Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Atkal Dens Brauns, "Da Vinči kods" un citas grāmatas
ils
iesūtīt 28.07.2004 08:51
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Es pašlaik lasu Dena Brauna romānu Eņģeļi un demoni. Tas ir jauns Da Vinči koda autora romāns un iedomājos, ka kādu, kas arī to varbūt lasa, var ieinteresēt šādas saites:
http://user.cyberlink.ch/~koenig/
http://www.masonicinfo.com/
http://www.newadvent.org/cathen/07661b.htm
Starp citu, reālā X-33 absolūti nav spējīga veikt tādus lidojumus, kā romānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 7 8 9 10 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 179)
Mis_Stress
iesūtīt 15.12.2006 20:45
Raksts #161


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



CITĀTS
man pašai vieglāk bija lasīt da vinči kodu nekā engeļi un dēmoni, jo tas jau bija samocītāks

itkaa tu vinju buutu pbeigusi lasiit, bet es jau tikai informeeju.

man da Vinci kods patika-patiesaam interesanta graamata, liidz galam paardomaata, saistoshi lasiit, un da Vinci pats jau bija unikaals, bet sitaa graamata ir veel viena forsa lieta par Leonardo da Vinci
vins tiesaam bija geenijs-manupraat, noteikti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 05.01.2007 17:02
Raksts #162


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es esmu izlasījusi Da Vinčī kodu un šodien arī pabeidzu lasīt Eņģeļi un Dēmoni.
Lasot abas grāmatas sākumu likās garlaicīgs. Vismaz Eņģeļi un Dēmoni, jo arī tas pats līķis un viss. Viens un tas pats abās grāmatās. Sākumā rakstīts, ka tas un tas, bet izrādās, ka tā nemazam nava. Raksta maldīgu iespaidu. Skatoties kartā es jau gluži uzminēju, kuras būs nākamās baznīcas, kur nogalinās. Un beigās ļoti ilgi vilcinājās. Nevarēju vien sagaidīt, kad beigsies tas vis ar to cilidru pēdējās sekundēs.
Tur ir tik daudz sarakstīts par vēsturi un visu, ka gluži neticu tam. Abās grāmatās. Es nevaru pieņemt to, kas tur rakstīts par baznīcām un jo vēl mazāk par Kristu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 17.01.2007 19:43
Raksts #163


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Pirms pāris dienām tikai izlasīju "Maldu zonu"- ja godīgi, tad man patika labāk par "Da Vinči kodu"un "Enģeļi un dēmoni"'. "Maldu zonā vismaz iztiek bez totālas cilvēku čakarēšanas, par reāliem neuzdod faktus, kas nav īsti, neizmanto tik daudz atsauces uz reālu informāciju, tādejād radot priekštatu, ka grāmatā raxtītais atbilst patiesībai. Bet grāmatas vērtība- aizraujošs krimiķis, nekas vairāk, bet arī ne mazāk, līdzīgi, kā ar "Da Vinči kodu"un "Enģeļiem un Dēmoniem". Man prieks, ka autors ir pievērsies vairs ne apšaubāmai "patiesībai", jo, kad sāku grāmatu lasīt, ar bažām gaidīju, vai atkal netiks putrota galva ar to, piemēram, ka grāmatas personāžs ASV prezidents būtu nosaukts reālā vārdā (hmm... piemēram, Bušs), tā vietā bija tikai fakti un daudz izdomājuma. Nu paldies par to (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 21.01.2007 17:05
Raksts #164


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Pašlaik lasu ''Enģeļi un Demoni''. No sākuma likās baigais murgs ar visiem tiem fizikas terminiem, bet tagad man patīk. Interesanta. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Būs jānopērk vēl kāda viņa grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 24.02.2007 18:17
Raksts #165


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Tagad izlasīju ''Da Vinči kodu''. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Manā uztverē visas viņa grāmatas ir vienreizējas. Šitā kaut ko sarakstīt, ka nabaga lasītājs nav spējīgs grāmatu nolikt malā...Visu cieņu.
Es domāju, ka ticu tam, kas rakstīts ''Da Vinči kodā'' par Kristu. Kāpēc gan tā nevarētu būt. Nesaprotu par ko tā baznīca tik ļoti uztraucās, manuprāt, ne jau Jēzus tur tiek slikti aprakstīts, bet gan pati baznīca.
Taču tomēr jāatcerās, ka tas tomēr ir tikai labi uzrakstīts romāns ar savu daļu patiesības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 24.02.2007 19:10
Raksts #166


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



abas grāmatas izlasiju ļoti sen,kau arī abām saturs bija gandrīz vienāds,grāmatas likās ļoti saistošas un atrauties nevarēju,bet vakar noskatijos filmu par to kopienu ,kas itkā ir Kristus pēc teču sargātāji,no 21 fakta ko Dens Brauns izmatojis grāmatā tikai astoņi bija parweizi un tiem pašiem nozīme ir pārveidota,tāpēc es personiski nesaprotu kāpēc baznīca ir sacējusi tik lielu ažjotāžu ap šīm grāmatām

grāmatas labas iesdaku izlasīt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 26.02.2007 13:40
Raksts #167


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
Man prieks, ka autors ir pievērsies vairs ne apšaubāmai "patiesībai".

