Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Pirmās ziņas par 5. filmu
lithium [ kariii...
iesūtīt 08.06.2005 11:32
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



CITĀTS(arwenn @ 04.08.2004 12:50)
bet 4. filma 2007,. gadaa.. taa kaa biku pa ilgu... veel triis gadi..
*


CITĀTS(arwenn @ 04.08.2004 12:56)
jaa, tam Endija es piekriitu, es domaaju, ka vinjus 5. filmaa nomainiis! jo liigums, tad ir tikai liidz 4. filmai... taa kaa droshi, ka buus citi aktieri, kaut kaa buus jaapierod. nu zini, Endija, man 2007. gadaa jau buus 15 un vareetu buut, ka man to Poteru buus apnicis gaidiit, taa kaa...
*

nu nē taču!nevis 4, filma 2007 gadā, bet gan 5 filma!!4 filmu rādīs jau šī gada novembrī (pirmizrāde ārvalstīs)!!

CITĀTS(Emma @ 15.08.2004 15:21)
Vispaar ja jau filma iznaaks 2007.g. juunijaa, tad tikai Amerikaa, bet Latvijaa mees to iespeejams redzeesim vel veelaak! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)   :blink:  Par to arii jaapadomaa! Nekad jau nav vienaadi raadiishanas laiki pasaules valstiis!
*

es gan nedomāju, ka būš jāgaida tik ilgi..!tagad FC visas lielās filmas palaiž aptuveni tajā pašā laikā, kad ārvalstīs...piem SW trešā daļa - nebija taču tik liela atšķirība no datumiem , kad tās pirmizrāde bija ārvalstīs, bet kad Latvijā...
Man arī liels prieks, ka 5.ajā daļā vēl filmēsies tāpati trijotne, bet tās vecumuy starpības, nudien... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) viņi varētu pasteigties...! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 11.06.2005 19:46
Raksts #22


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Kinkyzz @ 08.06.2005 12:16)
Tātad.... Mums būs jāskatās 4. poters tik ilgi, kamēr iznāks 5... Kā parasti... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
*



nu tad jau gan gribesies redzet jaunus aktierus, tik ilgi uz evcajeim lurot! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demetra
iesūtīt 12.11.2005 11:49
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 29.10.05
Kur: candy shop



2007.gads???!!!!Nu kapec tik ilgi jagaida ??? Nav godigi!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)

Šo rakstu rediģēja Demetra: 12.11.2005 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 12.11.2005 15:08
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Zēl jau būtu,ja nomainītu aktierus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Tomēr navar jau zināt...varbūt filmu parādīs ātrāk(piemēram UB Anglijā parādija 6. nevis 18. kā biuja teikts) un ātrāk varēs sākt strādāt pie 6.

Šo rakstu rediģēja Meitēns: 12.11.2005 15:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CHO CHANG
iesūtīt 05.03.2006 15:27
Raksts #25


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05
Kur: ...



CITĀTS
2007 gada Jūnijs?! :blink: Tas taču ir pēc veselas mūžības!!!!!! Ak kungs, par ko viņi domā?! Fani tak nosirmos no gaidīšanas!!!! Un, ja filma nebūs īpaši laba (kas ir ļoti iespējams, ja scenāriju atkal rakstījis Stīvens Klovs vai kā viņ' tur sauc), tad viņi tiks apēsti bez sāls!!! laughing.gif Vispār, tas jau sāk pārvērsties par GP, jo to filmēja 7 gadus. A varbūt nākošo Poteru filmēs 4 gadus, ko a?! angry.gif



Daļēji es piekrītu Niamh, jo tiešām tas nav maz laika sprīdis, bet ja tu esi īsts fans, tad jau varēsi sagaidīt gan piekto, gan sesto, gan septīto filmu...Un atcerieties, ka uztaisīt šāda veida filmu nav viegli - viņi tikko beidza stradāt pie UB, ir jāuzraksta scenārijs, jasameklē aktieri,jāuztaisa dekorācijas,viss jāsamontē, visa tā datorgrafika...Es domāju, ka ir vērts pamocīties un pagaidīt...

Šo rakstu rediģēja CHO CHANG: 05.03.2006 15:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
liencis
iesūtīt 12.04.2006 21:16
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.05
Kur: R-Ī-G-A



negribu tik ilgi gaidīt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evija..
iesūtīt 21.05.2006 10:19
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.03.05
Kur: ormaņu iela



Ļoti labi, ka ir tiepaši aktieri. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Un nemaz tik ilgi tas nav. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)
Pēc gada. Tā liekas, ka tikai esen bija ceturtā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zzz
iesūtīt 28.06.2006 15:42
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06





Gan jau daudzi zin, kad un kā iznāks 5. Harija Potera filma 'Harijs Poters un Fēniksa orderis'', bet varu precīzi pateikt, ka filmas iznākšana ir paredzēta 2007. gada 13. jūlijā! (Piektdienā! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) Pie mums filma, ja būs tā pat kā ar 'Uguns biķeri, parādīsies aptuveni ap 2007. gada jūlija beigām!!! Ir kāds laiciņš jāpaciešas, bet tomēr zinam kad gaidīt!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 28.06.2006 18:30
Raksts #29


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Cerams izcietīšu.

Bet vispār necerēju, ka tik ātri būs.

