Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Divine Divinity, Create your own destiny![C]
novemberunge
iesūtīt 20.10.2004 21:44
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es laikam pārsitīšu Kurbijkurnes rekordu. Šī ir mana vismaz 8 LS! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Šoreiz gribēju izveidot kautko patiešām nopietnu un palīgā izdomāju ņemts savu iecienīto PC geimu- Divine Divinity. Tad laižam! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Priekšvārds.

Rivellonas zemes ceļo caur problēmu ūdeņiem. "Septiņu Gudro Sanāksme" ir panākusi, ka visas septiņas rases ir sanaidojušās. Nevienam nevar uzticēties.
Orki maršē pa Rivellonu dziedot kara dziesmas un izkaujot visus pēc kārtas- cilvēkus, rūķus un elfus.Burvji ir piepeši izzuduši no zemes virsas, bet raganas vērpj viltīgus plānus.
Visapkārt valda karš, terors, haoss un nodevība. Ir lielisks laiks, lai "Melnais Gredzens" taptu arvien spēcīgāks un spēcīgās.
"Melnais Gredzens" ir kļuvis tik stiprs, ka to nevar apturēt mirstīgo spēki. Ir tikai viens veids, kā "Melno Gredzenu" aizsūtīt nāvē- atrast sen, sen atpakaļ radīto Divine akmeni un atbrīvot to.
Bet "Melnais Gredzens" ir izplānojis viltīgu plānu- radīt identisku akmeni Divine rubīnam un izmantot to, lai sētu ļaunumu visā pasaulē, ne tikai Rivellonā.
Diemžēl ir arī vēl trešais spēks, ko visvarenie burvji ir jau palaiduši vaļā- Divine Izredzētie.
"Melnais Gredzens" uzzinājis par vaļā palaisto spēku, kas iemiesojies trīs izredzētajos uzsācis medības. Mūsu medības.
Bet viņi nav vienīgie, kas cenšas nogalināt Divine Izredzētos. Tie ir Pūķu Jātnieki.

Un lūk šeit sākas stāsts!

Mūsu- Izredzēto un viņu draugu uzdevums ir atrast pārējos pazudušos Izredzētos- trīs vīriešus, pirms to izdara "Melnais Gredzens" vai Pūķu Jātnieki.

Paskaidrojumi.

"Melnais Gredzens"- Haosa un Tumsas pavēlnieka izveidota brālība. Tā sastāvā ir viņš pats un vēl 2 ļaunuma būtnes- Lēdija Suhuba un Lords Nimuss.
Pūķu Jātnieki-sena, ļaunuma apsēsta tauta, kas dzīvojusi un radusies daudz senāk par "Melno Gredzenu".
"Septiņu Gudro Sanāksme"-Sanāksme, kuras sastāva ir septiņu tautu jeb rašu vadoņi: Dūks Dailons Ferons-cilvēku vadonis, Džemtroms- elfu vadonis, Ulfs Tnohuts no rūķiem, Gronka ķirzakcilvēku valdnieks, Zaks- halflingu ķēniņš,Go- Dārs no orku pūļa un viņu vadonis- burvju zintnieks Rubenss.

Rivellona

Karte: (IMG:http://www.planetdivinity.com/screens/worldmap.jpg)

Pieteikšanās anketa
Pieteikties ATD sadaļā.

Galvenajām varonēm, jeb trim Divine Izredzētajām.

1)Vārds
2)Rangs

Cīnītāja

Cīnītāja ir ļoti spēcīga un lieliski prot darboties ar ieročiem. Jau 15 gadu vecumā viņa pieveica savu draugu roku lauzšanās sacensībās. Cīnītāja varbūt ir ļoti spēcīga, bet viņai nepadodas maģija un viņa nav arī pārāk gudra.
3 Ieroči

Burve

Burve ir skaista un apburoša. Viņa nekādi neatgādina cīnītāju, kas ir liela un ražena. Burve ir labestīga un nemēdz lielīlties. Viņa ir diezgan vāja, bet lieliski pieprot maģiju un ir ļoti gudra un apķērīga.
3 Maģijas

