Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Vinnijs Puuks, kas tev miiljaakais?
kursh ir tavs miiljaakais vinnija puuka varonis?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 232
Viesi nevar balsot. 
alohamora
iesūtīt 08.10.2004 17:25
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



vinnijas puuks ir perfektaakaa graamata pasaulee (tas jau nu visiem taa kaa buutu zinaams),tajaa ir geniaali domugraudi, nepaarspeejama dzeja...nu un es veeleetos zinaat, kursh ir juusu miiljums no shii burviiga staastinja (personnigi, mans favoriits ir eezeliitis/vinnijs pac). (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 7 8 9  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 170)
Klāra
iesūtīt 20.05.2008 20:56
Raksts #161


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



lai cik dīvaini arī nebūtu-es viņu neesmu lasījusi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gold fish
iesūtīt 23.05.2008 13:07
Raksts #162


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.08



protams...pūks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.06.2008 17:46
Raksts #163


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(sawliite @ 09.06.2008 16:44) *
hmm. zinu, ka daudziem šīs grāmatas ļoti patīk..

vinniju Pūku esmu izlasījusi, mazo princi ne. (bet vasarā lasīšu)

man jautājums- kāpēc visiem viņas tik traki patīk? (nu man jau arī patīk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) pat ļoti, tāpēc, ka baigi mīļa).


Pārcelts jautājums no neiederīga pavediena.
Roviela
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 07:56
Raksts #164


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



Mna vislabāk patīk Ēzelītis Iā. It kā jau visi tēli ir forši.Mēs klasē vienu meiteni nosaucām par Ēzelīti Iā, jo viņa dažreiz uzvelk ēzeļA t- krekliņu un viņa arī pati izskatās pēc ēzelīša (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) un tad klasē no vietas skan kādu mēnesi ēzeļu saucieni.

Man nekad tā īsti nav paticis sivēntiņš. Nezinu kāpēc. Laikam pārāk mazin''s un rozā.
Man patīk pūci- ļoti gudra. Viņai var prasīt padomu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 26.08.2008 07:35
Raksts #165


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Atzīstos, ka es Vinniju Pūku tā arī neesmu līdz galam izlasījusi, jo kaut kas tai grāmatiņā līdz galam nepiesaista, lai gan Vinnija Pūka aforismi ir ļoti jauki un sirsnīgi. Man principā varetu vislabāk patikt Vinnijs Pūks ar visām savām iesprūšanām durvīs, lidošanu ar baloniem, bišu dziesmiņu u.u.t. Jā, un kā viņi meklēja mizu lempi - Pūks, ja nemaldos bija iniciators. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Nē, varbūt jāsameklē tā grāmata un beidzot jaizlasa. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nefermerita
iesūtīt 27.05.2009 13:59
Raksts #166


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.09
Kur: Jēkabpils



Ai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tā ir labākā, mīļākā, burvīgākā bērnu grāmata, kas devusi lielu daļu ģimenes folkloras vārdu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Kas nav lasījis šo grāmatu, vēl sliktāks par to, kas nav lasījis GP.
Mīlīgi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Mans favorīts ir Tīģeris, lai gan visi tēli ir tik arhetipiski apburoši, ka neko labāku nemaz nevar vēlēties, kā tikai to, lai šī grāmata būtu bijusi garāka (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 14.07.2009 00:12
Raksts #167


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



jā, par tiem arhetipiem klasesbiedrene stāstīja, kā viņi ģimenē bija varējuši iedalīt katram kādu tēlu no pūka grāmatas, man teica, ka es esot sivēns (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

bet mīļākais tēls man nāk prātā trusītis, bet kāpēc to nu gan es nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 14.07.2009 15:39
Raksts #168


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Kad lasīju, man patika Trusītis, par viņu arī nobalsoju. Ja lasītu tagad - varbūt kāds cits personāžs man patiktu labāk, visdrīzāk - Pūks pats. Tīģeris, Kenga un Ēzelītis noteikti ne - tie tādi histēriski, homēriski, neirastēniski vai, gluži otrādi, pārāk melanholiski vai pat apātiski radījumi.

Sivēns manuprāt ir pārāk autoritātēm sekojošs, Kristofers Robins - krīt ārā no pārējā bara. Ja tā padomā, Trusītis ir tāds nekāds personāžs, mazulītis Rū - sīcis, tātad topā paliek Pūce (viņa gan drusku sociopāte), un Pūks. Tātad - tomēr Pūks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Ja tā padomā - ļoti labi parādīti psiholoģiskie tipi un temperamenti, un katrs cilvēks var sameklēt sevi šajos personāžos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fredijs
iesūtīt 15.07.2009 14:49
Raksts #169


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.09



Neapšaubāmi Pūks! Kā jau galvenais varonis. Šo grāmatu esmu izlasijis divas reizes, bet mulfilmas kādas 4, 5 reizes.

Šo rakstu rediģēja Fredijs: 15.07.2009 14:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ciema Mulķītis a...
iesūtīt 14.09.2009 15:57
Raksts #170


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.09



es balsoju par Tīģeri , jo man Winnie the Pooh spēle , kurā galvenais varonis ir Tīģeris (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool2.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfa
iesūtīt 30.09.2009 21:48
Raksts #171


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.09



Man arī Pūks patīk. Viņa dziesmiņas ir foršas. Un tā grāmata vispār šausmīgi mīlīga. Jauka. Sen neesmu lasijusi. Laikam būs jaīzlasa vēlreiz. Es atceros, ka par kaut ko tajā grāmatā es šausmīgi smējos. Laikam par sivēnu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 7 8 9
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 02:36