Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Divine Divinity, Create your own destiny![C]
novemberunge
iesūtīt 20.10.2004 21:44
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es laikam pārsitīšu Kurbijkurnes rekordu. Šī ir mana vismaz 8 LS! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Šoreiz gribēju izveidot kautko patiešām nopietnu un palīgā izdomāju ņemts savu iecienīto PC geimu- Divine Divinity. Tad laižam! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Priekšvārds.

Rivellonas zemes ceļo caur problēmu ūdeņiem. "Septiņu Gudro Sanāksme" ir panākusi, ka visas septiņas rases ir sanaidojušās. Nevienam nevar uzticēties.
Orki maršē pa Rivellonu dziedot kara dziesmas un izkaujot visus pēc kārtas- cilvēkus, rūķus un elfus.Burvji ir piepeši izzuduši no zemes virsas, bet raganas vērpj viltīgus plānus.
Visapkārt valda karš, terors, haoss un nodevība. Ir lielisks laiks, lai "Melnais Gredzens" taptu arvien spēcīgāks un spēcīgās.
"Melnais Gredzens" ir kļuvis tik stiprs, ka to nevar apturēt mirstīgo spēki. Ir tikai viens veids, kā "Melno Gredzenu" aizsūtīt nāvē- atrast sen, sen atpakaļ radīto Divine akmeni un atbrīvot to.
Bet "Melnais Gredzens" ir izplānojis viltīgu plānu- radīt identisku akmeni Divine rubīnam un izmantot to, lai sētu ļaunumu visā pasaulē, ne tikai Rivellonā.
Diemžēl ir arī vēl trešais spēks, ko visvarenie burvji ir jau palaiduši vaļā- Divine Izredzētie.
"Melnais Gredzens" uzzinājis par vaļā palaisto spēku, kas iemiesojies trīs izredzētajos uzsācis medības. Mūsu medības.
Bet viņi nav vienīgie, kas cenšas nogalināt Divine Izredzētos. Tie ir Pūķu Jātnieki.

Un lūk šeit sākas stāsts!

Mūsu- Izredzēto un viņu draugu uzdevums ir atrast pārējos pazudušos Izredzētos- trīs vīriešus, pirms to izdara "Melnais Gredzens" vai Pūķu Jātnieki.

Paskaidrojumi.

"Melnais Gredzens"- Haosa un Tumsas pavēlnieka izveidota brālība. Tā sastāvā ir viņš pats un vēl 2 ļaunuma būtnes- Lēdija Suhuba un Lords Nimuss.
Pūķu Jātnieki-sena, ļaunuma apsēsta tauta, kas dzīvojusi un radusies daudz senāk par "Melno Gredzenu".
"Septiņu Gudro Sanāksme"-Sanāksme, kuras sastāva ir septiņu tautu jeb rašu vadoņi: Dūks Dailons Ferons-cilvēku vadonis, Džemtroms- elfu vadonis, Ulfs Tnohuts no rūķiem, Gronka ķirzakcilvēku valdnieks, Zaks- halflingu ķēniņš,Go- Dārs no orku pūļa un viņu vadonis- burvju zintnieks Rubenss.

Rivellona

Karte: (IMG:http://www.planetdivinity.com/screens/worldmap.jpg)

Pieteikšanās anketa
Pieteikties ATD sadaļā.

Galvenajām varonēm, jeb trim Divine Izredzētajām.

1)Vārds
2)Rangs

Cīnītāja

Cīnītāja ir ļoti spēcīga un lieliski prot darboties ar ieročiem. Jau 15 gadu vecumā viņa pieveica savu draugu roku lauzšanās sacensībās. Cīnītāja varbūt ir ļoti spēcīga, bet viņai nepadodas maģija un viņa nav arī pārāk gudra.
3 Ieroči

Burve

Burve ir skaista un apburoša. Viņa nekādi neatgādina cīnītāju, kas ir liela un ražena. Burve ir labestīga un nemēdz lielīlties. Viņa ir diezgan vāja, bet lieliski pieprot maģiju un ir ļoti gudra un apķērīga.
3 Maģijas

