Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drakona sirds[GP][BP]
Arwen
iesūtīt 31.07.2003 18:06
Raksts #1


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Sākums:
Sezara sēdēja pašā meža vidū uz sūnām apauguša celma, cerība bija maza , ka kāds palīdzēs, bet tomēr viņa gaidīja, kad liktenis atvedīs šurp kādu kurš netikai gribētu, bet arī varētu palīdzēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
46 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Arwen
iesūtīt 14.08.2003 21:36
Raksts #21


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



((Bet viņa noteikti būs rīt šis nav čats, kur vsiem jābūt vienā laikā, man vienkārši vajag paskaidrot visiem reizē, lai pēc tam neatkārtotos un visi ceļā dotos vienlaicīgi...))

"Mani sauc Sezara"
((es dodos kārtot savu tiko iegūto istabu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ))

Šo rakstu rediģēja Arwen: 14.08.2003 21:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.08.2003 21:42
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Mani sauc Vilhelmiine. Tevi?" vinja paluukojaas uz vinju. (Veco ratinju)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 14.08.2003 21:45
Raksts #23


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es jau mineeju vecais ratinns ruukkis ja nav pamanaams un par kaa juus rumaajat (tiessi taa vinni var pievienoties ssizzetam kad veelas un trijataa mees nez vai tik biezzi buusim taakaa klaaj vallaa)

Šo rakstu rediģēja aivvv: 14.08.2003 21:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 15.08.2003 08:38
Raksts #24


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



No mezha iznaaca meitene. Ak, shausmas! Vinja noelsaas. Kapeec sheit tik daudz... personu? Ruukjis... Nekad sheit neesmu maniijusi nevienu ruukji!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 15.08.2003 08:39
Raksts #25


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



laipnaak luudzu mani suc vecais ratinns vai neveelies uzpiipeet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 15.08.2003 08:48
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Un kas tu taada buutu?", Vilhelmiine jautaaja uzluukojot meitenei veel joprojaam seezhot uz miklaas zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 15.08.2003 11:38
Raksts #27


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



"Mani sauc Sezara," Sezara pirmā nosauca savu vārdu meitenei kas tiko bija pievienojusies, "Ja mēs ātrāk iepazītos viens ar otru, esmu pārliecināta, ka varētu sākt stāstīt to, kāpēc šeit atrodos es."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 15.08.2003 11:54
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Taadaa gadiijumaa mani sauc Vilhelmiine" vinjs teica uzsmaidot tikko pienaakushajai meitenei. ::Vilhelmiine ar nepacietiibu gaidiija, kad beidzot uzzinaas, kapeec Sezara sheit seezh...::
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 15.08.2003 12:28
Raksts #29


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



((Arprāts Vilma ir aizgājusi! Bet es vairs nevaru ilgāk nosēdēt uz tā celma - tas ir ļoti neerts! Piedod Vilma par šito gājienu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) , bet man tas ir jāizdara (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) ))
"Mani sauc Kinkia Kii"((pēc tam, kad es būšu izskaidrojusi uzdevumu varēsi savu personību aprakstīt sīkāk.)) atbildēja meitene.
"Jauki, tagat jums derētu iepazītis ar vēl kādu," Sezara piecēlās un klusi iesvilpās.
No krūmiem tūlīt izrikšoja melns zirgs, kas vēl jo projām košļāja zāli, un nesteidzīgi pienāca pie Sezaras "Šis ir mans zirgs - Lords Strazds, viņš kopā ar mani un vēl dažiem maniem draugiem, uz šejieni atkuģoja no aizjūras zemes."
Sezara nedaudz apdomājās: "Jūs noteikti gribat zināt kāpēc mēs uz šejieni vispār braucām - kādam muļķim gan vajadzētu būt lai pamestu savu pili un savu zemi, atbilde ir vienkārša - lai noķertu kādu kas to visu var iznīcināt.
Manai dzimtai gadsimtiem ilgi ir piederējis spēcīgs artifakts - "Drakona Sirds" ar to ir iespējams pavēlēt drakoniem, to nevar kurš katrs ir nepieciešama īpaša gudrība vai ļoti liels maģisks spēks, prms dažiem gadiem es ar tās palīdzību no savas zemes padzinu ļaunumu, likās ka tas vairs nekad neatgriezīsies, bet tā nebija.
Pirms pāris mēnešiem ļaunums izspēlēja savu trumpi, bija palicis viens ļaunuma kalps, ko es uzskatīju par savu draugu - burvis Arands, viņš nozaga "Drakona Sirdi", kamēr to neapsargāja un ar kuģi aizbēga.
Pagāja ilgs laiks kamēr es noticēju, ka vainīgs ir viņš... Zināms ir tas, ka viņš dodas uz Mordoras pusi - ļaunums tur vēl jo projām ir spēcīgs. Es un mani draugi sekojām viņam, taču Arands lika lietā kādu burvestību un izšķīra mūs, tagad es esmu vina un bez spēka, es biju domājusi doties uz Rivendelu, lai lūgtu palīdzību tur palikušajiem elfiem, bet es nevaru pamest Aranda vajāšanu, tādēl man ir lūgums jūs izsekot Aranda pēdas, kamēr es dodos uz Rivendelu, jūs ceļā noteikti satiksiet manus draugus, viņi jums palīdzēs."
Sezara pagriezās pret Vilhelmīni, ka sēdēja turpat zemē: "Ņem manu gredzenu, ja viņi jums neticēs parādiet to viņiem."
Vilhelmīnes rokā iekrita gredzens ar zilu četrstaru zvaigzni.
"Nekādā gadījumā nepazaudē to, tā var izrādīties mūsu pēdējā cerība!" piekodināja Sezara. "Es jūs kādu gabalu pavadīšu, ja jūs protams uzņematies šo uzdevumu?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 15.08.2003 14:00
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



((Urraa!! Beidzot!! ::leekaa aiz prieka (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ))
::Vilhelmiine pieceelaas un apskatiija zelta gredzenu, tas bija skaists... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (((IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) tu tachu vinju man neliksi nozaudeet?(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) ))
::"Protams mees uznjemamies sho uzdevumu, vismaz es", teica Vilhelmiine uzsmaidot Sezarai. ::Vinja jutaas ljoti svariiga par cik gredzenu iedeva tieshi vinjai::
"Juus naakat?" Vilhelmiine jautaaja paskatoties uz meiteni un Veco Ratinju.

