Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
trakaiz
iesūtīt 07.01.2007 01:12
Raksts #61


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07



varu padalīties piedzīvotajā...

zinu, lai varētu pilnvērtīgi ceļot ir jabuut garīgi stipram (ar gribasspēku, drosmi, varbuut fanātam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ). Galvenais nebaidīties, bet būt piesardzīgam...
tas cik ātri iemācīties ceļot ir atkarīgs no katra atsevišķi. man izdevās neilgā laikā.
no sākuma, kad visus man zināmos vingrinājumus biju atkārtojis neskaitāmas reizes, nolēmu pamēģināt.
noguulos...atslābinājos un attiriju domas, koncentrējos....kjermenis likās ka krīt no liela augstuma - ir bezsvara stāvoklī, tad pēkšnji paliek silti un visapkārt ir koša gaisma...biju nonācis savas omas mājā (atrodas km no manas mājas)... likās viss tik reāli un iisti. pastaigājos pa istabām... un ieraudzīju ka mājai logs ir izsists. neko, nodomāju ka tā ir fantāzija... tad pēkšņji atgriezos kjermenii (diezgan nepatīkami).
Intereses pēc ptrā dienā aizgāju apskatīties kas ir ar to logu... man par lielu izbrīnu tas tiešām bija izssists...viss kā iepriekš piedzīvotajā.
kopš tās reizes turpinu treninjus un cenšos sevi "uzlabot".
BET!!!
Ir bīstami buut prom no kjermenja ilgu laiku, var netikt atpakal. Kā saka asttrālais ķermenis ir dvēsele. un ja ilgi esi prom no sava kjermenja, kāda cita dvēsele var to izmantot. (ir zināms viens gadiijums).
Turklāt jauzmanās lai tuvumā nebuutu neviens cilvēks, berns vai dzīvnieks, jo ja tas juus aizskars tad ir auzas - šis cilvēks neko sliktu nevēlot aizslēgs ieeju kjermenii uz mūžigīem laikiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 07.01.2007 02:34
Raksts #62


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



No halucinogēnajām narkotikām (teiksim sēnēm vai LSD, vai zāles (lielos daudzumos ir arī halucinogēna)) ir līdzīgs efekts, dažreiz saukts par 'tripu'.

Prāts itkā atslēdzas, tb apziņa, un būtībā tu ceļo pa savu zemapziņu, domā ar to, un redzi visu caur to. Domas un tas ko redzi un jūtu/dzirdi ir atkarīgs no 'set and setting'. Set - domas, tas kas galvā, informācija, domas, kas uzņemtas pirms tripa, teiksim izlasīta grāmata, redzēta filma or sth, un setting - apkārtējā vide, cilvēki. Atkarībā no 'set and setting' var būt vai nu 'good trip' vai 'bad trip'.

Būtība visādi tur jogi un tādi čaļi izmanto eiforiskās un rekalsējošās narkotikas (zāle, opijs), lai palīdzētu atbrīvot prātu un ieslīgt dziļā meditācija. Pie augstas meistarības to pašu efektu - ceļot astrāli vai arī zemapziņā - var panākt arī vienkārši meditējot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 08.01.2007 15:01
Raksts #63


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Eu, trakaiz, reāli ka tu tā vari, bet nekur nebēdz no šīs diskusijas jo gribu tagad tev daudz ko pajautāt, kāda ir redzamība un visa ko tu redzi skaidrība, pilnīgi tā kā realitātē, vai nedaudz miglaini kā sapnī ko? Un vēl tev nebija bail? nu tu nepārbijies kad viss tik pēkšņi notika? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

Erasmus, par tām narkotikām gan es varu teikt ka tas ir pilnīgi aizliegts visiem tiem kas vēlas astrāli ceļot, jo tas bojā to astrālo un laikam arī ēterisko ķermeni, nemaz nerunājot par to cik protams tas vispār ir slikti un t.g., bet jā ir dzirdēts ka ir tāds efekts un nereti dīvainās radības un briesmoņi ko gadās redzēt tiem kas ir galīgā pālī ir īstenība, tikai lielie visakā lietotāji tā pa īstam nekad nevarēs astrāli ceļot vai nodarboties ar cita veida gaišredzību.