Prieks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 28.06.2006 18:39
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



Man liekas, ka neviens neticēja, ka tik ātri būs nākamā filma (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) . Bet tas ir super!
Tur būs tik interesanti momenti, protams, arī skumji Siriuss (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) ... Ja vien nebūs sagraizīta... Bet ja būs, tad, ko, lai dara, jāskatās kā būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zzz
iesūtīt 28.06.2006 19:20
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06




Bet man personīgi, vismaz šobriid tā liekas, ka vislabāk patiks kadrs ar nevienu citu kā Čo Čangu! Nu tikai pasakiet, ka nav un nebūs skaisti... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 28.06.2006 20:03
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



nu jā kas tad tas ir? GANDRĪZ GADS! ja filma nebūs laba! es nezinu es būšu nevaldāmi nikna. viņi nedrīks izķengāt labāko grāmatu! ptf tu saki ka kadrs ar Čo būs vislabākais? (proti ja tād vispār būs) nezinu man tā Čo liekas (sorry) tāda pastulba (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) jā, manuprāt labākais kadrs būs Noslēpumu nodaļā nu tajā grautiņā-kariņa ja to tā var nosakt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zzz
iesūtīt 28.06.2006 20:08
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06





Nu ja, gribētos jau lai ir ātri... Un īstenībā vajadzētu arī, jo šobrīd reāli aktieri ir tādā vecumā, kas atbilstu jau 6. filmas vecumam!!! Un protams ir arī izņēmumi, kā piemēram Dans - jau 17, nu faktiski drīz būs - 23 jūlijā! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 12.07.2006 22:50
Raksts #34


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Es te tā padomāju, pēdējā grāmata iznāks 2007. gadā, bet filma, kas iznāks ir tikai piektā.
Tas nozīmē, ka mums nav pārāk jāsēro, ka Potera grāmatas izbeigušās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Varēsim ar prieku gaidīt filmas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Izabella...
iesūtīt 03.08.2006 09:45
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 02.08.06
Kur: Karinot kajas par debess malu...



CITĀTS(Andromeda @ 12.07.2006 23:50) [snapback]1006358[/snapback]

Es te tā padomāju, pēdējā grāmata iznāks 2007. gadā, bet filma, kas iznāks ir tikai piektā.
Tas nozīmē, ka mums nav pārāk jāsēro, ka Potera grāmatas izbeigušās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Varēsim ar prieku gaidīt filmas!

Andromed, tu gan esi optimmiste! 2007.GADS?! NAV GODIGI!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Nu jaa, bet nedrikst aizmirst faktu, ka patreiz Redklifs filmejas viena cita filma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 03.08.2006 10:19
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



2007.gads, tas tak nākamais!!! Tiešām nav jāsēro, jo, ja filmas bieži rādīs, tās beigsies, un, kas tālāk! ko TAD mēs darīsim? Laiks paiet ļoti ātri.
Vienīgā problēma no mana skatu punkta ir tā, ka aktieri kļūs veci un nederīgi. Bet es te tā apdomāju. Piemēram Toms Feltons, būs 20 gadus vecs, kad tēlos 15-gadīgu. Nu, kur ir problēmas??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mesje Paulig
iesūtīt 10.08.2006 21:43
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



Kas tad tas ir tagad jau Augusts un ja jau 2007. gadā kas par štelli mazak kā gads jagaida...sākot no šī brīža...forsi ne?
Nedaudz pačakaŗejos pa internetu un atradu ko ļoti smuku....izbaudiet pirmos tā sakot izstrādājumus no Harry pottrerr and Order of Pheonix.
(IMG:http://i17.photobucket.com/albums/b78/Hals_Devins/ootp9cj.jpg)
Tā ka dazi kaut ko muld tad man jau Dzinnija pēts frizuras atgādina ko traku...(tiaki mana mazā nenozīmīgā piebildīte)

Šo rakstu rediģēja Mesje Paulig: 10.08.2006 21:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 13.08.2006 00:48
Raksts #38





Viesi




prikols tas ka visi te kunkst ka baigi ilgi jaagaida taa filma un kad vinja iznaaks mees vel veelaak to redzeesim bet es to redzeeshu tiko vinja vispaar paraaadiisies un palaidiishu taalaak visiem paareejiem !!! taka neskumst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 20.08.2006 20:29
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Nu bilde jau izskatās laba. Tāda jocīga, bet vienalga. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Neizskatās, ka viņi būtu vecāki par 15.
Vienīgi Malfojs nu jā. Un, Mārušiņ, viņam būs 19, kad filma iznāks, nevis 20. Jo šobrīd viņam vēl ir 18. Bet Man arī Malfojs pēc izskata neizskatās nemaz tik vecs. Nu, protams, par 15 manzliet vecāks tomēr izskatās.

Es vienalga nespēšu sagaidīt to 2007. gadu, jo biju domājusi, ka filma jau šogad iznāks, bet nu nekā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 20.08.2006 23:37
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(za4iic(ai kaa dievinu Drako):** @ 20.08.2006 21:29) [snapback]1024843[/snapback]

Nu bilde jau izskatās laba. Tāda jocīga, bet vienalga. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Neizskatās, ka viņi būtu vecāki par 15.
Vienīgi Malfojs nu jā. Un, Mārušiņ, viņam būs 19, kad filma iznāks, nevis 20. Jo šobrīd viņam vēl ir 18. Bet Man arī Malfojs pēc izskata neizskatās nemaz tik vecs. Nu, protams, par 15 manzliet vecāks tomēr izskatās.

Es vienalga nespēšu sagaidīt to 2007. gadu, jo biju domājusi, ka filma jau šogad iznāks, bet nu nekā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)



Jāā. Tikai, kas tā par blondīni?! To gan es tā nesapratu skatoties uz bildi.. Plīz, paskaidrojiet, jā?

Malfojam [kā Tomam Feltonam] nav nevainas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif) Smuks viņš ir, jāsaka, skaists viņš izskatījās ceturtajā filmā, kad viņam bija 16 / 17 gadu?! Hmm. Bet nu laikam jau būs jāpacenšas nodzīvot līdz nākamajai vasarai. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 05:54