Zagle

Zagle ir izveicīga un viltīga, jo visu dzīvi ir pavadījusi zogot un uzlaužot mājas. Zagle nav ļauna, viņa nekad nespētu nogalināt kādu dvēseli, bet zog, lai izdzīvotu. Viņa ir starp cīnītāju un burvi. Zagle pieprot dažus cīnas paņēmienus un dažas maģijas, kas padara viņu par lielisku karotāju.
2 Ieroči
1 Maģija

3)Vecums
4)Izskats(vēlama bilde)
5)Ieroči(ja ir)
6) Maģiskas spējas(ja ir)

Pateikšu, ka visas izredzētās ir sievietes un no cilvēku rases. Tā kā viņās ir iemiesojušies Divine spēki, viņas ir aizmirsušas savu pagātni.

Citiem tēliem

1)Vārds
2)Rase (rūķis, elfs, cilvēks, ķirzakcilvēks,burvis,orks un halflings)
3)Dzimums
4)Izskats(bilde vēlams)
5)Raksturs
6)Vēsture
7)Dzīvnieki
8)Ierocis(1)
9)Maģiskā spēja(1)

Piebildīšu, ka jūs nevarat būt varenāki par Izredzētajām un, ka jūs nedrīkstēsiet pievienoties spēlei tūlīt kā tur būs parādījušās izredzētās.

Es būšu tā saukdamais Game Master. Es tēlošu visus 2. plāna tēlus, kas jums palīdzēs ar informāciju, kā arī risināšu notikumu gaitu. Jūs nevarat piemēram pēkšņi uzrīkot grautiņu. Jums ir jāseko līdzi tam ko esmu rakstījusi.

Jūsu postiem jābūt gariem un tajiem ir kautkas jāizsaka. Nederēs pliks- viņa gāja tur un tur.

Ja būs kautkas, kas man nepatiks vai kāds noteikumu pārkāpums es izslēgšu jūsu tēlo no spēles, jeb to nogalināšu.


Paldies, ka visu šo penteru izlasījāt un jau iepriekš paldies, ka pieteiksieties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
novemberunge
iesūtīt 31.10.2004 01:19
Raksts #2


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Jūs(Izredzētās) mierīgi soļojat pa šķietami klusu un mierīgu mežu, līdz jums uzbrūk orku bars. Jūs izvelkat savus zobenus un sagatavojaties maģijām. Jūs kopīgi esat jau nogāzušas vienu orku, kad atklājat ka cīnīties ir nesakarīgi un labāk būtu pāriet uz bēgšanas plānu. Būtu jau viegli aizbēgt no šiem resnajiem, tumšādainajiem, cūkām līdzīgajiem būtņiem, bet tie ir apbruņoti ar arbaletiem un sašauj jūsu kājas. Nav izvēles- jāgaida, kad orki jūs atradīs un nogalinās, jo ir pārāk sāpīgi, lai celtos aukšā. Kad orki jūs atrod viens no tiem paceļ savu kaujas cirvi, lai izdarītu pēdējo sitienu.

Kad jūs jau nodomājat, ka gals ir klāt, zeme jums apkārt sāk kratīties un apkārt šaudās zibeņi. Zem jums paveras aiza un no tās izlido zeltaina gaismas strāva, kas apvij jūs un paceļ pāris metrus gaisā. Orki krīt panikā.

Zeltainā gaisma ir Divine gaisma, kas sadalījusies sešās daļās un nu ir iemiesojusies jūs trijās un vēl trīs vīriešos.

Zeltainā gaisma apdziest un jūs nokrītat zemē. Pasaule pēkšņi satumst.

Mazs, balts kaķēns pieskrien jums klāt aposta jūsu mirušos ķermeņus, nolaiza degunus un aizskrien prom.

