Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
JusticeKid
iesūtīt 23.01.2007 09:35
Raksts #81


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Nu nezinu nezinu, man liekas ka neesmu sheit peedeejo reizi. es arii daudzko zinu un man ir taada savaadaaka domaashana tomeer liekas, ka veel nezinu pietiekami daudz un neesmu veel izgaajusi pilniigu attiistiibu uz zemes.Vispaar jau zemes dziivei nav ne vainas ja neiekuljas visaadaas ziepees, bet taas augstaakaas dimensijas u.t.g. man drusku no taa visa nedaudz bail, ja taa padomaa vispaar no visa nezinaamaa un paardabiskaa bail. kaut vai ar to astraalo projekciju, nu nevaru es tomeer sanjemties, negatiivaas domas njem virsroku, nu bet piekriiti visi tie itkaa muusu domu radiitie briesmonji, paraliize uc nebuushanas astraalajaa pasaulee kas ir dzirdeetas neljauj pilniibaa atbriivoties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Un vispaar kaa tev pasham sokaas ar to astraalo projekciju un vai tu pats personiigi paziisti kaadu kas prot astraalo projekciju? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) man piem. nav naacies, varbuut ljaudis to vnk nesaka citiem, tu teiktu? es ja maaceetu to dariit laikam neteiktu vis, notureetu veel par jukushu:P
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 26.01.2007 02:02
Raksts #82





Viesi




(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Nju man īstenībā nekas īpāš sakarā ar astrālo attīstību nenotiek, protams, ka ļoti cītīgi uz to nevēršos, zinu, ka pienāks brīdis un tas notiks, bet cik drīz un kad, nezinu, tas ir atkarīgs no manas sagatavotības, garīgās attīstības un praktizēšanas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Personīgi pats nepazīstu tādus cilvēkus, bet mammai un māsai tādi pazīstami ir. Vismaz pirmā dzirdēšana par šo man bija kādus gadus 8 atpakaļ, kad mamma stāstīja par vienu paziņu, kas protot pamest ķermeni un lidot, es atceros, ka pašam ar dikti sagribējās to iemācīties, uz ko mamma teica, ka tas esot bailīgi un bīstami un ka nevajadzētu ne ar ko tādu aizrauties, bet man tas likās vienaldzīgi, interese bija liela. pēc kāda laika es izlasīju vienā no rampas grāmatām aprakstu un praktiskos vingrinājumus par astrālu un sāku pamazām piekopt. Tad, protams viss palika novārtā, pēc kādiem gadiem 5 internetā atkal saskāros ar šo un atkal sāku kaut ko mēģināt, tad atkal pametu šo nodarbi un pagājušajā gadā atkal atsāku, izlasot vairākas labas grāmatas, un sākot atkal praktizēties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
ja prastu, tad teiktu, nevarētu jau savus pārdzīvojumus, pieredzi un atklājumus paturēt pie sevis. Draugi arī man nav tādi, kas teiktu, ka galīgi traks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un mūsdienās tas vairs nav nekas traks, cilvēki sāk pamazām to visu apzināties, dvēseles dziļumos atcerēties un pieņemt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tagad sāku apgūt (individuāli) kabalas (kabbalah) zinātni. Burtiskā nozīmē, tās uzdevums ir atklāt cilvēkiem patieso visuma būtību, cilvēka būtību, esamību, galvenos dabas likumus un likumsakarības utt. itkā tā liek cilvēkiem saprast, apgūt ieraudzīt garīgo pasauli - pēc manām domām, tas ir tas pats, kas astrālā pasaule, kur mēs tik ļoti vēlames nokļūt, apgūstot astrālo ceļošanu. man ir interesanti, ko tad tā zinātne tādu māca un kā tā raugās uz astrālo pasauli, interesanti salīdzināt ar manis izlasīto par astrālo ceļošanu. vari pati iečekot, ja interesē: http://www.kabbalah.info/rus/ te ir visāds info utt. krievu valodā. http://www.kabacademy.com/index.php te ir digitālā apmācība (visādi inčīgi video, audio un arī teksts)