Zini, cosmoal, par to zemapziņu vispār arī ir interesanta štelle, tas augstākais es un tā, ko tu par to zini? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Es piemēram nesen izlasīju ka ja saprāta un loģikas vietā izmanto intuīciju vai arī dibina kontaktus ar savu augstāko es tad ir iespējams vienmēr pieņemt nekļūdīgus un veiksmīgus lēmumus kā arī neveiksmes ir pilnīgi izslēgtas, kas nozīmē ka viss ko tu iesāc tev izdodas, protams intuīciju nav viegli attīstīt un tā ir jāizmanto pilnīgi spontāni, jo tikai tad ir garantēti panākumi un tā. tas viss ir izskaidrojams ar to ka augstākais es itkā redz visu kas notiek arī uz priekšu un var pateikt priekšā pareizo rīcības plānu, kas izpaužas kā intuīcija.Pastāsti ,ko tu zini par to zemapziņas ietekmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trakaiz
iesūtīt 08.01.2007 18:04
Raksts #64


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07



redzamīb ir kā kuru reizi. lai8kam tas ir atkariigs no tā cik loti esmu attīrijis dvēseli no šmucēm uz doto brīdi un cik ļoti spēju koncentrēties. protams ka bija bail...kaut kas jauns...
Lieta tāda, kuru nepieminēju...kad ir sasniegts relaksācijas augstākais punkts visa enerģija ir jakoncentrē uz 3šo aci...diezgan nejauka sajuuta, ja pretojas, bet ja ļaujas, tad sākas ceļojums...
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dark_one
iesūtīt 08.01.2007 23:52
Raksts #65


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.07
Kur: Tumsā



Tā ir tāda kā vibrācija, kas liek sajust saikni starp materiālo pasauli un ēterisko, daudz vieglāko. Ar pirmo reizi tas, protams, neizdosies. Ir jādomā. Ļoti daudz jādomā par to, lai saprastu tieši KĀPĒC tas vispār tev ir nepieciešams.
Kad sapratīsi KĀPĒC - ta KĀ jau būs viegli. Bet tā sajūta ir mazliet biedējoša. Grūti uz to koncentrēties. Bet ja izdodas - ka jau trakaiz te teica - tas palīdz pamanīt lietas, kas citādi būtu pamanītas tikai vēlāk. Ja vispār.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 09.01.2007 09:46
Raksts #66


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



jaa, dark one, es zinu ka jaabuut taadam reaalam pamatojumam lai to dariitu, nu nevareetu teikt ka man taads iipashi buutu bet man tikuntaa gandriiz sanaaca bez iipashiem treninjiem, lieta taada ka es shausmiigi baidos no taa atdaliishanaas momenta un taas dunonjas ausiis un parasti sapurinos lai aptureetu to atdaliishanos momentu, manliekas ja es to nedariitu tad man viss izdotos, varbuut kadam ir ieteikumi kaa paarvareet bailes? turklaat ir jau dzirdeeti un lasiiti diezgan atbaidoshi gadiijumi ka nevar atgriezties atpakalj kjermenii utg
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trakaiz
iesūtīt 09.01.2007 12:19
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07



nju jā...man sonakt bija baigi interesanti...viss kā parasti līdz piepeši atvēru acis..liekas ka pašam neapzināti...unkad virs sevis ieraudzīju lidināmies...iisti nezinu ko..tādi kā esģeļi vai spoki...satruukos un beidzu ceļojumu...bet tad sajutu tādu kaa karstumu ausiis - ieslēdzu gaismu un ieraudziiju ka viss spilvens vienās asiniis...
BIISTAMI - bet ja ar ko tādu nodarbojas ir jaapzinās un jarēķinas arsekām. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 10.01.2007 12:10
Raksts #68


