus)
Līdz ar to visu es varu izspriest, ka dziednieki pastāv tomēr atrast viņus starp visiem šarlatāniem, kuri mētājas apkārt un bieži vien viņu vienīgās reālās spējas ir hipnoze. Tas ir grūti. Tieši tāpēc mums ir vieglāk uzskatīt, ka dziednieki vispār nepastāv un tā ir krāpšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 27.01.2006 18:32
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



CITĀTS(Milēdija Vintere @ 27.01.2006 18:04) *
Gan vieni, gan otri. īsts dziednieks nekad neņems konkrētu naudas summu par to, ka izdziedina cilvēku. Šarlatānam jau laicīgi būs sagatavota atbilde cik kas maksās. Īsts dziednieks kuram ir spējas nekad nemeklēs savu labumu viņš nerunās ar cilvēku par samaksu un arī tad pat ja sāks sarunu, tad atbilde būs "Cik sirds atvēlēs samaksāt tik samaksāsi"
īstie dziednieki atšķirībā no šarlatāniem nekad neuzņemsies uz izpildīt mīlestības maģijas rituālus. Kaut vai tāpēc, ka mīlestības maģija vairāk pieskaitās pie melnās maģijas, bet īsts dziednieks nekad neuzņemsies nodarboties ar kaut ko, kas ir saistīts ar melno maģiju. (atskaitot ļoti retus gadījumus)
Līdz ar to visu es varu izspriest, ka dziednieki pastāv tomēr atrast viņus starp visiem šarlatāniem, kuri mētājas apkārt un bieži vien viņu vienīgās reālās spējas ir hipnoze. Tas ir grūti. Tieši tāpēc mums ir vieglāk uzskatīt, ka dziednieki vispār nepastāv un tā ir krāpšanās.


Pilnībā piekrītu!!! Es personīgi pazīstu vienu dziednieci! Unj viņa tiešām ir spējīga palīdzēt, pat ļoti daudz!

Kale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 28.01.2006 13:02
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Ticu, ka ir cilvēki, kas spēj palīdzēt netradicionalā veidā.. un parasti jau šie cilvēki neņem konkrētu naudas summu, bet tik, cik viņam iedod.

Protams, arī šajā jomā var atrast krāpniekus, bet jāzin jau cilvēks pie kura iet.. un kas gan var būt labāks par pazīstamo atsauksmēm.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Pati esmu bijusi pie šāda cilvēka, un viņa tiešām ieguva manu uzticību, jo pēc tam man palika vieglāk un cilvēks man nejautājot zināja, kas mani nomāc!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 31.03.2006 10:34
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Dziednieki ir un spej visu ko viniem piedēvē bet zīlniekiem 100% neticu, pesteļi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 17:33
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Nu tad tā, es dziedniekiem ticu pusi uz pusi. Liela daļa vienkārši ir gudri psihologi, kas māk cilvēkus, es pat nez, apvārdot un iespaidot, vai reāli pateikt vainu, līdz cilvēkam pašam aiziet.
Otra puse ir cilvēki, kas ir mācējuši attīstīt savas prāta spējas, vai arī ir vienkārši kapitāli apdāvināti. Un tiem es ticu. Spilgtākais piemērs - Zilākalna Marta.
Viņa, iespējams, manai mammai izglāba dzīvību.
Cik nu es pati esmu aci pret aci saskārusies ar zīlniekiem - tikai ar vienu es esmu jutusi kaut ko, nu, sajūtu, ka viņa lasa manas domas. Pilnībā, mazliet pat enerģijas vampīrs.
Un tāpēc man viņi ne visai. Vairāk jauzticās sev.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 17:47
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(grunt+ @ 05.04.2006 18:33) [snapback]602812[/snapback]
Liela daļa vienkārši ir gudri psihologi, kas māk cilvēkus, es pat nez, apvārdot un iespaidot, vai reāli pateikt vainu, līdz cilvēkam pašam aiziet.

Vairāk jauzticās sev.


Bet patiess dziednieks jau to vien iemāca - uzticēties pašam sev, sajust savus spēkus, ieklausīties sevī, ticēt, ka viss ir iespējams. Un pats galvenais dziedniecības procesā jau ir gribasspēks. Ja cilvēciņš pats negribēs izārstēties, tur ne dziednieks, ne Dievs palīdzēt varēs.

