Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dievu naids un dusmas, [C] [PZP]
novemberunge
iesūtīt 28.09.2004 22:00
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Reiz kādu dienu cilvēku ķēniņš Nahārts nolēma uzcelt sev templi.Gaismas Dievi pamatīgi sadusmojās un par sodu atņēma cilvēkiem un citiem brīvajiem ļaudīm viņu skaisto zemi. To padzirdējis Tumsas Dievs nolēma tukšo valsti pievākt sev. Viņš tur uzcēla milzīgas pilsētas un lielu, lielu pili,kur apmetās uz dzīvi. Gaismas Dievi sacēla traci un sākās milzīgs karš starp labo un ļauno...

Pa vidu bija iespiesti nabaga brīvie ļaudis- bez mājām, bez ģimenēm un bez kāda prieka dzīvot. Apkārt mūždien risinājās Dievu kari.

Kādu dienu kāds enģelis nolēma, ka tam jādara gals. Viņš aizlidoja uz dēmonu pilsētu un atrada tur sev domu biedru. Enģelis un dēmons kopā radīja bērnu, tik pilnu ar apslēptu spēku,ka pat vesela enģeļu orda nespētu viņu apturēt.Bet nedomājiet,ka ar to viss beidzās. Tumsas Dievs pamanīja bērnu un pats devās ārā no savas pils, lai bērnu nogalinātu. Tumsas Dievam izdevās nogalināt bērna ķermeni, bet viņa dvēsele paspēja aizbēgt.

Bērna māte ir likusi brīvajiem ļaudīm atrast bērna dvēseli un palaist to brīvībā. Tas nebūs viegli,jo dvēsele izrādās ir paslēpta Pērnu kalna dzīlēs, kur kāju spert neuzdrošinās pat Dievi.

Enģelis Goha ir izvēlējies pāris ļaudis un devis tiem zīmi, ka viņi ir izredzētie,kuriem jāatrod dvēsele.

Mūsu uzdevums ir iet šo tālo ceļu un atrast bērna dvēseli, lai ko tas arī maksātu.

Tātad jūs varat pieteikties uz šo lomu spēli ar PZ, kurā jums jāiesniedz šādas ziņas par savu varoni:

Vārds:
Dzimums:
Rase:
Ģimene:
1 maģiska spēja:
Ierocis:
Dzīvnieks:
Bilde vai tēla izskata apraksts:
Raksturs:
Tēla vēsture:

Es jau iepriekš pasaku, ka man kā GM būs 3 maģiskas spējas, bet nebūs ieroču, jo mans tēls būs grupas tā saucamais "līderis".

Tātad mans tēls:

Vārds: Elaine Roze
Dzimums:sieviete
Rase: burve/mags
Ģimene: Kad Elaine bija maza viņa zaudēja atmiņu, tāpēc neatceras kas ir viņas māte un tēvs.
Maģiskās spējas: Pārvalda ūdeni, lasa domas un prot runāt visās pasaules valodās
Ierocis: nav
Dzīvnieks: Brīnišķigs, sudrabots vienradzis vārdā Terro
Bilde vai tēla izskata apraksts: http://www.jonathonart.com/kau3-x.jpg
Raksturs: maiga,labestīga, bet mēdz arī kļūt strauja,asa un tieša
Tēla vēsture: Neko dižu nav izdarījusi un par viņas ikdienu nav vērts stāstīt. var tikai piebilst, ka viņa ļoti, ļoti mīl visu dzīvo izņmot ļaunumu, kas laikam jau skaitās miris.

