Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tumsas kalpi [C] [Pabeigta], Nost ar labo! Dodiet ceļu tumsoņiem!
novemberunge
iesūtīt 08.10.2004 20:56
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Man atkal ir garlaicīgi un tas protams nozīmē ka ir tapusi jauna LS!!!
Tātad te būs mazliet par to kas un kā notiksies:

Pieteikšanās
Pieteikšanās notiks ATD sadaļā. Jūs iesūtīsiet tur savu tēlu aprakstus un gaidīsiet, kad es tur iepostošu atbildi vai jūs varēsiet piedalīties.

Mazliet par salu, kur viss notiksies.
Salu sauc Lavēlija. Tā ir plaša, skaista zeme ar burvīgu un pārsteidzošu dabu. Ziemas Lavēlijā ir īsas, bet bargas. Tās ilgst vienu mēnesi un atnes daudz sniega, sala un ledus. Vasaras ir garas un diezgan siltas. Tās parasti ir saulainas, bet itin bieži līst lietus. Lavēlijā ir daudz pļavu, mežu, kalnu un ezeru, un upju. Pļavas visu vasaru ir pilnas ziedu, tikai retās ir tukšas un tajās aug pelēka zāle. Meži ir kā jau meži- pilni vecu,skaistu koku. Gandrīz visi kalni ir ļoti lieli un ar sniegotām virsotnēm, kurās sniegs nekad nenokūst. Upes un ezeri ir pilni ūdensļaužu un nāru.
Lavēlijā ir maz pilsētu, bet tās ir ļoti lielas. Lūk te tās būs:

Dafa- cilvēku pilsēta. Tā ir arī galvenā tirzniecības vieta un svešādas būtnes ir pavisam ierasta lieta.
Liondra- elfu pilsēta. Pilna laimes, prieka un dailes. Reti kad kāds ieklīst.
Ūraja- visu pilsētu pilsēta. Ūraja ir tā vieta kur satek kopā visas rases, kur jautrība iet vaļā dienu un nakti.
Oriadne- ļaunuma un tumsības pilsēta. Mūsu mājas.

Par mūsu pilsētu- Oriadni

Oriadne kā jau minēju ir ļaunuma un tumsības pilsēta. Šeit vienmēr valda tumsa un vienīgās gaismas nāk no ķēniņa pils. Pilsēta ir iekārtota visai dīvaini. Pa vidu tai atrodas ķēniņa pils, kurā mitinās tumsas karalis ar saviem padotajiem. Apkārt pilij ir smēdes, staļļi un visas pārējās saimniecības ēkas. Tad seko vietējo iedzīvotāju mājās, kuras visas ir tumšas un ievieš šausmas. Visbeidzot pilsētu apskauj melna akmen sēta. Pilsētā ir tikai viena ieeja- vārt, kas atrodas sētas ziemeļu pusē.

Kas tad tie "mēs" esam?

Mēs esam tumsas radības, kas kalpo ķēniņam. Mums katram ir savs rangs un mēs katrs esam indivīds ķēniņa acīs. Viņš nepalaiž garām neko.

Visbeidzot pieteikšanās anketa

1)Vārds
2)Rase
3)Rangs
Iespējamie rangi:

Karaļa pareģis(1)
Karaļa pareģis visu laiku tup pilī un mūsu ceļojumos nepiedalīsies. Viņš sniegs mums atbalstu, kad būsim mājās. Pareģis vienlaikus pilda arī karaļa padomdevēja pienākumus. Viņš ir karaļa labā roka.
Ieroči: neviens
Maģiskās spējas: 3, neieskaitot pareģošanu

Bruņinieks(2)
Bruņinieks ir otrais aiz pareģa. Viņš piedalās karos un palīdz karalim ar kauju stratēģijām.Viņi ir spēcīgi un liesliski pārvalda zobencīņu.Ja karalis saslimst kāds bruņinieks noteikti ir tas kas ieņem viņa vietu uz slimības laiku. Bruņinieki ceļojumos piedalīsies.
Ieroči: noteikti zobens un vēl 2 ieroči
Maģiskās spējas: nav

Spiegs(1)
Spiegs ir karaļa acis un ausis. Viņš ir apveltīts ar lieliskām dzirdes un redzes spējām, kā arī pieprot labi maskēties. Spiegu uzdevums ir izspiegot citus un piegādāt ziņas karalim. Spiegs varēs doties mums līdzi ceļojumos.
Ieroči: 2
Maģiskās spējas: viena, ne īpaši liela