Lielu naudu prasa arī lieli meistari, bet esmu pārliecināta, ka viņu nodomi vairs nav tīri. Slimos cilvēkos viņi saskata tikai naudu un palīdz vairs tikai virspusēji - lai tik nāk un maksā. Bet tas jau nenozīmē, ka viņi nav spējīgi. Tikai savu spēku izmanto nelietīgi.

Reiz es pati par īsu sarunu un pavisam niecīgu dziednieces padomiņu šķīros no 25 Ls, bet padomiņš gan palīdzēja un problēma tika atrisināta.

Dziedniekiem ticu. Lai gan pašai nepatīk saukt viņus par dziedniekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 18:00
Raksts #42


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Bet daudzi vienkārši tikai no dziednieka gaida brīnumu. Tas teikums bija attiecināts tāda tipa mērķauditorijai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif)

Bet dziedniekiem arī jādzīvo (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Nevar visus dziedniekus pieskaitīt pie naudas pelnītāju grupas, ir arī tīri dziednieki. Kaut gan stipri apšaubu savus vārdus, nez vai mūsdienu pasaulē maz tas ir iespējams..
Iedomājaties kā tas ir - katru dienu pie tevis nāk izmisuši cilvēki, ar savām problēmām - it kā tas ir tikai loģiski, ka mūsdienu pasaulē viņi prasa naudu. . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 18:13
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(grunt+ @ 05.04.2006 19:00) [snapback]602836[/snapback]
Bet daudzi vienkārši tikai no dziednieka gaida brīnumu.


Bet daudzi dziednieki arī sevi reklamē tikai tā, lai cilvēki no viņiem gaidītu brīnumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 05.04.2006 19:59
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Es taam dziednieciibas speejam ticu, bet arii domaaju ka apm. 40% no tiem visies vienkaarshi maanaas... Vnk mana vecmaaminja nonjemaas ar taam lietaam - daljeeji... Un dazhreiz pat nostaadaa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 05.04.2006 20:11
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



dazhreiz vinji paliidz, dazhreiz paliek sliktaak, dazhreiz nekas nenotiek.viss atkariigs no taa kursh to dara un taa kam to dara
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:13
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



man liekas kas visi dziednieki(iisti vai neiisti) pleesh baigo naudu!...Nu protams ka daudzi vnk maanaas bet daudzi arii var pa iistam paliidzeet....bet es domaaju ka dazzreiz ir arii taa ka cilveeks teiksim baigi tic tam dziedniekam un ja arii tas dziednieks vnk shmaucas tas cilveeks vnk deelj savas ticiibas utt. speej sev pats kautkaa paliidzeet...Nju njez...man taa liekas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 20:15
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(pink cat @ 05.04.2006 21:13) [snapback]603033[/snapback]
bet es domaaju ka dazzreiz ir arii taa ka cilveeks teiksim baigi tic tam dziedniekam un ja arii tas dziednieks vnk shmaucas tas cilveeks vnk deelj savas ticiibas utt. speej sev pats kautkaa paliidzeet...


Bet uz tā jau balstās dziedniecība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:19
Raksts #48


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu nejau vienmeer...tas dziednieks dazzreiz liek teiksim pie taa kautkaada teiksim ienaidneika durviim(kas itkaa uzlicis laastu) nobeert kautkaadu saali utt. manupraat tas iisteniibaa neko neliidz bet vnk tas cilveeks tic ka tas saals kautko paliidzees utt...es nezinu...vnk es paziistu vienu sievieti kas biezzi staigaa pie visaadiem dziedniekiem un tad nu vinjai lika tur dariit visaadas eermiigas lietas(piem. to salai nobeert)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 05.04.2006 23:19
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Bet cilvēks notic, ka tas palīdz, un tad tas arī palīdz. Psi-ho-lo-ģi-ja!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 06.04.2006 00:26
Raksts #50


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(pink cat @ 05.04.2006 21:19) [snapback]603046[/snapback]
tas dziednieks dazzreiz liek teiksim pie taa kautkaada teiksim ienaidneika durviim(kas itkaa uzlicis laastu) nobeert kautkaadu saali


