Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Globālā sasilšana
mad
iesūtīt 11.08.2004 10:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



es vakar biju uz filmu "diena peec riitdienas'' un tur vis bija par to globaaalo sasilsanu!!! un tejaaa bija taaas viesuljveetras pluudi negais un krusas vai juus ticat ka taaa kaadrez notiks???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 10.01.2007 17:50
Raksts #81


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es par to esmu daudz lasījusi. Man jau sāk likties, ka klimati jau sāka mainīties. Bet tas notiks lēnām nevis uzreiz pēkšņi. Visam jānoit savu gaitu. Kā pie mums. Mums pašlaik ir naktī -2 grādi, bet pie Indijas, kur vajadzētu būt siltam tagad naktīs ir -19.
Sāk likties, ka klimats kļūs diezgan pretējs. Un es uzināju, ka kādreiz uz Atarktīdas ir bijuši tropu meži, bet tagad tur ir vien ledus un aukstums.

Bet tā kā bija filmā es tam gan neticu. Vien varu pateikt, ka tāda krusi bija jau kautkur kritusi, bet tagad neatceros kur. Tenisa bumbiņas lielumā. Ja kādreiz tā notiksies tad klimata piesārņojuma dēļ. Un lasīju, ka saule atsitas pret ezeriem un pākoņiem un tatkal sitas pret ozonslāni atkal atduroties uz zemi. Kā siltumnīcas efektu. To varēja palasīt ''Ilustrētajā Zinātnē'' Novembra numurā. Ja kādam interesē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 10.01.2007 19:55
Raksts #82


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(kā lai necep speķi dūdijam? @ 10.01.2007 16:30) [snapback]1089044[/snapback]

PS-starp citu man arii dziljsh poh(!!!)jo tad es jau buushu koka kastee iekats zem pukjiiteem.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)


Nja, dēļ tādiem, kam viss poo, arī rodas visas problēmas, sak' pēc manis kaut vai plūdi ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

P.S. Nothing personal

Šo rakstu rediģēja berserks: 10.01.2007 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 10.01.2007 20:09
Raksts #83


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



es nezinu, bet varētu būt ka tādas lietas notiks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 10.01.2007 21:22
Raksts #84


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Man gan liekas, ka tie -19 grādi Indijā varētu būt pat tīri dabiski. Himalaju kalnos un pārējās kalnienēs naktis tomēr ir vēsas, tā kā, manuprāt, nekas sevišķs te nav.
Turklāt globālā sasilšana mainīšot vidējo zemes temp. par nedaudz grādiem, tāpēc š.g. ziema bez sniega, diez vai ir uz visiem laikiem.
Un klimata pārmaiņas notiek visu laiku un vienmēr. Katru gadu kaut kur ūdens līmenis palieliniās, kaut kur samazinās. tas ir dabiski. Taču nedabiski ir tas, ka cilvēks ar savām darbībām to paātrina.

P.S. Nenopietns, bet tomēr. Kaut kur lasīju, ka govju kakās esot kāda viela, kas arī sekmē globālo sasilšanu, tāpēc tika pieminēts, ka valstis, kurās ir neliels govju skaits, ir nekaitīgas klimatam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Praviets_*
iesūtīt 17.01.2007 11:59
Raksts #85





Viesi




Būtība Jūs te visi runājat tikai par to kas būtu, bet globālās sasilšanas proces ir jau sen sācies. Kā jūs domājat kas notiks ar mūsu nākamo paaudzi tas jūs nesatrauc? Vai tiešām nevien nedomā par saviem bērniem. Es Personīgu uzskatu ka mēs Zogam savu bērnu un nākamo paaudžu veselības un dzīvības.

Līdz ar temperatūras kāpumu, palielināsies kukaiņu daudzums, piem. Odi ( moskīti ), Peļķēs dīķos, purvos un citās vietās. Kā jūs domājat kas notiks tālāk? ir jau pierādīts ka moskīti pārnēsā visādas bīstamas slimības. piem. Holēra , dzeltenā kaite utt. Vai tiešām jūs nesatrauc tas faktors ka Tie parazīti un un slimības vislabāk atīstas Siltā vidē. Jau ja tagat vīrusi Mutējas, mūsu zinātnieki knapi spēj viņus novaldīt. Lielākai daļai cilvēku nav imunitātes pret šādām slimībām. Piem tā putnu gripa kas mutējas. Tad vēl japānā Cūku Mēris. Zviedrijā Stoholmā kautkur 80 gados bija epidēmija ar dīvainu mēri, visi cilvēki Baidījās iet ārā no savām mājām ( zviedrija Dārgi samaksāja lai iznīdētu to slimību visā pasaulē) oficālie fakti liecina ka Vīrusa paraugi ir ASV un Krievijai šo slimību nevar atšķirt gandrīz ar vēja Bakām).

Jūs paskataties kas notiek āfrikā cik zīdaiņu neiet bojā statistika ir graujoša. Sievietes dzemdē futbol komandas un no tām tikai izdzīvo neliela daļa. Jūs nebaida ka tas var sākties arī pie mums ?




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Black.Rose.in.Vi...
iesūtīt 17.01.2007 21:06
Raksts #86


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.06
Kur: In love with vampires.



es piem. priecājos, ka mani tas tik nopietni neskars, bet tāpēc jau man nav poh. man žēl to cilvēku, kam ar to jāsaskaras. es ceru, ka nepaspēšu neko tml. piedzīvot. un ceru, ka tas nebūs tik traki. ak, bailīgā es... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:11
Raksts #87


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Kadreiz , isteniibaa, tas vareetu notikt. pashlaik tachu paliek siltaaks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 19:29
Raksts #88


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Tā filma ir stipri pārspīlēta,bet kaut kas līdzīgs notiks un jau notiek.Vai daži izliekas nemanām netipiskos laikapstākļus?!

