Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Hobits, Nu jūs jau zināt, turp un atpakaļ
aivvv/troll drea...
iesūtīt 29.07.2003 06:05
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



man labaak patiik hobits nekaa isstais gp jo tas ir daudz taads dabiskaaks piennemamaaks nekaa gp ko domaajat juus un vispaar ssii sadalla ir par hobitu vispaarigi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 6 7 8 9 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
Jamulejs
iesūtīt 05.01.2006 18:56
Raksts #141


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.06
Kur: Dziļākais purvs Rīgas centrā -skola...



Taa nu sava choma tolkinista (altonis) iespaidots es apņēmos saakt lasiit Tolkina graamatas. Lai uztvertu buutiibu pilniibaa, iedomaajos, ka labaak ir lasiit orģinālvalodā. Tā nu tagad es lasu Hobbit(ENG).
Domāju, ka buus gruuti iebraukt, jo nebiju iisti paarliecinaats par savaam ang.val. zinaashanaam, bet ir o.k. Tagad lasu ar lielu ieintereseetiibu un saaku saprast gan altoni, gan varbuut arii ze azers.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saris
iesūtīt 06.01.2006 14:58
Raksts #142


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: cēsis



Angļu val. Šī drāmā vai episkā pasaka ir avisam citā valodā, kad latviski to pārtulko zūd daudz ļoti nozīmīgas Tolkīna radītas Literāras odziņas.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jamulejs
iesūtīt 06.01.2006 17:50
Raksts #143


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.06
Kur: Dziļākais purvs Rīgas centrā -skola...



CITĀTS(Saris @ 06.01.2006 14:58) *
Angļu val. Šī drāmā vai episkā pasaka ir avisam citā valodā, kad latviski to pārtulko zūd daudz ļoti nozīmīgas Tolkīna radītas Literāras odziņas.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Tieshi tā. LV gan neesmu lasiijis, bet cik esmu dzirdeejis, taa tieshaam ir, ka valodai Tolkina darbos ir very liela noziime, kas briizhiem varbuut var pazust LV valodaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 06.01.2006 21:54
Raksts #144


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



LV Hobits IMO ir iztulkots pieņemami. Ar GP jau nu nesalīdzināt. Hobitā arī valoda nav tik komplicēta, gan priekš tulkošanas, gan vienkārši uztveres, tā kā nekā tomēr bija pasaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jamulejs
iesūtīt 07.01.2006 11:58
Raksts #145


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.06
Kur: Dziļākais purvs Rīgas centrā -skola...



Tomeer ceru buut ieguveejs izlasot to in ENG. Taa kaa Tolkinu LV vispaar neesmu lasiijis, tad pasham ir gruuti saliidzinaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 22.01.2006 21:41
Raksts #146


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



es hobitu kkad baigi sen lasiiju, kad biju veel galiigi siika, man shkjiet hobits bija beernishkjiigaax un tik ljoti nesaistiijaas ar gredzenu... hobits un GP ir galiigi atshkjiriigas graamatas.. man personiigi labaak GP nevis hobits...
nju esu lasiijusi tikai lv taa kaa nezinu kaa buutu labaak lasiit, gan jau ka angliski, bet arii lv nau ne vainas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elf
iesūtīt 24.01.2006 21:56
Raksts #147


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Where She doesn't see Him
Laimes fotogrāfs



CITĀTS(_nenuiala_ @ 22.01.2006 21:41) *

Oiii.. padomā vēlreiz un pameklē, te kaut kur bija izteiktas visas domas par Kolmanes versijām par GP (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluks
iesūtīt 12.02.2006 17:00
Raksts #148


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Planeeta zeme



Nu es pirmo lasiiju Hobitu un tieshi tas mani piesaistiija GP.. veelaak protams.. Protams piekriitu ka Hobits ir beernishkjiigaaks par GP bet nu arii tikko no pasakaam atraavusham cilveekam nepatiks Hobits... (Domaats maziem beerniem)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 15.02.2006 21:28
Raksts #149


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(varoniz @ 07.06.2005 11:20) *
Zināmā mērā tev piekrītu, jo Hobitā ir loti daudz noslēpumi un mīklas, kuras daļējie tik paskaidrotas Gredzena pavēlniekā... Piemēram, Hobitā ir minēts, ka Gendalfs dodas darīšanās uz dienvidiem, cīnītie ar ļaunumu, bet nebij teikts, ka šis dodas padzīt sauronu no Dolgulduras, kas savukārt, ir minēts GP. tādejādi piekrītu, ka Hobits ir ļoti cieši saistīts ar GP. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Jā, viņi viņu sauca par Melno Magu.

Man Hobits bija no bērnības. Kad to pieveicu un izlasīju pēcvārdu (tur bija pieminēts GP), gribēju to izlasīt, taču nekur nevarēja dabūt.