Hei, tu kaut ko jauc. Tas nav dziednieks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tupenis
iesūtīt 09.04.2006 05:32
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.04
Kur: zupas šķīvī



jūūū
dziednieki- plaša un intresanta tēma
slikts dziednieks manprāt ir tas ar reklāmu avizē vai kur citur(pie laternas staba par piemēru)
ar tām vīņu spējām - vuj tur var iebraukt ļoti lielā purvā! nu iedalīt tiešām vīnus var tā
1) šrlatāni,, samaksā man 56ls un tu dabūsi šo iesvētīto čikuru! tas tevi pasargās no spema un vīrusiem( (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )!!"
2) psihologiem ,,parunājamies iedzeram tehjiņu un tā - nemaz nav tik slikti'''
3) nu tiem kas kautko dara un izdara to kautkā nezin kā(spējas?)
nu mans personikais viedoklis ir tāds ka tradicjonālā medicīna (dziedniecība tipa(mūsdienu medicīna ir knapi 3gs veca !!:svilpo: ))ļoti labi ir spējīga konkurēt ar mūsdienu medicīnu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 15.05.2006 16:51
Raksts #52


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Vienmēr jau būs kāds, kurš uzdosies par to, kas viņš nav un mēģinās no tā gūt pēc iespējas lielāku labumu sev.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 17.05.2006 08:01
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Esmu bijis pie īsta dziednieces. Mana ome pie viņas iet pastāvīgi, bet mani vienreiz aizveda. Tā dziedniece uzreiz teica, ka man pie viņas nav jēgas iet, jo man nebija nekādas tādas kaites.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 20.05.2006 18:18
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Man leikas, ak dazheim ir paardabiskas speejasd, bet dazhi taa pataas vnk ieviesh cilveeka ceriibas, gribu un tad viss notiekas...:[ luuk taadas manas domas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 30.05.2006 13:43
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



Iespējams, ka dziedniekiem patiešām ir īpašas spējas un var brīnīties, ka daži patiešām palīdz cilvēkiem. Kaut kas apbrīnojams, bet es tāpat nezinu, vai ticēt vai nē.

Šo rakstu rediģēja felissa: 30.05.2006 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 30.05.2006 14:05
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Dziedniekiem nav ne vainas. Ir tādi, kas par visu prasa naudu, bet ir tādas omulīgās sieviņas, kas tev nāk kāt un pasaka, ko jauku. Belles piemērs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) pienāk klāt un pasaka, ka tev ir ceriņkrāsas aura un aknu slimība.

NJā, nu bet viņa [Belle] attiecās lietot alhoholu, varbūt tā izglābjot savu veselību un tantiņa neprasīj par to samaksāt.

Dažreiz pāris labi vārdi spēj daudz, galvenais,ka no sirds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 30.05.2006 15:59
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



pašlaik ir daudz šarlotānu. un reti vairs var sastapt īstu, apdāvinātu dziednieku.
tādu ir maz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 05.06.2006 21:14
Raksts #58


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Varbūt...bet lielākā daļā tomēr plēš naudu...žēl
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bladac
iesūtīt 17.06.2006 17:26
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.06



Pirtniekiem vel ticu, jo nav bijis iemesla neticēt.. Bet tām čigānietēm kas saka ka noņemšot tev "ļauno aci"- lai iet bekot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 17.06.2006 18:03
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Nu nez. Par to leilo naudas izspiešanu, gan jāpiekrīt..
Piemēram, es pazīstu vienu tantīti, [silvija,vārdā] kura ir dziedniece. Vīņa ārstē par brīvu. Un pie tam, man no radiem ir ļoti labas atsauksmes par viņu. Bet čigānietēm gan es neticu, tas ka viņas ir blēdes, tas jau visiem [praktiski] zināms. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Tā kā, manuprāt dziednieki ir, bet ir arī tādi cilvēki kuri iztaisās un plēš naudu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 24.06.2006 20:10
Raksts #61


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Ir patiesi dziednieki, satikt nav nācies bet zinu ka ir.Un vēl pie tam ļoti labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 10:04
Raksts #62


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Man ar dziedniekiem ir tā... viereiz, pirms kādiem gadiem diviem vai trim, mani aizveda pie dziednieka, izjutu neaprakstāmu nepatiku pret visu šo pasākumu un tādēļ pateicu sev, ka viņa joki mani neķers... uzstādīju sev tādu kā aizsargsistēmu un par visām varītēm neļāvu sev padoties, jo tad tas likās kautkas man galīgi nepieņemams... tā arī viņš neko izdarīt nevarēja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 29.07.2006 04:26
Raksts #63