Lūk tā! Atgādināšu, ka lai pieteiktos šajā LS jums ir jāsūta man PZ ar tēla aprakstu un tad es jums pateikšu vai jūs varat piedalīties vai ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
sinda
iesūtīt 30.09.2004 21:23
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



CITĀTS
Vārds: Raisa
Dzimums: sieviete
Rase: gaismas dēmons
Ģimene: viņa ir Nakts Dieva meita. viņa nezinkāpēc bija gaismas dēmons
1 maģiska spēja: pārvalda uguni
Ierocis: zobens
Dzīvnieks: ogļmelns zirgs Rio
Bilde vai tēla izskata apraksts:
(IMG:http://www.tvnet.lv/resources/albums/mare_/3155092/touji.jpg)
viņai ir melni spārni
Raksturs: raksturs gan viņai iedzimts no tēva - viņa ir nejauka, spītīga, neapdomīga un pat ļauna
Tēla vēsture: Tumsas Dievs nevēlējās sev par meitu gaismas dēmonu - tas taču nebūtu labi, ka Tumsai piedzimusi Gaisma. tāpēc 5 gadu vecumā meiteni pameta un līdzi deva vien zobenu un melno ērzeli - Rio.


nu tas ir mans apraxc (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 01.10.2004 11:36
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vārds- Kerija
Dzimums- sieviete
Rase- mags
Gimene- tāda neeiksistē, jo Kerija dzīvoja kopā ar laipnu kundzīti.
Spēja- Dziedināšana
Ierocis- Loks un bultas
Dzīvnieks- Ērglis Hero
Izskats- Tumsnēja rudmate. Ļoti gara, tieva. Zaļas acis
Raksturs- Nenosakāma, vienmēr izpalīdzīga, laipna...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 01.10.2004 12:46
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



All right me iejutīsies džeka lomā .

Vārds: Raiho
Dzimums: vīrietis
Rase: enģelis/dēmons (pa pusei no labā pa pusei no ļaunā ) tikai nav enģeļa spārnu pa pusei raxtura
Ģimene: Viņš neatceras kā dzimis jo radīts uz marsa .
1 maģiska spēja: dziedēt
Ierocis:Zobens kuram uz spala ir varāki sarkani dārgakmeņi .
Dzīvnieks: melns vilks .
Bilde vai tēla izskata apraksts: Tagad viņš ir vecāks bet nu (IMG:http://ew2.lysator.liu.se/pic/art/m/a/marlona/angelic.jpg)
Raksturs: Jauks , mīļš reizēm ass atraidoš , izmanto savu ne gluži spēju bet veidu apburt jebkuru pretējā dzimuma pārstāvi ,
Tēla vēsture: Dzimis uz marsa un pavadijis visu bērnību . Pieredzējis daudz ļauna un laba .

Šo rakstu rediģēja LoVe_hAteR: 01.10.2004 12:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 02.10.2004 17:53
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: ewz, bet es savu aprakstu no galvas neatceros....un to PM es izdzeesu....ko man taadaa gadiijumaa dariit? ew, mia mirra....varbuu tu ielixi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 03.10.2004 21:52
Raksts #6


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Labi ielikšu,Bezcerība.

Vārds: Kiipey di Nihilet
Dzimums: sieviete
Rase: dēmons/ ragana
Ģimene: Māte Uguns gars Niye un tēvs Ūdens dēmons Yoku, tāpēc viņā mīt it kā divi ļoti atšķirīgi raksturi. Ir vecāks brālis Ilmodi (dēmons) un jaunāka māsa Doneta (uguns priesteriene)
1 maģiska spēja: savaldīt divus elementus - uguni un ūdeni.
Ierocis: Melns zobens ar ievārdotiem uguns rakstiem.
Dzīvnieks: fēnikss
Bilde vai tēla izskata apraksts: (IMG:http://pluh.com/members/celticangel/ivy.jpg)
Raksturs: reizē ugunīga un mierīga kā plūstoša upe, reizē apdomīga un trakulīga, visā pretrunīga.
Tēla vēsture: dzīvojusi tēva, Ūdens dēmona Yoku valstībā kādu laiku, tad devusies apskatīt pasauli un atklājusi daudz labu lietu... Bet nerunā par to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 04.10.2004 15:44
Raksts #7


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Vārds: Žanella
Dzimums: sieviete
Rase: Ūdens stihijas eņģelis
Ģimene: Divi vareni ūdens stihijas ēņģeļi: Fiona un Heops
1 maģiska spēja: dziedēt
Ierocis: Šis
Dzīvnieks:
nav
Bilde: Žanella
Raksturs: Nepacietīga, jauka, reāliste
Tēla vēsture: Dzīvoja ļoti laimīgi kopā ar saviem vecākiem, tomēr, kad saņēma uzdevumu atrast dvēseli sašuta, tomēr uzdevumu pieņēma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 04.10.2004 18:12
Raksts #8


