Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Džungļu zvaigznes, [C] , [BP]
Fortune
iesūtīt 22.08.2004 15:18
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Šī spēle ir tāda pati kā bijušā Piedzīvojuma meklētāju spēle, bet tā kā tā izdzisa tās vietā es uztaisīju šo spēli.......Te varēs piedzalīties 20 Džungļu zvaigznes (D.Z.) un visādi dzīvnieki un spoki un vēl visi pārējie (C, citi) ........

D.Z. te būs jāklejo pa džungļiem meklējot norādījumus uz apslēptajiem dārgumiem, Bet pārējie mēģinās tos no D.Z. nolaupīt......

Kaa jaapiesakaas speelei......

Vārds: Kāds būs tava spēlētāja vārds
Kas būs:Kas tu gribi būt - D.z. vai citi un ja citi tad rakstiit kas tieshi
Izskats:....
Speejas:......
Vecums: .......


Taatad kas buushu es.....

Vārds: Alloha
Kas būs:Cits, Melnā pantēra, cilveeks
Izskats:Melna panteera ar zaljaam aciim un cilveeka puse tumshmate gara
Speejas:Teleporteeties, lidot , paarvietot priekshmetus ar aciim un paarveersties par cilveeku
Vecums:16 gadi
Mana dziivnieku puse......
(IMG:http://lynx.uio.no/catfolk/pictures/oncablk1.jpg)
Un veel viena bilde
(IMG:http://borntobewild.planetaclix.pt/imagens/black.jpg)
cilveeka puse
(IMG:http://laurevoyance.free.fr/images/Copie%20de%20elf.jpg)

Šo rakstu rediģēja Fortune: 22.08.2004 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
33 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nīke
iesūtīt 24.08.2004 10:10
Raksts #21


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.04
Kur: saema=)



Meitene iraudziijusi divas jaunas sievietes piesardziigi laviijaas no mugurpuses...:kas juus esat?- peeksni vinna ierunaajaas......vinnai pie pleca nolaidaas eerglis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 12:38
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Alloha izdzirdeeja kaadu runaajam un noleema paskatiities kas tur taads ir.........


OOC - Lai neaizmirstu......

(Fortune)
Vārds: Alloha
Kas būs:Cits, Melnā pantēra, cilveeks
Izskats:Melna panteera ar zaljaam aciim un cilveeka puse tumshmate gara
Speejas:Teleporteeties, lidot , paarvietot priekshmetus ar aciim un paarveersties par cilveeku
Vecums:16 gadi

(Bruīna)
Vārds: Melinda
Kas es gribu būt: Džungļu Zvaigzne!
Izskats: Nu tā! Melni mati, tumši brūnas acis, ieapaļa seja, garas skropstas, pamazs deguns. Gara ap 170 cm. Kosmētiku nelieto (parasti).
Apģerbs: Gaiši zilas džinsas ( ar dažādām un daudzām kabatām) un topiņu uz kura ir dažādi zilie toņi.
Spējas: Spēj izsaukt negaisu un komandēt zibeni.
Vecums: 19 (tēla vecums)

(Nīke)
vārds:Nīke
kas būs:džungllu zavaigzne
izskats:skat. avu
spējas:spēj kontoleet dziivniekus un paredzeet naakotni
vecums:20
taa luuk ....

(poga)
Vārds: deitu
Kas būs:Kas tu gribi būt - Dzhunglju zwaigzne(pat to zwaigzni es pilniibaa piekriitu)
Izskats:1,57 m iisa meitene ,gariem gaishiem matiem,zilaam aciim,wienmeer spilgtaa apgjeerbaa,piirsings uzacii-talismans no burwes Toandorotas
Speejas:speej mainiit izskatu,teleporteeties,dziedinaat sewi
Vecums: 17 gadi

(Tinuviel)
Vārds: Raena
Kas būs:Cits, balta vilcene, cilvēks
Izskats:Balta, skaista vilcene, ar tumšām acīm, un cilvēka pusīte arī ar tumšām acīm un tumšiem matiem. Vairāk var redzēt un uzzināt bildēs
Speejas:Mest ar uguns bumbām (kad cilvēks) un dedzināt ar acīm (kad dzīvnieks)
Vecums:20 gadi

(Zvēromags)
Vārds: Magda
Kas būs: Džungļu zvaigzne
Izskats: Brūni līdz viduklim gari ruļļaini mati, debesszilas acis
Speejas: nav spēju, prot labi slēpties un ātri bēgt...
Vecums: 19 gadi