Mags(2)
Mags ir karaspēka maģiskais atbalsts. Viņam parasti ir lieliskas maģiskas spējas un viņš ir ļoti gudrs. Mags nereti izpalīdz pareģim ar padomu sniegšanu karalim. magi varēs doties ceļojumos.
Ieroči: tikai zizlis
Maģiskās spējas: 4

Civiliedzīvotājs(3):
Viņam nav lielas nozīmes karaļa dzīvē vai valdīšanā. Viņš ir parasts iedzīvotājs kuram neinteresē kas notiek karaļa pilī. Civiliedzīvotājs varēs doties mums līdzi.
Ieroči: 1
Maģiskās spējas: 1

4) dzimums
5)Izskats(vēlama bilde)
6) vēsture(OBLIGĀTI)

Mūsu uzdevums:
Nu rodas jautājums- ko tad mēs darīsim, va ne? Mēs pildīsim valdnieka uzdotos uzdevumus un dosimies grūtos ceļos. Dažreiz nāksies arī pasēdēt mājās.

Nu, tad tā izlasiet šito garo penteri un lūdzu piesakieties ATD sadaļā. Ja ir kādi jautājumi sūtiet man PZ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
18 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Idril
iesūtīt 11.10.2004 19:14
Raksts #61


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Jā es būtu burve.. Artemīda pašapzinīgi noteica Mēs dodamies izpostīt kaut kādu nesen uzceltu templi... Artemīda stāstīja Ēku atstājiet man.. Artemīda noteica un nopietni palūkojusies uz kaut kādu tumšu nokaltušu puķu podu un puķu pods uzsprāga Iznīcība, skaisti.. Artemīda ledaini noteica un palūkojās augšup Sivers joprojām nenāca KAs viņam padomā? Artemīda prātoja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 11.10.2004 20:00
Raksts #62


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



"vācies lejā, puis, jādodas ceļā." Remonds novilka, skatoties uz Siveru. "dzirdi? šaubos vai ar bultu būs tevi jānotriec šeit lejā." viņš balsī, kurā nebija draudu, noteica. kalpi atvēra staļļa durvis un no tām izrikšoja milzīgi liels, ogļmelns rumaks ar sarkanām zvērojošām acīm. ielēcis seglos, Remonds uzbļāva kalpiem:"idioti, kāpēc nelikāt melnos seglus? es taču vienreiz jau teicu, ka šie tumši zilie man nepatīk!" viņš ļāva lai kalpi apseglo zirgu vēlreiz (kalpam bija jāuzrāpjas uz nelielām trepītem lai zirgu apseglotu) un drebošām rokām atdeva pavadu Remondam. "paldies." puisis strupi pateicās un ielēca seglos, tagad jau ērti iekārtojies. seglu somas bija pilnas ar vajadzīgām mantām. zirgs mētāja galvu un mīņājās nepacietīgi gaidīdams iespēju laisties rikšos un apdzīt pārējos zirgus - kā vienmēr.

Šo rakstu rediģēja sinda: 11.10.2004 20:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 11.10.2004 20:26
Raksts #63


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Stey ne vaarda neteikusi sekoja paareejiem. Vinjai nekad nav paticis runaat. VInja skaidri zinaaja savu uzdevumu un tiecaas to izpildiit. Tomeer katru briidi magu neatstaaja piesardziiba. Vinjas speeja visu laiku darbojaas. Stey centaas saskatiit citu izjuutas un atkaal sleeptos nodomus....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 11.10.2004 20:27
Raksts #64


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



OOC: Sorry, ka tik ilgi nerakstīju, netiku pie datora... elektrība raustījās...