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



aarpraac asiniis? Kaa taa? No kurienes asinis? Par tiem tjipa spokiem tie vareetu buut jebkas zini astraalaa ir daudz dazhaadu buutnju- elemantaalji, domformas tie ir tjipa taadi astraalaas pasaules rezgalji, kas biedee un izaazee ljaudis, no tiem nekaadaa zinjaa nevar baidiities, bet taas asinis es nesapratu, tu ta kaa biji astraalaa un redzeeji taas asinis vai kad pamodies un realitaatee? njaa ar to izieshanu astraalaa nekad neko nevar zinaat, kaut gan kad lasiiju Rampu, viss bija uzrakstiits tik bezruupiigi, itkaa tas buutu tiirais nieks.
Es piem peedeejaa laikaa noveeroju shaadu paraadiibu sevii, ka tas mans astraalais kjermenis itkaa grib izrauties, tas notiek vienmeer kad gulju uz muguras un tad momentaa saakas, taa krishanas un viljnjoshanaas sajuuta, tapeec tagad gulju vienmeer uz saaniem un tad nekas nenotiek, bet pilniibaa atdaliities veel neuzdriikstos, itsevishchi peec shaadaam atsauksmeem kaadas raksti tu, trakaiz, visai baisi.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trakaiz
iesūtīt 10.01.2007 20:50
Raksts #69


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07



asinis bija realitāte...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 11.01.2007 11:41
Raksts #70


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



pavisam nopietni? tu kaadam teici? Cik reizhu tu vispaar esi bijis tajaa astraalaa? cik es saprotu tu celjo neapzinaati un nekontroleeti lai nu kaa manshchiet tev jaameeghina izvairiities no taas astraalaas celjoshanas vismaz liidz tam laikam kameer nebuusi uzzinaajis kas ar tevi notika un kapeec. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 11.01.2007 16:45
Raksts #71


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Varbūt atrodiet kādu ekspertu?

Nesaku jau, ka nekas šāds nav iespējams un arī pati interesējos par astrālo projekciju, bet šeit lasāmais (vismaz trakaiz piedzīvojumi) izklausās pēc mednieku stāstiem... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Arī pārspīlēt jāmāk ar mēru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 12.01.2007 01:42
Raksts #72





Viesi




Par tiem spokiem un briesmoņiem - viss ir atkarīgs tikai no personīgās pasaules uztveres, domām iespējām, ko pieņem. Ja kaut ko tādu pieņem, tas būs, ja ne, nebūs. Un vispār, to, kas tur ir realitāte nenosaka nekas, realitāti veido pats cilvēks personīgi no savas pieredzes, domām, izjūtām, velmēm, vīzijām. tas ir sev jāiesāsta zemapziņā, tad tur nevajadzēu būt nekādām problēmām.

Mani bremzē nokļūšanai astrālā tikai tas, ka nespēju pilnīgi atslēgt savas izjūtas par to, ka lūuk tulīt jābūt atdalīšanai un ta nu es varēšu lidot.Nespēju pilnīgi visu atslēgt un izgaist tumsā!

Tas, ka zemapziņai, ir liels spēks, ir pierādīts un ir daudz dažādu piemēru, kas to apliecina, piemēram, medicīnā pielieto suģestijas paņiemienus, kad cilvēki, dzerot parastu ūdeni, ārstējoties ar kaut kādiem metāliem, priekšmetiem, pilnīgi izārstējas no sarežģītām slimībām. Viņu zemapziņai vienkārši tiek spēčīgi suģestēts, ka tie ir rīnum līdzekļi, kas viņus izdziedēs, viņiem neatklāj taisnību, un cilvēki tic un izārstējas. To pat var apliecināt katrs no mums, es aceros, ka parasti man bija tā, ka kad panesās runa un teicu, ka vot jau riktīgi sen neesi slimojis, tad kā par brīnumu saslimu pēc šāda izteiciena. Vienkārši zemapziāi bija kā norādījums, ka vot lūk sen neesot slimots, tā kā vajadzētu to labot. Ne velti ļoti daudzi filozofi, gudrie, garīgi attīstītie māca tīrīt savas domas no ļaunuma, nedomāt kautko sliktu, bet tikai pozitīvo, jo tas viss atspoguļojas reālajā dzīvē, tas, ko domā.