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Bez dziedniekiem nu nekā. Paveicies, ka mans tēvs ir dziednieks (reiki) savādāk uz savu izlaidumu netiktu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 21:30
Raksts #64


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Jā. Tiešām ir daudz krāpniecisku cilvēku, kas noplēš no cilvēkiem brango naudu par neko. Bet tomēr... Pastāv arī brīnumdari. Piemēram kā ar to sievieti/ dziednieci, kas kļuva slavena pa visu Latviju ar savām neparasti dziednieciskajām spējām? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Cik atceros, avīzē bija raksts par šo sievieti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) Par to, kā viņa pie šādām spējām tikusi. Kādu dienu viņa kaut kur gājusi ar savu [laikam] vīru. Viņus abus nospēris zibens. Iestājusies klīniskā nāve. Vīrs nomira. Viņa, sagatavota uz bērēm, atģidās no spēriena. Kopš tā laika viņai arī piemīt šīs dziednieciskās spējas. Pirms tam viņa bija parasta sieviete. Mans tētis arī pie viņas brauca. Jāstāv ir lielā rindā, jo pie viņas tikt gribētāju ir milzums. Arī mana draudzene gājusi pie šīs dziednieces. Viņai ir iedzimta smaga slimība, vispār ļoti slimīgs cilvēks. Viņa pastāstīja, ka šī dziedniece viņai uzlikusi roku uz pieres un drebējusi. Pašai noskrēja melns gar acīm, jutusies pavisam jokaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
baltasvece
iesūtīt 17.09.2006 15:30
Raksts #65


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.06



kāds var ieteikt īstu dziednieku?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 17.09.2006 15:36
Raksts #66


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



lelākā daļa noteikti ir tāāādi meļi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) bet varbūt ir arī kādi,kas tiešām palīdz,nezinu,pati tāām lietām apsolūti neticu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gnoms
iesūtīt 05.10.2006 09:48
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06



Man liekas, ka tiešām labam dziedniekam nav sevi jāreklamē, jo tas, kuram ir vajadzīgs, pats atrod ceļu pie viņa. Un par to samaksu - zinu dziednieci, kura to it kā neprasa, bet ja cilvēks ir ieguldījis tevī savu enerģiju, savu laiku, savu darbu, tad pilnīgi loģiski, ka viņš pelnījis arī samaksu par to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 28.10.2006 09:25
Raksts #68


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Daži izliekas, daži ne!
Tā ir vienmēr (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 18:28
Raksts #69


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



es esmu pats pieredzējis dziednieka palīdzību ,laiikam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) ,un mana mamma arīi un tas dziednieks bija ssava darba pazinējs ,tapēc nevaru lidz šim sūdzēties! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 21.01.2007 14:52
Raksts #70


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Es nezinu. Lielākā daļa no viņiem ir krāpnieki, kkādā žurnālā pat bija publicēts eksperiments, ka viena žurnāliste devās pie baigā `dziednieka`, un īstenībā viņai labāk nemaz nekļuva.
Arī visas šotās Esmeraldas un stuff ir pupu mizas.
Iespējams, jau, ka ir tādi īsti dziednieki, bet, ja arī ir, tad viņi noteikti savus pakalpojumus nepārdod kuram katram.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 21.01.2007 21:44
Raksts #71


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Ticu ka ir tādi cilvēki kas var dziedināt.
Bērnībā biju slima,ārsti neko nevarēja padarīt,bet viens onka izdziedināja ar savu roku spēku.
Tās bija ļoti jocīgas izjūtas,es jutu no viņa rokām nākam itkā elekrtisko stāvu,kas izplatījās pa visu ķermeni,pēc tam visu mājupceļu gulēju..
Un ir daudz šarlatānu,protams,kam svarīgāk raust naudu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Zibens itkā atmodinot cilvēkos apslēptās spējas.Zināt cik niecīgu smadzeņu daļu izmantojam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 20:40
Raksts #72


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



nezinu llielaakaaa dalja ir sjarlataani bet 9% brīnumdari
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
majandra
iesūtīt 08.04.2007 16:21
Raksts #73