IC: Nāku, nāku! Sivers nokliedzās un laidās zemē. Viņš apstājās pie Remonda. Tev gan patīk viņus izrīkot. viņš ļauni smīnot noteica un nopētīja mazo velniņu no staļļa. Tas vēl drebinājās. Ej, tu esi brīvs. Sivers teica un nolūkojās, kā sīkais aizvelkas. Vārnas man teica, ka tā puisieša nebūs, bet viņš ir mums uzzīmējis karti. Neko diža tā nav. Liekas ka mans zirgs prot labāk zīmēt... Sivers noteica un uzlidoja gaisā. Varam sākt ceļu! Sivers nokliedzās ar nelielu lepnumu sirdī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.10.2004 11:27
Raksts #65


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Nu, ja ejam, tad beidzot ejam... Flēra uzsauca. Uzmaukusi savu mugursomu, pārbaudījusi vai zobens un bumerangs klāt, viņa savicināja spārnus un pacēlās gaisā. Nedaudz palidojusi uz priekšu, viņa attapās, ka kāds cenšas ielauzties viņas prātā. Flēra bija pārāk rūdīta, lai viņai uzreiz tiktu prātā. Toties, viņa uzreiz saprata, kas cenšās to izdarīt. Stey. pazibēja doma. Flēra saniknojās un pielidoja tuvāk Siveram. Censdamās lidot vienā tempā, iesāka sarunu. Mjā... kā īsti iet karalim? Neko tādu viņš man nestāsta... Pastāsti,kā gājis pēdējā laikā... kaut kā garlaicīgi man... Flēra greizi pasmaidīja. Vismaz netiks pie manējām domām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.10.2004 15:35
Raksts #66


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Artemīda mierīgi jāja uz sava nemierīgā zirga. Viņa negrasījās stulbi izcelties jājot priekšā. Viņa patlaban nodarbojās ar domāšanu un protams nevarēja aizmirst zirga savaldīšanu, ja vien negribēja atkal attapties uz zemes un uzklasīt Sivera prieku par viņas neveiksmi. Artemīdas acis nikni samiedzās. Viņa bija nikna. Kaut ātrāk varētu uzspridzināt to stulbo templi.. Artemīda domāja. Viņa bija daiļa, bet tik auksta kā leduskalns. Gluži kā Sniega karaliene tikai ne blonda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 12.10.2004 17:04
Raksts #67


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Karalim iet diezgan labi. Vienīgais it tas, ka viņam daudz darba- karot un pārvaldīt valsti. Tas nemaz nav tik viegli kā izskatās. Turklāt viņam vēl jauztraucas un jākomandē mani... Tas arī nav nemaz tik viegli. Sivers teica Flērai. Viņš uzmanīgi viņu nopētīja un izvilka no somas karti. Uzmanīgi to nopētījis Sivers nopūtās. Templis atrodas vecajā mežā...Cik savādi. Man liekas karalis pirms pāris nedēļām tam mežam uzrīdīja sērgu... Sivers nodomāja un uzmanīgi salocīja karti un ielika to atpakaļ. Bariņš tuvojās vārtiem. Velnu bērni jautri smēja un skrēja viņiem nopakaļ. Eu! Parādiet mums kautko kolosālu! viņi viens pēc otra kliedza. Sivers dusmīgi palūkojās atpakaļ un nokliedzās Liecieties mierā, sīkuļi! Kāda velnēna māte domīgi pakratīja galvu un noteica Un tas skaitoties mūsu zemes sargs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.10.2004 17:17
Raksts #68


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Tu vēl uzplīsies? Artemīda nikni noteica Ja reiz gribi jokus tad es tev parādīšu! Viņa nikni noteica un gatavojās uzlaist gaisā tuvējo māju. Tad viņa novērsa to no mājās un uzspēra gaisā krietnu gabalu zemes. Apmierināti pasmaidījusi un aizjāja tālāk mazliet palaižot brīvāk pavadu. Viņai nebija garastāvokļa klausīties izbiedētos spiedzienos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 12.10.2004 17:22
Raksts #69


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



eu,nu ko jums winji dara?winji taku weel i mazinji...juus ar taa kaa nekad mazi nebuutu bijushi! etibii skumji noteica.droshi wien arii winja shaadi kljuwa par baareni.tikai karalis gan nesaka kaa winja nonaaca melnajaa galmaa[taa winja to sauca].liels,liels nosleepums...atklaajams nosleepums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.10.2004 17:27
Raksts #70