Intuīciju negribu izskaidrot, lai nu kā tas būtu tikai no mana viedokļa u puses. Vieglākais veids, kā tikt pie atbildēm, ir pajautāt sev pašai. Vienkārši pajautāt iekšējam spēkam. Atbilde neliks sevi ilgi gaidīt. Un varbūt loģiskai domāšanai liksies, ka tas takš ir sviests, ko tā intuīcija man ieteica, bet kā lai to zina, ka tas ir sviests, varbūt tā ir likumsakarība uz kaut ko tādu ,ko vajag piedzīvot, kam ir jābūt, lai viss būtu tieši tā kā vēlētos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 12.01.2007 13:19
Raksts #73


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Jā cosmoal man ir tieši tā pati prolēma kad gribu atdalīties apzinoties, nevaru pieņemt domu ka tūlīt būs tā atdalīšanās, tikai kā jau teicu kopš bieži sāku domāt par to astrālo ceļošanu astrālais ķermenis pats ir sācis atdalīties momentos kad es vispār nedomāju to darīt un tas mani biedē vēl vairāk, šodien no rīta bija pavisam dīvaini(protams ne salīdzināt ar trakā stāstiem, bet priekš manīm gana traki) es pamodos no tā ka sāku just stipru astrālā ķermeņa atdalīšanos un skaņa bija vēl skaļāka nekā iepriekš, turklāt tā itkā vibrēja ikreiz kad gribēju sapurināties un tikt no tās vaļā, beztam nepieminēju to ka bija pārņēmis tas sastingums nevarēju kādu brīdi pat atvērt acis, tomēr biju nomodā, tad kautkā piedabūju sevi atvērt acis un tad piecēlos sēdus, sāpēja galva un sāka stipri nākt miegs, nogulēju skolu un vispār baigā laža sanāca dēļ visa tā, pat tagad tāds smagums galvā jūtams, nezinu kā lai to visu izskaidrot varbūt tas ir tikai normāli?

kagura, kas attiecas uz trako man neliekas ka viņš pārspīlē varbūt man tā liekas tāpēc ka es ticu visamkam, bet tomēr par to astrālo projekciju ir dzirdēti visādi dīvaini stāsti un tur nav nekādi joki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 13.01.2007 18:26
Raksts #74





Viesi




Ir tāds teiciens, ka bailes vairo bailes! Nebaidies un ta nekas ljauns ar tevi arii nevar notikt, vai tad ne tā, ja aizdomaajas, tie cilveeki, kas neko nebaidās, ar viņiem reāli arī nekas nenotiek - tādā nozīmē, ka ja arī kas notiek, tad viņi to neuztver ar bailēm un paniku, bet gan par esamību, un tad jau tas vairs nav nekas traks priekš viņiem.
Izklausās, ka tev nav tālu līdz ceļojumam, un es kaut kur lasiiju ka tajā paralīzes stāvokli atdalīties ir dikti vienkārši. Kaut kā tā.
Galva sāp dēļ tā, ka astrālais ķermenis nav pienācīgi savienojies ar fizisko, rodas dizkomforts, slikta sajuta, galvassāpes. Tādos gadījumos ir jācenšas atslābināties un likt tam pieņemt pareizo formu, vienkārši par to domājot! Savādāk visu dienubūs draņķīga sajūta. To var arī reizēm novērot, kad guļot un sapņojot, kāds, vai kaut kas pamodina, tad arī ir līdzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 15.01.2007 11:49
Raksts #75


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Jā jā šito štelli lasīju Rampas grāmatā, bet tas jau tikai tad ja astrālais ķermenis nav pilnīgi savienojies ar īsti ķermeni, bet mans astrālais ķermenis jau nebija atdalījies, lai nu kā izdomāju uzrakstīt pāris jautājumus kas domāti visiem atbildēšanai, lai katrs uzraksta savas domas vai arī īstu informāciju, tātad:

1.)Vai mēs varam ar astrālo ķermeni doties zem ūdens un cik dziļi, un vai cietā vielā tāpat?
2.)Kāpēc dažreiz astrāli ceļojot nevar iziet cauri piem. savas mājas sienai(Enerģētiskais bloks)?
3.)Kas notiek ar elpošanu brīdī kad atdalās astrālais ķermenis?
4.)Kā atšķiras astrāls no parastās Zemes pasaules? Un vai astrālā pasaule ir ceturtā vai vienkārši cita dimensija?
5.)Kādas būtnes sastopamas astrālā? kas tās par būtnēm kas līdzinās eņģeļiem?(ceru uz šo jautājumu atbildēs Trakaiz)

Nu tā, kas zin lai atbild vai arī izsaka savas domas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 16.01.2007 04:18
Raksts #76





Viesi




CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 15.01.2007 11:49) [snapback]1091369[/snapback]

Jā jā šito štelli lasīju Rampas grāmatā, bet tas jau tikai tad ja astrālais ķermenis nav pilnīgi savienojies ar īsti ķermeni, bet mans astrālais ķermenis jau nebija atdalījies, lai nu kā izdomāju uzrakstīt pāris jautājumus kas domāti visiem atbildēšanai, lai katrs uzraksta savas domas vai arī īstu informāciju, tātad:

1.)Vai mēs varam ar astrālo ķermeni doties zem ūdens un cik dziļi, un vai cietā vielā tāpat?
2.)Kāpēc dažreiz astrāli ceļojot nevar iziet cauri piem. savas mājas sienai(Enerģētiskais bloks)?
3.)Kas notiek ar elpošanu brīdī kad atdalās astrālais ķermenis?
4.)Kā atšķiras astrāls no parastās Zemes pasaules? Un vai astrālā pasaule ir ceturtā vai vienkārši cita dimensija?
5.)Kādas būtnes sastopamas astrālā? kas tās par būtnēm kas līdzinās eņģeļiem?(ceru uz šo jautājumu atbildēs Trakaiz)

Nu tā, kas zin lai atbild vai arī izsaka savas domas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)



Tātad, uz tevis uzdotiem jautājumiem objektīvi varētu atbildēt tikai astrālceļotājs ar pieredzi, es varu izteikt tikai savus uzskatus un domas no manis izlasītā un maniem priekšstatiem!

1) Astrālajam ķermenim nepastāv pārvietošanās robežas, tikai tevis minētie tā saucamie enerģētiskie bloki (laikam jau tādiem arī jāpastāv, jo visur jau darbojas kaut kādi likumi un normas, un, ja tu neesi gatava, neesi pietiekami attīstījusies, vai tev tas nav jāpiedzīvo, tev tiek bloķēta tam pieeja) tātad, respektīvi, astrālā var ceļot gan ūdenī, gan kosmosā, kan ejot cauri cietām vielām fiziskajā pasulē.
2) par šo jau minēju iepriekšējā atbildē!
3)Domāju, ka ar elpošanu nekas būtisks nemainās, mūsu fiziskais ķermenis turpina funkcionēt, kā vienmēr, kad mēs guļam. Astrālajā ķermenī elpošana nav nepieciešama un tā nenotiek, protams, ja cilvēks pats apzinā un iztēlojas, ka bez tās nevar, tad viņam liksies, ka viņš elpo!
4)Uz šo jautājumu nav iespējams konkrēti atbildēt, tas ir tā pat, kā pilīte okeānā nespēj aptvert un atbildēt par to, kas ir okeāns un kā tas atšķiras no tās vietas, kur atrodas viņa. Domāju, ka tu pati esi ikti daudz lasījusi par astrāla pasauli, es neko jaunu nevaru pateikt,jo, kamēr nebūšu bijis tur pats, pieņemšu grāmatās izklāstītos aprakstus.
5)Domāju, ka tur ir sastopams viss, ko var un nevar iedomāties. tā saucamie enģeļi pēc manām domām ir augstākās pakāpes enerģētiskie radījumi, un kā var nojaust, tad tur viss ir saistīts ar dažāda veida enerģiju.