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Piebilstu, ka tas ir mans apraksts, Mia Mirra... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Nevis Bezceriibas. Bet es jau arī tev lūdzu ierakstīt savējo, cik nu atceros, tā ka paldies! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Nu man sāk apnikt viss šitais, tev vajadzēja uztaisīt ATD, lai varētu runāt un nenāktos šāda veida murgus rakstīt, lai postā būtu vairāk zīmju. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 05.10.2004 21:08
Raksts #9


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



OOC: Khe khem... Tātad ATD es uztaisīju un laikam jau jāsāk spēle ne tā?

Mazajā Siloras ciemiņā valdīja miers un klusums. Dažos namiņu logos dega spoža gaisma, bet pārsvarā visi logi bija melni un tumši. Ar akmeņiem izliktais ceļš mirdzēja spožajā zvaigžņu gaismā. Bija pilnmēness.

Elaine stāvēja pie ciemata vārtiem un gaidīja izredzētos. Goha bija teicis, ka viņai tie jāgaida šeit pie Siloras vārtiem. Elaine domīgi pavērās debesīs. Zvaigznes ir tik skaistas un mēness mirdz kā negudrs. Dīvaini. viņa nodomāja. Patiešām tas likās dīvaini,jo sākoties lielajiem kariem tās parasti bija mākoņainas un lija lietus. Ak, Goha, viņu vēl te nav. Vai mana laika izjūta ir pazudusi? Elaine bažīgi novērsās no debesīm un aplūkoja mežmalu, kas atradās tieši pretī ciemam. Tur neviena joprojām nebija. Elaine skumīgi nopūtās un atsāka pētīt debesis. Arī Terro, viņas skaistais, sudrabotais vienradzis palūkojās debesīs ar savām spožajām, melnajām acīm. Terro sudraba rags viegli novizēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 06.10.2004 18:56
Raksts #10


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Žanella lidoja virs mirguļojošā ezera un laimīgi vēroja, kā viņas garie mati plīvo vējā. Brīvībā!... viņa izsaucās un aizvirpuļoja līdz mākoņiem. Nav brīnums, ka mēness tā spīguļo, viņa nodomāja, šodien dabas stihijas eņģeļi, svin... ko? Viņa vienaldzīgi paraustīja plecus un Virpuļoja atkal lejā. Baltajiem spārniem pieskroties ūdenim, viņa iesmējās. tad smaids nozuda. "Tevi gaidīs pie vārtiem... vārtiem... atrodi bērna dvēseli... " vecāku balsis atbalsojās viņas prātā. Njā... tur jau priekšā kāds gaidīja. Tad klusi nosēdusies blakus sievietes stāvam, pajautāja: Elaine? pametus skatu uz sievietes stāvu secināja. Apmēram tādu man tevi raxturoja. Es atvainojos, bet vai tu tiešām esi Elaine? neuzticīgi pametusi acis uz viņas pusi, pētīja sievieti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 06.10.2004 19:27
Raksts #11


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Elaine mazliet satrūkās un paskatījās uz Žanellu. Jā, esmu Elaine. Vai tu esi viena no Goha izredzētajiem? Kā tevi sauc? viņa jautāja un pasmaidīja. Elainei Žanella likās ļoti skaista. Viņai pat piemetās neliela skaudība. Elaine aiztrauca domas par skaudību un atkal uz viņas sejas parādījās smaids, bet šoreiz tas bija noslēpumains.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 06.10.2004 19:43
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Raiho mierīgi soļoja pa mežu līdz sadzirdēja balsis un devās uz būtņu pusi kaut ko murminādams viņs piegāja pavisam tuvu un neveikli nomurmināja Ē nu hallo .. esmu Raiho .. ja kas nesākat karot , jo tas jums nesanāks ! viņš plati pasmaidijis apsēdās uz zemes un izņēmis zobenu sāka to spodrināt .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 06.10.2004 19:48
Raksts #13