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Nu neviens nav teicis, ka šis kolosālais nebūs ļauns jociņš... Flēra pasmīnēja un nedaudz pievērusi acis ar prātu centās iedvest, ka puišu velnēns ir meža nimfa. Flēras seju pārklāja apmierināts smaids. Izdevās! Mazais velnēns sāka kaut ko runāt, pārējie sāka smieties... sīkais satrakojās un kā jauns buciņš salika ragus priekšā un uzbruka. Pēc brīža sīkais attapās ietriecies kūts sienā. Flērai paspruka smiekliņi. Piedod... bet nevarēju nekādīgi atteikties no šitā jociņa... Flēra neizturēja un sāka pilnā balsī jautri smieties prieka asarām plūstot pār vaigiem. Viņa nejauši pamīšus uztriecās ar savējiem spārniem uz Sivera spārniem un atkal otrādāk. Kad smiekli norima, Flēra ieteicās: Tev vajadzētu šito iemācīties. Ļoooooti parocīgi. Viņai paspruka vēl viens smiekliņš, kurš tapa uzreiz norīts. Flēra sāka ausīties un uzmanīgi vērot, bet tomēr mazs, nodevīgs, rotaļīgs smaidiņš palika gozējoties uz viņas lūpām. Kur īsti atrodas šī svētnīca? Flēra pajautāja, neļaujot jautrajai omai pagaist. Netālu uzsprāga Artemīdas saspridzinātas mājas.

Šo rakstu rediģēja Kurpiite: 12.10.2004 17:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 12.10.2004 17:37
Raksts #71


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Sivers domīgi uzlūkoja Artemīdu. Tik ļauna... Tik vēsa... viņš nodomāja un tad Flēra uztriecās uz viņa spārniem. Tu... viņš jau gribēja pateikt ko nejauku, bet apklusa. Viņš nedrīkstēja neko sliktu sacīt. Sivers iekodās mēlē un palidoja nedaudz uz augšu, lai viņā atkal neietriektos Flēra. Sivers ievilka dziļu elpu. Smaržoja pēc tumsas un ļaunuma. Viņi bija klāt pie vārteim. Vārtu sargi bija īpaši raženi, melnas ādas krāsas velni, kas bija tērpušies sudrabotās bruņās. Tiem uz muguras mirdzēja zili spārni. Velni zemu paklanījās un atvēra vārtus. Bariņš izspruka ārā. Valdīja nakts. Līdz templim nav tālu. Tas atrodas tur mežā! viņš teica norādījis uz mežu, kas vīdēja pavisam netālu. Rīt no rīta jau būsim tur. viņš teica un nolaidās pie Remonda. Viņš laikam ir vienīgais ar ko varu normāli parunāt. Sivers nodomāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.10.2004 17:43
Raksts #72


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Artemīda garlaikoti vēroja apkārtni. Kaut kāds murgs... Viņa nodomāja Interesanti cik tas templis liels? Viņa domāja. Izmanotodams jātnieces neuzmanību tas sacēlās pakaļkājās ar mērķi izmest jātnieci no sedliem. Artemīda pēdējā brīdī noturējās un nikni nozibināja acis. Zirgs momentā kļuva rāms Rīt? Tas saprotams ar to, ka mums nāksies ceļot dienā? Artemīda ievaicājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.10.2004 17:46
Raksts #73


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Flēra izjuta Sivera naidu un tāpēc laidās zemāk pie Etibī. Flēra netaisījās runāt, bet gan vienkārši turēties tuvāk pie zemes. Lidodama virs Etibī, Flēra pārdomāja Sivera teikto. Tas tur mežs... Flēra nebija stulbene. Viņa, zināja, ka tur draud kas nopietns - sērga, kas nav ārstējama. ne jau velti viņa ziņoja par panākumiem tieši tajā mežā. Flērai radās aizdomas vai tik Sivers neved visus kaut kādās lamatās. Sadrūmusi viņa pašai nemanot lidoja augstāk līdz gandrīz nosmaka ļaunuma dvesmā augšā. Flēra atkal piezemējās un lidoja virs Etibī, un saspringti domāja, kas nu jau bija kļuvusi par ikdienu Flērai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 12.10.2004 17:48
Raksts #74


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Jā, vai tev ir kādas problēmas? Sivers centās neizklausīties rupjš, bet neliela rupjuma deva tomēr paspruka. Viņš gurdeni pasmaidīja. Siveram jau līdz kaklam bija šie mūžīgie jautājumi. Sivers nolaidās tuvāk pie zemes un apsēdās gaisā. Viņš joprojām lidoja uz priekšu, bet nu sēžot. Bruņinieks savā galvā sāka kautko apspriest pavisam piemirsis, ka gribēja runāt ar Remondu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 12.10.2004 17:52
Raksts #75