Domāju, ka iegūšu no tā kaut ko ļoti pozitīvu un labu, un arī garīgi pilnveidošos, kas ļaus man vieglāk tikt līdz astrālajai ceļošanai, jo man liekas, ka mūs tur diez vai laidīs, ja nebūsim pietiekami attīstījušies un sapratuši par tās pasaules uzbūvi, tas ir tā pat, kā pie mums tevi diez vai laidīs nirt ar akvalangu, ja nebūsi to apguvusi, izpratusi un uzzinājusi visu, kas nepieciešams! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 26.01.2007 13:05
Raksts #83


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



interesanti interesanti, bet vai tās Kabbalas būtība nav kautkas līdzīgs piekļūšanai akāšas hronikām?
CITĀTS
, zinu, ka pienāks brīdis un tas notiks, bet cik drīz un kad, nezinu, tas ir atkarīgs no manas sagatavotības, garīgās attīstības un praktizēšanas.

jā man ir tāda pati sajūta, liekas ka kautkad pienāks īstais brīdis un tad arī viss notiksies kā iecerēju ar to astrālo ceļošanu un vispār...
CITĀTS
Draugi arī man nav tādi, kas teiktu, ka galīgi traks. Un mūsdienās tas vairs nav nekas traks, cilvēki sāk pamazām to visu apzināties, dvēseles dziļumos atcerēties un pieņemt.

Njā redzu ar draugiem šajā ziņā tev ir labāk paveicies nekā man, jo man neviens neticētu ja es piem. stāstītu ka varu tur lidināties kur vien man iepatīkas, tā jau uzskata par dīvainu un ja vēl es stāstītu ar ko es nodarbojos... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) turklāt mēs nemaz par tādām lietām nerunājam, bet vispār ir labi kad cilvēki tev apkārt tic tam ko tu viņiem stāsti, tas ir tāds labs atbalsts un dod vairāk apņēmības kautko sasniegt šajā ziņā, nu man vismaz tā šķiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink2.gif) un jā cilvēki paliek attīstītāki, 5. rase nomainās uz sesto, nu dzimst taču tie indigo bērni un tā, bet šeit Latvijā vispār liekas ka nekas nenotiek... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
Vispār nereti prātoju par to kā būtu ja man būtu savs personīgais garīgais skolotājs, nu tā kā Lobsangam Rampam uc lamām, bet kur lai tādu rauj? Lasīju ka katram viņa garīgais skolotājs uzrodas tad kad viņš pats ir gatavs, bet kā viņš uzrodas? Vīziju veidā? Kā astrālā projekcija? Es nesaprotu.Tev gribētos tādu skolotāju?

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 26.01.2007 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 28.01.2007 03:18
Raksts #84





Viesi




Kas par akāšu hronikām???

Nju draugi un draudzene man ir tāda, ka varu runāt pilnīgi par visu, neko stulbu neteiks, un par idiotu ar neuzskatīs, katram mums ir iespēja paust savus uzskatus un domas, mani draugi to saprot un respektē mani un sevi arī (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Protams, ka no tāda skolotāja neatteiktos, tas daudz palīdzētu personīgi attīstīties un ātrāk attītīt visas garīgās štelles, bet īpaši par to nedomāju, jo kā garīgais skolotājs un motivētājs var būt arī grāmatas, kurās atrod atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Un domāju, ka, kad nokļūšu astrālā, tad tur varēs atrast kādu, kas palīdzēs, kas varētu būt, kā skolotājs!

Ja arī īpaši būtu velme, tad varētu tādu sameklēt arī iekš LV, bet man kaut kā negribas, jūtu, ka pats ar visu tikšu galā un ka man kāds no aukšas palīdzēs nepieciešamības gadījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kontortionists
iesūtīt 28.01.2007 13:16
Raksts #85


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07



Akašas Hronikām grūti piekļūt.

PS
Dalailama teica, ka Lopsangam Rambai ir laba iztēle.

PPS
Mistērijā rakstīja, ka viņš ir santehniķis. Go figure!

Šo rakstu rediģēja Kontortionists: 28.01.2007 13:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 31.01.2007 13:50
Raksts #86


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



CITĀTS
Kas par akāšu hronikām???