Jūs pamostaties tumšā, netīrā zemzemes kambarī. Pagraba telpā nav gandrīz nekādu mēbeļu- tikai trīs gultas, kurās jūs guļat un skapis. Pie pretējās sienas atrodas vecas, salūzušas durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 31.10.2004 10:41
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Kas ta tā par būdu .... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) lola nicinoši izkliedza.
Pēkšņi no viņas rokam izlidoja mazs nazītis,aks trāpīja tieši sienā,tad vēl viens ,vēl viens un vēl viens kopā pavisam seši.
Uh nu jaaa tas ta kā būtu darīts (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) viņa lepni paziņoja par sawu ik rīta iesildīšanos.
Bet paga.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) kā mes te nonācam un tagad it nemaz naw riic ..... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) ? viņa nesaprašanā sacīja .... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)
Hej...Emanuela tu esi visgudrāka .... saxi,kas ta tas par murgu ? :blink: viņa nebūt izmejoši vaj pārmetoši iztejcas ( kas īstenība ir viņas garā) ,bet gan ar nepacietību gajdot atbildi un uzticēšanos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 31.10.2004 11:30
Raksts #4


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Džo pēkšņi atmodās. Viņa pārsteigti apskatīja visu apkārt. Drudžaini kustēdamies, viņa aptaustīja kājas un secināja, ka tām viss kārtībā. Nevar būt. viņa apstulba. mūs gandrīz nogalināja tas orks... Ak, jā un tad notika TAS. Ak, Dievs, kā sāp galva. Džo nostenējās un apgūlās atpakaļ. Viņa klusi pētīja istabu, kurā viņas bija un secināja, ka te īsti nebija pat ko pētīt. Viņa sevi piespieda piecelties un nodomāja: Kas īsti ir tajā skapī?... viņa piecēlās un piegāja pie vecā skapja. bet varbūt tikt laukā no šejienes?... viņa piegāja pie durvīm un paraustīja rokturi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 31.10.2004 11:40
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla pamodās. Kājas vēl nedaudz sāpēja. Viņa izberzēja samiegotās acis un aplaida miglainu skatienu apkārt telpai.
Kur mēs esam?
Viņa ievaicājās
Piedošanu Lola, šoreiz es neko īpašu nevarēšu izskaidrot. Varu tikai izsecināt, ka mēs visticamāk atrodamies orku midzenī, bet jautājums kādēļ gan viņi mūs nenogalināja uzreiz? Nu no visiem tiem sīkumiem, ko atceros varēju izlobīt vienīgi šo variantu!
Viņa bezpalīdzīgi noteica un atkrita atpakaļ guļus gultā. GAlīgi negribējās neko pētīt vai darīt.
Protams ir arī vēl viens variants! UN es galīgi nezinu, kur mēs esam un kasir noticis.
Viņa vēl bezpalīdzgāk noteica. Guļot ne pārāk ērtajā gultā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 31.10.2004 15:04
Raksts #6


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Durvis iečīkstējas, ieskrapstējās, bet nepadevās. varbūt pamēģināt ar kāju? viņa domāja. nē, apskatīšos, kā iet pārējām. Orku midzenis... vai tas varētu būt?... bet gaisma? Džo jautāja. Viņu mocīja šis jautājums. Piesēdusi uz gultas malas pie Emanuēlas. Kā jūties? viņa klusi pajautāja. Neizskatās, ka tev ietu labi. viņa piemetināja. Kā izskatās Lolai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 31.10.2004 17:15
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Es neesu tejkusi,ka man liekas ,ka emanuelaj iet labi lola nicinoši ierunājās °bet ja jau ar mums vis kārtība ,tad gan jau ar viņu,bet mums ir svarīgākas lietas darāmas nevis te gulšņāt..... mum sir jaizdibina,kur mēs esam un pēc iespējas ātrāx jatiek ārā nu šī ūķa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif) lola sparīigi un izvilkusi zobenu cēli ierunājās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 31.10.2004 17:40
Raksts #8


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Piepeši durvis pavērās un pa tām ienāca pavecs vīrietis. Viņam bija gara, melna bārda un mirdzošas acis. Vīrs bija tērpies maigi zaļās drānās, kas liecināja, ka viņš ir diezgan turīgs. Vīrs rokā nesa paplāti ar zāļu tēju. Ak, mani draugi! Jūs beidzot esat pamodušās. Kā jūs jūtaties? viņš laipni jautāja sejai starojot laipnībā. Vīrietis nolika tēju uz Džo gultas malas un ielika rokas sānos gaidīdams atbildi par veselību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 31.10.2004 17:48
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Flumena vēroja apkart notiekošo un centās saprast, kas bija noticis. Galva bija nedaudz dulla.
Pavērās durvis un sieviete nopētīja ienākušo virieti.
Kas šeit notiek un kur es esmu? Flumeniete jautāja ienakusajam, kurš bija apsēdies uz vienas no gultām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 31.10.2004 17:58
Raksts #10


