Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tumsa, mežs, koks... [C][BP]
Sol Invictus
iesūtīt 30.10.2004 01:16
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Reiz sensenos laikos tāltālā zemē dzīvoja burvji, kas bija parūpējušies lai viņu zeme būtu īsta paradīze zemesvirsū...

Taču notika nelaime...

Ikviens burvis spēja pārvērsties par kādu dzīvnieku, taču kā dzīvnieks burvis nespēja izmantot maģiju - tās vietā viņš ieguva dzīvnieka spēku un instinktus

Nebija nekas neparasts, ja kāds burvis gulēja būdams dzīvnieks, taču reiz vairāki burvji pamostoties atklāja, ka vairs nespēj pārvērsties par cilvēkiem... vienīgais, kas saistīja visus gadījumus bija tas ka viņi bija redzējuši līdzīgu sapni - tumsa, mežs, koks...

Tā kā daudzi burvji tagad ir pārvērtušies par dzīvniekiem viņu zemes maģija sāk izgaist, daudzi no par dzīvniekiem kļuvušajiem neatkarīgi viens no otra ir nolēmuši, ka lai glābtu savu zemi un atkal varētu pārvērsties cilvēkos ir jāatrod izskaidrojums sapnim.

tēlam ir jābūt vienam no dzīvniekiem - drīkst izvēlēties jebkuru dzīvu radību izņemot cilvēku.

Vārds:
Dzimums:
suga:
Vecums:
Ğimene:
bilde:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Vārds: Lea
Dzimums: sieviete
suga: tīģeriene
Vecums: 18
Ğimene: nav
bilde:
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v354/pazare/10014232.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sol Invictus
iesūtīt 01.11.2004 19:58
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Starp citu pareizāk būtu teikt, ka mēs bijām burvji - nespēdami pārvērsties cilvēkos mēs nespējam burt Lea teica, nācējs viņu sevišķi nesatrauca, jo pretēji vilkam un šķiet arī pumai zināja ka tā smaržo lapsas Turklāt kārtīgs burvis tagad domātu, kas viņam to sapni uzsūtījis nevis blenztu uz kaut kādu koku pēkšņi viņai degunā iesitās dūmu smaka velns, ko tā lapsa tur dara ? būs jāiet paskatīties viņa nolēma un devās uz krūmiem, aiz kuriem vajadzēja būt lapsai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 01.11.2004 20:03
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Shadow nedzirdēja tuvojamies Leu, jo ar visiem spēkiem bija koncentrējusies uz Murgu. Lai cik ironiski, lapsai tomēr likās, ka šis Murgs ir sieviešu dzimtes murgs. Tomēr pievērst uzmanību idejas savdabīgumam Shadow nebija laika, jo no saniknota Murga varēja sagaidīt... Murgs zina, ko....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 20:09
Raksts #43


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Toifella dzirdēja, ka kāds tuvojas, bet īpašu uzmanību tam nepievērsa, jo dusmīgi skatījās uz lapsu, kas šķiet bija strupceļā, jo arī atpakaļ kāpties tai nebija kur. Viņa joprojām pūta melnus dūmus no nāsīm un sāka strauji vicināt savu uguns asti. Toi zināja, ka viņas acu kontakst un izskats, kā arī šaušalīgā pagātne iebiedēja ikvienu, kas gadījās ceļā. Tikmēr koks bija nodzisis un tā vietā stāvēja melns kroplīgs un bezlapains stāvs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 01.11.2004 20:12
Raksts #44


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Shadow tikai uz sekundi novērsās un nopētīja koku, tromēr līdz ar to Toifellas hipnoizes spēks bija zudis, un lapsa apmetās riņķī, un ieskrēja krūmos, un.....