Nu kaa? Buusi neuzmaniigi lasiijis Rampu, tas ir visas zemes bioinformatiivais lauks(ceru ka pateicu pareizi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ), kuraa ir piejama visa muusu zemes informaacija, taatad pagaatne, tagadne un eh, arii naakotne kaut gan Rampa apgalvo ka naakotnes variaacijas, man nepatiktu ja naakotne buutu paredzama kaut gan lai cik arii tas nebuutu nepatiikami viss liecina tieshi par to, visi tie piepildiijushies pareghojumi u.t.g kaa arii pat Ilustreetajaa zinaatnee bija raksts par cilveeka briivo gribu, un tur bija rakstiits ka smadzenes daraamo darbiibu izlemj jau pirms mees to izdomaajam un izdaraam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif) fuj, uzreiz paarnjem nolemtiibas sajuuta, gribu tomeer ticeet Lobsangam Rampam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)

CITĀTS
Protams, ka no tāda skolotāja neatteiktos, tas daudz palīdzētu personīgi attīstīties un ātrāk attītīt visas garīgās štelles, bet īpaši par to nedomāju, jo kā garīgais skolotājs un motivētājs var būt arī grāmatas, kurās atrod atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Un domāju, ka, kad nokļūšu astrālā, tad tur varēs atrast kādu, kas palīdzēs, kas varētu būt, kā skolotājs!

Ja arī īpaši būtu velme, tad varētu tādu sameklēt arī iekš LV, bet man kaut kā negribas, jūtu, ka pats ar visu tikšu galā un ka man kāds no aukšas palīdzēs nepieciešamības gadījumā.

labi ka esi noskanjots tik pozitiivi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) paliec pie shaadas attieksmes un neshaubos tev viss izdosies! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

CITĀTS
Akašas Hronikām grūti piekļūt.


ddaa! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

CITĀTS
Dalailama teica, ka Lopsangam Rambai ir laba iztēle.


Pirmkaart-nevis Lopsangam Rambai bet Lobsangam Rampai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) un otrkaart-kapeec lai vinjam nebuutu laba izteele?

CITĀTS
Mistērijā rakstīja, ka viņš ir santehniķis. Go figure!


Phe, nenaak ne praataa lasiit tik nejeedziigu zhurnaalu, vienreiz palasiiju un man pietika lai rastos priekshstats ka paarsvaraa tur raksta pupu mizas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
IaaIaa
iesūtīt 07.02.2007 22:49
Raksts #87


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.07



CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 07.02.2007 11:16) [snapback]1101427[/snapback]

Varbūt pastāstīsi kas tur bija rakstīts? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Par astraalo miileeshanos, bet vienaa nummuraa tieshi pirms gada bij pamatiigs raxts par sho teemu. Tieshi peec taa raxta iespaidojos un saaku mekleet visaadus info un meegjinaat pati, bet nekas iisti nesanaaca un atmetu ar roku. Tagad atkal uznaakusi veelme meegjinaat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 14:16
Raksts #88


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



astrālajāda tu vari pazust un neatgriezieztiestaa kaa neesmu megjinaajis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
majandra
iesūtīt 08.04.2007 00:40
Raksts #89


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.06.06
Kur: Slīdeņu koptelpa



CITĀTS(ievuks @ 28.10.2006 09:56) [snapback]1056299[/snapback]

Cilvēki ir materiālas būtnes tie nevar astrāli pārvietoties!!!



atvaino Ieva, bet ja jau pasaulee notiek tik daudz neiskaidrojamu lietu (kaut vai kugju pazushana Bermudu 3stuurii, vai celjoshana laikaa), tad kaapeec gan cilveeks nevareetu celjot astraali? cilveeka praats un speejas nav izzinaatas(es te nerunaaju par eest, guleet, domaat, dziedaatutt.)..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.04.2007 01:16
Raksts #90


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(majandra @ 08.04.2007 01:40) [snapback]1129041[/snapback]
pasaulee notiek tik daudz neiskaidrojamu lietu (kaut vai kugju pazushana Bermudu 3stuurii, vai celjoshana laikaa
Kad pēdējo reizi satiki čuvaku, kurš atceļojis no nākotnes?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
majandra
iesūtīt 08.04.2007 23:10
Raksts #91


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.06.06
Kur: Slīdeņu koptelpa



CITĀTS(Shadowstalker @ 08.04.2007 02:16) [snapback]1129045[/snapback]

Kad pēdējo reizi satiki čuvaku, kurš atceļojis no nākotnes?




es nesaku, ka esmu satikusi kaadu, kas vakar atceljoja no naakotnes vai pagattnes vai poh no kurienes.. vnk taa tas ir.. nav duumu bez uguns..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 09.04.2007 00:52
Raksts #92


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Atnāc ciemos, parādīšu, kur ir.