Jāatzīmē gan fakts, ka Maldu Zona tika sarakstīta pirms Koda un E un D.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 21.06.2007 12:34
Raksts #168


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Visas Brauna grāmatas ir ļoti interisantas un aizraujošas, man visvairāk patika "Enģeļi un Dēmoni". Tur liekas, ir kas dziļāks attiecībā uz ticību un cilvēku. Illuminati un antidaļiņas, arī pati baznīca atvirzās malā.]
Da Vinči kods ir intersanta, taču man nepatika, ka Brauns dažu cilvēku pieņēmumus pasniedz kā faktus. Paziņo, ka ir tādi dokumenti, kas apliecina, ka Jēzus bija tikai parasts pravietis, taču kā pierādījumus izniedz dažus pagātnes gleznotāju darbus. Arī beigās autors it kā apliecina, ka tas vis ir taisnība. Citās grāmatās - par meteoru ar dzīvības pazīmēm, ciparu cietoksni, parāda, ka tas ir mīts, arī Illuminati eksistence netiek uzspiesta. Tāpēc Da Vinči - manās acīs vissliktākais no Brauna darbiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Chocolate
iesūtīt 11.07.2007 14:43
Raksts #169


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07
Kur: Mājas



Man ļoti patika. Pirmo - laikam ''Enģeļi un demoni'' - izlasīju ceļojuma laikā, kad daudzas garas stundas bija jāsēž autobusā. Nākamā bija ''Da Vinči kods''. ''Maldu zonu'' lasījusi gan neesmu. Šajās grāmatās ir tik daudz mistikas, neatrisināmu noslēpumu, un tieši tāpēc man tās liekas tik labas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Emma
iesūtīt 01.08.2007 18:36
Raksts #170


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06



Da vinchi izlasiju kkur pirms gada.. nu ja godigi man pat ljoti patika, bija interesanti.. parejas gramatas vnk nav bijis laiks izlasit, bet nu varu iesciit sho gramatu visiem, kas kko saprot.. nu domaju par religjiju.. kau biki... nu mjaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 01.08.2007 22:06
Raksts #171


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



esmu beigusi lasīt "engeļi un dēmoni"!
bet tagad nezinu vai ir vērts lasīt "Da Vinčī kodu"
jo man nevisai iepriecināja grāmata
ja godīgi biju gaidījusi kaut ko labāku (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 01.08.2007 23:50
Raksts #172


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



Da Vinči kods tā nekas , bet Ciparu cietoksnis pa galam draņķīgs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cepums
iesūtīt 23.08.2007 00:43
Raksts #173


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.07



Brauns. Nu neko sliktu par viņu nepateikšu. Mūsdienu monstrs. Dažas grāmatas ir jau kā klasika.
Lašīju `da Viņčī kodu`, `Eņgeļi un Dēmoni`, `Maldu zona` un `Ciparu cietoksnis`.
Perosnīgi man nezin kāpēc vislabāk patika Ciparu cietoksnis, bet kopumā visās grāmatās ideja ir līdzīga. Spraiga cīnā, negaidīti risinājumi un iznākumi...man patīk, kad nekad nevar paredzēt, it kā varonis ir pozitīvs, bet beigās var sanākt viss otrādi. Neparedzamība piesaista šajās Brauna grāmatās.
Diezgan plaša valoda, taču tāda, kura spēj aizraut, vienkāršs, bet specefisks stils, interesants sižets un aidā man naktīs ir lieliska lasāmviela.

Noteikti iesaku tiem, kas vēl paslinkojuši un nav neko no viņas lasījuši. Ņemiet rokās jebkuru no viņa grāmatām un aidā - baudiet. tas tā atslodzei un savam priekam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
olive
iesūtīt 01.09.2007 19:59
Raksts #174


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.07
Kur: 160



CITĀTS(Martins @ 28.07.2004 11:22) *
Klau, vai tas Brauns tiešāmi ir tik labs? Raugi, bibliotēkā man viņu nedeva, jo esot jau rinda sastājusies. Savukārt pirkt veikalā kārtējo futūristisko krimiķi naudas žēl. Kā tev liekas, vai tas ir tā vērts, lai turētu šo grāmatu mājās, jeb tomēr tā ir tikai vienreizlietojama lasāmviela?