Zagle

Zagle ir izveicīga un viltīga, jo visu dzīvi ir pavadījusi zogot un uzlaužot mājas. Zagle nav ļauna, viņa nekad nespētu nogalināt kādu dvēseli, bet zog, lai izdzīvotu. Viņa ir starp cīnītāju un burvi. Zagle pieprot dažus cīnas paņēmienus un dažas maģijas, kas padara viņu par lielisku karotāju.
2 Ieroči
1 Maģija

3)Vecums
4)Izskats(vēlama bilde)
5)Ieroči(ja ir)
6) Maģiskas spējas(ja ir)

Pateikšu, ka visas izredzētās ir sievietes un no cilvēku rases. Tā kā viņās ir iemiesojušies Divine spēki, viņas ir aizmirsušas savu pagātni.

Citiem tēliem

1)Vārds
2)Rase (rūķis, elfs, cilvēks, ķirzakcilvēks,burvis,orks un halflings)
3)Dzimums
4)Izskats(bilde vēlams)
5)Raksturs
6)Vēsture
7)Dzīvnieki
8)Ierocis(1)
9)Maģiskā spēja(1)

Piebildīšu, ka jūs nevarat būt varenāki par Izredzētajām un, ka jūs nedrīkstēsiet pievienoties spēlei tūlīt kā tur būs parādījušās izredzētās.

Es būšu tā saukdamais Game Master. Es tēlošu visus 2. plāna tēlus, kas jums palīdzēs ar informāciju, kā arī risināšu notikumu gaitu. Jūs nevarat piemēram pēkšņi uzrīkot grautiņu. Jums ir jāseko līdzi tam ko esmu rakstījusi.

Jūsu postiem jābūt gariem un tajiem ir kautkas jāizsaka. Nederēs pliks- viņa gāja tur un tur.

Ja būs kautkas, kas man nepatiks vai kāds noteikumu pārkāpums es izslēgšu jūsu tēlo no spēles, jeb to nogalināšu.


Paldies, ka visu šo penteru izlasījāt un jau iepriekš paldies, ka pieteiksieties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Idril
iesūtīt 01.11.2004 20:03
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Nabaga Mardēnijs..Ko jūs domājat ar viņu iesākt, ja Lanelors nespēs līdzēt?
Emanuēla ieinteresēta vaicāja.
Un vai mums ir iespēja viņam kaut kā palīdzēt un vai jūs vispār zināt, kas mums tālāk jādara? Vai mēs varam doties kurp acis rāda vai mums ir kāds noteikts pagaidām vēl nezināms mērķis?
Emanuēla vaicāja. Viņa domāja par to, kas jādara tālāk un nebija gatava kā Lola uzreiz iesaistīties kautiņā. Viņa gribēja visu zināt sīki un smalki, lai zinātu kas un kā un galvenais kur!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 20:14
Raksts #22


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Jūs esat brīvas lēdijas un varat darīt ko gribat. Lanelors cenšas cik var, bet kā jau teicu ne man ne viņam ir spēja dziedēt prātu. Tā ir zudusi kopš... Ak, es necentīšos jūs apgrūtināt ar vēlvienu skumju pilnu stāstu. Džorems noteica, lai gan varēja just ka viņš ļoti vēlas, lai jaunietes palīdz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.11.2004 20:18
Raksts #23


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla iekšēji pasmaidīja.
Vai nebūtu vieglāk, ja teiktu visu, kas padomā?
Viņa nodomāja un tad sapratusi, ka pati tā nedara pasmaidīja arī citiem redzot.
Es nezinu, kā manas draudzenes, bet es jums labprāt palīdzētu un vēl labprātāk noklausītos to jūsu stāstu.
Viņa laipni un uzmundrinoši teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 01.11.2004 20:25
Raksts #24


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Man šķiet, ka būs jāaiziet pie tā Mardēnija. Džoanna apņēmīgi noteica. Kur viņš mitinās? Kalnagalā, aiz trejdeviņām zemēm... Viņa iesmējās. Tātad, cik saprotu viņš dzīvo kaut kur tepat netālu. Nezinkāpēc jūtu vajadzību tikties ar šo Mardēniju. viņa domāja. Jā, jā, droši, pastāstiet to stāstu! Džoanna mudināja.