...un uzskrēja tieši virsū Leai un Naktsskrējējam.
Meitene - lapsa dzīvnieka formā jau vairākkārt bija pieredzējusi bezizejas situācijas, tomēr pārsvarā tās gādāja cilvēki, nevis zvēri...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.11.2004 20:36
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Lea palēca malā dodama ceļu pārbiedētajai lapsai šķiet, ka te notiek kas nelabs viņa vien paspēja nodomāt pirms ieraudzīja murgu Labrīt, vai ir kāda obligāta tradīcija pirms brokastīm nodedzināt mežu vai kā ? viņa jautāja niknajam murgam - viņa bija ievērojusi, ka tas ka tumsas burvji pārvēršas par biedējošām radībām, liek viņiem domāt ka ikviens viņus ieraugot metīsies bēgt, tāpēc pārdroša rīcība viņus apstulbina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 01.11.2004 20:40
Raksts #46


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Shadow skatījās uz drosmīgo dzīvnieku, tomēr nespēja saprast, kāpēc Lea no murga nebaidās. Lapsa gan apjēdza, ka viņu izbiedējis tas, ka Murgu viņa satika vienatnē un tas sāka uz viņu niknoties...

Tagad Shadow mierīgi apsēdās un sāka vērot lietu tālāko norisi, pie viena censdamās nenokļūt bīstamās situācijās - viņa nespēju pārvērsties atpakaļ bija ieguvusi tikai gluži nesen, tāpēc nebija pārāk droša šajā tēlā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 20:43
Raksts #47


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Toifella nedaudz apstulba un beidzot atjēgusies pamanīja, ka tas ir vilks, kas sauca sevi par tumšo burvi. Viņa augstprātīgi pacēla galvu un nopētīja atnācēju gatava to aizdedzināt tūlīt kā tas bildīs kaut vienu aizskarošu vārdu. Man nav vajadzības dedzināt mežus. Tas notika netīšām. viņa noteica un nolaida galvu. Toi acīs iemirdzējās aizdomība un viltīgums.Es dzirdēju, ka jūs runājat par sapni, kur redzējāt koku. Es arī to nosapņoju. viņa teica un aizdomība kļuva arvien lielāka. Tās protams nebija bailes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 01.11.2004 20:45
Raksts #48


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Šķita, ka vienīgais iemesls, kādēļ lapsa te vēl sēdēja, ir atklāts, jo viņas acīs iemirdzējās visai nelāgas uguntiņas. Mjā. Sapnis ir galvenais, vai ne? Es arī labprāt kaut ko par to uzzinātu! Shadow lietišķi noteica. Mani sauc Kiipey Shadow - nu, tā mani sauca kādreiz. Tagad mani sauc vienkārši par Shadow.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 21:01
Raksts #49


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Toi pamanīja, ka lapsa vēl nav aizbēgusi. Viņa izpūta no nāsīm mazu dūmu mutulīti un uzmeta viņai baltu acu skatu. Ko tu te vēl dari? Vai tad neaizbēgi? Drosmīga lapsiņa! viņa teica un atmeta ugunīgās krēpes. Mani sauc Toifella. Bīsties šī vārda! viņa diezgan augstprātīgi noteica un draudīgi pacēlās uz pakaļkājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 01.11.2004 21:56
Raksts #50


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Enia tik ātri vien nestejdzas pakal tīģerienej skatoties,aks notiekas,bet nu gan bija dzidams troksnis un pārāx Lea ilgi bija aizkavējiusies.Enia nespēja novaldīt sawu ziņkārību un aizskrēja..........jjjjihaaa....... enia jau rikojās,kā īsts pārbiedēc zirgs paaceļoties augstu uz diwām kājam un jiiiihaaaa....... viņa bija pārbiedēta līdz nāwaj ieraugot to.....to melno radījumu un viņu nezutrauca,ka viņa lajkam jau bija vienīgajs baltajs(naw domāts izskata nozīme) dzīwnieks.....notejkti izņemot naktsskrējejiu katrs viņu gribētu nobaudīt .
Enia draudoši nolaidās uz visām četram un kāpas uz ajzmmuguri ...... kas tas par zvēru ? viņa draudīgi un ajzdomu pilna sacīja ejiot uz ajzmuguri sawu burvjiu ragu turēdama tieši nomērķēdama uz to...to.....mello radījumu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 02.11.2004 12:43
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Akela klusi piegāja pie pārējiem dzīvniekiem. Interesanti , viņš teica, vai nu man rādās vai arī šis... spocīgais koks ir saveds kopā vairāku sugu pārstāvjus, kuri dabās viens otru neieredz visai labi. To patecis tīģeris paskatījās uz koku un atkal uz pārējiem, tad apsēdās un gaidīja, kas notiks tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 02.11.2004 15:00
Raksts #52