(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
nee, manupraat, tu noteikti vari sho graamatu iegaadaaties. vismaz es taa izdariiju, un zini - atmaksaajaas. gruutos briizjos to atveru un izlasu kaadu noderiigu fraazi , pasmaidu un eju dziivee taalaak uz priekshu ar platu smaidu uz luupaam!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

p.s. veiksmiigu jauno maaciibu gadu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miss x
iesūtīt 02.09.2007 20:27
Raksts #175


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.07



Parasti lasu ,ko romantisku, bet labo atsauksmju dēļ tomēr pamēģināju..... Man ļoti patika! Esmu lasījusi arī "Ciparu cietoksni", bet labāks tomēr "Davinči kods". Tā ir viena no tām grāmatām ,kuru (neņemot vērā tās biezumu) izlasīju divās dienās.

Lai gan nevaru garantēt ,ka patiks ,tomēr iesaku izlasīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 03.10.2007 19:26
Raksts #176


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Esmu lasījusi "Eņgeļi un Dēmoni"; "DaVinči Kods"; "Ciparu Cietoksnis" un "Maldu Zona"

Vislabākais no šiem, manuprāt, bija "Maldu Zona".- tiešām interesants un kaut gan tipiski denbraunisks, bija jautri lasāms.

R.Lengdona piedzīvojumi Vatikānā un Luvrā arī bija saistoši, it īpaši to visu "noslēpumu" dēļ...

Ja neesat lasījuīši, tad iesaku to izdarīt, lasiet jebkuru jo saistība vienam ar otru ir vai nu nekāda, vai minimāla (notikumu ziņā).

Vērtējums 8,5 no 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zirnekliitis
iesūtīt 03.10.2007 20:43
Raksts #177


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.07
Kur: Riiga... Nu kur gan citur :)



Graamata Engjelji un deemoni ir baigi labaa... gribeetos redzeet arii filmu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 04.10.2007 13:44
Raksts #178


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(zirnekliitis @ 03.10.2007 21:43) *
Graamata Engjelji un deemoni ir baigi labaa... gribeetos redzeet arii filmu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Varu tikai piekrist.
Protams, derētu arī normala mūzika. Ipaši brīdī, kad jaunas "pāvests" nolaižas no debesīm un visi skatās. Kaut ko iespaidīgu un pārpasaulīgu.

Diemžel neesmu redzējis Da vinči koda filmu, lai varētu spriest par to, cik precīzi attaino gramatu. Domāju, ka filmu taisīt ir vērts tikai tad, ja šo gramatu attēlo precīzi. Manuprāt, novirzes no orģināla to tikai izbojātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 01.11.2007 18:55
Raksts #179


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Man arī vislabāk patika vislabāk patika "Eņģeļi un dēmoni" pēc tam sarakstā seko "Da Vinči kods".(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nezinu kā citiem, bet pārējās grāmatās es sāku paredzēt notikumus un dažbrīd pat palika garlaicīgi, kaut arī par pasniegšanas stilu un domu nesūdzos.
Par faktiem gan atteikšos komentēt, jo neesmu ta teikt "ieinteresētā persona" ticības lietās.

Filma attēloja galvenos vilcienus, bet, personīgi es, biju gaidījusi vairāk tieši no sižeta un salikuma, radās pat iespaids, ka filmas celiņā salikts viss kodols un vairāk nekā nav; aktieri savu darbu gan izdarīja godam.Bet, protams, šīs domas ir vienas no daudzām atšķirīgām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 18.08.2009 16:34
Raksts #180


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Man jau liekas, ka Dena Brauna grāmatas nav ap viņām saceltās ažiotāžas vērtas.

`Ciparu cietoksnis` un `Maldu zona` ir viduvēji tehnotrilleri, gana spraigi un viegli lasāmi, bet tai pat laikā izteikti holivudiski dramatizēti un piesātināti ar kaudzi pārspīlējumiem, kas padara tos par pasakām.

Kas attiecas uz `Da Vinči kodu` un `Eņģeļiem un dēmoniem` - tad jā, tie ir uzbrauciens (pelnīts) kristīgajai baznīcai, tak par nelaimi autors nav spējis ieturēt līdz galam savu līniju un arī pats sācis producēt pseidoreliģiskus murgus (kāda gan jēga kristietības kritikai, ja tās vietā mums piedāvā meinstrīma kristieša teologu paslēpto dievieti - Jēzus Kristus pēcnācēju, no kristietības cik necik pamatotas kritikas iebraucot pilnīgā nonsensā?). Plus, arī te holivudizācija un pārspīlēta dramatizācija. Albīnais killers - mazohists mūka tērpā vien bija ko vērts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 7 8 9 10 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 05:21