vēl gribētu piebilst, ka tas, ko mēs neredzam un nejūtam, nebūt nenozīmē to, ka tā nav, vienkārši esošajā fiziskajā stāvoklī mums tas nav pa spēkam. varbūt, ka astrālā pasaule un tajā esošās būtnes ir visur mums apkārt un tieši tagad kāds mūs novēro, vai ir blakus, vienkārši mēs to nespējam ŗedzēt, just, dzirdēt, varbūt, ka virs mūsu galvām slejas grandiozas platības ar dažāda veida dzīvībām, lanšaftiem, konstrukcijām utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 16.01.2007 09:43
Raksts #77


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



jaa piekriitu tev gandriiz visur, nedaudz shermulji skrien paar muguru, kad iedomaajos ka kaads vienmeer redz ko es daru, gandriiz vai jaasaak piedomaat pie visa ko tu dari, jo tie engjelji manupraat noveero vai mees daraam labus vai sliktus darbus lai arii cik tas banaali neizklausiitos!
Cerams veel kaads atbildees uz shiem pashiem jautaajumiem

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 16.01.2007 09:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 18.01.2007 19:36
Raksts #78





Viesi




CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 16.01.2007 09:43) [snapback]1091788[/snapback]

jaa piekriitu tev gandriiz visur, nedaudz shermulji skrien paar muguru, kad iedomaajos ka kaads vienmeer redz ko es daru, gandriiz vai jaasaak piedomaat pie visa ko tu dari, jo tie engjelji manupraat noveero vai mees daraam labus vai sliktus darbus lai arii cik tas banaali neizklausiitos!
Cerams veel kaads atbildees uz shiem pashiem jautaajumiem



Man atkal liekas, ka viņiem nav svarīgi, vai mēs darām labus vai sliktus darbus, tas ir svarīgi mums pašiem, vienkārši, tie, kas nodarbojas ar kaut ko sliktu, ir vēl tik niecīgā garīgās izaugsmes līmenī, ka viņiem vēl dikten ilgi ir atkārtoti jādzīvo uz zemes un jāmācās, jāmācās, jāmācās! Jo cilvēks ir labāks, garīgi izaugušāks, jo, var teikt, ka viņš jau ir pēdējās šīs (zemes skolas) klasē, un visdrīzāk pēc miršanas vairāk uz zemi neatgriezīsies, bet gan dosies kaut kur augstākā līmenī.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 19.01.2007 15:23
Raksts #79


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



jaa tas arii, bet kaada tad ir sho engjelju loma tavupraat? kaa tev liekas kaadaa pakaapee tu jau esi? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) es domaaju piem. vienreiz es pildiiju kautkaadu tur pitagora tabulu ar dzimshanas dienas datiem un tad vareeja apreekjinaat kura zemes dziive tev ir shii, es nezinu ticeet tam vai nee, bet liekas tu domaa zemes dziives kuro tur reizi ja? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 19.01.2007 15:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Cosmoal_*
iesūtīt 22.01.2007 01:31
Raksts #80





Viesi




Īstenība nemaz nevaru tā tieši nojaust viņu lomu, to varētu uzdot viņiem pašiem, iemācoties ceļot un kontaktējoties ar viņiem. Vienā grāmatā lasīju, ka itkā viņu uzdevums esot palīdzēt mums attīstīties uz pozitīvās enerģijas ceļa, jo šī enerģija veidojot visu visumu, un mēs esam vieni no tās ģenerētājiem. Mūsu izaugsmes mērķis ir sasniegsim tādu pakāpi, ķa varam brīvi pāriet uz nākamo dimensijas līmeni, tad, iegūstot kārtējo pieredzi, uz vēl nākamo utt.

man nez kapēc šķiet, ka mitinos te pēdējo reizi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) kapēc tāda sajūta, nezinu, vienkārši apdomājot savu būtību, zināšanas, domāšanu, nonāku pie tāda secinājuma, ka vairāk negribēsies uz šejieni atgriezties!

Un kā ar tevi pašu???" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Pieņemsim, ka tā ir, kurā dzīve tev seko? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.05.2024 02:00