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.06.06
Kur: Slīdeņu koptelpa



galvenais vinju darbiibas pamatprincips ir likt Tev noticeet, ka Tu atveseljosies vai buus taa kaa cereeji.. cilveeki ir muljkjiigi, vinji tic visam, ko nevar saskatiit un aptaustiit..un tie kuriem tik tieshaam piemiit kkaadas speejaas, neskdraida apkaart ar reklaamu" es jums atklaashu septinjus nosleepumus, kaa tikt pie bagaatiibas" ..paregjot citam naakotni jau vien ir greeks(ja njem no biibeles viedoklja). (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.05.2007 14:44
Raksts #74


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



šarlatāni ir visur, bet tie kam tiešām ir spējas noteikti tevi izdziedēs kaut vai ar pieskārienu (galvenais ir enerģijas daudzums, nevis procedūras ilgums)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 29.08.2007 13:23
Raksts #75


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



Ir īsti dziednieki, pēc, kuriem palieik labāk. Ir tādi, kuri melo, vai vienārši tevi kaut kādā veidā nohipnotizē, iekaidro, ka tev paliek labāk un tu tam arī tici. Un arī faksts, ka pēc dziednieka apmeklējuma, tu pats sāsc meklēt fakstus, kas paliecina, ka vizīte palīdzējusi vai nē. Tas viss ir tavā galvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 06.09.2007 17:43
Raksts #76


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Cilvēki atšķiras, viņu spējas un attieksme pret naudu arī...

Manā uztverē visa pamatā ir motivācija - kāpēc dziednieks kautko dara (savtīgos vai nesavtīgos nolūkos)...

Šo rakstu rediģēja Dāvids: 06.09.2007 17:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 17.09.2007 18:38
Raksts #77


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Lielākā daļa ir šarlatāni, dažiem piemīt reāls spēks, bet vienalga nav ko ar viņiem ielaisties. Jo pašam cilvēkam nepiemīt reāls spēks, tas nāk no kā cita. Un ja no ļaunā, tad no tādiem jāizvairās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 18.09.2007 12:51
Raksts #78


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



gan šarlatāni , gan brīnumdari!
un liela nozīme ir cilvēka ticībai ar kādu viņš dodas pie (šķietamā vai esošā brīnumdara) dziednieka!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 27.09.2007 11:59
Raksts #79


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



Dziednieki - kfalificējas

latvija isniedz tautas dziednieka diplomu. (līdzīgs amatniecības diplomam) janokārto eskames u.t.t tadu ir gana darbojas labi ,jo tiek apsirinati un kolegi nelauj saraltaniem isahi izversties.
Reiki un citu pasdziedianshana skolu prateji reiki no 2/3 var arstet citus, TEIA no 2 , ka kura skola.
Tie visi strādā. Biezi vien Viens cilvēks ir mačijies pie varākiem skolotajiem un praktizē vairākus dzidinashas panejmienus , ne visiem viss der un patik.

tad nak sharlatani esmarladas u.t.t. ar tiem var nekapaties.

p.s. sikaks info dzidnieku ar lbak zinashanam datorjoma (prata pats lapu uztaisit respect (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) www.artil.sbn.bz


Šo rakstu rediģēja svekris: 27.09.2007 12:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 20.11.2007 17:08
Raksts #80


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Es piekrītu tam , ka tādi cilvēki ekstistē! Bet ĻOTI daudzi tiešām ir viltvārži! Tiem, kas netic:
Es pazīstu vienu no tiem cilvēkiem. Viņa man ir ļoti tuvs cilvēks. (man un manai ģīmenei)
Kādu dienu bija liela vētra! [zibens, lietus, vējšs- tamlīdzīgi]
Viņa gāja mājās no darba. Viņa neatgriezās. Nākošajā dienā viņu atrada beigtu- zibens nosistu! Neticat? Avīzēs arī bija rakstīts.
Mūsu ģimenei bija ļoti lielas sēras. Pēc trim dienām. Kad gatavojām sarakstu bēru mielastam viņa pienāca man klāt. (Godīg sakot es noģību) Viņa atdzivojās. Neticat? Palasiet avīzes. Internetā arī jābūt!
Viņu nogalināja Marija un lika, lai viņa uzceļ baznīcu no savas pašas līdzekļiem.
Nu viņa ir atvērusi savu klīniku, kur ārstē cilvēkus ar savām rokām. Vecus un nevarīgus ļaudis viņa ārstē bez maksas. Nu viņas pagalm sleja baznīciņa. Neticat? Aizbraucat uz Eleju un pārbaudat!
Man ir neizsakāms prieks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 14:27