Šo rakstu rediģēja Kurpiite: 01.11.2004 20:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 20:37
Raksts #25


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Džorems brīdi klusēja, tad pacēla galvu un ielūkojās Emanuēlas acīs. Tas ir skumjš stāsts. Kad Mardēnijs atvēra kambarus kautkas notika ar mūsu Dziedēšanas Aku. Tā paziņoja, ka dziednieku akmeņi ir saindēti un kautkas noticis ar zemzemes ūdeņiem. Un kā zināms bez akmeņiem un ūdens mēs nespējam izglābt mirstošos un prātu zaudējušos. Skaidrs, esam labi dziednieki un spējam sadziedēt nelielas brūces arī bez ūdeņa un akmeņiem. Džorems nedaudz lielīgi piebilda.Viņš ievilka elpu. Un ir vēlviena problēma. Mums palicis ir tikai viens akmens, bet dziedējamie ir divi- viens, kas prātā sajucis un otrs, kas lēnām mirst no ugunsgripas. Un tad vēl nabaga sajukušais Mardēnijs! Džorems nosaucās un bezcerīgi noplātīja rokas gandrīz apgāzdams paplāti uz kuras bija stāvējusi tēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.11.2004 20:50
Raksts #26


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla uzmundrinoši vērās pretī večukam
Kā es varu palīdzēt? Es tiešām jums labprāt palīdzētu galu galā jūs ani un manas draudzenes izglābāt!
Emanuēla teica viņa tiešām no sirds gribēja palīdzēt un viņai tā vai tā nebija nedz kur iet nedz ko darīt, jo neko neatcerējās.
Sakiet, kas jādara un es darīšu visu ko spēšu, lai uzdevumu izpildītu!
Viņa apņēmīgi teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 21:09
Raksts #27


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Džorems manāmi atplauka un visai sērīgi pasmaidīja. Viņa prāts bija kļuvis mundrāks un priecīgāks. Kā man patīk šie vārdi, kas skan no jūsu mutes! Es īsti nezinu, kā jūs varat palīdzēt Mardēnijam vai Dziedēšanas Akai, bet zinu to, ka palīdzēt šajā jautājuma jums var Lanelors. Viņš dzīvo netālu un uz viņa māju ved ceļš, kas sākas pie manām durvīm un šaujas taisni uz priekšu. Džorems laipni teica. Es palikšu te, bet ja jūs vēlaties jau skriet pie Lanelora, tad ejiet blakus istabā, augšā pa kāpnēm, tad palabi un taisni uz durvīm , kas ir pie pretējās sienas. viņš noteica un aizgāja līdz skapim. No tā večuks izņēma slotu un sāka slaucīt krūzītes sīkākās lauskas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 01.11.2004 21:39
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Lola klausīdamās autmoātiski apsēdas un likusi zobenu pie malas ierunājās: Bet varbūt ir vērts mēģināt runāt ? Ko,tad mums darīt?Tupēt te visu atlikuso dzīwi ? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) Vaj jūs maz zinat,kur mums tagad jāiet,jādara ? viņa diezgam pārmetoši klāstījaa.Ka jau varēja minēt viņa nebija īpaši gudra un arī malā sedēt viņai nepatika....vislajku viņaj kautkur bija jāiet un jākaro..... tāda nu bij viņas daba....un viņaa galu galā netajsijās te palikt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 21:49
Raksts #29