(Paipera)
Vārds: Filla
Kas būs:Dzhunglju zwaigzne...
Izskats:war skatiit awu...
Speejas:labi piemeerojas ikwieniem apstaakljiem...un dzirdeet jebkuras dziiiwas buutnes domas..
Vecums:19 gadi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 13:00
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Raena apmetās riņķī. "Hmm... Un kas mums te būtu? Un tu jau laikam redzi, ka mēs esam cilvēki! Un tu labāk uzmanies, meitenīt! Nesaki pārāk asus vārdus. Tā var vienā mirklī sadegt... Starp citu, kā tevi sauc?" Raenas vārdos varēja dzirdēt lielu pārliecību par saviem spēkiem. Turklāt vārdi skanēja ļoti draudīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.08.2004 13:30
Raksts #24


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Magda klīda pa mežu un izlienōt ārā ieraudzīja...vairākus cilvēkus...sievietes (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) viņa piesardzīgi tuvojās...nolēma riskēt...kas jūs tādas esat un ko šeit džungļos darāt?viņa vēl joprojām bija piesardzīga... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) viņa jau taisījās mesties bēgt, jo vienai no sievietēm bija uz pleca ērglis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 14:15
Raksts #25


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melinda, kura gaidot bija iesanudusies no spēji pamodās, jo dzirdēja dzīvas diskusijas. ::Kas te notiek? Āa beidzot kāds mir atnācis, jo es jau kā pamanijāt aizmigu gaidīdama:: noteica Melinda un pietuvojas pulciņam. :: Es labprāt uzzinātu, kas jūs visas esat un it īpaši tā bailīgā meitene, kas mūs patlaban bailīgi pēta!::
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 14:44
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Alloha paarveertaas un skreeja ko kaajas nesa mekleet savus draugus, bet tad vinja atcereejaas ka vienkaarshaak buutu teleporteeties un tad vinja teleporteejaas pie savu draugu majvietaam un cereedama ka zilaas zvaigzniites no teleporteeshanaas neviens nepamanija........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 15:26
Raksts #27


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Ko tad šeit tik ātri cilvēki saradās? Vai kaut kāda sanāksme, vai varbūt kādi svētki?" Raena viltigi jautāja un skatījās apkārt. Ne mirkli nedomādama viņa pārvērtās par baltu vilku un izsmejoši skatījās uz cilvēkiem. Ja kāds nāktu tuvāk... vēl tuvāk... Tad tas sadegtu. Un tad Raenai būtu prieks nepajokam, bet pagaidām viņa valdījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 15:40
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



leenaam deitu bija staaweejusi un noklausiijusies raenas teikto "iista ````,neko teikt -neko pielikt ne atnjemt!"skalji un nedomaajot par izraisiito waardu sekaam teica deitu "[B]bet es jau neesmu labaaka,wieniigais maaku sawus iistos nodomus labaak sleept ne kaa te dazhs laps - ar pirxtu neraadiishu" deitu staaweeja un nespeeja sagaidiit kas sanjems raenas atbildes triecienu-winju intereseeja raxturs,wai winja derees...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 15:48
Raksts #29


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Ko tu tur teici???" Raena dusmām plūstot ārā no mutes teica kad bija pārvērtusies par cilvēku. "Tu te būtu tā drausmīgi gudrā, kas klusē kā zivs un ne vārdiņa nesaka, ja? Un man ir vienalga, ko tu par manim domā, jo man ir sava stratēģija, lūk tā! Un ar pirkstu rādīt nemaz nevajag. Pietiek ar skatienu, vai ne? Tā taču esmu es, vai ne tā? Un man būtu jāzin tavs vārds, meitenīt. Manu laikam jau zini, vai ne?" Raena dusmīga teica un skatījās. Cik gan saldi bija gaidīt šo mirkli, kad varēs mest ar ugunsbumbu. Raena jau lēnām sāka radīt ugunsbumbu labajā rokā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 16:01
Raksts #30


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Bet Melinda to pamanīja :: Hei tauta lēnāk pār tiltu! Kapēc visi plēšas? Un raien, ja reiz gribi zagt dārgumus iesaku tev likt kājas pār pleciem citādi vienā jaukā dienā zibens tevi nospers!:: Melinda noteica lēnām apjauzdama par ko iet saruna[i].:; Un tici man tie nav tikai tukši draudi!::[/i]

Šo rakstu rediģēja bruīna: 24.08.2004 16:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 16:07
Raksts #31