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Viedi vārdi teica Lea atgriezdamās pie pārējiem to gan varētu saprast ja visi būtu vai būtu bijuši gaišie burvji, bet divi te ir melni kā nakts viņa piebilda un uzlēkusi uz klintsbluķa, kas gulēja nelielajā laukumiņā, kurā visi bija sastapušies turpināja tumšie parastri klaiņo apkārt un viņiem parasti rūp tikai pašu nākotne, nevis zeme kurā viņi dzīvo un citu liktenis... Šķiet, ka šeit visi ir burvji, neviens nespēj pārvērsties un visi ir redzējuši sapni ...tumsa, mežs, koks... es šonakt atkal redzēju šo sapni, bet bez tā dīvainā koka es vēl redzēju, ka burvju zeme ir vienās drupās un galīgi aizaugusi un mežonīga. Tāpēc es gribu noskaidrot ko šis sapnis nozīmē, vai kāds vēlas man pievienoties ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 02.11.2004 17:27
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



jā,jā protams ,ka es .... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) .,bet nosāxuma vēletos uzzināt,aks tas par dīvajno un melno radījumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) viņa neapstādamas gāja uz ajzmuguri un vēl noprojām bija kaujas gatavībā.
Tad viņa dziļi ieskaatījas nezvēram acīs...pacēla galwu uz augšu paskatījas debesīs un itkā nekas nebūtu ierunājās Tagad būtu labi,ja jūs visi sikumos pastāstītu ko jūs sapnī redzējējāt un vaj tā jau ir bijs vajrākas rejzes vaj vienīgi vienu........ un ja mēs tik tiešām esam visi burvji....viņa draudīgi nošķiēlēja uz abiem tumšajiem rad°ījumiem(tumšajiem burvjiem) tad gan jau jābūt kādaj iespēajaj ,ka mēs varam atkla atgūt saawu iepriekšējio vejjdolu.Visi kopīgiem spēkiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif) .Un mums ir jādarbojas draudzīgi un visas sawas zināšanas jaizmanto.... viņā nobejdza sarunu un gajdīja reakciju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 02.11.2004 18:16
Raksts #54


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Toi neganti pasmaidīja(cik nu murgs to spēja) un iezviedzās. Tu pat neatpazīsti nakstmurgu! Ugunī dzimušo velna zirgu! Kas gan tu par burvi? viņa izsmejoši noteica un atmeta uguns krēpes no pieres. Toifella lepni pasoļoja garām Eniai un tikpat lepni piesoļoja pie grupas, kas sēdēja nedaudz tālāk. Agrāk man interesēja, kas notiek ar burvju zemi, bet tagad, kad tur mani vaijā man nav vēlēšanās to glābt. Ja vien es netikšu atbrīvota no šī soda. viņa lepni teica un nostājās visiem acu priekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 02.11.2004 18:23
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Tu varbūt spēj pārvērsties, vai arī nemaz neesi burve ? Lea jautāja, lai kas arī notiktu likās ka viņas plāns ir bīstams un to labāk īstenot kopā ar biedējoša paskata radībām, tāpēc viņa nolēma ieintresēt tumšos piedalīties pasākumā, atgādinot, ka viņi varētu atgūt savas burvju spējas, ja izdotos atklāt ko nozīmē sapnis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 02.11.2004 18:33
Raksts #56