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Večuks pārstāja slaucīt lauskas un paskatījās uz Lolu. Viņš nesaprata ko teikt tādēļ pakasīja pliko galvu un atspiedās uz slotas. Tu domā runāt ar Mardēniju? Nu nezinu, gan viņš jau daudzas reizes ir mēģinājis piebeigt Laneloru un ziniet, Lanelors ir Mardēnija labākais draugs. Vecā vīra galva sāka uz vecumdienām palikt arvien tukšāka un viņš nekādi nesaprata ko Lola bija vēlējusies pateikt. Džorems vēlreiz pakasīja galvu un nopūtās, jo tas nelīdzēja viņam saprast.Atvaino, jaunkundz, bet es gluži nesapratu? viņš pēdīgi noteica nopūlējis visas savas vecās smadzenes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.11.2004 21:56
Raksts #30


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Man liekas, ka vispirms aiziesim līdz Laneloram un tad jau redzēsim ko viņš teiks...
Emanuēla noteica
Lola mēs nevaram skriet un ķert vēju! Vispirms aiziesim līdz Laneloram un tad gan jau ka redzēs ko darīsim!
Viņa ieteica
Vai jūs man neparādītu izeju no mājas un tad līdz Lanelora mājai tikšu pati! Galvoju!
Emanuēla noteica un pasmaidīja. Viņa sabužināja savas rudās matu cirtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.11.2004 12:27
Raksts #31


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es Tev piebiedrošos! Flumena teica Emanuēlai un stingri pavērās pārējās sievietēs.
Tas ir ļoti nopietni, tapēc pret to arī jāizturas attiecīgi sieviete teica un piecēlās no sēdus pozas. Galva nesāpēja un pašapziņa bija atgūta. Tagad tikai gribējās uzsākt ko lādzīgu un labu. Un kapēc gan viņai to nedarīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 02.11.2004 17:34
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Lolaj gribēja patejkt,ka viņai bija vienalga ar ko runāāt kautvaj ar Mardēniju,bet viņā kvēloja cīņas spars un protams gribēja tikt skajdrība,aks tas par murgu...... varbūt tas ir tikaj sapnis...ik pēc brīža viņas galwā šis tejkums iedunējās....
Emanuel (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif) ! lola iesaucās.
Es notejkti iešu kopā ar tewi.....un ja nu gadījuma mums uzbrūk kāds mošķis.....lola jau gatavojās kārtējio rejzi ņemt zobenu āra,bet odomāja,ka labāk nevajag,jo atkal var gadīties vilties.
NU...kusties Džo....nedomājiu,ka tu vēletos palikt te viena.. lola viņu mazliet pastūma aiz rokas un piemeidza mejtenej ar aci

Šo rakstu rediģēja Jana!: 02.11.2004 17:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.11.2004 17:58
Raksts #33


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Flumena kautrīgi nokremšļojās.
Neaizmirstiet mani, es arī vēlos doties līdzi! viņa atgādināja un savilka seju savādā grimasē, ko tikai sievietes paziņas spēja saprast.
Mums jādodas pēc iespējas ātrāk! viņa teica un pamāja ar galvu un devās uz durvju pusi. Aukstums nedaudz izvilka cauri kauliem, bet meitene tam nepievērsa uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 02.11.2004 18:08
Raksts #34


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nu daaaa......... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) tu jau biji tejkusi,k a velies iet līdzi n tapēc aarī neko netejcu ...., Nu večuk ... viņa iesaucas nevis kautkā izmejosi vaj kā bet mīļi un sirsnīgi.......
NU kā tad ms no šejienes varam tikt laukā un nonākt līdz tam nu kā tur to džeku sauca...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 02.11.2004 18:09
Raksts #35


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



OOC: Šī ir tā vieta, kad jūs atvadāties no Džorema!

IC: Džorems nokrekšķinājas. To es jums jau izskaidroju. Taisni pa ceļu, kas ved uz priekšu. Durvis Flumenas priekšā plaši atvērās un caur tām pavērās tumšs un tikpat sērigs un netīrīgs kambaris. Arī šajā telpā nebija īpašu mēbeļu- tikai mucas ar pārtiku un vecas trepes, kas veda uz augšas lūku. Lūka stāvēja plaši valā un pa to kambarī plūda vārga, pelēcīga gaisma. Pa lūku nedaudz varēja redzēt augšējās telpas izkārtojumu. Tā bija koka mājiņa, kā varēja spriest pēc sienām. Blakus lūkai stāvēja galds.