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 28.02.2007 22:03
Raksts #89


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Patiesībā Globālā sasilšana mani neuztrauc. Tāpat jau ir daudz problēmu. Mani tā neskars, ja nu vienīgi manus mazmazmazmazmazbērnus. Taču cilvēki jau nav stulbi, ja līdz tam laikam nenomirs no kādas slimības, vai neuzkritīs cita liksta, viņi izdomās ko darīt. Galu galā neviens jau nepieļaus, ka viņam mutē smeļas ūdens no okeānu pārplūšanas vai kaut kā tā. Varbūt pat ir labi, jo izdzīvos tikai stiprākie. Cilvēku skaits pamazināsies, savukārt tas uzlabos dzīvi pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 04.03.2007 13:46
Raksts #90


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS(Praviets @ 17.01.2007 11:59) [snapback]1092223[/snapback]



Jūs paskataties kas notiek āfrikā cik zīdaiņu neiet bojā statistika ir graujoša. Sievietes dzemdē futbol komandas un no tām tikai izdzīvo neliela daļa. Jūs nebaida ka tas var sākties arī pie mums ?


Diez vai tas ir vistiešākā mērā saistīts ar globālo sasilšanu. Āfrikā ir slikta medicīna, ar kontracepciju daudzi ir uz jūs. Daudz bērnu dzimst tāpēc, ka kontracepcija nav pieejama. Un mirst tāpēc, ka bads, un Āfrikā ne visur ir tādas slimnīcas kā pie mums, kur zīdaiņiem potē pret daudzām kaitēm.
Pie mums diez vai tas sāksies. Valsts cīnās, lai dzimstība augtu un bērnu skaits pieaugtu, taču līdz šim neveiksmīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.03.2007 20:29
Raksts #91


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Varbūt ne tik daudz problēmas ar kontracepciju, bet vienkāršā un ģeniālā pieeja - ja tev nebūs uz divām rokām skaitāms bērnu daudzums, tad vienkārši no tavas ģimenes neviens tālāk neizdzīvos, jo visi noliks karoti. Ja pie mums ir normāli, ja izdzīvo gandrīz visi bērni, tad tur droši vien vismaz kāda laba daļa apsprāgst samērā drīz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 06.03.2007 17:35
Raksts #92


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Nuja,tur darbojās dabiskā izlase - 30% no populācijas sasniedz reproduktīvo vecumu.
Vājie,slimie,garīgi vai fiziski nepilnvērtīgie tiek atsijāti kā sugas turpināšanai nederīgi..
Pie mums diezvai tas tā būs.Mūsu pasaulsuzskati un vērtības ir krietni savdākas nekā tur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 12.03.2007 21:03
Raksts #93


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Protams ka taa notiks jo neviens par to nerūpējas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 14.03.2007 20:46
Raksts #94


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS(gints @ 12.03.2007 21:03) [snapback]1115642[/snapback]

Protams ka taa notiks jo neviens par to nerūpējas.


Nu par to es Tavā vietā nebūtu tik droša, jo tomēr ir tādas gan Kioto protokols, gan investīcijas CO2 izmešu daudzuma samazināšanai, gan citas konvencijas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja emily: 14.03.2007 20:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 14.03.2007 21:49
Raksts #95


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



"Pēc mums - kaut vai grēku plūdi!"

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Paldies par uzmanību.

p.s. Kioto protokolu nav parakstījušas trīs visražīgākās CO2 izmešu veidotājvalstis , proti, ASV, Ķīna un Krievija. Bez sadarbības ar tām siltumnīcas efektu neizbēgt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.03.2007 19:19
Raksts #96


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Un arī ar ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 15.03.2007 19:51
Raksts #97


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Precīzi, Shad (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 15.03.2007 22:50
Raksts #98


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 14.03.2007 21:49) [snapback]1116946[/snapback]





p.s. Kioto protokolu nav parakstījušas trīs visražīgākās CO2 izmešu veidotājvalstis , proti, ASV, Ķīna un Krievija. Bez sadarbības ar tām siltumnīcas efektu neizbēgt.



Ķīna un Krievija ir ratificējušas Kioto protokolu


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ReadMyMind
iesūtīt 04.04.2007 13:17
Raksts #99


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.07



Daži rakstīja,ka nebūtu nekas pretī, ja pie mums būs siltāks klimats. Ir tikai viens sīkumiņš - globālās saislšanas rezultātā, visicamāk, Latvija būtu zem ūdens. Vai, otrs variants - iestātos ledus laikmets.
Globālā saislšana ir reāla problēma, jo zinātnieki Antarktīdā ar speciālām ierīcēm var noteikt klimatu, kāds bijis pirms 6 tūkstošiem gadu. Klimats ir mainījies, ir bijuši vairāki ledus laikmeti un arī CO2 daudzums ir bijis mainīgs, taču nekad tas nav bijis tik augsts (+- 2,5 reizes) kā pēdējos 60-70 gados.

Šo rakstu rediģēja ReadMyMind: 04.04.2007 13:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.04.2007 13:22
Raksts #100


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pēdējo 6 tūkstošu gadu laikā nav bijis neviens ledus laikmets. Pēdējais šajos krastos bija pirms 11 tūkstošiem gadu, un, kā stāsta, vēl nav beidzies. Iet tikai uz silto pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 03:47