Ir arī pasakas par deviņgalvainiem pūķiem. Vai tas nozīmē, ka tādi varētu eksistēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elven
iesūtīt 09.04.2007 09:39
Raksts #93


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.06
Kur: In the middle of Crossroads



Jap es māku ceļot no savas istabas un Āfriku...

Bet vispār neticu ,ka tāda pastāv un eksistē tāpat kā maģija utt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 13.06.2007 23:00
Raksts #94





Viesi




man dažas reizes ir gandrīz sanācis astrālais ceļojums. sajūta ir tada ka tavs ķermenis ir paralizēts tu neko nevari izdarīt, arī acis ir ciet un tevi rauj uz augšu, baigās bailes un uzmetās es pat acis armokām ataisīju un prikols tāds ka es nebiju aizmidzis, bet gan biju nomodā, ja gribat vairāk info pa kā sākt astrālo ceļošhanu nāciet uz manu adresi

Saite dzēsta. Reklamēt savus saitus aizliegts foruma noteikumos.


Šo rakstu rediģēja Elune: 14.06.2007 10:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Your~Reflection
iesūtīt 12.07.2007 15:11
Raksts #95


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.07
Kur: Pa jumtiem...



CITĀTS
astrālajāda tu vari pazust un neatgriezieztiestaa kaa neesmu megjinaajis

BULL-CRAP.

Astrālā lidošana ir pilnībā droša un no tās nevajag baidīties. Piem., budisti nemitīgi dodas astrālajos ceļojumos. To var visi un tā īstenībā ir vienkārša lieta, vnk mēs to esam aizmirsuši. Apsveicu tos, kuriem ir izdevies doties šādos ceļojumos, pirms kāda gada arī es to mēģināju, bet nu kaut kā man tas nesanāk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Need more practise (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . Aaand tur nav nekā maģiska. ;DDD

Par to astrālo kniebšanos...- wtf? Nu sapņos jau var (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Vai tad, kad nomirsti ;D Astrālajā pasaulē jau visu var. Esmu lasījusi ka sekss tur ir labāks, jo sajūtas, emocijas tur esot daudz vairāk.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja Your~Reflection: 12.07.2007 15:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līg
iesūtīt 15.08.2007 16:09
Raksts #96


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.07



astralprojection.com
padalies pieredzē vai vienkārši lasi par citu pieredzēm.tur pat var arī nokačāt kādas grāmatas saistītas ar astrālo projekciju un vispār par OBE. Mna kompī arī ir pāris tādas grāmatas. Ja vajag kādu pa e-pastu varu nosūtīt.
Astrālā projekcija nav bīstama. Cilvēkiem tā liekas informācijas trūkuma dēļ.
Un astrālo projekciju spēj katrs. to vajag tikai attīstīt un strādāt pie tā.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 26.08.2007 00:45
Raksts #97


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



Iesaku atturēties, jo nemākulīga AP var beigties ar apsēstību (un ne tikai)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 19.10.2007 16:06
Raksts #98


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tas, ka pastāv astrālā, jeb garu pasaule nav pierādīts, bet nav arī noliegts. Pieņemsim ka tāda pastāv.
Bet tur nevar ierasties ar miesu, tikai cilveka gars, dvēsele? Vai tāda viņam ir? Lūk, tur gan ir ko padomāt. Nu, liekas, ka nav, vismaz smadzeņu darbibai tā nav nepieciešama un ir pretrunā ar ķermenisko eksistenci.
Karoče nav gara, nav astrālās celošanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elvijs
iesūtīt 19.10.2007 16:21
Raksts #99


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.07



Rakstīts ka caur šiem vārtiem iespējams ierasties astrālajā pasaulē un ceļot pa to. Rakstiet kā jums izdodas! Man parasti ir tāda neizskaidrojama un jocīga sajūta un kad iet tālāk es nobīstos.

http://www.spellsandmagic.com/astral3.html
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sviests
iesūtīt 19.10.2007 17:51
Raksts #100


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



Jutu!!!! - NEKO (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 11:24