Šo rakstu rediģēja Mia Mirra: 02.11.2004 18:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 02.11.2004 18:13
Raksts #36


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Paldies par palīdzību!
Emanuēla sirsnīgi teica
Tad mēs tagad iesim pa taisno pie Lanelora un tad dosimies turp, kur viņš mūs nosūtīs! Tad nu tagad ir jāatvadās!
Emanuēla teica un apskāva večuku
Paldies par visu!
Viņa noteica un nopētīja ainu, kas pavērās aiz tikko atvērtajām durvīm.
Tad nu iesim!
Viņa noteica pārējām un devās uz durvju pusi.

Šo rakstu rediģēja bruīna: 02.11.2004 18:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 02.11.2004 19:15
Raksts #37


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Augšējā telpa bija drūma, bet ne tik cik pagrabs, jo vismaz šeit pa logiem spīdēja gaisma. Šī telpa likās apdzīvotāka. Te bija galds, apkrauts ar ēdamņām un daudzi skapji- pilni ar grāmatām, dzirām un savādiem priekšmetiem. Stūrī stāvēja gulta un mantu lāde. Pa logu vērās visai nepatīkams skats- debesis bija tumšas un apmākušās un tajās lidinājās melni kraukļi. Tumšā, čumurainā zāle bija pilna ar tumšām peļķēm, kuras spīdēja, kā nāvīgi spoguļi. Ap māju auga kroplīgi koki un krūmi. Vienīgās dzīvības pazīmes bija kāds brūns trusītis, kas rotaļājās pie vienas no peļķēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 02.11.2004 19:35
Raksts #38


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla uzkāpa augšējā telpā un samirkšķināja no gaismas apžilbušās acis.
njā neko laimīgs nav tā ciema ārējais izskats...
Viņa nodomāja. Viņa nolēma pagaidīt pārējās meitenes un večuku pirms iet pavisam ārā no mājas, jo apkārtne nu dien nevedināja diomas uz patiesu draudzību, lai gan večuks patiesi bija gluži kā tāds jauks vectētiņš. Emanuēlas domas grozījās ap šādām lietām, kamēr viņa lūkojās ārā pa logu un gaidīja pārējos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 03.11.2004 12:11
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Flumena iznāca no telpas un tāpat kā Emanuēla, samirkšķināja acis.
Jāpagaida vēl kāds un varēsim iet viņa sirsnīgi teica un pasmaidīja. Garastāvoklis bija ļoti labs un sieviete jutās gatava kārtējam piedzīvojumam. Viņā pamodās azartiskais gars, kas bija iedzimts jau no senseniem laikiem no vecvec kautkādas tur māmiņas puses, kura bijusi liela dēkaine. Padrūmi, bet nav ļaunākais variants! optimistiski nodomāja Flumena un palūkojās uz aizmuguri, gaidot, vai kāds vēl nenāks.

Šo rakstu rediģēja Halina: 03.11.2004 12:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 03.11.2004 16:46
Raksts #40


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



wwops...... lola bja aizkavejiusies asinot sawus nazishus un nemaz nepamanija,ka viisi jau dodas prom.
NU....labi.....tad lajkam ata večuk.......viņa notejca......gribēdama viņu apskaut,bet tas jau nebii viņas gara :blink: . Viņa fiksi bez nekāda mīļuma samīļoja večuku...... īstenība viņai viņs ļoti patika ,bet viņa netajsījas to izrādīt galu galā...viņa taksh ir Cīnītāja...... eu nu Džo.......kusties nu....ko tu tur sapņo ? viņa uzsauca Džoannaj saukdama to ar roku nākt

Šo rakstu rediģēja Jana!: 03.11.2004 16:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 12:26