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Neesmu burve? Toi augstprātīgi atmēdīja. Un kā vēl esmu! Es esmu Toifella, burve, kas nodedzināja savus vecākus dzīvus! viņa lepni noteica pavicinādama ugunīgo asti, kā pierādījumu. Bet pārvērsties kautkādu iemeslu dēļ es nevaru. Tur cik noprotu pie vainas šis sapnis- tumsa, mežš, koks... viņa noteica un nosprauslājās. Es ļoti gribu savas spējas atpakaļ un domāju, ka to pašu vēlaties jūs visi! viņa noteica uzmanīgi nopētīdama ikkatru klātesošo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 02.11.2004 19:08
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Naktsskrējējs bija pārāk nobijies, lai vispār runātu, tapēc stāvēja malā un uzmanīgi klausījās ko runā pārējie burvji/zvēri. Taču kautkas nelika viņam mieru...
Vai mums vajadzētu uzticēties un vispār biedroties ar šiem tumšajiem un ļaunajiem radījumiem? Ja nu pie visa ir vainīgi viņi? zirgs aizdomu pilns jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 02.11.2004 19:32
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Viņi ir tādā pašā nelaimē kā mēs, bez tam kādēļ viņi gribētu iznīcināt mūsu zemi - te ir arī viņu mājās, drīzāk jau viņi mēģinātu sagrābt varu, ja spētu savā starpā apvienoties. viņa apklusa un kļuva domīga, jo viņai pēkšņi iešāvās prātā nepatīkama doma
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 02.11.2004 19:52
Raksts #59


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Shadow izlēma šo visai slideno tēmu palaist gar ausīm, un tāpēc pievērsās iepriekšējam tematam. Ziniet, es nezinu, kā jūs, tomēr es neesmu šajā ādā pārāk sen, un man tā nepavisam nepatīk, tāpēc labāk būtu iet un meklēt to, kas vainīgs pie sapņa. Varbūt viņš baidās no mums, burvjiem, kuri spēj kļūt par dzīvniekiem, jo pašam līdz tam vēl tālu...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 03.11.2004 16:56
Raksts #60


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: eu mia mirra,ja,aks e spat nesmu redzejiusi kaaads taws tels izskatas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) ,jo man to image neparadija vaj esmu vieniga ? :blink: eu vaj tew nebutu gruti ielikt veurejz (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

---------------------

Enia klausījās ateru muti,ko stāstija Toifella un ar ko lielijās..... ak shausmas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) tu vēl lielies ar to,ka esi nodedzinajiusi sawus vecakus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) neliete (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) nu velna izdizmums ....... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) kā tu vispār........aj es nezinu vaj vispār varēsu....... viņa samgi nopūtās un vajrs nespēja neko patejkt......
Kaut mani vecāki būtu dzīwi un brālic man klāt .... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) viņa klusiņām pie sewis nopūtas un asaras saskrēja nabadzītej acīs.
Un kā tu vispār spēji.......vecāki ri svēta lieta...... viņa vēlerejz uzbļāwa virsu toif un kautkas no viņas raga iznāca blāwa gajsam,kura iedzēla tieši Toif pierē ( soorzzz ceru,ka tas naw ārpus notejkumiem) enia tikaj pabrīnījas un apt nezināja,ka dzīwn°ieka vejdolā viņai arī ir tās spejas tikaj protams,kad viņa bija ciuwis viņaj tas nāca no galwas atveroties..aj nu tas naw svarīgi ,bet svarigii ir tas,kā amn tas izdewās vinja nodomaja
Eu.....varbūt jums arī ir kādas spējas vēl palikušas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) viņa lajmīga iesaucās uz pārejio pusi.....ta djau mums būs vieglāx uzvarēt.................. bet pēkšņi viņa apklusa...apgūlās un itkā bezdibenī skatoties vēroja zāli sew priekšā

Šo rakstu rediģēja Jana!: 03.11.2004 16:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 15:44