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Elaine jau otro reizi mazliet satrūkās un paskatījās uz Raiho ar baltu aci. Kā var tā vienkārši atnākt un apsēsties, pat nepaprasot mūsu vārdus! Elaine nodomāja.Ai, ko es te muļķojos! Pārāk bieži esmu satikusies ar galantajiem bruņiniekiem. Tagad man visi liekas rupji. viņa nodomāja un pasmaidīja.Sveiks! mani sauc Elaine. Kas būtu tu un kādi vēji tevi te atveduši? viņa joprojām smaidot jautāja un arī apsēdās,jo šķiet bija vienīgā no trim, kas nesēdēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 06.10.2004 19:51
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Nekādi .. vienkārši vazājos un izdzirdēju sarunas .. klačas un citas pļāpas .. viņš paskatijās apkārt un nodomāja ''Dzirdēju diezgan daudz .. '' tad viegli pieskāries mugurai viņš veikli rokas noņēma jo bija aizmirsi par nocirstajiem spārniem viegli smaidot viņš paskatijās uz Elaini un teica Priex .. iepazīties .. kas tevi te atvedis ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 06.10.2004 19:57
Raksts #15


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Elaine aši pārdomāja vai teikt par Gohu un bērna dvēseli. Viņa sadūšojās patekt.Esmu šeit dēļ enģeļa vārdā Goha. Viņš teica, ka man jānāk uz šejieni un jāsagaida pārējie izredzētei, kas dosies man līdzi uz Pērnu kalniem. Tu vēl neesi pateicis savu vārdu. es domāju, ka esmu pelnījusi to dzirdēt. Elaine nodzēsa smaidu. Vai viņš ir izredzētais? Elaines galvā rosījās šāda doma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 06.10.2004 20:01
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Mani sauc Raiho .. un esmu divu rašu krustojums .. viņš norija kamolu viegli pasmaidīdams , bet rases tomēr neatklādams . [b]Un mani māc nojauta ka vārdu Gohs esmu dzirdējis pirms uzsāku šo ceļu ..[ /b] viņš pirmo reizi paskatijās uz būtni un viegli pasmaidija .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 06.10.2004 20:09
Raksts #17


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Ak tad esi dzirdējis par Gohu? Bet pats saticis neesi? Elaine dedzīgi jautāja. Viņai vajadzēja zināt visu pēc kārtas. Viņa parasti nemēdza tā uzvesties, bet Goha bija patiešām aikustinājis Elaines sirdi ar savu stāstu un viņa gribēja pēc iespējas ātrāk doties ceļā.

OOC: Uzmanieties,ko domājat. Manam tēlam piemīt domu lasīšanas spējas! Jūs neko nenoslēpsiet! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)

Šo rakstu rediģēja Mia Mirra: 06.10.2004 20:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 06.10.2004 20:14
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Vispār esmu bērni'bā un tad vēl biju 11 gadus sīks puišelis kas naivi smaidīt vien prata .. vin''s pasmaidijis piebilda Protams ka esu savādāk tagad nerunātu .. lai nav skaļi jābļauj viņš apsēdās nedaudz tuvāk Elainei un paskatijās uz ugunskuru . (occ- ceru tur tāc ira . )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 06.10.2004 20:25
Raksts #19


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



OOC: Nu, vispār nava, bet iedomāsimies ka ir! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Elaine arī palūkojās uz ugunskuru. Iestājās klusums. Un tad to pārtrauca skaļš zviedziens. Kas ir Terro? Ko tu dzirdi? Elaine jautāja apburošajam vienradzim. Viņa labi saprata, ka ir muļķīgi sarunāties ar vienradzi, bet Elainei likās,ka viņš viņu saprot. Terro sapurināja krēpes un paskatījās debesīs. Arī Elaine tur paskatījās, bet nekā neredzēja. Viņa domīgi pavērās uz Raiho, tad uz Žanellu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 06.10.2004 20:31
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Kas notiek ? viņš instinktīvi salēcās izslāpējot neveiklo klusumu un uzlēcis kokā nomurmināja Tā jau domāju nekur bez harpijām .. viņš dusmās nobubināja paskaļāk silti iesaku kaut kur paslēpties ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 12:18