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Baigi jau nu nobijos! Varu saderēt, ka jūs visi kopā mani nenovāksit! Jo esmu iemācījusies izdzīvot ar uguni!" Raena smējās un no vienas rokas uz otru roku mētāja vienu ugunsbumbu. "Un tev varbūt labāk vajadzētu pievērt muti, lai kādā lietainā dienā nevis lietus iekrīt mutē, bet gan ugunsbumba ielido! Un tie ar nav tukši draudi!" Varēja likties, ka Raenu nekas neiebiedēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 16:12
Raksts #32


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melinda, kurai daba bija ātra drausmīgi sadusmojās un izšķīrās uz rīcību, ko iespējams apdomājoties nebūtu pieļāvusi. Viņa visiem atklāja savas spējas un tieši Raenai pie kājām veltīja iespaidīgu zibsnīti! ::Es teicu, lai tu mani nekaitini!:: knapi valdīdamās Melinda izdvesa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 16:16
Raksts #33


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Nē, nu joks! Ha-ha-ha!" Raena ellīgi smējās. "Varēji tad jau labāk tieši vēderā to raidīt, tad es būtu sapratusi, kas tas tāds ir, bet tagad tu sapratīsi, ka ar mani jokot ir tieši tāpat, kā uzreiz uztaisīt pašnāvību! Saņem!" Raenas smiekli vienā mirklī pārtapa briesmīgos draudos, un viena no ugunsbumbām piezemējās pie Melindas kājās, bet otra lidoja meitenei tieši virsū.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 16:28
Raksts #34


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melinda palecās un apmeta salto gaisā. :: [i]Nākamreiz lūdz nebremzē ar uzbrukumu. Jo tad kad es mācījos pielietot savas negaisa spējas mans skolotājs man lika daudzreiz tā darīt! Bet zini kapēc es neiespēru tev? Tādēļ ka es neesmu tik ļauna kā tu! Un nogalinu tikai nepieciešamības gadījumā.[/i]:: Jau pilnīgi kontrolējot savas emocijas melinda noteica. :: Turklāt tev noveicās, ka es laikus nomierinājos citādāk tava vēlēšanās piepildītos.::

Šo rakstu rediģēja bruīna: 24.08.2004 16:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 16:33
Raksts #35


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Es jau ar neesmu ļauna. labāk paskaties uz manu māsīcu. tad jau es esmu ļoti labiņa, atšķirībā no viņas, bet par viņu neiet runa. Un es tevi nemaz nemēģināju nogalināt. Tikai pabiedēt, muļķīt!" Raena teica un pirmo reiz mīļi pasmaidīja, bet nākamajā mirklī atgriezās tas pats viltīgais smīniņš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 24.08.2004 16:37
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



"Eu...juus abas..." Filla beidzot meegjinaaja winjas apstaadinaat... "Es te tagad netaisiishos par nekaadu salabinaataaju, bet es tieshaam ieteiktu jums nestriideeties...un weel labaak buutu, ja juus nemeegjinaatu wiena otru nogalinaat..." winja nopuutaas un skatiijaas uz winjaam abaaam... "Es tieshaam neweelos to redzeet..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 16:38
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Par spīti tam, ka Melinda bija apsviedīga un apķērīga viņa bija arī ļoti naiva un pilnībā notivēja Raienas sirsnīgajam smaidam nemaz nemanot viltīgo. :: Labi, labi lai ir miers mūsu starpā. es tev piedošu, ka tu man uzbruki un tu piedosi man, ka es tev uzbruk, labi?:: naivi noteica Melinda
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 24.08.2004 16:42
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



"raen, man ar taa liekas, ka buutu labi, ja tu saliigtu mieru ar Melindu..., ko ne...?" Filla cereeja, ka winjas tieshaam saliigs, jo neweeleejaas, lai wisu laiku kaads kashkjeejas...taapeec jau winja pameta maajaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 16:42
Raksts #39


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Labi! Bet tu apsoli, ka nespersi mani, kolīdz pagriezīšu tev muguru. Un es tev nemetīšu ar ugunsbumbām, līdz ko tu aizgriezīsies, ok?" Raena jautāja, un pasmaidīja. Nezinātājam varētu pat likties, ka Raena tikai izliekas ļauna, bet tā nebija. Viņa bija ļauna, bet zināja robežas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 16:48
Raksts #40


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



::Labi!::Melinda ar atvieglotu smaidu noteica. viņai bija licies, ka raiena varētu nepiekrist, bet nu viņa bija laimīga, ka strīds ir atrisinājies. :: Bet godīgi sakot man nav ne jausmas, kur iet un ko darīt tālāk!Ir kādas idejas?:: Melinda noteica vērsdamās pret visiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

33 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 02:33