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Zini zināmas rodas! Ja ņem vērā, ka šis acīmredzot pieder pie mežiem, kuriem uzsūtīta sērga. Un es gribētu dzirdēt atbildes.. Artemīda aizkaitināti noteica. Viņa neēdza lēpt lielāko daļu savu domu. Viņa paskubināja zirgu un jāja gandrīz Siveram blakus. Cik nu var ņemot vērā, ka viņš lidoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.10.2004 18:00
Raksts #76


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Man rodas aizdomas, ka Sivers grib mūs iegrūst lamatās. Flēra noskaldīja. Viņa bija pielidojusi Artemīdai pie otra sāna. Varbūt tu gribi mūs novārdzināt un likt (vai tas vispār ir iespējams?) nobeigt to templi, ko mēs, iespējams, nespētu novārdzināti darīt, likt cietiem izsaukt eņģeli un nogalināt. Sava deva labuma tev būtu... Skan loģiski, Siver, tu to nenoliegsi. Flēra domīgi nobeidza.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 12.10.2004 18:01
Raksts #77


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Jā, tas pieder pie mežiem, kam uzsūtīta sērga, bet ir viena lieta... Viņš teica un pieleca kājās joprojām lidinādamies. Sērga tika uzsūtīta pirms vairākām nedēļām. Es tur visu izpētīju, bet nekāda tempļa nebija. Tas var nozīmēt tikkai vienu- sērga ir iznīdēta un viņi ir uzcēluši templi, lai tā atkal neuzrastos. Sivers teica. Viņam ļoti patika, ka viņš zina tik daudz. Sivers npkrekšķinājās itkā aizpūsdams prom savas iedomīgās domas. Ir vēl kādi jautājumi? viņš vaicāja ar pamatīgu lielības piedevi balsij. Viņš sadzirdēja Flēras teikto. Nenoliegšu, ka tas skan loģiski, bet es nekad tā nedarītu. Varbūt darītu, bet tad man nebūtu līdzi Remonda.

Šo rakstu rediģēja Mia Mirra: 12.10.2004 18:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 12.10.2004 18:05
Raksts #78


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



ir jawtaajums...wai ri iespeejams,ka mes kaadaa weidaa cietiisim wai saslimsim? eitibii nedroshi jawtaaja. man weel ljoti daudz plaanu ir,me nedriixt mirt...turklaat nez wai karalis par to priecaasies etibii nedaudz piedraudot noteica.hmmm,winji tagad domaa ke taa etibii i niikule etibii domaaja bet es esmu tikai cilweex.man naw paardabisku speeju.jebkursh mani jebkuraa briidii war wienkaarshi nowaakt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.10.2004 18:09
Raksts #79


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Tieši tā, Etibī, tieši tā. Flēra nodomāja. Viņi bija izbraukuši no pilsētas, un lēnām tuvojās mežam. Nenormāli lēnām. ja es lidotu viena pati, tad būtu ātrāk... viņa aizkaitināti nodomāja. Un jā ... ir jautājums. Vai mēs beidzot kustēsimies ātrāk? Balsī bija manāms aizkaitinājums.

[OOC: Rīt postu no manas puses nebūs. Es braucu ekskursijā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 12.10.2004 18:16
Raksts #80


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Stey klausiijaas celjabiedru sarunaas. Tas nebija nedz interesnatas, nedz satura pilnas. Logjiskais secinaajums sakaraa ar templi un seergu un Sivera nepamatotais lepnums (ko Stey, protams, juta) par to, ka vinjsh speeja sho secinaajumu izdariit...taa bija viena lieta...bet beernishkjiigais uzbrukums velneeniem (kuri peec Stey praata nenoziimeeja vairaak kaa viens no bezgaliigajiem punktiem figuuraa, taatad nenoziimeeja neko)...tas jau bija vienkaarshi smiekliigi...

Burve lieliski tureejaas zirgaa. Vinjai domaajot, vinjas acis neizteica neko un nenodeva vinjas domas. Burve bija kaa vienmeer vienladziiga un auksta. Tik ljoti tumsa bija saeedusi vinjas dveeseli...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

18 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.05.2024 23:55