Šo rakstu rediģēja avardi: 15.08.2003 14:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 15.08.2003 15:46
Raksts #31


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Arvien dziļāk mežā iedams viņš prātoja kā atgūt savu senzaudēto varu. Esmu sakauts tikai uz īsu mirkli. Es viņiem atriebšos. To teicis viņš izdzirdēja sarunu

Šo rakstu rediģēja Sauron: 15.08.2003 15:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 15.08.2003 19:35
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Nu, protams mees uznjemsimies! Bet... es nezinu, man jaabriidina sava tante... ka es dodos celjaa. *Kinkia bija gluzhi apmulsusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 15.08.2003 21:22
Raksts #33


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



((Mēs tagad laikam esam drūmmežā ne :blink: tātad tava tante ir no drūmmeža elfiem... labs ir tā pat ārā no meža jātiek))
"Kur dzīvo tava tante?" jautāja Sezara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 16.08.2003 09:58
Raksts #34


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



(Mees esam Druummezhaa? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Nju lab!)

Nu... Tas ir aiz shii mezha. Es te taa iekliidu un jau vairaakas dienas dziivojos pa shejieni... Satiku mammas treshaas pakaapes maasiicu... Vinja ir elfs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 16.08.2003 11:20
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Nu tad ejam!", iesaucaas Vilhelmiine.
::Vinja paluukojaas uz Veco Ratinju::
"Tu naaksi?", vinja jautaaja vinjam.

Šo rakstu rediģēja avardi: 16.08.2003 11:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 16.08.2003 14:03
Raksts #36


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



"Es jūs pavadīšu lidz meža malai," teica Sezara un uzkāpa Lorda Strazda mudurā. "Turienes elfiem jāpaprasa zirgi, jūs taču necerat visu garo ceļu iet ar kājām?" Viņa noskatīja Vilhelmīni un Kiniu, kurām nebija ne zirgu, ne poniju - vismaz ne tajā vietā, kur viņas tagad atradās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 16.08.2003 18:35
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



((Relax Vilma (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Arwen laikam vienkaarshi izlaida k burtu... kam negadaas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) ))
"Bet vai vinji mums dos zirgus?" jautaaja Vilhelmiine paluukojoties uz Sezaras skaisto zirgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 16.08.2003 18:42
Raksts #38


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Saurons redzēja trīs stāvus starp kokiem un vienu zirgu. Sheize, viņš nošņācās nav te pat parasta loka nāksies izstikt ar viltību. To teicis viņš sasmērēja seju ar zemi, saplēsa kreklu , un no sviedriem iztaisīja divas asaru sliedes uz sejas. Tagad redzēsim kas notiks, viņš smīnēja un centās izskatīties pēc nelaimīga maza zēnaun virzījās uz izeju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.08.2003 19:38
Raksts #39


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



(pirmkaart ccetrus cilveekus zirgu un poniju)
nu es te taa domaaju kas iisti man atleks ja es paliidzeessu un kaa mani tas vareetu trauceet ja nepaliidzeessu un kaa tu ceri laiciigi tikt liidz rivelendai un nav jau drossi zinaams vai paliidzees vai cilveeki nedereetu labaak tie ir abaas druummezz pusees un taatad daudz tuvaak
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 17.08.2003 15:30
Raksts #40


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



((Sory Vilma izlaidās k burts (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) tad kad būs vairāk laika palabošu un padzēsīšu rakstiem jābut tikai par tēmu, savādāk te būs murgs :blink:. Un Sauron ko tu tur murgo, Saurons spēj mainīt izskatu? Kapēc tas neparādās spēju sadaļā un vai tāda spēja nav pārāk spēcīga? Protams tu vari būt viltvārdis, labuma meklētājs vai vēl kāds ļauns personāžs, kas iefiltrējas, bet vārdu gan nomaini! Saurons IR BEIKTS!))
"Bet vai vinji mums dos zirgus?" jautāja Vilkelmīne
"Ja nedos zirgi paši atnāks (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) ." Sezara noteica un papliķēja Lordam pa kaklu.
"Nu es te tā domāju, kas īsti man atleks, ja es palīdzēšu, un kā mani tas varētu traucēt ja nepalīdzēšu, un kā tu ceri laicīgi tikt līdz Rivelendai, un nav jau droši zināms vai palīdzees, vai cilvēki nederētu labāk tie ir abās druummež pusēs un tātad daudz tuvāk..." prātoja Vecais Ratiņš.
"Kas tev atleks? Nezinu spried pats, kas tev varētu atlekt, bet ja nepalīdzēsi, tad kādu dienu alas, kuras tu un tavi radinieki esat rakuši vairākās paaudzēs, izdedzinās vai izsaldēs drakonu liesmas. Esgarotas cilvēki ir zemnieki, viņi nevēlētos palīdzēt pat, ja atkal atgrieztos Smogs(ja ne Smogs tad kāds cits), turklār man ir kāda ziņa no Elronda, kas jānodod Rivendelas elfiem, un neuztraucies - es paspēšu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

46 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 05:21