Tā nu sapnis ilga gadiem, kad ieraudzīju kinofilmas reklāmu par Gredzenu Pavēlnieku, un protams, sapratu, ka tas tas pats arī ir. Un pirmajās filmas minūtēs savukārt sapratu, ka man ir taisnība. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Hobits viens pats ir interesanta grāmata. Galu galā, ar to viss sākās. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anchi
iesūtīt 15.02.2006 21:36
Raksts #150


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



Hobitā man nepatika tas, ka tur visai daudz tāda kā tiešā autora runa- piemēram, tas vēl nav viss,nu, bet par to mēs parunāsim vēlāk. tas bija ļoti kaitinoši, GP pagaidām neko tādu neemu ieraudzījusi, kaut gan pārāk daudz vēl nav izlasīts, pirmā grāmata tikai kut kur pusē. bet citādāk abas visai līdzvērtīgas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
'Natsy
iesūtīt 16.02.2006 13:38
Raksts #151


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Šur un tur....



Netīšām mājās uzgāju Hobita sen izdoto versiju. Izlasīju, bet godīgi sakot, ar ne sevišķi lielu interesi. Parasti grāmatu nevaru pārtraukt lasīt jebkurā punktā. Hobitu varēju aizvērt teikuma vidū, kaut kā nelasījās. Tiesa gan tālkās filmas noskatījos, bet teikt, ka esmu kļuvusi par dižu Tolkīna cienītāju, nevaru.
Nav jau slikts, bet arī cilvēku gaumes atšķiras...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.02.2006 15:28
Raksts #152


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(anchi @ 15.02.2006 21:36) *
Hobitā man nepatika tas, ka tur visai daudz tāda kā tiešā autora runa- piemēram, tas vēl nav viss,nu, bet par to mēs parunāsim vēlāk.

Jā, arī mani šitas nezināmu iemeslu dēļ tracināja. Bet citādi hobits bija interesanta grāmata. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kas_i_tas
iesūtīt 17.02.2006 16:17
Raksts #153


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Es pūšu ziepju burbuļus visplašajā visumā.



Ja Hobitu izlasi pirms GP, tad viss ir kārtībā, viss veido vienu veselumu, bet ja hobitu lasa jau pēc iepazīšanās ar GP, tad ir diezgan pasarežģīti un tā grāmata vairs neliekās tik interesanta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lin
iesūtīt 07.06.2006 10:13
Raksts #154


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.04
Kur: tepat uz vietas
Ziemas sapņotāja 2010



Nu Hobits man patika. Lai gan likās, ka tā grāmata ir bērnišķīgāka un vieglāka [?] nekā GP, tā grāmata man patika. Un tā grāmata es domāju bija vajadzīga tāpēc, lai uzsvērtu pašus svarīgākos notikumus, kas turpinās GP. vienīgais ir tas, ka es Hobitu izlasīju pēc GP izlasīšanas, tāpēc kā teica iepriekš, grāmata likās neinteresanta. nu jā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 05.01.2007 22:50
Raksts #155


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Hobits bija manuprāt visai bērnišķīgs. Patiesībā tā grāmata man ir jau kopš 5 gadu vecuma, bet GP ir daudz labāks, tikai raksturus tur grūtāk saprast...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 24.01.2007 22:29
Raksts #156


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Patīk Hobits,lai arī ļoti naivs un bērnišķīgs.
Ar Hobitu es sāku savu ceļojumu pa Tolkina pasauli un brāļa bērniem ar' lasiju priekšā pirms ļāvu skatīties GP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 10.06.2007 19:15
Raksts #157


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



Hobits bija mana pirmā izlasītā Tolkina grāmata! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 12.06.2007 09:39
Raksts #158


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Hobits manās rokās nonāca diezgan sen, bet es nevarēju saņemties to izlasīt. Laikam vecā izdevuma bildītes kaut kā iespaidoja... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tikai lasot GP 1. grāmatu, attapos, ka abās grāmatās ir pieminēts Smogs. Tad arī nolēmu to izlasīt un bija interisanti, tikai salīdzinot ar GP "Hobits" ir krietni līdzīgāks pasakai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 12.06.2007 09:54
Raksts #159


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



Hobitu, man liekas, es izlasīju pēc Gredzenu Pavēlnieka, vispār. Jebkurā gadījumā, es arī Gredzenu Pavēlnieku lasīju ļoti vēlu.
Hobitā valoda bija vienkāršāka, salīdzinājumā ar Gredzenu Pavēlnieku, kurā, lapaspuses garumā tiek apraksturota viena konkrēta darbība (pārspīlējums), bezmaz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 08.07.2007 22:35
Raksts #160


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



es pirmo izlasíju hobitu,bet man tas bija táká sákums gp,jo tur ir viss stásts ká gredzens nokluva pie hobita,bet vairák man patika gp,jo tur visi forsie varoni(legolas,frodo,aragorns,galandriela (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 6 7 8 9 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 09:00