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Man iet labi... Džo stomīgi novilka. tad attapās. Kā tu zini manu vārdu? Un, ko tu šeit dari? Ko MĒS te daram? Džoanna būtu turpinājusi, bet pieklusa. Kur gan palicis mans labais tonis? viņa spītīgi nodomāja. Viņai tāds nekad nebija piestāvējis. Pār seju pārklājās greizs smaids.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 31.10.2004 17:59
Raksts #11


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Tu esi manā mājā, mazā dziednieku ciematiņā- Alerotā. Mani sauc Džorams. Es jūs atradu pamatīgi sasirgušas tepat netālu, kad lasīju zālītes savām dzirām. Bet tagad sakiet- kā jūs jūtaties? Džorams noteica rūpīgi nopētīdams jaunās sievietes. Viņš nopūtās un padeva katrai zāļu tēju.

OOC: Lūdzu centies rakstīt mazliet garāk, Halin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 31.10.2004 18:02
Raksts #12


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Flumena ieklepojās, tā norādot ka gribētu visu saprast...
Man sāp galva, bet es gribu zināt, kapēc es neka neatceros? Kas notiek?
CIk šī vieta savāda... nodomāja sieviete...
Varbūt esmu nolaupīta? sievietei riņķoja pa galvu Varbūt tie ir ļauni laupītāji, kas velas mūsu nāvi...tikai...kādēl gan?
vismaz es jūtos pietiekami ciešami, lai uzklausītu jelkādus paskaidrojumus!
Flumena centās piecelties, taču viņai tas neizdevās...

Šo rakstu rediģēja Halina: 31.10.2004 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 31.10.2004 18:08
Raksts #13


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Hmm... Kāds jums ir pamatīgi saskalojis smadzenes, jaunkundzes. Es par nožēlu neprotu dziedēt atmiņu. Jūs neesat nolaupītas un neesat ļaunās rokās. Jūsu vārdus man pateica Mardēnijs, lai gan pēc TĀ vairāk viņš arī nav neko teicis. Cik noprotu jūs esat kautkā īpaša sastāvdaļas. Džorams sērīgi noteica cerēdams, ka jaunekles sapratīs. Viņš piebikstīja pie Flumenas tējas krūzes un laipni pasmaidīja. Dzeriet, tas remdēs sāpes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 31.10.2004 20:14
Raksts #14


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla gulēja gultā un rūpīgi ieklausījās vīrieša vārdos un sāka izdarīt savus sēcinājumu, kurus pagaidām nevienam negrasījās atklāt. Viņa tikai pēc brīža pieslējās sēdus. Viņai radās daži jautājumi uz kuriem vecais vīrs nevarētu atbildēt piemēram
Kā viņas nokļuva tur, kur viņš viņas atrada?
Bet tad izdomājusi atbildamu jautājumu Emanuēla vaicāja
Kas ir Mardēnijs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 31.10.2004 20:20
Raksts #15


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Džorams sašūpoja galvu un drūmi nopūtās. Mardēnijs ir mūsu ciema galvenais dziednieks un varens burvis ar neaprakstāmi gudru galvu. Viņš jums pastāstītu daudz ko, bet diemžēl mūsu diženo vadoni ir piemeklējusi kāda nelaime. Džorams noteica un atkal nopūtās. Tad viņš laipni noradīja uz krūzītēm. Dzeriet, tas jums palīdzēs. Dodu savu dziednieka godavārdu! viņš noteica pielikdams roku pie sirds, itkā dodams zvērestu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 01.11.2004 12:10
Raksts #16


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Flumena laipni pasmaidīja un paņēma no dziednieka krūzīti un iedzēra no tās. Sajūta bija laba un silta un sieviete jutās jau daudz labāk.
Cik muļķīgi bija domāt par nolaupīšanu! viņa iesmējās un juta kā iedunas galva. Vīrietis jauki un mīļi pret mums izturās un es viņam noteikti pateikšos, kad atgūšos, taču...viss vēl var būt priekšā. Man jābūt uzmanīgai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 01.11.2004 17:07
Raksts #17


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Kamēr visi bazarēja,lola bija jau izdzērusi visu tējiu un cītigi klausījās ko vecais vīrs saxa.Viņa tā aizklausījās,ka jau kādas 5min pie lūpām turēja tukšu krūziti.
ČČČČinskkk....krūzīte nokrita zemē un saplīsa. Vaj ,piedodiet kungs es tā negribējiiu man tiešām nejauši lola smajdīdami mēģinādama salasīt druskas rokās sacīja.
Nu labi es domājiu,ka mēs jūtamies pietiekami labi un varam dodies tālax.... Vaj ne mejtenes ? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif) viņa piecēlusies sparīigi tejca.Viņā atkal iemiesojās cīnītajas gars un tā arī gribējas iešķelt kādam mokšķim viņas aso zobenu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 01.11.2004 17:36
Raksts #18


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Džo satrūkās no krūzes nokrišanas. Viņa satrūkās un atpleta plaši acis. Zagles laikā viņa bija pieradusi pie klusuma, jo zagšana prasīja pacietību un pilnīgu klusumu. Tagad bija Džoannas kārta jautāt. kas noticis ar Mardēniju? viņa klusi jautāja. Viņa izdzēra krūzi un nolika sev blakus. Viņa sēdēja uz gultas malas. vai mēs ar šo vīru varētu tikties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 01.11.2004 17:54
Raksts #19


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Emanuēla lēnām malkoja tēju kamēr izdzēra tukšu. Viņa vēroja Lolas krūzīti saplīstam un nesatrūkās, vismaz ne pārāk.
Jā es arī gribētu parunāties ar šo Mardēniju!
Emanuēla noteica
Lola nomierinies mēs pat nezinam, kur tieši esam un uz kurieni mums jādodas un vai vispār mums ir kaut kur jādodas!
Emanuēla noteica joprojām sēdēdama gultā. Viņa juta, ka drīz jau būs atguvusi spēkus un tomēr nekādās lielās afērās un kaujās tuvākajā laikā negribēja iesaistīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 01.11.2004 19:23
Raksts #20


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



OOC: Piebildīšu, ka jūs uzdodat visu pēc plāna! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Esmu mazliet izbrīnīta, ka jūs gluži vai kā lasītu domas uzdodat jautājumus! Tā tik turpināt! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

IC: Džorams pacēla no grīdas atlikušās lauskas un apsēdās. Viņa sejā bija lasāms žēlums un līdzcietība. Pirms pāris dienām Mardēnijs atklāja slepenu eju, kas veda uz senajiem zemzemes kambariem. Viņš to ilgi pētīja un atgriezies izturējās pavisam normāli. Un pirms trim dienām notika kautkas šausmīgs. Mardēnijs sajuka prātā! Viņš visu laiku murmināja par tumsu, mošķiem un mums visiem draudēja, jo domāja, ka mēs esam ļaunie gari. Un viņš tā dara vēl tagad. Dažreiz viņam uznāk apgaismības brīži, kad viņš atgūst saprātu, bet tas nav uz ilgu laiku. Lanelors- Mordēnija draugs saka, ka viņu ir apsēdis dēmons. Es nudien nezinu, bet mēs visi- Alerotas dziednieki viennozīmīgi piekrītam, ka vainīgi ir tie kambari. Džorems noteica sērīgi nodūris galvu.Nedomāju, ka jūs ar viņu varētu aprunāties. Var gadīties, ka viņš jūs nobur vai pat nogalina. Varbūt var palīdzēt Lanelors, bet es šaubos- viņš gan reiz klejoja pa pasauli un ievāca ziņas un kļuva diži gudrs, bet jau daudzus gadus uztraucas tikai par savu darbu un ir aizmirsis senās domas un zintis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 02:28